Ik ben Godijn Robert, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Roberto.
Ik ben een man en woon in Brakel Everbeek(boven) (België) en mijn beroep is pré pensioen.
Ik ben geboren op 11/06/1948 en ben nu dus 76 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Tuinieren,klussen,lezen,reizen,internet.
Everbeek, blijft me boeien,het verleden,he
Verhalen,activiteiten, Everbeek,blijft ons facineren. Het is een mooi, rustig dorp op taalgrens in de mooie Vlaamse Ardennen,het frans is hier nooit ver af.
Deze site gaat over het dagelijks leven,vroeger en nu.
Vroege herinneringen, verhalen,merkwaardige figuren,gebeurtenissen.
U kunt er ook aankondigingen voor een plaatselijke festiviteit op plaatsen.
Uw mening geven, zelf een verhaal aan toevoegen.
Kortom dit is de site van en voor Everbeek!
04-05-2009
Rioleringswerken Hoogbos 9
01-05-2009: 1 Mei, vandaag zwijgen de machines, ook voor hen is het feestdag. De werken schieten goed op, de buizen zijn al gelegd tot aan de weg naar de Hayestraat.
Merkwaardig: midden in de bocht op de afslag met de Hayestraat, waar die twee gravers hun armen samenkomen en dat klein rolletje staat, net daar achter op een diepte van +- 2 m., vondt ik dit intressant om een foto te maken. Bemerk bovenaan, net onder de vroegere kasseien, een bakstenen (vloer), 1,5 m opvulsel en dan iets dat lijkt op een met zwarte aarde opgevulde kelder! hoogst merkwaardig!
De bewoners hebben geluk, het regent voorlopig niet meer! Maar er is beterschap op komst, zo te zien.