Inhoud blog
  • 3/05
  • 10/03
  • 21/02
  • 05/12
  • 20/12
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Feliz in Peru
    Tumbes
    09-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.9/11

    Mijn nieuwe familie is echt super! Ik heb heel veel geluk dat ik zo goe terecht ben gekomen. Ten eerste woon ik boven een andere AFS'er waarvan zijn mama de beste vriendin is van mijn mama. En die 2 samen zijn echt grappig om samen bezig te zien. Betty, de mama van Jonas, en mijn mama schillen denk ik 20 jaar van leeftijd en die hebben allebij echt een super verschillend karakter en toch liggen die heel den tijd strijk me elkaar, en ik me hen. Zo ben ik is op een nacht om 12uur wakker geworden terwijl zun 2 op mijn bed zaten met een anti-allergie creme ofzo tegen mijn muggenbeten, en zaten ze samen mijn voeten in te smeren en te bekijken weet ik veel, ik vond het wel een grappig zicht. Ik heb mij is omgedraaid en gewoon verder geslapen en 's morgens had ik pas door dat da eigenlijk wel raar was. en zo zijn er eigenlijk gewoon heel den tijd van die maffe situaties. En ten twede nu mag ik echt alles, ik mag weggaan wanneer ik wil en tot hoe laat ik wil. Dus in da opzicht lijkt mijn nieuwe mama heel hard op mijn mama van Belgie :D.

    Mijn papa werkt nu in Piura en die woont dus praktisch gezien daar. Die komt enkel in het weekend overhuis. Vorig weekend ben ik samen met mijn gezin naar Piura geweest en da was echt leuk. Piura is zoo anders als Tumbes. Praktisch gezien ziet het er hetzelfde uit maar er is zoveel meer te beleven! Ge hebt er supermarkten, cinema's mooie klerenwinkels, ja ik kwam echt eff terug in de bewoonde wereld :D Heel raar miste ik Tumbes wel, maar da is gewoon omda wij zonne super leuke AFS-groep hebben. In Piura heb ik samen met Lorien, een andere AFS'er van Antwerpen, kunnen afspreken en zijn we samen gaan feesten en da was echt kei leuk. Lorien had er nog een Hollandse vriend zitten, op zich een figuur, maar die heeft ons wel binnen gekregen in de VIP ruimte van Queens, 1 of andere discotheek. En daar hadden ze gewoon Belgisch bier :D Stella! Mijn 2 neven waren ook mee gaan feesten met ons maar 1 neef is vrij vroeg doorgegaan om een onverstaanbare reden dus ik bleef nog alleen over met de oudste, da was nogal een figuur want naarmate het bier vloeide begon die ganse liefdesverklaringen aan mij af te leggen, dattem naar Belgie overkomt volgend jaar voor mij en zo van die zaken, in het begin was ik da aant negeren maar op den duur begon die vrij hard aan te dringen, wat ge eigenlijk kunt beschouwen als incest, da heb ik hem proberen uitleggen int Spaans maar het woord incest kende in nog ni dus ik denk ni da hij het heeft gesnapt :D

    31 Oktober was dus het ‘groots’ Halloweenfeest da AFS georganiseerd had. Heel spectaculair was da nu ni echt, het hoogtepunt van de avond was ons Festejo dansje. In mijn ogen echt Genant aangezien ge ons allemaal moet inbeelde me ne hele grote rode satijne rok me van die fronsen in die lekker flaterend zijn voor u dijen en daarboven een wit satijnen topje, en dan tussen borsthoogte en navel zag ge een stuk blote buik (die ik liever hier nimeer laat zien aangezien rijst blijkbaar toch niet zo goe is voor de lijn) Na dan ons optreden was ere en feestje voorzien voor ons en onze families. Op een gegeven begint dan zo ineens ‘hora loca’ en dan mag iedereen is ‘goe zot’ doen :D. Wat houd dit in? 2 latina’s en ne latino die iedereen wa den dansvloer proberen op te krijgen mbv balonnen toeters slingers enzo, allemaal heel leuk tot ge ineens in een lege zaal staat en ge da allemaal moet opkuisen.

    Ook ben ik ng een dagje samen met mijn familie Jonas en Robbe naar Mancora geweest. Het populairste strand van hier in de buurt om te gaan surfen en waar alle 'gringos' zich bevinden, alle toeristen dus. Da was wel grappig om nog is ergens te zijn waar ge den ene na den andere toerist tege komt. Daar hebben we op het strand gegeten en zijn Jonas en Robbe gaan surfen. In de auto zat ik naast mijn papa samen de Beatles te luisteren :D da was 1 van de eerste keren da ik echt Engelse muziek op de radio hoorde. 

    Voor de rest is er eigenlijk nimeer echt iets spectaculairs gebeurt ik ben nog naar verjaardagsfeestjes geweest, ik ben nog een paar keer naar het strand geweest met mijn ouders en de AFS'ers en mijn mama heeft haar huis in Zorritos mij laten zien. Hahahaha, een 'huis' was daar ni echt de juiste naam voor. Da waren 4 bakstenen muren zonder dak, vloer en kheb zelfs de voordeur ni gevonden dus da sloeg wel wa tegen, niet echt het huis da ik in gedachten had, ik had natuurlijk wel al op voorhand moeten weten da ik hier ni in een zotte villa met zwembad, grote kamers, palmbomen en weet ik veel wa nog terecht ging komen. Maar khad toch op zijn minst gehoopt op een leefbare ruimte. Helaas :P ik dacht eerst da ze een mopje maakte toen we eraan kwamen, ze zeiden zo tegen mij: "Kijk Feliz dees is ons strandhuis." En ik Reageer zo jaja hahaha, en dan mijn mama: Ja we moeten er nog wa aan werken. Oepsie... (en dan te bedenken da ons 'huis' naast een groot huis staat me zwembad enal beetje tegenstreidig.)

    En dan het Beste deze week, Ik heb mijn postpakket uit Belgie aangekregen, Danku mama voor de chocotoffe, chocolade, snoepjes, Alle afleveringe van Sex and the city, Flair en Cosmopolitan en voor de kleren. Jammer genoeg viel mijn chocolade ook goe in de smaak bij mijn familie dus daar schiet al nimeer veel van over :(

     

    09-11-2011 om 23:29 geschreven door Feliz  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 30/04-06/05 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 01/08-07/08 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs