Foto
Inhoud blog
  • Nieuws van de top van Afrika
  • Wat heeft Fiona zoal gedaan de afgelopen twee dagen?
  • 9 februari: heel de dag afdalen
  • Kibo hut 4700 m 7 en 8 februari 2011
  • acclimatisatie dag Horombo huts (3720m)
  • 2e etappe naar Horombo huts 3720m
  • Fiona is er aan begonnen! We duimen extra hard voor haar :)
  • Vandaag is het 'voor echt'
  • Aangekomen in het hotel en mijn voorbereiding naar de top
  • Bagage Terecht en op naar de top!
  • Aangekomen in Tanzania
  • http://www.gva.be/antwerpen/wilrijk/wilrijkse-opvoedster-wil-voor-goed-doel-kilimanjaro-bedwingen.aspx
  • ATV - DagTV - Kilimanjarobeklimming
  • Korte Historiek
  • Doelstelling
  • Kilimanjaro Project - Fiona Gilis
  • Onze Sponsors
  • PROJECTDOEL!
  • Fiscaal aftrekbare donaties
    Zoeken in blog

    agenda

    Belangrijke data!

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De Vlinderkens
    Jongerenbegeleidingscentrum
    Omdat iedere jongere recht heeft op een goede start in het leven!
    28-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bagage Terecht en op naar de top!
    Jambo,

    Gisteren hebben we heel goed nieuws ontvangen! Fiona heeft eindelijk haar bagage terug :D

    Dit neemt niet weg dat ze nog enkele kleine tegenslagen heeft gehad in Zanzibar. Zonnebril weggespoeld in de zee, gestoken door een onderwater"bug" en horloge stuk.

    Een slecht begin kan enkel op een fantastisch einde duiden! Dat is althans Fiona's en onze 'state of mind'.

    Fiona klonk in ieder geval heel positief aan de telefoon en ze heeft toch al wat mensen leren kennen. Lang konden we niet praten maar het was heel fijn om haar te horen. Ze stuurt iedereen veel groetjes en denkt veel aan 'haar' tieners in Edegem!

    De stroom viel geregeld uit in het hotel in Zanzibar en daarom kon ze geen berichten op de blog plaatsen. Nu ze op safari vertrokken is en nadien paraat zal staan om de grote uitdaging aan te gaan zal ze spijtig genoeg zeer weinig of misschien zelfs geen contact met ons kunnen houden. Dus duimen we allemaal extra hard dat het ergste van de tegenslagen achter de rug is en ze verder nog een onvergetelijk goede reis mag ervaren :)

    Zodra Fiona de kans krijgt mailt ze foto's en nieuws door in ieder geval.

    Go get em girl!

    Heel veel liefs van je vlinderkens!

    XXX

    28-01-2011 om 16:28 geschreven door "De Vlinderkens"  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    24-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangekomen in Tanzania
    Fiona is gisteren aangekomen in Tanzania, weliswaar zonder bagage! 
    We duimen allemaal dat die toch nog terecht gaat komen. 
    Spijtig genoeg was dit niet de enige tegenvaller. Zo stond Accacia tours niet klaar om haar op te vangen aan de luchthaven en kreeg Fiona ook nog te horen dat de toegang tot de safari-parken en de lonen van de dragers (voor de Kilimanjaro trek) niet inbegrepen zijn zodat ze eigenlijk nog eens een 1.500,00 US$ zal moeten opleggen. 
    Toch raar de tour operator de klant daar niet op voorhand duidelijk over inlicht! 

    De vluchten zijn gelukkig wel goed verlopen en vandaag is ze onderweg naar Zanzibar.

    Ondertussen houdt Robin, Fiona's echtgenoot, contact via SMS. Op deze manier kunnen we haar toch een beetje volgen tot ze ergens een internetverbinding kan vinden en ons in meer detail over haar avontuur kan vertellen.

    We mogen niet vergeten dat Fiona zich inzet voor een goed doel dat haar nauw aan het hart ligt, "De Vlinderkens". 
    Het is de allereerste keer dat Fiona op reis gaat naar het buitenland en een vliegtuigreis heeft meegemaakt (voor wel 13 uren!) en er dan nog alleen voor staat!
     Fiona betreedt onbekend terrein, ze moet hulp en begeleiding zoeken, nieuwe mensen leren kennen, vertrouwen stellen in gidsen en begeleiders die ze niet kent of nog nooit ontmoet heeft en dan op het einde van haar reis een toch wel zeer groot obstakel overwinnen! De Kilimanjaro. Nu staat ze aan de andere zijde: van begeleidster, verzorgster, opvoedster naar leerlinge, hulpbehoevende en begeleide persoon. 
    We hebben allemaal grote bewondering voor haar. 
    Haar inzet drukt uit hoe erg ze in 'haar' jongeren en haar doel geloofd! 

    Daarom vraag ik U om steun! Financiƫle donaties die het leven van "de Vlinderkens" toch net iets gemakkelijker kunnen maken en die Uw steun aan Fiona's 'Sponsortocht' betuigen.

    Voor donaties vanaf 40 EURO via overschrijving op de Caritas Hulpbetoon project rekening nummer 
    776-5902333-77 met mededeling -De Vlinderkens- kan U een fiscaal attest verkrijgen.

    Die donatie gaat rechtstreeks naar 'De Vlinderkens' als organisatie, en zal besteed worden aan de hoognodige onderhoudswerken en renovatie van het gebouw.

    Hopelijk kan Fiona U overtuigen met haar inzet, voorbeeld en doorzettingsvermogen. 

    We houden jullie alvast op de hoogte van haar avontuur!

    Groetjes van

    "De Vlinderkens"

    24-01-2011 om 13:44 geschreven door "De Vlinderkens"  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Foto

    Gastenboek
  • BESTE CINDY
  • Madam Van Dyck
  • Ben terug!
  • Madam van dyck
  • APETROTS!!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs