Even een pauze tussen het leren! Het kort nu wel heel erg af! Nog minder dan 2 weken, en we zijn in Perpignan!
Het is een heel hectische periode! Zorgen dat we alles kunnen inpakken, maar vooral de EXAMENS! Als we de examens doorkomen, is het nog maar anderhalve dag, voor ons vertrek, dus alles komt heel dicht op elkaar. En dan is er nog mijn verjaardag, 13 maart, tijdens de examens, zoals gewoonlijk!
Ik begin wel erg veel zenuwen te krijgen, zowel voor de examens als mijn verblijf in Perpignan. Hopelijk zijn we snel twee weken verder!
Ik wil mijn broertje nog een hele gelukkige verjaardag wensen, want hij wordt vandaag 20! En voor mijn papa ook alvast een gelukkige verjaardag, want hij wordt maandag 50! Proficiat alletwee!