Grensgebied Haïti en Dominicaanse republiek. Een droom achterna...
Buenos dias! Sabes todavía? Floris en Henrike trekken, samen met hun zoontje Andreas, voor drie maanden naar het grensgebied van de Dominicaanse Republiek en Haïti voor medisch vrijwilligerswerk.
Zoeken in blog

24-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.El gringito (parte 2)

Andreas is – nvdr uiteraard objectief – een plezier van een jongen, het zonnetje in huis. We maken ontelbaar veel momenten van vreugde mee. De leukste momenten zijn natuurlijk de knuffels, de Musikstunde en de kiekeboespelletjes. Dan tracteert Andreas ons op zijn smakelijke schaterlach.

 

In ruil wordt hij sinds enkele dagen op een al even smakelijke fruitpap getracteerd. Zijn lievelingscombinatie is duidelijk passievrucht, appelsien en banaan. Hoe kan het ook anders. Maar ook mango en papaya weet hij te smaken. Appel, peer, nectarine… worden dus een nieuwtje voor hem in juli bij meter Soetkin, patenonkel Johannes en de grootouders! Tegen het einde van deze week staan er ook groentjes op het menu. Wellicht zullen we hem de dagelijkse Dominicaanse witte rijst met bonen toch besparen J. We hebben alvast gisteren op de Haïtiaans – Dominicaanse markt in Dajabon een klein kookpotje op de kop weten te tikken om zijn stoofpotje op een veilige manier op het vuur te kunnen opwarmen als we op werkdagen in de bergdorpen zijn. Hygiëne blijft een continue alerte zorg!

 

Verder speelt hij nu heel graag met zijn voetjes, geniet hij van het buitenklimaat, trappelt hij graag in het zeewater en speelt hij regelmatig alleen met volle concentratie, begeleid door hoge stemklanken. Sinds twee dagen wordt er ’s nachts ook niet meer gedronken, waar de vermoeide ogen van papa en mama potentieel een goede zaak mee kunnen doen!





Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)

Archief per week
  • 23/06-29/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 10/03-16/03 2014
    Inhoud blog
  • Adios!
  • Si… estamos aplataneados!
  • Bonte fauna.
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs