In America sterven scholieren door een wapen. In Gent sterft een meisje onder een vrachtwagen.
Gevaarlijke verkeerspunten worden jarenlang uitgesteld voor verbetering. De vrachtwagenbestuurder z'n rijbewijs wordt ingetrokken. We gaan allemaal graag naar de winkel om eten, drinken, ... Als vrachtwagenbestuurder rij je dikwijls door het drukke verkeer in steden en moet je geleverd hebben vòòr de winkels openen. Je bent vroeg uit de veren, je hebt flexibele uren, je moet fris zien te blijven zodat je door je 6 spiegels en 3 ramen bijna gelijktijdig moet kunnen observeren. Je bent alleen en lost de vracht (mss wel per 500kg of meer, met transpallet en kleine wieltjes) over het voetpad met oneffenheden. Je moet fit blijven (ondanks vermoeidheid) achter het stuur om alles liefst tegelijk te kunnen observeren.
Je hebt een ongeval in een fractie van een seconde, een kind verliest het leven. Je rijbewijs wordt ingetrokken. Een groep personen gaan nu weken lang bestuderen wat er is gebeurd en wat je in die paar seconden mss wel had moeten doen...
Een groep jonge mensen wordt het leven ontnomen in America. Heel erg. Reacties komen van alle kanten omtrend wapens.
In Vlaanderen gebeuren elke dag 7 moorden, 2555 doden per jaar door moord, ..... zelfmoord. Waar blijft het onderzoek ? Zijn velen al niet mentaal vermoord door "het systeem" van gesjoemel.
Het is niet uitgesloten dat een echt onderzoek zou leiden naar top- figuren die dikwijls van niks weten en hun gangetje maar verder gaan. Daarom kunnen mss beter zoveel mogelijk wapens verboden zijn in Vlaanderen. Terwijl ze zelf wel een wapen bezitten.
In mijn zoektocht naar juridische hulp verlelt een MAGISTRAAT me dat bij zijn scheiding hij z'n ex bij de KEEL had genomen waardoor ze zijn zin deed nml. : scheiden ZONDER ADVOCATEN! Die persoon hoeft GEEN aliment voor z'n ex te betalen.
Ik heb helemaal niet zo'n dingen gedaan en betaal al 20 jaar alimentatie voor de ex, zelfs eens een jaar volledig beslag van mijn ziekteuitkering. Men wou de alimentatie niet aanpassen ! Het zijn dan magistraten die dergelijke aanpassingen weigeren ! Bovendien werd naar me UITGESCHOLDEN dat ik naar een psychiater moet gaan, terwijl hijzelf z'n vrouw bij de KEEL gegrepen had.
3/4/2016 In het hart getroffen. Een groep gescheiden personen hebben dit reeds lang.
Europa wordt in het hart getroffen. Ministers willen ontslag nemen. Eén van die ministers heb ik reeds verschillende keren aangeschreven. Zonder enig constructief antwoord.
Ikzelf en vele andere vaders of mannen (ook in mindere mate vrouwen) worden ook in hun HART getroffen door de langdurige destruktieve juridishe cinema. Zo moeten wij onze plan trekken met minder dan het leefloon of zelfs compleet loonbeslag !
Wij kunnen geen ontslag nemen. Of wil men ons de zelfdoding in duwen ??
Iemand die veroordeeld is voor andere dan alimentatieplicht heeft wel recht op leefloon !?!? SCHANDALIG !!
Velen onder ons zien hun eigen kinderen lang niet meer door de sluwe tactiek van het schouwspel. Waar bewust of onbewust ook de juridische kringen verantwoordelijk voor zijn.
Door het jarenlange schouwspel worden wij onregelmatig wakker, ikzelf begin dan het van me af te schrijven. Anderen geraken psychisch uitgeput. Sommigen zoeken hulp in psychiatrie.
Wat in Zaventem door gordelbom is gebeurd vind ik erg dat gewone burgers de dood in gaan en vele anderen lichaamlijk en psychisch zwaar en blijvend zijn toegetakeld. Dit komt ook de ziekenkas niet ten goede met de regering die maar op besparing uit is.
Wat ik ook erg vind zijn de dagelijkse zelfmoorden waarbij zij dikwijls reeds mentaal vermoord zijn. Dit vaak door onrechtvaardigheid van statuus- hogere personen. DIT VIND IK NOG VEEL ERGER.
Als ik het goed voor heb plegen er in Vlaanderen elke dag 7 mensen zelfmoord. Dit maal 365 dagen, je komt aan aantal veel hoger dan de slachtoffers van Zaventem. Dit komt niet in de media, daar wordt geen constructieve oorzaak gezocht en opgelost. En waarom? Omdat dit vaak mensen zijn die reeds mentaal vermoord zijn door personen van het mensdom ( niet de mensheid) die regeren en anderen de put induwen.
Uit de boeken van Jozef Rulof heb ik kunnen afleiden dat zelfmoord nog veel erger is dan moord.
Maar mentale moord is ook moord en juridish niet strafbaar want de meeste advocaten en hun milieu doen niks anders.
januari 2018 Verlies van een jonge vrouw waarmee ik een goede band had.
Een kleine 40 jaar terug verloor ik een persoon waarmee ik een goede band had.
Ze was een ver familie-lid, maar voor me als een soort moeder. Plots deed ze de ergste moord...... zelfmoord. De grond ging weg onder mijn voeten, ik was totaal kapot.
Voor zover ik weet is dat ze in het scheidings-wespennest van het machtsapparaat met losse vijzen zat.
Op mijn jonge leeftijd bracht dit iets teweeg waardoor ik nu nog vermoedelijk moeite mee heb zoals begrafenissen. Alsook uit ervaring van tal van advocaten die de dingen krommer maken dan ze al waren. Plus het insinueren naar zelfmoord toe, de paljassen! Als er nattigheid is, "weet men van niks", probeert men af te wimpelen, en als je hen blijft confronteren met de realiteit..... " beginnen ze te flippen en gooien je buiten !!
Bij Google kan je onder " gordelbom Piet 1986 my diary" nog wat lezen. Is dat niet 1 week vóór ZAVENTEM ? Jammer er willekeurige massa mensen wordt gekrenkt, toch ?
Ik ben geen expert maar heb gezond boerenverstand om te weten hoe de vork aan de steel zit. Mijn dochter was ook 13 toen ze samen met haar broertje (11) het contact werd gedwarsboomd op sluwe manier door hun moeder.
Enige tijd terug ontmoette ik een lotgenoot. Hij is ook allemaal die dingetjes meer dan beu van procedures, rechters, advocaten, deurwaarders, OCMW, sociale woningen, zijn kinderen niet zien, loonbeslag, en leefloon voor een gescheiden telt niet maar voor een moordenaar waarschijnlijk wel.
Voor hem hoeft het allemaal niet meer. Zelfmoord doe ik niet zegt hij. De dag dat hij geen woongelegenheid, eten, of een ander levensnoodzakelijk ding niet meer heeft. Dan maakt hij de 2 of meerdere tergerende advocaten en andere van die kringen koud zonder dat anderen erin betrokken zijn. (Dat is dan toch iets anders dan bij terroristen, hij is dan ook geen gevaar voor de maatschappij vind ik).
Op die manier krijg ik automatisch de levensnoodzakelijke dingen in de gevangenis en ben ik van mijn frustraties ook af vertelde hij mij.
Dat kan je hem niet kwalijk nemen vind ik. Ik vertelde hem dan ook ons kontakt zal verder blijven want zo iemand verdient ook in de gevangenis bezoek, toch !
Eigenlijk hoort hij daar niet en verdient eerder een medaille voor voor moed en een goede bijdrage aan de mensheid.
Defensie geeft ook opdrachten waarbij doden vallen zonder dat die militairen in de gevangenis moeten en soms wel een medaille krijgen.
Rond het juridische schouwspel in mijn scheiding. Door het reeds aanvoelen van van het destructieve toneelspel van advocaten en rechters stond ik in 1999 in de rechtbank met het idee het misschien een oplossing is om met dynamiet rond mijn buik naar voor te stappen en daar te activeren zodoende hen ook mee te nemen in de afgrond. Zij voelen zich heer en meester op aarde en permitteren het zich anderen onterecht de afgrond in te duwen. De gewone mensen in de rechtbank zou ik hiervan willen besparen.
Vorige week ging ik de "glazen fabriek " van magistraten en advocaten binnen in Gent. Een portier zegt "zakken leeg en broekriem uit en in het bakje leggen" . Goed ik de broek aan had die nog een knop aan had en er geen spullen in mijn rugzak stak. Alles gaat door een scan. Ik zou al wat vindingrijker moeten zijn om mijn idee van 1999 toe te passen. Men kan niet alles voorkomen hoor...
Echter hun vernietigende uitspraken van vonnissen die in mijn rugzak stak ... die geraken WEL door de scan !!!
Het juridische schouwspel kost onnodig tal van mensen veel geld en miserie. Sommige kinderen zoeken hun uitweg op internet (ik nu ook). Ze geraken verslaafd aan urenlang internetten, soort gamespelen. In hun opgroei en ontwikkeling zitten ze uren lang passief achter de computer. Deze ongezonde leefhouding is nefast voor hun spieren, ogen, longen en hersenen. Sommigen willen eigenlijk naar buiten eens fietsen, mochten ze hun pa zien dan zou dit wel kunnen gebeuren. Gezien in gerechtsmilieus het betalen van onterecht hoge alimentatie opvoeden is, wordt er geen aandacht besteed dat de kinderen een belangrijk stuk opvoeding van hun vader kunnen krijgen. De ouder waar ze bijwonen laat ze in hun eigen wereldje met de computer want " ze zijn dan stil" en zij beschikt over de kassa. Werd er wel goed gepraat over het gepest op school? Het is hard dat je je eigen kind niet goed in zijn vel ziet en niets kunt doen want die advocaten maken van het overige al een rotzooitje. Je bent beperkt want je wordt gepluimd door onterecht hoge alimentatie voor EX ZELF en je leeft onder het leefloon. Je hebt zelfs geen gewone woning die voor opvang van een eigen kind kan zorgen.
Mijn kinderen zijn intussen geen kind meer en meerderjarig.
Waarom moeten kinderen ontvreemd worden van een ouder en deze ouder zonodig gepluimd worden?
Waarom hebben die advocaten al dat geld nodig? Willen zij vertrekken naar Mars mss nu WO 3 bezig is en mss een nucleaire oorlog zal worden.
Mss wil ik wel naar Venus een vrouw halen maar 't zal nie gaan ik kan die rakket nie betalen.
Hier in België ontmoet ik geen vrouw. Als ik er al met een kontakt krijg dan lijkt die bezoedeld door het gif van de Belgische advocatuur. Of zijn het de verkeerde die ik aantrek ? Dan mag het tij wel vlug keren.
Pas de boeken van Jan Beirens toe in scheidingen en het wordt allemaal een beetje duidelijk wat de bedoelingen zijn. Zou de straat van de slechteriken zich niet kunnen afspelen in Gent?
Ik ben geen liefdadigheids instelling die opgeëist en gepluimd dient te worden hoor ! !
Foto van stapel papieren 2013. Inmiddels is die gegroeid. Ooit zet ik die misschien op iemands graf ipv een bloemenkrans. Hiermee bedoel ik niet de ex-vrouw.
Enkele jaren terug had ik een "nachtmerrie" je weet wel zo een droom waar je van wakker wordt.
Ik droomde kelner te zijn in een restaurant. Er kwamen verschillende van die advocaten binnen die ik ooit tevergeefs het vertrouwen gaf. Er kwam een kleine dikke onbeschofte advocaat binnen met een grijnzende smail op zijn smoel en liet een dikke sigaar tussen zijn vingers rond draaien. Ik was kokend en stapte vastberaden en zelfzeker op hem af. Vlak voor zijn neus riep ik met uitstekende arm en wijzende vinger: BUITEN !!!! Hij vrete zijn sigaar in een keer op en ging met "z'n staart in z'n gat naar buiten".
Deze droom heb ik écht waar gehad. Je kan je niet voorstellen hoe die krácht, dat machtsapparaat met losse vijzen te niet deed. Formidabel.
Enige tijd later vernam ik dat die advocaat rond die periode is doodgegaan. Wat erg hé.
Ik wil hier duidelijk stellen er vast goeie advocaten zijn, vandaar ik het niet op gaf met het zoeken ernaar. Sommigen van hen zijn jammer genoeg goed op een andere plaats want ze handelen toch zo weinig rechtvaardig en ontbreken dat kinderen ook een vader nodig hebben die niet persee of zo nodig gepluimt dient te worden.