Pasen begint hier eigenlijk op vrijdag. Vrijdag ben ik om 4 uur opgestaan om samen met Linda Ngalach te maken. Met Pasen is het hier de gewoonte dat de christenen iets maken voor de moslims. Op en Islamitische feestdag is het andersom. Ik heb wel een paar keer gevraagd waarom dat juist om 4 uur 's morgens moest. Maar blijkbaar ging dat door de mis (die maar 3 uur duurt) niet in de dag. Maar coit. Het was wel interessant om mee te maken. Daarna zijn we het dan gaan uitdelen aan de moslims. Ik heb die dag wel niet veel meer gedaan aangezien ik enorm moe was. Opstaan is nooit echt mijn sterkste kant geweest.
Zaterdagavond zijn Linda en Charles dan naar de mis geweest en heb ik op de kleine gelet. Het probleem is dat die gewoon is om in slaap te vallen op de rug van zijn mama. Dus ik heb enorm veel rondgelopen. Elke keer als ik Louis-Stephan op een bed wou leggen werd die terug wakker en begon die te wenen. Dus ik ben maar blijven lopen. Uiteindelijk heb ik mij in de salonstoel gezet en ben ik daar half in slaap gevallen. Maar Louis-Stephan is wel niet wakker geworden. Linda vond het wel redelijk grappig om me zo te zien toen ze thuiskwam.
Zondag zijn we dan gewoon naar de familie geweest om iets te drinken en te dansen. Dat is eigenlijk een beetje hetzelfde als in Belgiƫ. Bij de familie zijn en drinken. :)
Het was tof om eens meegemaakt te hebben.
|