Vandaag werd er onder een stralend zonnetje de IR club wedstrijd Tienen -Zepperen gereden.
151renners namen de start in Goetsenhoven voor 72km in lijn en 3 plaatselijke rondes van 6km goed voor een totaal van 90km dus.
De Avia Crabbe renners waren zeer sterk en deden rond km 32 het peleton scheuren door een paar keer goed aan de boom te schudden.
Dit gebeurde op de kasseistrook van Kerkom.
Hierdoor ontstond er een kopgroep van 42 renners.
Op de plaatselijke rondes waren er tal van ontsnappingspogingen, maar alles viel weer samen bij het ingaan van de laatste ronde.
Toen achte Guillaume zijn moment gekomen en zette vol aan, er konden nog 3 renners aansluiten.
Guillaume wist dat alleen aankomen zijn enige optie was omdat senne leysen deel uitmaakte van de 4delige kopgroep.
Deze is namelijk redelijk snel.
Helaas na zijn laatste troeven op tafel te hebben gesmeten en met de overwinning in zicht, liepen de benen vol en viel hij stil.
Op 50meter van de aankomstlijn wist Senne Leysen hem nog te remonteren.
2de plaats was het verdict, sterke wedstrijd gereden, maar Guillaume was wel ontgoocheld omdat hij net niet gewonnen had.
Proficiat aan Senne Leysen (Balen) en Guillaume voor zijn 2de plaats.
Avia Crabbe won wel het ploegenklassement aangezien ze met 7man in de kopgroep zaten.
Sterke collectieve prestatie,
Doe zo voort mannen!
(klik op de foto voor de reportage)
09-03-2014 om 00:00
geschreven door joan 
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
Categorie:uitslag wedstrijden
|