Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Een interessant adres?
    Zoeken in blog

    Ik vs You
    mijn ervaringen met klierkoorts
    20-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hier zijn we weer


    Even men blogje nog aanvullen voor het slapen gaan:). In mijn vorig blogje sprak ik over de nieuwe bloedtest. Dinsdag heb ik hiervan de uitslag gekregen. Het is namelijk zo dat het virus nog terug te vinden is in mijn bloed, het gaat wel de goede kant uit. Maar op dit moment is het nog altijd actief. Daimdaim! Ergens verwacht je het wel omdat ik nog altijd moe,concentratieprobleem,... ben enzovoorts, maar je hoopt ook wel dat het ergens stopt en dat het niet meer terug te vinden zou zijn. Dus moet ik het sowieso nog 2 weken rustig aan doen.

    Daarnaast heb ik ook nog contacten gehad op school met de verantwoordelijke. Uit dit gesprek is wel positief nieuws gekomen. Het is namelijk is zo dat er nog mogelijkheden zijn binnen mijn opleiding.  Nu hebben we enkel de dringende bekeken maar het is namelijk zo dat er begin januari gekeken wordt welke examens ik kan maken. Daarnaast wordt er voor mij een persoonlijke examenrooster opgesteld zodat ik mijn examens kan inhalen. Voor mijn eindejaars project zou er ook gezocht worden naar een oplossing. Dus er is nog hoop dat ik kan slagen in mijn derde jaar ortho! WHIA

    Nu eerst rust en langzamerhand aan de blok beginnen en dan kijken we weer verder.
    Daarnaast kijken we uit naar de komst van ons klein frummelke:). Benieuwd wanneer men zus"ke" zal bevallen:)

    Vrijdagavond nog een chill-avondje op kot gehouden samen met evy! was een leuk avondje:)
    Nu snel het bedje in, want men koppeke valt bijna om:(
    Tot de volgende
    Groetjes


    20-12-2008 om 22:07 geschreven door Teske  


    15-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Het is al weer te lang geleden dat ik nog een berichtje gepost heb. Maar doordat men pc gecracht is, was de link naar de blog waardoor ik er zelf maar af en toe aan dacht. Maar dat gaan we eens oplossen, het is terug toegevoegd aan mijn favorieten waardoor hier nu weer regelmatig berichtjes zullen verschijnen.

    Hoe is het op dit moment?
    In vorig berichtje had ik net mijn 3 weken extra rust toegekend gekregen. Die rustperiode is best zwaar geweest. Je voelt u totaal afgesloten van de wereld. Je mag totaal niets meer doen, als slapen, rusten, beetje pc. Het ergste vind ik het gemis van sociale conctacten op school, vrijwilligerswerk. Daarnaast is het ook jammer dat ik niet meer kan gaan babysitten. Maar heleaas niets aan te doen. Op dit moment is het niet mogelijk om dat nog te doen. 
    Op het einde van de 3 weken werd het vooral moeilijk omdat de onzekerheid op school-vlak steeg; Je wist niet hoe de toekomst eruit gaat zien. En nergens vind je antwoorden. Uiteindelijk heb ik contact opgenomen met de derdejaarsverantwoordelijke en het probleem uitgelegd dat de onzekerheid gewoon een stress-factor is waardoor je u rust niet meer vind. Gelukkig kreeg ik positief nieuws terug en deze week zal er dan ook een gesprek plaats vinden op school over de toekomst. Welke mogelijkheden er zijn.

    Vorige vrijdag ben ik weer terug naar de dokter moeten gaan. Hij heeft een nieuwe bloedtest gedaan, dinsdag krijg ik hiervan de uitslag. Ik ben benieuwd wat hieruit gaat komen. Eigenlijk wel wat spannend, omdat ik echt wil weten hoe het virus op dit moment in men bloed zit. Daarnaast heeft hij mij weer eens 3 weken bijgeschreven. Op dit moment zijn de symptomen de vermoeidheid, mijn geheugen dat zeer zwak is, beperkte concentratie, futloos, branderig gevoel op mijn huid.. Dit is een reeks waar ik mee geconfronteerd word. Er zijn er nog wel maar deze zijn de meest voorkomende per dag. De vermoeidheid is en blijft het ergste omdat ik normaal echt wel een actieve persoon ben en nu wil je dat ook maar je weet dat het niet mag omdat je klierkoorts dan erger kan maken.
    Dus nu moet ik mij weer 3 weekjes rustig houden. Op 5 januari zou ik wel terug mogen starten op school, maar hoe moet nog besproken worden, want de arts zei onmiddelijk dat ik er niet direct mocht invliegen, alles op het gemakje.

    Dus nu begint weer een nieuwe week
    met morgen de uitslag van de dokter
    ik zal jullie laten weten wat nieuws ik heb ontvangen

    Tot morgen
    Greetz
    Tessa

    15-12-2008 om 18:10 geschreven door Teske  




    Inhoud blog
  • even een dip-momentje
  • Terug thuis!
  • Drukdrukdruk
  • hier ben ik weer
  • hier zijn we weer

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 19/01-25/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 15/12-21/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs