Inhoud blog
  • De zoo
  • Lekker niets moeten doen
  • Het zit erop
  • Hier ben ik weer!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Lissabon
    Erasmus
    13-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Portugees festijn
    Hallo beste bloggers,
    Matthijs was enkele daagjes ziek, twee om precies te zijn (als ik dat nog niet gezegd had) maar sinds gisteren is hij terug genezen. 
    Gisteren heb ik wat aan mijn paper van strategy gewerkt, onze andere groepsgnoten zijn ook langsgekomen en we hebben het werk finaal verdeeld. Gisteren zijn we ook naar een portugees feest geweest, we dachten dat het een tuinfeest ging zijn, dus ik had mij zeer goed ingeduffeld, en voor de rest wisten we eigenlijk niet goed wat. De vriend van Matthijs, en ondertussen ook van Toon en mij, is ons komen ophalen aan Colombo, de dichtsbijzijnde metrohalte bij het feestje. Onderweg vertelde hij ons waarom ze dit feest eenmaal per jaar deden, iets met een oude man die gered was en de oude man stelde lissabon voor, en dan eten ze kastanjes en worst. Klinkt al wat vreemd natuurlijk maar goed. Toen we aangekwamen bleek het geen tuinfeest te zijn, maar een garagefeest, idd een garage is klein, er was dan ook niet meer dan 10 man. Eerst waren ze daar kip in aluminium dozen aan het eten, kom he, dat kan je niet weigeren, je pakt een stuk, steekt het in je mond, en je mond staat in brand, man man, hop snel brood en chips erachter, en uit beleefdheid alles op eten. Woehoe, vriendelijk een tweede stuk geweigerd! Daarna kwamen ze met wijn af, zelfgemaakt door de opa, de engelse vertaling was feetwine, voetwijn dus. Het leek een beetje roséwijn, ook al zeer zeer vreemd, en niet bepaald lekker. Daarna gingen ze aan hun vuur beginnen, gewoon in de opening van de garage, en dan verbaast zijn dat er veel rook ontstaat, echt vuurmannen waren het toch niet :) Daar werden dan de vettigste worsten ooit gegeten op gebakken, zo vettig dat je vingers aan elkaar plakken alsof je er secondenlijm op hebt gedaan. En daarna na de kastanjes, die kenden we gelukkig al, en die waren lekker! Daarna was er nog gefrituurde mais, dat hadden ze liever dan pindanoten, verklaring: smaakt meer naar frietvet, lekker toch. Mmm, echt lekker kon ik het niet noemen. Het was echt een speciale avond, nu klink ik mss wat negatief maar het was echt super gezellig en heb af en toe toch wat afgelachen in het nederlands, we hebben gepokerd en kaartenspelletjes gespeeld, echt super leuk! Leve die feestdag van de oude man, ik denk dat het SintMartinday noemt. Vandaag zijn we nog wat aan het werk, dan moeten we in de week niet meer te veel doen, en vanavond gaan we iets eten met wat portugezen. Vele groetjes! en voor de familie decoster, ik kwam af en toe op skype maar jullie waren er niet, bedankt  voor jullie kaartje, het is gisteren aangekomen! Ik dacht wel dat we met onze familie duidelijk hadden afgesproken dat we pas kerst vieren als de sint al geweest is!

    13-11-2010 om 18:44 geschreven door Dorien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdagavond, goed en slecht nieuws!
    Dag beste bloggers, de laatste tijd is er niet veel gebeurd,
    toch wil ik jullie even kort rapporteren:
    Zondag was de dag waarop we allen aan ons werkje voor international management moesten werken,
    ik ging naar de universiteit en daar heb ik wat met mijn groepsgenoten gewerkt. Gelukkig waren we allemaal zondag klaar en moesten we niet nog eens 's nachts werken. Maandag is natuurlijk econometrie dag, bwa! En dinsdag dan heeft Toon zijn presentatie gedaan, er zit een vrouwtje in zijn groep die zalige powerpoints kan maken met zelfs filmpjes in, dus die was echt super. Niet dat zijn presentatie op zich niet goed was, maar kom het oog wil ook wat he! Woensdag, gisteren dus, was het jammergenoeg weer econometrie dag, want de lessen die normaal 1 november waren, waren naar die dag verplaatst. Woensdagavond brengt goed en slecht nieuws. Met wat zal ik beginnen? Wel voor de mensen die graag goed nieuws eerst lezen, lees 1., wie graag eerst slecht nieuws leest, lees 2..
    1. Ik ben woensdagavond met Matthijs naar het lang verwachtte optreden van Vampire weekend gaan kijken, een super vooroptreden en het optreden zelf was ook echt leuk. En de locatie, hooho, in de stierenarena campo pequeno, en iedereen kende alle teksten en was superenthousiast, ik heb nog niet veel optredens gezien natuurlijk maar het was echt leuk!
    2. Mijn mama en zusjes en neefjes en nicht en tante gingen normaalgezien die avond laat toekomen, ik keek er al lang naar uit, had al wat planningen gemaakt, maar er is iets fout gelopen met de tickets waardoor ik nu nog steeds op mijn appartement zit met mijn vast gezelschap, aangezien ik er naar uitzag om nog eens met mijn allerliefste familie iets leuk te doen, want zo in een grote groep, het zou leuk geweest zijn, daar kan je vanop aan. Natuurlijk ook jammer omdat ik hun gewoon mis, maar goed, zo is het, en zo zal het zijn. Dan zal ik nog maar 3 weken wachten he!
    Vandaag ben ik naar de les geweest, en hebben we het werk verdeeld voor onze volgende paper van strategy, die over niemand minder dan mijn eigenste papa gaat (en zijn kantoor), het moet zomaar even minimum 15 blzn zijn, dus dat gaat nog zoeken zijn achter informatie!
    Nu zit ik hier met een zieke matthijs (iets aan de buik) naast mij, en Toon in zijn kamer. Ik had mij een leukere avond kunnen inbeelden, met de ruttens, decosters en vanholes, maar goed! Vele groetjes aan jullie allen!

    11-11-2010 om 21:11 geschreven door Dorien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs