De voorbije dagen zijn we Gambia gaan bezoeken. Dat land ligt toch volledig in Senegal en het was vakantie dus we hadden geen enkele reden om niet te gaan. We zijn met de sept-place en met de boot helemaal naar Bakau gereisd want daar waren de goedkoopste hotels. De eerste dag hebben we dan, na die hele rit, niks anders gedaan dan aan het strand gelegen. Nu we die mogelijkheid hebben moeten we er van profiteren he. Ik zit heel graag in Kaolack maar de zee mis ik af en toe toch wel ze. Ik had wel enorm veel problemen met het Engels. Ja, in Gambia spreken ze Engels. Nu ik zoveel moeite doe om Frans te spreken zit dat er een beetje ingebakken. Soms denk ik zelfs in het Frans. En als ik tegen medestudenten iets zeg dan kan het zijn dat ik er een Frans woord tussen zwier.
De tweede dag zijn we dan naar de Crocodile Pool geweest. Dat was niet zo interessant om te doen aangezien we een aantal weekends daarvoor al naar een safaripark waren geweest en ook al krokodillen gezien hadden. Het enige wat wel echt mega schattig was, waren de mini-krokodillen. Die waren nog maar 30 cm groot of zo. Echt schattig! Daarna zijn we, hoe kan je het raden, naar de zee geweest. Die avond hebben we dan nog een poolparty gehouden onder ons 6.  Er was een zwembad aan het hotel en we waren wat drank en eten gaan kopen in de supermarkt en hebben een feestje op ons eigen gehouden. Was wel tof. 
De derde dag zijn we dan naar Banjul geweest. De hoofdstad van Gambia. Eigenlijk zijn we daar twee uur gebleven en hadden we alles al gezien. Zo veel is daar dus niet te doen. Maar in de namiddag was het wel leuk want dan zijn we, je raadt het nooit, naar de zee geweest.  Die avond was er ook een festival in het voetbalstadion van Bakau. Een festival dat maar één keer per jaar georganiseerd wordt dus we hadden chance zeiden al de Gambianen. Het was inderdaad wel tof.
De laatste dag zijn we dan eigenlijk heel vroeg vertrokken want we moesten helemaal naar Dakar doorrijden. We zijn dus om 8u vertrokken om dan uiteindelijk twee uur te wachten op de boot. Uiteindelijk zijn we om 23u30 aangekomen in Dakar. We waren allemaal doodmoe van een hele dag in de auto te zitten en te wachten dus ik heb zeker en vast heel goed geslapen!
|