Marketing Hik Geel
Inhoud blog
  • Albert Heijns reclame-icoon zegt vaarwel
  • Tradingminds: een groot succes!
  • Facebook weet voortaan altijd waar u bent
  • Trading Minds The Countdown
  • Waarom is het op een iPhone altijd 9 uur en 41 minuten?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Graduaat Marketing
    01-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tradingminds: eerste succes
    We hebben afgelopen week onze eerste spreker kunnen contacteren voor TradingMinds.

    Kayleigh van Loon van Monday Marketing zal een lezing komen geven op donderdag 4 december 2014. Zij zal het hebben over Search Engine Optimalisation oftewel zoekmachine-optimalisatie. Iets wat heel veel in marketing gebruikt. Het is belangrijk om de website van je bedrijf vanboven te krijgen in de Google zoekresultaten. Hiervoor zal deze spreker handige en praktische tips geven. 

    Ook onze eerste sponsors zijn binnengelopen. Hiervoor zijn er zelfs privésponsoren die ons willen sponsoren. Er is een ganse planning gemaakt voor het verloop van de 2 dagen en de eerste inschrijvingen zijn beginnen lopen.

    01-11-2014, 22:15 Geschreven door HIK Geel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    31-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ikea Singapore haalt inspiratie uit horrorfilm
    Omdat het bijna Halloween is, heeft Ikea Singapore een reclamespot gelanceerd. Als je regelmatig films kijkt, weet je misschien wel waar Ikea zijn inspiratie heeft gehaald. De reclamespot lijkt verdacht veel op de film The Shining van regisseur Stanley Kubrick. Net zoals in de film, zie je een jongetje rijden op een driewieler. Ditmaal niet in het hotel van de film, maar in een filiaal van de Zweedse meubelgigant. 
    Het jongetje denkt dat hij een nachtmerrie heeft, maar eigenlijk droomt hij dit enkel en zeggen zijn ouders op het einde gewoon dat ze naar de kassa gaan om af te rekenen. 

    Als je niet zou weten dat het een reclamefilmpje is van Ikea, zou je denken dat je een film aan het bekijken bent. 
    In het begin zijn de achtergrondgeluiden nog rustig. Meer naar het einde beginnen ze zenuwslopend te worden. De achtergrondgeluiden samen met de stemmen en effecten (knipperende lampen, schemerig, mistig) zorgen ervoor dat je echt in de sfeer van de commercial zit. Om het af te maken zie je skeletten op sommige stoelen zitten. 

    Het reclamefilmpje is goed bedacht en gemaakt. Ikea laat de kijkers van de commercial helemaal meeleven. Er bouwt een soort van spanning op, want je wilt zelf ook weten hoe de reclamespot eindigt. Je gaat helemaal in de sfeer van Halloween en horror en dat is ook de bedoeling van Ikea.

    31-10-2014, 01:08 Geschreven door HIK Geel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    28-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Projecten eerstejaars
    De eerstejaars van onze opleiding graduaat marketing hebben dit jaar voor het eerst de opdracht gekregen om een verkoopsproject op te zetten. Zo bewijzen ze hun bekwaamheid om een marketingplan op te stellen en om hun producten uit te werken en te verkopen.

    De eerstejaars zijn met vele verschillende projecten bezig en zullen op verschillende dagen in de agora van de school terug te vinden zijn. Zo zullen er koffie met koekjes te koop zijn, hamburgers, boekjes voor cocktails en eten te maken, soep enz. Ze richten zich dus vooral op het verkopen van een puur product.

    De opbrengst van hun projecten zullen ze schenken aan de Vlaamse liga tegen kanker en hun punten zullen afhangen van hun marktaandeel. Ook wij in het tweede jaar zijn bezig met het uitwerken van verschillende projecten die wij zullen moeten verkopen aan de eerstejaars en zij zullen deze projecten moeten uitvoeren. Bij ons zijn er groepen bezig met het verkopen van wafels, het organiseren van een minivoetbal, een lezing van een bekend persoon en een bijscholingsdag voor tussenpersonen in verzekeringen.

    We hopen van al deze projecten later nog meer informatie te kunnen geven van zodra alles is opgestart.

    28-10-2014, 20:58 Geschreven door HIK Geel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Archief per week
  • 30/12-05/01 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs