Guillaume stond zaterdag aan de start van de testtijdrit te Beveren, 3rondjes van 11km dienden afgelegd te worden goed voor 33km.
Het was dus een lange tijdrit iets wat Guillaume meestal goed ligt.
Er waren 13 deelnemers bij de beloften waaronder Nathan Van Hooydonck en Senne Leysen als belangrijkste concurrenten
Na de 1ste ronde lag Guillaume 3de met 10 seconden achter op Nathan en 5sec op Senne.
De 2de ronde verloor Guillaume redelijk wat tijd , de verschillen liepen op tot 25seconden op Nathan en 18seconden op Senne.
In de laatste ronde sloeg zijn motor eindelijk goed aan en verloor hij geen tijd meer op Senne, het verschil bleef 18seconden.
Nathan was deze keer echt een klasse apart en zette Guillaume op 1minuut, Senne was 42seconden trager als Nathan.
Guillaume had als volwagen de wagen van Oost-Vlaanderen achter zich deze had geen luidspreker op de auto staan dus kon hij Guillaume niet bijsturen waar nodig.
Guillaume kon ook minder vermogen duwen dan wat hij gewend is, zeker zijn 2de ronde was zwak te noemen zei hij zelf ook.
Maar toch moet hij zeker tevreden zijn met deze 3de plaats, zeker als hij weet dat hij al betere tijdritten gereden heeft.
Benieuwd naar de korte tijdrit aanstaande vrijdag tijdens de ronde van vlaams brabant te Gooik. Deze gaat wel maar over een kleine 10km.
Bedankt aan alle aanwezige supporters, leuk dat jullie er telkens weer bij zijn.
|