Ik ben Isabel, en gebruik soms ook wel de schuilnaam isaatje70.
Ik ben een vrouw en woon in Lokeren (België) en mijn beroep is ambtenaar.
Ik ben geboren op 09/07/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lezen, schrijven, ....
welkom op mijn blogje. Ik vertel graag over allerlei zaken die mij bezighouden!
Een Italiaanse priester heeft protest aangetekend tegen de beslissing van de politie om zijn rijbewijs af te pakken na een positieve ademtest. De priester beweert dat hij eerder op de dag al vier missen had gedaan en dus ook al vier bekers wijn "had moeten drinken". De politie hield de 41-jarige geestelijke uit Bologna tegen bij een uitrit van de snelweg tussen Milaan en Turijn. Uit een ademtest bleek dat hij 0,8 promille in het bloed had, wat meer is dan de toegestane 0,5 promille, zo meldde het Italiaanse persbureau Ansa afgelopen zaterdag. De priester verklaarde aan de politiemannen dat hij reeds vier missen had opgedragen en dus een zekere hoeveelheid miswijn tot zich had moeten nemen. Volgens Ansa gaat de priester nu een procedure inleiden bij de vrederechter om te laten vaststellen dat zijn positieve ademtest niet het gevolg was van 'vrijwillige' alcoholconsumptie.
Dankzij het laatste maaltje van een python had de Australische politie er geen moeite mee de gestolen slang op te sporen. De python had een buideldier opgegeten die was uitgerust met een zendertje. Dat meldden Australische media afgelopen vrijdag. De twee meter lange slang werd door twee mannen uit een onderzoekscentrum in Woodvale gepikt. De wetenschappers konden het signaal van de zender vanuit een vliegtuig traceren en stuurden de politie naar een woning in Heathridge. Daar werden de dieven gearresteerd. De python is terug in het centrum, waar hij volgens een woordvoerder uitrust van zijn avontuur.
Nederland is op het nippertje ontsnapt aan een Belgische invasie. Dat blijkt uit documenten uit het Koninklijk Huisarchief in Brussel. Koning Leopold II, die koning was van 1865 tot 1909, zou naar verluidt van plan geweest zijn om Nederland bij verrassing in te nemen en binnen enkele dagen Amsterdam te veroveren.
Hij liet het Nederlandse leger bespieden, stelde een aanvalsplan op en zette een topdiplomaat in om groen licht te krijgen van Frankrijk. Qua troepensterkte zou de verovering van Nederland geen probleem zijn, aldus de spionnen. Ook het budget van het Belgische ministerie van oorlog was aanzienlijk groter dan dat van Nederland. Het plan werd echter gedwarsboomd door de Franse keizer Napoleon III, die geen goedkeuring wou geven. Na overleg tussen Leopold en Napoleon werden de plannen opgeborgen.
De Amerikaanse komiek W.C. Fields stond aan het begin van de twintigste eeuw niet alleen bekend als een goede acteur, maar ook en vooral als een groot liefhebber van alcoholische dranken. De films waarin hij speelde lijken totaal vergeten te zijn, maar zijn uitspraken over alcohol hebben de tand des tijds doorstaan. Toen Fields op een ochtend met een enorme kater aankwam op de filmset, vroeg een van de medewerkers of hij een glas water en een bruistablet moest halen. "Nee," antwoordde Fields. "Ik zou niet tegen het lawaai kunnen."
Hoewel hij bekend stond als een zware drinker, beweerde Fields zelf dat hij tijdens filmopnamen geen druppel alcohol dronk. Hij had een thermoskan, waarin gekoeld ananassap zat. Een paar leden van de filmploeg wilden wel eens weten of dat zo was. Ze leegden de thermoskan en vulden hem met gekoeld ananassap. Toen Fields even later een slok nam, liet de reactie niet lang op zich wachten. "Wat krijgen we nou! Er heeft iemand ananassap in mijn ananassap gedaan!"
In een Spaanse bar worden de klanten aangemoedigd om de bediening uit te schelden en er worden zelfs gratis drankjes weggegeven voor de meest originele en hilarische scheldpartijen. "Als je er binnenstapt na een dag hard werken, kan je er de ober imbeciel of hoerenjong noemen," zegt klant Antonio Ossa die het nieuwsagentschap EFE inlichtte over de manier waarop de bar Casa Pocho in Cullera, net ten zuiden van Valencia, geleid wordt. De in Polen geboren eigenaar Bernard Mariusz vertelde dat hij wel dacht dat mensen een plaats konden gebruiken waar ze de frustraties van alledag in deze tijden van economische crisis kwijt konden, waarbij de rijke Spaanse taal een bijna onuitputtelijke bron van obsceniteiten blijkt. "Op deze manier reageren ze zich in ieder geval niet af op hun familie," aldus Bernard. ... Rare jongens, die Spanjaarden!
De Amerikaanse stad Brooksville heeft een nieuwe dresscode ingevoerd. Ambtenaren die bij de gemeente werken, zijn vanaf nu verplicht om een onderbroek te dragen en deodorant op te doen. Volgens de regel mag 'seksueel uitdagende kleding' ook niet meer net als piercings op andere plaatsen dan de oren. Wie zich daar niet aan houdt, kan worden ontslagen. De gemeente hoopt dat hiermee de persoonlijke hygiëne van de medewerkers verbetert. Alleen burgemeester Joe Bernardini had tegen gestemd omdat de regel "de vrijheid van keuze ontneemt".
Een Amerikaan heeft zich zes jaar lang voorgedaan als zijn overleden moeder. Hij kon daardoor bijna 120.000 dollar (ongeveer 85.000 euro) aan sociale voorzieningen ontvangen. Dat zei de aanklager in de stad New York afgelopen donderdag. Thomas Parkin (49) ging ver om zijn bedrog geheim te houden. Op de momenten dat hij zich uitgaf voor zijn moeder, droeg hij een zuurstofmasker. De 'vrouw' kon niet spreken, waardoor hij nooit door de mand viel. Bovendien had hij de overlijdensakte van zijn moeder vervalst om haar dood te verhullen. "Ik hield mijn moeder vast toen ze stierf, ik ademde haar laatste adem in, dus ik ben mijn moeder," zei Parkin volgens nieuwszender CNN tijdens zijn arrestatie.
Wie geregeld zijn computer gebruikt om te mailen, te chatten of te gamen zal er versteld van staan hoeveel hij werkelijk typt. Uit een studie van Microsoft blijkt immers dat iemand die een groot deel van de dag achter zijn computer doorbrengt, de spatiebalk van zijn toetsenbord gemiddeld maar liefst 669 keer per uur indrukt, en dagelijks met zijn vingers tot 32 kilometer aflegt op zijn klavier. Die vingerbedrijvigheid blijft volgens de softwareproducent echter niet zonder gevolgen: ruim driekwart van de mannen en 87% van de vrouwen blijkt geregeld klachten te hebben aan nek, schouders en polsen.
Veel inwoners van het Duitse Föhren moeten het zonder schoenen doen. Daar heeft een vos meer dan 120 schoenen uit huizen en tuinen gestolen. Het was een groot mysterie waar alle schoenen bleven, tot een boswachter een ontdekking deed in het hol van de vos vlakbij Föhren. Er lagen meer dan 120 schoenen in het hol. Waarschijnlijk gebruikte de vos, nu ook wel Imelda Marcos genoemd, het schoeisel voor haar kleintjes om mee te spelen. Er zaten allemaal kleine beetjes in het leer. "We vonden 86 schoenen in het hol en 32 verderop op een plek waar ze spelen," aldus een bewoner van Föhren.
Het Japanse bedrijf Office Angels heeft het gat in de markt gevonden. Het bedrijf verhuurt vrienden, collega's en familie om je trouwzaal vol te laten lopen. Het succes van het bedrijf is deels te danken aan de crisis, want door de talloze ontslagen hebben mensen nood aan wat nepcollega's op hun feest. Bruiden en bruidegoms doen het vaakst een beroep op Office Angels omdat ze hun feest wat groter willen laten lijken, maar ook ontslagen mensen zijn trouwe klanten. Zij willen hun familie en vrienden laten geloven dat ze nog steeds een bloeiende carrière hebben. Ook kan je een valse date huren om je te vergezellen op een zakelijke receptie of een nepsecretaresse, zodat je professioneler lijkt tijdens belangrijke vergaderingen. Valse vrienden zijn wel prijzig: 150 euro voor het opdraven op een trouwfeest, 35 euro extra als de gasten moeten dansen en zingen en nog eens 75 euro voor een mooie speech.
Een man kan niet meer goed nadenken als hij in het gezelschap is van een mooie vrouw. Mannen zijn dan zo bezig om indruk op haar te maken, dat hun hersencapaciteit het even laat afweten. Dat blijkt uit een onderzoek dat sociaal psycholoog Johan Karremans van de Radboud Universiteit in Nijmegen binnenkort publiceert. Volgens Karremans kunnen zijn bevindingen een verklaring zijn voor het bekende gegeven dat jongens het in het voortgezet onderwijs slechter doen dan meisjes. Dat zou dus niet alleen te maken hebben met inzet en discipline. Karremans voerde experimenten uit met studenten. Zo liet hij mannen en vrouwen gesprekjes voeren, waarna ze een bepaalde taak moesten uitvoeren. Mannen bleken die taak veel slechter te doen als ze daarvoor met een vrouw hadden gepraat die ze mooi vonden. Na een gesprekje met een man ging het beter. Het maakte niet uit of de mannen al een vaste relatie hadden, aldus de psycholoog. Karremans denkt dat zijn onderzoek niet de eensluidende verklaring is voor het verschil in cognitief presteren in het onderwijs. "Maar het kan een aanvullende verklaring zijn: jongens gaan gewoon cognitief slechter presteren in het bijzijn van (mooie) meisjes. Hier is gewoon nog niet eerder aandacht voor geweest," zo stelt de hoogleraar in het universiteitsblad Vox.