De vlucht was te laat! In plaats van om 20u25 te vertrekken, zijn we om 21u20 vertrokken! Het was dan ook pas heel laat voordat ik terug thuis was... Raar zo een groot huis, als je drie maanden in een schattig klein appartementje hebt gewoon! Het is toch wel aanpassen... zo moet ik er bijvoorbeeld op letten dat ik "ok" zeg in plaats van "d'accord" :d
Gisteren was de diploma uitreiking! En ja hoor, nadat we speciaal vernoemd werden omdat we onze stage in het buitenland gedaan hadden, kregen we eindelijk het langverwachte diploma!
Ik ben er toch wel fier op (zoals je op de foto's wel zal kunnen zien ;)) Nu is het werk zoeken... Maandag begin ik terug met rondbellen en dan hopen dat ik snel iets goed kan vinden!!!
Nu is het kamer ontruimen van de boeken en de rommel! Een student verzameld toch best wel wat in zo een bureau :s
Ik ga deze blog nog zeker niet afsluiten, maar hou jullie nog op de hoogte van het werk-zoek-avontuur!
Wat gaat de tijd snel!!!! Vorige week was mijn laatste stageweek... Het was heel leuk... Ik ben één keer met Meike gaan eten 's middags en keer met een hele bende collega's in een italiaans restaurantje... Donderdagavond ben ik naar een Forum geweest met Sonia over Assistantes de Direction... en daarna zijn we superlekker en gezellig gaan uit eten op het terrasje van een restaurantje in Perpignan. Vrijdag was het dan echt de laatste dag!! :( Het was maar een triestige dag... Ik had het echt moeilijk om afscheid te nemen van al die lieve mensen!!! Tegelijkertijd heb ik ook nog heel veel gelachen en veel plezier gemaakt... Ik heb Sonia Powerpoint uitgelegd en heb een andere stagiaire geholpen met de lay-out van haar rapport... Ik ga het echt wel missen... nu lijkt het een beetje vakantie, het besef dat ik echt niet meer terug moet gaan, gaat mij pas overvallen als ik terug in België ben of daar ander werk heb... Het was voor mij echt een superstage... Ik heb zoveel bijgeleerd, maar ook de collega's waren superlief en supergrappig! Ik vind het echt heeeeeel spijtig dat het al voorbij is!
Zaterdag ben ik met Natalie en Rob nog naar Canet geweest, maar het waaide er zo hard dat we moesten schuilen achter een plaat... We hebben er wel een tijdje nog in de zon kunnen liggen aangezien het ondanks de wind wel nog warm was! Daarna ben ik inkopen gaan doen in Perpignan en heb ik een beetje gepoetst en al dingetjes klaargezet om in te pakken :(
Zondag ben ik bij mijn oma blijven slapen... we zijn naar de markt in St Laurent geweest en daarna hebben we Les Orgues bezocht... heel mooi en WARM! Daarna zijn we naar het strand in Argeles-Sur-Mer geweest en hebben we in de winkeltjes daar gezocht naar een jurkje voor de proclamatie ;)
Vandaag heb ik bij oma wat in de zon gelegen en gezwommen en ben ik 's avonds met Meike in Canet een ijsje gaan eten... Een supergrote ijs met meringue, caramelijs, vanilleijs, caramelsaus.....:o Het was SUPERLEUK met Meike!! Ze is echt een supertoffe collega... en ik ga haar echt wel heel erg missen! En haar kindjes ook! Echt schatjes! Ik hoop dat ik hen toch nog eens terug zie!
Het begint nu echt af te korten... morgen nog... overmorgen... en dan... :( Hallo België, hallo solliciaties,... Maar... ik ben natuurlijk ook blij om mijn vrienden terug te zien... Lindsy, Jan, Kim en natuurlijk de Hengelhoefers ;-) Want die heb ik ook wel gemist!
Er komen nog wel wat foto's bij ... en dannnn... Zie ik jullie heel vlug waarschijnlijk!!!