Guillaume rijdt zijn 1ste wedstrijd bij de grote jongens in Wetteren, benieuwd hoe hij de toch wel grote overstap zal verteren.
De seizoensstart was wat uitgesteld door een vervelende blessure die nu volledig is hersteld. Hopelijk blijft het ook zo.
189 renners klikken de schoenen in de klikpedalen omstreeks 15.00uur voor de start van de wedstrijd over 10 ronden van 10.7km (107km)
Guillaume stond goed vooraan bij de start, toch belangrijk bij zo een groot deelnemersveld.
Bij de 1ste passage zien we Guillaume goed vooraan het peloton fietsen, oef goed begonnen.... je kan dat wel hé!
Het verloop van de wedstrijd is elke ronde nagenoeg identiek, een paar ontsnappingspogingen die nooit ver droegen.
Guillaume mengde zich af en toe is in zo een ontsnappingspoging, of hij reed vooraan in het peloton, sterk en attent!
Bij het ingaan van de laatste ronde had er zich toch een 5delige kopgroep afgescheiden van het peloton, de voorsprong bedroeg 15seconden.
Guillaume zat nu halverwege het grote peloton.
De 5 hielden stand en mochten spurten om de bloemen, daarin toonde van Roosbroeck Arne zich de sterkste voor Demeter Renaat.
Guillaume eindigde op plaats 84 in het grote peloton, dat in de spurt toch werd opgeschrikt door een paar valpartijen.
Gelukkig kom Guillaume deze valpartijen ontwijken.
Een geslaagde 1ste wedstrijd van Guillaume,hij heeft zich goed vooraan kunnen handhaven en af en toe eens mee in de aanval geweest!
Bedankt aan de veel opgekomen supporters die Guillaume kwamen aanmoedigen.
Volgende week rijdt hij de Kempische Pijl te Mol Sluis op zondag 22 Maart, meer info volgt spoedig!
Tot schrijfs,
16-03-2015 om 11:33
geschreven door joan 
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
Categorie:uitslag wedstrijden
|