Deze blog wordt een beetje mijn "therapie"ruimte, begin 2019 kreeg ik te horen dat ik blaaskanker heb, ik moet toegeven dat ik het niet makkelijk heb om hiermee om te gaan, begin september zorgde mijn broer ervoor dat ik kan starten in de Londen Marathon 2020 als charity runner ... dit wordt mijn verslag van deze tocht.
Vrijdag was er dus "de nacht", 'tzal er eentje zijn die ik niet snel zal vergeten .. Mijn eerste run 's avonds, mijn eerste marathon als training, mijn eerste zonder specifieke tijd in het achterhoofd. Ideale snelheid zou zo'n 10 per uur zijn en dit zou me op zo'n 4u 15 moeten brengen het werd 4u 06 min dus dit deel liep gesmeerd. Er gingen nog een aantal zaken "gesmeerd lopen" maar dat wist ik toen nog niet. De dag zelf verliep wat anders dan gewoon, geen echte druk maar ook veel minder beleving, in de voormiddag naar de tandarts geweest , en vervolgens zo wat gegokt op gebied van eten en drinken vooraf. Om 17u 30 kwamen we aan in Toeroet en konden onmiddellijk de Koen zien zitten, een fellere trainingspak moeten ze nog maken ...:-8) Veel toffe mensen gezien, Veerle, Phil, Katrien, Christ, Dirk en zoveel meer... Helemaal achteraan gestart en gezien ik zonder uurwerk liep en er ook geen pacers waren, een groepje gezocht die zowat mijn tempo liep... De Belgische zomer was op zijn best dus ... storm ... opwarming van de aarde ?? :-?Tarara !!! Vanaf de start voelde ik me helemaal niet fris, aan km 10 had ik mijn gelleke overgeslaan wegens mottigheid en vanaf km 15 kreeg ik buikkrampen, zo van de die waarvan alle haartjes op je huid recht gaan staan ... De achteruitgang spier werd in kramp getrokken en met paniek in de oogjes werd gezocht naar een plaatske ... Aan km 19 over de prikkeldraad gesprongen verstand op nul hurkzit en tight af .... De rest van de marathon met een pluk fris Torhoutse flora tussen de bilnaad ... comfortabel is anders. Aan km 36 opnieuw een zelfde scenario maar toen had ik al zakdoekjes van Heidi gekregen ... Een dikke sjappo aan Heidi trouwens om in zo'n bereweer te supporteren en met aanmoedigingen en bevoorrading klaar te staan ... eentje uit de 1000. Nadien nog een glaasje gedronken en iets over twee lagen we in bed. Wat hebben we geleerd? Ten eerste een marathon zonder doel is niks voor mij Ten tweede twee imodium is niet genoeg Ten derde puur fysiek loopt het goed. Het weekend werd nog afgerond met een tripke naar Calais met de camper en een sauna in Oostduinkerke op zondag ... das allemaal lekker meegenonmen .. niet?
Reacties op bericht (5)
26-06-2012
foto
Stuur eens een mooie foto van je zodat ik je herken. Heb je zeker gezien want ben aan de markt blijven staan tot 01.00 uur maar geen enkele loper met Anderlecht truitje gezien. Wel een eenzaat met club Brugge truitje....
26-06-2012 om 16:14
geschreven door wim
24-06-2012
hey strever...
...er moet precies toch een tijd op je doel geplakt worden, eer je echt content bent? Je bent toch niet vergeten om onderweg te GENIETEN? Al is het maar van die Torhoutse flora
24-06-2012 om 19:12
geschreven door Sandy
Beste Mijnheer Lankarren...
Vrijdagavond laatsleden was in een goede stemming. Dit gebeurt niet zo vaak, maar dit was nu wel het geval gezien ik voor mezelf een splinternieuwe horloge had gekocht. Ik was op de wandel en bevond mij zo op een 19 kilometer van Torhout (of Toeroet zoals ze hier zeggen) en moest dringend plassen. Laat ik u ook meedelen dat ik heel goed hydreer als ik op stap ben en als ik dan plas dan zit er ook druk op. En alhoewel mijn nieuwe horloge waterproof is (tot 100meters - diepte veronderstel ik - staat er vanachter op) wil ik toch niks riskeren en heb ik hem keurig afgedaan en in de wei gelegd. Ik dacht hij ligt er wel veilig in het hoge gras achter dat prikkeldraad terwijl ik even achter een boom verdween. Stel mijn verbazing dan ook even voor als ik kort nadien een bruin hoopje op mijn nieuwe horloge vind. En geen koe in de wei te bespeuren! Het was inderdaad strontweer, maar dacht dan ook niet dat ik dit letterlijk zo ging meemaken.
Het was mijn een groot raadsel TOT ik u blog las Mijnheer Langkarren.
Ik hoop dat uw volgende wedstrijd minder gesmeerd loopt, maar blijf sportief en wil je dan ook terug proficiat wensen met je blijvend doorzet vermogen.
Ten laatste wil ik u erop wijzen dat de opwarming van t klimaat niet wil zeggen dat t in Belgie enkel mooi weer zal zijn. Dus indien men liever minder overstroming heeft en freaky weather dan is er maar een manier van doen... volg Mijnheer Langkarren's voorbeeld en : Do give a shit!
Beste groeten,
BroKen
24-06-2012 om 18:21
geschreven door BroKen
buikloper
ferm zeg ! terug een prestatie neergezet voor 'in de analen' letterlijk dan.
ik ben ervan overtuigd dat er op die plekke een pracht van een pisseblomme staat deze zomer.
24-06-2012 om 18:13
geschreven door marksje
Flora
Buiten het bemestingsplan ,heb je dat super gedaan ! chapeau ,je 1e marathon is heel goed verlopen ,een ding heb je wel geluk gehad op km 19 zat de wind zijkant anders wat dat mooie truitje ,zoooo mooi nie meer dat plakaatje ging een Bruin/Paars tintje gekregen hebben mijn gedacht :-p
24-06-2012 om 17:41
geschreven door Katrien Rogiers