Guillaume heeft na een vrij koersweekend door ziekte zijn programma voor de rest van de maand gekregen.
Aanstaande zondag staat de ploegentijdrit in Borlo voor de Topcompititie op het programma.
Het weekend erna staat dan de Testtijdrit geprogrammeerd deze gaat door in Beveren op zaterdag 18-07 te Beveren de Beloften starten omstreeks 15.45uur aan 3 ronden van 11km goed voor 33km.
Zondag 19-07 staat Guillaume dan aan de start van de zware wedstrijd "Dwars door de Vlaamse ardennen" met start in het industrieterrein van Erpe Mere omstreeks 13.00uur. Deze wedstrijd telt mee voor de Topcompititie
De renners rijden 1st 1grote ronde van 128,7km en daarna nog 4plaatselijke rondjes van 10.7km.
Info vindt je bij www.dwarsdoordevlaamseardennen.be
Woensdag 22-07 staat Guillaume dan aan de start van zijn 1ste rondje als belofte renner dit in de ronde van Vlaams Brabant deze gaat over 5dagen met telkens start om 13.30uur.
De 1ste dag starten ze in Rillaar, de 2de dag in Leefdaal, op de 3de dag staat dan een korte tijdrit op het programma van 9.4km in Gooik, de 4de dag starten ze in Ottenburg en op de laatste dag starten ze in Merchtem.
Alle ritten zijn tussen de 150 en 160km lang.
Alle info vindt u bij www.rondevanvlaamsbrabant.be
Op de laatste vrijdag van de maand op 31-07 dus staat Guillaume aan de start van het Bk voor beloften en elite zonder contract in Les Lacs de l'Eau Dheure dit is boven Charleroi.
Het belooft een zwaar parcours met enkele klimmetjes erin. Voor de rest heb ik jammer genoeg nog geen info gevonden.
Meer info zal op de blog komen de week voor het Bk.
|