Deze morgen waren er slechts 3 klievers op tijd op de afspraak om 9 uur in Lovenjoel nl. De Schilder, de witte en Tom KUL.
Omdat het maar onnozel is om met 3 man te vertrekken hebben we maar gewacht op de 4 andere klievers( Billy, Fick Leugge en Gill) die door ne kapotte gps in Bierbeek stonden. Iets later dan gewoonlijk vertrokken we dan op het vettige parcours, iets te vettig voor de nieuwe Scott van de Schilder met een kettingbreuk al na 2 km. De rest van de Klievers trokken dan maar rustig verder op pad voor 25 km wat voor veel Klievers meer dan genoeg was door de zwaarte van het parcours en de zwaarte van gisterenavond  . Bij de bevoorrading was het tijd voor ne lekkere Ettix  of een soepje waar ge u wafel is in kan doppen: lekker! Na de bevoorrading trokken we richting het Meerdaelwoud waar Tom Kul de benen eens wou testen op de beklimmingen,dit ging goed de eerste km's maar na een tijdje kwam de Ettix bovendrijven met als gevolg moteurke opgeblazen en zoef daar was de Leugge. Tom Kul sukkelde dan maar verder en werd niet lang er na bijgehaald door Gill die zijn 2de plaats verdiende vandaag. Iets daarna kwamen de andere Klievers toe. Na een douche die iets warmer mocht was het tijd om de vochtbalans weer op peil te brengen en huiswaarts te keren.
Grote afwezigen van vandaag waren toch wel de gebroeders Meulemans die toch verwacht werden. (Misschien gemist door het latere vertrek of pech???)
tot volgende week voor onze eigen tocht en de vergadering!
Op de vergadering zal ik ook de punten eens in orde maken, ik weet ook niet juist meer wie wat gereden heeft
|