Inhoud blog
  • Bijna twee weken thuis.
  • Emotes.
  • Herinneringen...
  • Slotsom Borderline.
  • Verschijnselen van Borderline: 8) Psychotische verschijnselen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Geert Depressief
    Mijn depressieve gevoelens, oorzaken en gevolgen.
    13-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voor het eerst in 15 jaar...
    Voor het eerst in 15 jaar heb ik me opnieuw laten opnemen in een psychiatrische afdeling van een algemeen ziekenhuis. Ik verblijf nu voorlopig op de P.A.A.Z. afdeling van het algemeen ziekenhuis te Asse. Niet de meest aangename plek om m'n 44 ste verjaardag door te brengen maar nu wel de meest veilige plek. Het is nu even tijd om tot rust te komen en te bezinnen over wat voorbij is en wat de oorzaken zijn van m'n huidige depressieve toestand.
    Zoals het bij elk van m'n depressies uit het verleden het geval was kenmerkte deze depressie zich door een lange werkonbekwaamheid. Ik meldde me ziek op het werk in november 2009. De reden die ik aangaf bij m'n werkgever en in m'n omgeving? Geloof het of niet maar ik vertelde m'n baas dat ik een kankergezwel had aan m'n nier.
    Bij m'n huisdokter klaagde ik over rugklachten rechtsonder. Deze constateerde wel degelijk een probleem met m'n rechternier en stuurde me door naar een uroloog in het algemeen ziekenhuis te Vilvoorde. In januari 2010 werd ik geopereerd omdat er enkele nierstenen verwijderd moesten worden.
    Dit is wat er echt vooraf gegaan is aan vandaag en kan als voorbeeld gesteld worden hoe ik een lichamelijke klacht veins om m'n depressieve gevoelens naar de buitenwereld te camoufleren. Dit heb ik in het verleden meerdere malen gedaan. M'n hele levensloop bestaat immers uit een aaneenreiging van depressies. Waarom ik dit nu beken? Simpel, ik wil dit zelf niet meer. Dit gedrag brengt me keer op keer in de problemen. Problemen die me opnieuw een depressie bezorgen. Iedere depressie overwin ik of overwin ik niet maar ik ga steeds maar door de depressie heen uit elementaire noodzaak. Door de ellenlange ziekteperiodes lijd ik een enorm loonverlies. Eens ik in de financiele problemen kom moet ik wel terug aan het werk en dan doe ik dat maar, depressie voorbij of niet.
    Deze keer ging het goed fout. Na een ziekteperiode van acht maand ging ik exact één maand terug aan het werk en weer moest ik me ziek melden. Tijd voor een grondig nazicht denk ik. Tijd om te leren, oorzaken te zoeken en proberen om komaf te maken met m'n depressies. Mogelijks lukt dit laatste niet, maar ik wil er wel toe komen dat ik niet weer meemaak wat ik in deze depressie heb meegemaakt...een gebroken relatie met daaropvolgend een nieuwe relatie...helaas heeft m'n depressie er voor gezorgd dat ook deze relatie al beëindigd werd. Depressies hebben ervoor gezorgd dat al m'n relaties beëindigd werden.
    Reageren mag als u zich hierin herkent maar hoeft niet echt. Ik ken al een beetje de oorzaken van m'n depressies en zal hier later uitgebreider op terugkomen.

    13-08-2010 om 22:35 geschreven door Geert DM  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Tags:depressie,relatie,relatiebreuk,ziekte,Asse,P.A.A.Z,werkonbekwaamheid


    Archief per week
  • 20/09-26/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs