Iemand kent jouw gedachten In stilte houdt iemand je hand vast Droogt iemand de tranen die zachtjes langs je wangen vallen Beschouwd iemand je nimmer als een last Iemand draagt je op de toppen van zijn vleugels Spreidt iemand een deken van troost over je vermoeide lichaam heen En fluistert iemand zachtjes dat je mag uitrusten van al je zorgen Liefs Freg
Weet je wat er is gebeurd vannacht, iets wat ik zelf nooit had verwacht. Ik lag in bed en sliep, maar plotseling hoorde ik een stem die mij riep.
Ik deed langzaam mijn ogen open, en zag iemand naar mij toe komen lopen. Een engel gehuld in helder licht, nam mijn hand met een lach op zijn gezicht.
Hij nam me mee over land en over zee, hand in hand, die engel en ik, wij twee. Op het einde van onze reis kwam ik terecht in een mooi paradijs.
En op het einde van het pad zag ik haar staan, mijn oma diegenen die ik zo liefhad maar die van mij heen is gegaan. Ik huilde van verdriet en van geluk, ik kon haar zien en dat kon niet meer stuk.
De engel zei, ze maakt het goed, en ze wacht op jou, totdat jij hier voorgoed naartoe moet. Ik huilde bittere tranen ze had het daar zo fijn, en ik moest terug maar wilde voor altijd bij haar zijn.
Ik werd wakker en mijn hoofd deed zeer, ik stapte uit bed en vond daar een grote witte veer. Was die engel dan vannacht toch bij mij, die gedachte maakte mij heel blij.
Ooit zal ik diegene die ik mis weer zien, en wie weet komt die engel nog een keer terug misschien. Tot mijn tijd is gekomen, kan ik hier alleen maar van dromen. Liefs Freg
Niets is sterker dan de stilte Niets heeft zoveel kracht als het zwijgen van de nacht Niets is sterker dan het woord dat niemand hoort T is niet altijd gemakkelijk de scherpe kanten van het leven te dragen Probeer vooral het goede te zien En koester de mooie dagen...
Als de zon voor de laatste keer in het oude jaar ondergaat, Zal ik aan jullie denken Ik wens iedereen een fijne jaarwisseling toe !!
I´m dying to catch my breath Oh why don´t I ever learn? I´ve lost all my trust, though I´ve surely tried to turn it around
Can you still see the heart of me? All my agony fades away when you hold me in your embrace
Don´t tear me down for all I need Make my heart a better place Give me something I can believe Don´t tear me down You´ve opened the door now, don´t let it close
I´m here on the edge again I wish I could let it go I know that I´m only one step away from turning it around
Can you still see the heart of me? All my agony fades away when you hold me in your embrace
Don´t tear me down for all I need Make my heart a better place Give me something I can believe
Don´t tear it down, what´s left of me Make my heart a better place
I tried many times but nothing was real Make it fade away, don´t break me down I want to believe that this is for real Save me from my fear Don´t tear me down
Don´t tear me down for all I need Make my heart a better place Don´t tear me down for all I need Make my heart a better place
Give me something I can believe Don´t tear it down, what´s left of me Make my heart a better place Make my heart a better place
Laten we met z'n allen de kersttijd met veel licht en liefde tegemoet gaan, al zal dit voor velen niet makkelijk zijn, we kunnen het ! En laten we er voor mekaar zijn, ik weet zeker dat er vele bloggers een moeilijke tijd tegemoet gaan, ook voor mij zal dit zo zijn, met de feestdagen, en dat er velen zich zullen eenzaam voelen, maar samen geraken we erdoor. Dit is mijn kerstboodschap naar jullie toe voor de komende dagen ...
Jij die dit nu leest, jij bent zo mooi, zo wonderlijk mooi en krachtig. Jij bent zo perfect omdat je, jij bent !! Met al je mooie en mindere mooie eigenschappen, dat ben jij. Er is niemand zoals jij, en er zal nooit iemand zijn zoals jij, jij verdient alles wat je diep in jezelf verlangt en voelt branden.
Alle fouten die je maakte, maakte je vanuit waar je op dat moment stond met je zelf, vergeef jezelf daarvoor! Fouten maken mag!! daar leer je van, het zijn jouw misstappen en die mogen er allemaal zijn. In jou zit alles wat je nodig hebt om zielsgelukkig te zijn, en in jou zit ook alles wat dat tegenhoudt. Zie onder ogen wat er allemaal in je leven is gebeurd, wat je is aangedaan, en wat je hebt gedaan en accepteer dat het jou en anderen verandert heeft en dat je er van geleerd hebt. Je hebt er meer kennis bij, die je een vollediger mens maken en alles hoort bij een hoger doel. Alles is wat het is, en wordt wat het moet zijn. Al jouw angsten, zijn jouw angsten, maar mooi mens dat je bent, je hoeft niet bang te zijn!! er is niets om bang voor te zijn. Het leven is een geschenk!! hoe het ook geweest is en hoe er ook dingen zijn veranderd, je kan alles ten positieve veranderen wat je graag anders wil, als je daar maar in gelooft. De werkelijkheid is wat jij er van maakt, de werkelijkheid is hoe jij die ziet en als je alles van jezelf durft te zien en vergeven kan je elke dag een nieuw mens creëren, en een nieuwe start maken, met je zelf en met anderen. Elke seconde kan dat !! er gaat nooit wat verloren na een gebeurtenis, je krijgt er lessen en inzichten bij, die je meer de mens maken dan je werkelijk bent, niets minder, zoveel meer.
Wie heeft jou laten geloven, dat je het niet waard bent ? want je bent zoveel waard ! Wie heeft je gezegd dat je het niet kan? geloof me, geloof in jezelf ! je kan het wel! Wie heeft je gezegd dat je niet mooi bent? je bent wel mooi!!! wie heeft jou bedrogen? je bent zoveel meer waard ! dat zegt iets over de ander, niet over jou. Wat heb je een ander gedaan ? maak het goed, door het niet meer te doen en vergeef jezelf. Handel uit je gevoel, volg je hart, dat is het beste startpunt! Je gevoel, puur, zuiver en respectvol ! Niet anderen opzettelijk kwetsen, niet anderen bewust afsnauwen, niet anderen beliegen, je bent zoveel waard en krijgt zoveel terug, als je uit respect en liefde handelt En dat begint met te gaan staan voor en met jezelf en jezelf alles waard vinden en jezelf alles geven wat je wil en nodig hebt zijn wie je bent Laat je niet meer zeggen wat ze denken dat goed voor je is, dat weet je zelf wel. Ga naar waar je je beter voelt! Blijf niet op die plek die je pijn doet, zorg voor jezelf, geniet van jezelf hoe je werkelijk bent. Wees nieuwsgierig wat er allemaal in je zit, lach om al je gedachtenkronkels, wat je nog niet zag of wilde zien. Over de hele wereld willen alle mensen, dat er van ze gehouden wordt, dat ze gewaardeerd worden voor wie ze echt zijn! De liefde willen geven en ontvangen aan of van diegene die het wil geven en ontvangen. Man, vrouw, dier, homo, hetero, lesbish, rus, nederlander, afrikaan, moslim, christen, anarchist, donkere huid, blanke huid, beschadigde huid, net als jij, elk lichaam is een huis van een ziel. Niemand is lelijk !!! maar verschrikkelijk mooi ..want iedereen is wie ze van binnen zijn..
Weet dit : vandaag is weer een nieuwe dag, en je kan elke dag weer opnieuw beginnen. Ga het aan, ga het niet uit de weg! Je bent veilig in jou wereld, dat zich door jouw openbaart door de dingen die je elke dag doet ... moed is durven gaan voor wat je hart sneller doet kloppen, goedheid is elke dag beslissen het juiste te doen. Voor jezelf en alle mensen die er bij betrokken zijn. Met liefde en respect handelen. Een goed mens zijn. Deze kans heb je elke seconde van je bestaan. De beslissing te nemen het juiste te doen... wees eerlijk, open en rechtvaardig, laat zien wie je bent en doe het zonder angst, met veel liefde en plezier, dan zal een overvloed aan alles wat je ooit nodig hebt op je pad komen. Heb vertrouwen.
Ik wil er bij zijn als ik leef ! ! jij ook??
Maak je leven zo mooi als je zelf wilt, je verdient het ! je kan het ! geloof in jezelf.. leef !! leer !! bemin !! en groei !!
Ik ben een flink en moedig mens niemand kan mij raken, ik ben geworden wat ik ben door wat ik mee moest maken. Niemand neemt mij af wat ik daardoor heb geleerd al zijn er van die dagen dan loopt alles verkeerd. Dan is er weer die onrust gaat alles veel te vlug, ik doe drie stappen voorwaarts en doe er vijf terug. Maar ik zal overleven mij krijgen ze niet klein. Al wat er nu met mij gebeurt heeft gewoon zo moeten zijn. Liefs Freg
De complete vrijheid bestaat, het is als een drug, en als dat niet volstaat, kom je met meer over de brug.
Het geeft je een gevoel van macht, het gemis van verdriet, het onbeperkt verkennen van de nacht, als je maar geniet.
Je doet wat je wil, krijgt steeds je zin, en je ziet geen verschil, bijna, op het randje van de waanzin.
Niemand kan je kwetsen, en verantwoording afleggen doe je niet, je kunt je overal doorheen kletsen, en je kent geen liefdesverdriet.
Maar onrechtstreeks ben je wel verantwoordelijk voor een tiental mensen, als een prefect in een koninkrijk moet je rekening houden met hun wensen.
Tien mensen die op je vertrouwen, die op je rekenen, je moet het even overschouwen, wat dat kan betekenen.
Eén foute beslissing kan gevolgen hebben, verder dan dat je zou verwachten, één keer kan het wegebben, maar dat zal de pijn niet verzachten.
Dan besef je, dat je wel verantwoording af moet leggen, aan jezelf,maar dat wist je al, dat je aan jezelf, toch alles moet uitleggen, tot het helder is als kristal
Waarom dan niet ineens, uitleggen aan twee, soms zijn jullie het wel eens oneens, maar dat blijft prive.
De complete vrijheid bestaat. het is als een drug, en er is geen surrogaat, en na jaren van gebruik kun je niet terug.
De complete vrijheid bestaat ik wil ze delen, met iemand die, net als ik, verstaat dat alles kan helen.
Met iemand die lef genoeg heeft, om er voor te gaan, en die er voor streeft, om ons te verheffen, ver boven de meridiaan.
Geen water in de wijn, geen gezever en venijn, gewoon vertrouwen en respect, . . . volgens mij moet dat lukken, heel perfect.
Oma wat was je verstrooid, Je ging eronder door. Alles was gewist, Je geheugen had het mis. Slapend stak je jij je handen in de lucht, En gaf je een diepe zucht. Smorgens zat je voor de spiegel klaar En zette ik vliegensvlug wat krullen in je haar, Je keek me aan net of ik had je iets misdaan. Je eigen kinderen waren vreemd in huis Dit was voor jou niet pluis. Smiddags zat je gezellig voor de buis The Sound of Music was jou favoriet Die hebben we samen wel honderd keer gezien En dit met heel veel plezier. Savonds kwam er een verpleegster aan huis Met veel liefde en zorg Werd je op en top verzorgd, Ook ik waste je handen wel eens mee Dan was je heel tevree. Maar helaas de tijd was op je gaf het op, Je liet je gaan en bent te snel van ons heengegaan.
Selena Quintanilla-Perez was born in Lake Jackson, Texas on Friday, April 16 1971. Her parents, Marcella and Abraham Quintanilla Jr. were delighted to have a new addition to their family which already had two children; Abraham Quintanilla III (A.B.) then 8, and Suzette then 4.
Abraham always had a passion for music. In the late 50's and early 60's he was part of the group Los Dinos (The Guys). When his children were very young, he began to teach them an instrument. A.B. the bass and Suzette the drums. When Selena was just 3 years old, she demanded to know why her father was leaving her out of the music. Abraham simply said she was too young. Right then Selena showed him she was not too young, she showed him her own instrument, her voice. Abraham couldn't believe what a beautiful sound she heard. By the time Selena was 6, she was already singing like a pro in English and in Spanish, even though she didn't speak the language, alongside her brother, sister, and father.
When Selena was 9, her father started the group Selena Y Los Dinos (Selena and The Guys). The group's first performances were in Papagallos, the Quintanilla family's restaurant opened in 1980. Everyone who saw her, even at that young age, knew she was going to be a star someday.
Soon the restaurant fell and the Quintanilla family went bankrupt, they were out on the streets without a roof over their head. The family moved to Corpus Christi, Texas where they piled into an old bus with all their musical equipment. They played everywhere they could, on streets, at weddings... Soon all the hard work paid off. Selena recorded her first album in 1984 under the Freddie label. This album was not released just then and the original copies were bought by Abraham. However, the album was released in 1995 titled "Mis Primeras Grabaciones."
Because Selena was getting even more popular and the traveling to perform was interfering with school, Abraham pulled her out of school when she was in the 8th grade. Even though she was not attending school anymore, Selena earned a high school degree from a correspondence school in Chicago.
In 1986, Selena's career really began to take off. Her second album, Alpha, was released then. At the Tejano Music Awards, she took the award for Female Vocalist of the Year (this was just the start of Selena sweeping the Tejano Music Awards for the next 10 years). Another important thing that happened in 1986 was she was discovered by two huge names in the Tejano music industry; Rick Trevi, founder of the Tejano Music Awards, and Johnny Canales, an entertainer with one of the top Spanish television shows.
In 1988, two more Selena albums were released, Preciosa and Dulce Amor. But it was in 1989 when Selena got her big break. That year, she signed with Capitol/EMI Latin label. By this time, Selena's concerts were drawing thousands of people and her band was expanding. Pete Astudillo joined Selena Y Los Dinos and can be heard on such hit duets as "Yo Te Amo" ("I Love You") and "Siempre Estoy Pensando En Ti" ("I'm Always Thinking Of You"). A.B. (who was already writing most of Selena's songs) joined Pete and wrote such it songs as "Como La Flor" ("Like A Flower"). Pete stayed with the band for 4 years but left in 1993 to go solo.
In 1988, Selena met a guitarist named Chris Perez. Chris had performed with the popular singer Shelly Lares and even had his own band. The Quintanilla family hired him to be in the band in 1990. On April 2, 1992, Selena married Chris Perez.
In 1990, a fan approached Abraham with the idea of starting a fan club. Her name was Yolanda Saldivar. Her wish was granted. She was often referred to as Selena's biggest fan. Yolanda became a very close friend of Selena's, but later on, one of her worst enemies.
Ven Conmigo (Come With Me) was released in 1990. That album had such hits as "Baila Esta Cumbia" ("Dance This Cumbia"). Another hit album, Entre A Mi Mundo (Come Into My World), was released in 1992. Such hits from that album like "Como La Flor" and "La Carcacha" ("The Old Car") made Selena a star. Her 1993 Live album one her a Grammy award for Best Mexican American Performance. But 1994 was her best year, that was when she truly became a superstar.
In 1994, Selena released Amor Prohibido (Forbidden Love). An album that even knocked Gloria Estefan's "Mi Tierra" off the number one spot on the charts. By March of 1995, it had sold over 400,000 copies. Amor Prohibido included such hits as "Bidi Bidi Bom Bom," the title track, "Fotos Y Recuerdos" ("Photos And Memories"), "No Me Queda Mas" ("I've Got Nothing Left"), and "El Chico Del Apartamento 512" ("The Boy Of Apartment 512"). Also in that year, Selena opened her boutique and salon, Selena Etc., in Corpus Christi.
It had been her dream since she was a little girl to sell the clothing and jewelry that she loved to design. In January of 1995, another boutique opened in San Antonio, Texas.
In February of 1995, Selena sold out the Houston Astrodome with her last concert for the Houston Livestock and Rodeo. A record attendance for any Tejana.
Also in February, trouble started with the Selena Fan Club. People were complaining that they weren't receiving their packets they paid for. The Quintanilla family confronted Yolanda, who by this time was also manager of the boutiques. Money also started to turn up missing from the Selena Etc. account. Yolanda was stealing from them. On March 12, 1995, Selena fired Yolanda. Although she was fired, Yolanda continued to work because there were papers missing. On March 30, Selena went to where Yolanda was staying in Corpus, a Days Inn motel, to get the missing paperwork. When Selena and Chris got home that night, they found out that some of the papers were still missing. Early the next morning, Selena got up and went to face Yolanda again.
There Yolanda told her she had been raped in Monterey, Mexico and needed to go to the hospital. Being the kind person that Selena was, she took her. After about an hour, Selena and Yolanda returned to the motel (Room 158) and argued. Selena told her that she just couldn't be trusted anymore. At 11:48 am, Yolanda took out a gun, and fired at Selena. The bullet struck her in her right shoulder. With all her strength, Selena ran towards the lobby to get help. She collapsed on the floor as the clerk called 911. Soon an ambulance came to take Selena to the hospital where she was pronounced dead at 1:05 PM.
News of Selena's death spread all over the world. Selena fans mourned the loss of their queen, the queen of Tejano music. Thousands and thousands of fans passed by her coffin. The Friday she died, will always be known as Black Friday...
In July of 1995, her dream of crossing over into the pop market was accomplished. The first single released from her English album Dreaming Of You, "I Could Fall In Love," instantly became a hit and was in heavy rotation all across the US. Dreaming Of You instantly hit the charts at number one, if only Selena was here to see her dream come true. Selena will always be in the hearts of her millions of fans, she will never be forgotten.
We love you Selena!!
In 1997, Jennifer Lopez played Selena in a film about her life. Directed by Gregory Nava, the biopic opened with mostly positive reviews. Over 12,000 people auditioned for a role in the film. The film stirred some controversy in the Mexican-American community, since Lopez is Puerto Rican and played the role of a singer of Mexican descent. But Selena's fans supported the movie, and Lopez's role in the film helped elevate her career. Although Lopez would succeed as a pop star herself a few years later, Selena's voice was dubbed in for all the songs in the movie. For her role in the film, Lopez was nominated for a Golden Globe award for Best Actress in a Musical.
It's late in the evening
She's wondering what clothes to wear
She puts on her make up
And brushes her long blonde hair
And then she asks me
Do I look alright
And I say yes, you look wonderful tonight
We go a party
And everyone turns to see
This beautiful lady
That's walking around with me
And then she asks me
Do you feel alright
And I say yes, I feel wonderful tonight
I feel wonderful
Because I see the love light in your eyes
And the wonder of it all
Is that you just don't realize
How much I love you
It's time to go home now
And I've got an aching head
So I give her the car keys
She helps me to bed
And then I tell her
As I turn out the light
I say my darling, you were wonderful tonight
Oh my darling, you were wonderful tonight