Enige tijd terug ontmoette ik een lotgenoot. Hij is ook allemaal die dingetjes meer dan beu van procedures, rechters, advocaten, deurwaarders, OCMW, sociale woningen, zijn kinderen niet zien, loonbeslag, en leefloon voor een gescheiden telt niet maar voor een moordenaar waarschijnlijk wel.
Voor hem hoeft het allemaal niet meer. Zelfmoord doe ik niet zegt hij. De dag dat hij geen woongelegenheid, eten, of een ander levensnoodzakelijk ding niet meer heeft. Dan maakt hij de 2 of meerdere tergerende advocaten en andere van die kringen koud zonder dat anderen erin betrokken zijn. (Dat is dan toch iets anders dan bij terroristen, hij is dan ook geen gevaar voor de maatschappij vind ik).
Op die manier krijg ik automatisch de levensnoodzakelijke dingen in de gevangenis en ben ik van mijn frustraties ook af vertelde hij mij.
Dat kan je hem niet kwalijk nemen vind ik. Ik vertelde hem dan ook ons kontakt zal verder blijven want zo iemand verdient ook in de gevangenis bezoek, toch !
Eigenlijk hoort hij daar niet en verdient eerder een medaille voor voor moed en een goede bijdrage aan de mensheid.
Defensie geeft ook opdrachten waarbij doden vallen zonder dat die militairen in de gevangenis moeten en soms wel een medaille krijgen.
Rond het juridische schouwspel in mijn scheiding. Door het reeds aanvoelen van van het destructieve toneelspel van advocaten en rechters stond ik in 1999 in de rechtbank met het idee het misschien een oplossing is om met dynamiet rond mijn buik naar voor te stappen en daar te activeren zodoende hen ook mee te nemen in de afgrond. Zij voelen zich heer en meester op aarde en permitteren het zich anderen onterecht de afgrond in te duwen. De gewone mensen in de rechtbank zou ik hiervan willen besparen.
Vorige week ging ik de "glazen fabriek " van magistraten en advocaten binnen in Gent. Een portier zegt "zakken leeg en broekriem uit en in het bakje leggen" . Goed ik de broek aan had die nog een knop aan had en er geen spullen in mijn rugzak stak. Alles gaat door een scan. Ik zou al wat vindingrijker moeten zijn om mijn idee van 1999 toe te passen. Men kan niet alles voorkomen hoor...
Echter hun vernietigende uitspraken van vonnissen die in mijn rugzak stak ... die geraken WEL door de scan !!!
Het juridische schouwspel kost onnodig tal van mensen veel geld en miserie. Sommige kinderen zoeken hun uitweg op internet (ik nu ook). Ze geraken verslaafd aan urenlang internetten, soort gamespelen. In hun opgroei en ontwikkeling zitten ze uren lang passief achter de computer. Deze ongezonde leefhouding is nefast voor hun spieren, ogen, longen en hersenen. Sommigen willen eigenlijk naar buiten eens fietsen, mochten ze hun pa zien dan zou dit wel kunnen gebeuren. Gezien in gerechtsmilieus het betalen van onterecht hoge alimentatie opvoeden is, wordt er geen aandacht besteed dat de kinderen een belangrijk stuk opvoeding van hun vader kunnen krijgen. De ouder waar ze bijwonen laat ze in hun eigen wereldje met de computer want " ze zijn dan stil" en zij beschikt over de kassa. Werd er wel goed gepraat over het gepest op school? Het is hard dat je je eigen kind niet goed in zijn vel ziet en niets kunt doen want die advocaten maken van het overige al een rotzooitje. Je bent beperkt want je wordt gepluimd door onterecht hoge alimentatie voor EX ZELF en je leeft onder het leefloon. Je hebt zelfs geen gewone woning die voor opvang van een eigen kind kan zorgen.
Mijn kinderen zijn intussen geen kind meer en meerderjarig.
Waarom moeten kinderen ontvreemd worden van een ouder en deze ouder zonodig gepluimd worden?
Waarom hebben die advocaten al dat geld nodig? Willen zij vertrekken naar Mars mss nu WO 3 bezig is en mss een nucleaire oorlog zal worden.
Mss wil ik wel naar Venus een vrouw halen maar 't zal nie gaan ik kan die rakket nie betalen.
Hier in België ontmoet ik geen vrouw. Als ik er al met een kontakt krijg dan lijkt die bezoedeld door het gif van de Belgische advocatuur. Of zijn het de verkeerde die ik aantrek ? Dan mag het tij wel vlug keren.
Pas de boeken van Jan Beirens toe in scheidingen en het wordt allemaal een beetje duidelijk wat de bedoelingen zijn. Zou de straat van de slechteriken zich niet kunnen afspelen in Gent?
Ik ben geen liefdadigheids instelling die opgeëist en gepluimd dient te worden hoor ! !
Foto van stapel papieren 2013. Inmiddels is die gegroeid. Ooit zet ik die misschien op iemands graf ipv een bloemenkrans. Hiermee bedoel ik niet de ex-vrouw.
Enkele jaren terug had ik een "nachtmerrie" je weet wel zo een droom waar je van wakker wordt.
Ik droomde kelner te zijn in een restaurant. Er kwamen verschillende van die advocaten binnen die ik ooit tevergeefs het vertrouwen gaf. Er kwam een kleine dikke onbeschofte advocaat binnen met een grijnzende smail op zijn smoel en liet een dikke sigaar tussen zijn vingers rond draaien. Ik was kokend en stapte vastberaden en zelfzeker op hem af. Vlak voor zijn neus riep ik met uitstekende arm en wijzende vinger: BUITEN !!!! Hij vrete zijn sigaar in een keer op en ging met "z'n staart in z'n gat naar buiten".
Deze droom heb ik écht waar gehad. Je kan je niet voorstellen hoe die krácht, dat machtsapparaat met losse vijzen te niet deed. Formidabel.
Enige tijd later vernam ik dat die advocaat rond die periode is doodgegaan. Wat erg hé.
Ik wil hier duidelijk stellen er vast goeie advocaten zijn, vandaar ik het niet op gaf met het zoeken ernaar. Sommigen van hen zijn jammer genoeg goed op een andere plaats want ze handelen toch zo weinig rechtvaardig en ontbreken dat kinderen ook een vader nodig hebben die niet persee of zo nodig gepluimt dient te worden.