Ik ben Fanny
Ik ben een vrouw en woon in Dendermonde (België) en mijn beroep is Huisvrouw.
Ik ben geboren op 25/03/1972 en ben nu dus 53 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Carnaval vieren en tijd spenderen met mijn vrienden..
Deze blog gaat over mij en ook een beetje over mijn vriend Jef, die een café heeft...
Leuk dat je een kijkje komt nemen op mijn blog! Hier mag je altijd een groet en/of je mening achter laten...
Het leven zoals ik het leef
02-09-2013
Rustige weekends
Zou het er nu eindelijk eens van komen? Terug een beetje rustigere weekends? Op vrijdagavond gezellig samen in het zeteltje zitten met de tv aan maar eigenlijk niets zien omdat je naar de binnenkant van je schedel aan het kijken bent... Op zaterdag vroeg opstaan, wat dan ook weer gaat kunnen omdat je fris en uitgerust bent en niet met een kop vol wazigheden zit en een plakbek hebt van de nacht er...voor, zodat je gezwind aan de was en de kuis kan beginnen. Dat brengt dan weer mee dat je op tijd klaar bent om een deftig eetmaal op tafel te toveren en er van te genieten ipv "snel snel naar de frituur om een hap gaan want we moesten daar al zijn!" toestanden... Nee, echt. Mij zou je niet horen klagen... Zou het er eindelijk eens van komen?
Alee vooruit, ik heb dan maar de raad van mijn raadgevers opgevolgd en het spreekwoordelijke woord bij de daad gevoegd, wat zoveel wil zeggen als: "ik ben ook naar katuit geweest..." en wat voor ene! Veel mensen gezien waarvan ik het gevoel had dat het weer veeeeeeel te lang geleden was maar aan de andere kant is het weerzien dan wel nog zo leuk! Alhoewel er ook enkele minder leuke momenten waren ...zoals bv het louche type dat in café Toledo tegen mij kwam aanschuren met zijn euhm... alee, ge weet wel! Maar ik denk dat hij efkes niet meer wist of het wel echt de knallen van het vuurwerk waren die hij hoorde of de knaller van een antwoord dat ik hem gaf! In ieder geval heb ik er achteraf geen last meer van gehad! Over het vuurwerk gesproken, naar het schijnt was het de moeite waard. Helaas, door het veel te druk bezig zijn met "socializen" en pinten drinken (wat ik eigenlijk niet ging doen) heb ik dit gemist! Ik zal dus volgend jaar terug moeten gaan om deze fout recht te zetten!
Bij deze betuig ik mijn respect aan de "mannen van de vuilkar".... Iedere dinsdagochtend zijn ze daar, trouw op post om een ander zijn vuiligheid op te halen! Ik bedacht mij zo dat dit waarschijnlijk het meest ondankbare werk is dat een mens kan doen maar o zo belangrijk! In de zomer de stank, de maden, opengekrabte zakken... in de winter de kou, handen die aanvoelen alsof ze aan af vriezen zijn?... Regen, wind.... en heel het jaar door zakken die niet goed dicht zijn, die te zwaar zijn... In ieder geval, ik ben altijd blij wanneer de sporen van mijn decadent leven uitgewist worden aan de hand van een vuilniszak die verdwijnt. Weg de verpakkingen van veel te veel junkfood (lees: het obligate wekelijkse pak friet en ergens een bakje Chinees).. weg de verpakking van veel te veel calorierijke drankjes (waarom is cola ook zo lekker verdomme?)... en hier en daar een stopsel van een flesje bier. Lang leve de "vuilkar"!
Jeffie: "LOEKEN! LOOOOEEEKEN! Ik: Jaaaa, ik ben aan 't afwassen... Jeffie: LOOEEKEN! Ik: Alee, wat is er nu? Jeffie: Ik heb zo een raar gevoel in mijnen buik! Ik: Niet moeilijk na al dat bier gisteren! Jeffie: Maar nee loeken, 't zijn allemaal die vlinderkes van naar u te kijken!!! Ik: ... ... (smelt...)
Deze morgen stonden we op en zoals veel mensen waarschijnlijk was ik, bij het naar buiten kijken, mijn beklag aan het doen over het feit dat het nog steeds geen goed weer is. Jef antwoordde: "Eigenlijk was da slecht weer mij nog ni opgevallen want ik zie jou en de zon begint te schijnen e schatteke!" Melig misschien maar mijnen dag kan in ieder geval niet meer stuk! (Jeffie bedankt om mij zo graag te zien! X)