Even men blogje nog aanvullen voor het slapen gaan:). In mijn vorig blogje sprak ik over de nieuwe bloedtest. Dinsdag heb ik hiervan de uitslag gekregen. Het is namelijk zo dat het virus nog terug te vinden is in mijn bloed, het gaat wel de goede kant uit. Maar op dit moment is het nog altijd actief. Daimdaim! Ergens verwacht je het wel omdat ik nog altijd moe,concentratieprobleem,... ben enzovoorts, maar je hoopt ook wel dat het ergens stopt en dat het niet meer terug te vinden zou zijn. Dus moet ik het sowieso nog 2 weken rustig aan doen.
Daarnaast heb ik ook nog contacten gehad op school met de verantwoordelijke. Uit dit gesprek is wel positief nieuws gekomen. Het is namelijk is zo dat er nog mogelijkheden zijn binnen mijn opleiding. Nu hebben we enkel de dringende bekeken maar het is namelijk zo dat er begin januari gekeken wordt welke examens ik kan maken. Daarnaast wordt er voor mij een persoonlijke examenrooster opgesteld zodat ik mijn examens kan inhalen. Voor mijn eindejaars project zou er ook gezocht worden naar een oplossing. Dus er is nog hoop dat ik kan slagen in mijn derde jaar ortho! WHIA
Nu eerst rust en langzamerhand aan de blok beginnen en dan kijken we weer verder. Daarnaast kijken we uit naar de komst van ons klein frummelke:). Benieuwd wanneer men zus"ke" zal bevallen:)
Vrijdagavond nog een chill-avondje op kot gehouden samen met evy! was een leuk avondje:) Nu snel het bedje in, want men koppeke valt bijna om:( Tot de volgende Groetjes
20-12-2008 om 22:07
geschreven door Teske 
|