Beste allemaal,
Woensdagmorgen trekken we met zijn allen weer naar school. Ook voor onze klas wordt het een belangrijke dag. Het is immers de start van een heel jaar samenzijn in het tweede leerjaar van de Eduard Moreauxschool op de Vuurtorenwijk van Oostende.
Ik ben Juf Michèle en ik kijk er al naar uit om jullie vanaf deze week te leren kennen. Leerlingen, ouders, oma's, opa's en vrienden van onze klas worden allemaal uitgenodigd om onze activiteiten hier te volgen op de klasblog. Het wordt een soort van dagboek over alles wat we meemaken in een schooljaar. We gaan heel veel leren, maar nu en dan is er ook tijd voor plezier. Het tweede leerjaar is een belangrijk jaar en wie wil volgen hoe het met ons gaat, kan dat via deze klasblog. Nu en dan verschijnen verslagjes en foto's.
Omdat ik nog niet zo lang geleden een kindje kreeg, moet ik de eerste dagen nog wat vaker afwezig zijn. Juf Sophie komt gelukkig inspringen en vanaf 7 september is jullie juf dan wel officieel aan de slag. Uiteraard ga ik jullie samen met Juf Sophie wel begeleiden om er een perfecte start van het nieuwe schooljaar van te maken. Ik wens jullie van harte een leerzaam schooljaar. Maak er maar iets mooi van.
Juf Michèle
Michèle Vandemoortel
29-08-2010 om 23:40
geschreven door Juf Michele 
|