Vandaag is het het einde van de quarantaine. Joepie , joepie , joepie!!! Ik kan niet uitdrukken hoe blij ik ben. Cas mag weer deel uitmaken van het normale sociale leven! Dus laat de feestjes maar komen! Hij mag weer mee naar de winkel. Hij mag naar school in juni!!! Hij mag weer alles eten. Er mogen weer planten in huis staan. Het fruit mag weer in de living liggen. Hij mag op sportkamp, hij mag weer vanalles. Heb ik al geschreven dat we blij zijn? Yes, yes, yes
Yes, yes de catheter is foetsie! Als je naar de foto kijkt, het rechtse dunste gedeelte van de draad zat in Cas zijn Lichaam en liep van zijn borstbeen naar zijn nek door een ader. De rest lag in een pakje op zijn borstkas. Als de wonde genezen is mag hij eindelijk weer in bad zoals elk normaal kind. We hoeven ons geen zorgen meer te maken of het pakje op zijn borst niet te nat is geworden, héhé.
En dat wil ook zeggen dat vandaag de onderhoudsfase gestart is!!!!!!!
Wat houdt dat nu in? Dagelijks een chemopilletje en dat nog 74 weken lang. Wekelijks een bloedcontrole bij de kinderarts en pas op 26 mei terug naar het UZ voor een ruggenprik. Om de 5 weken moeten we terug naar het UZ en om de 10 weken moeten we nog eens door een cortisonekuur van een week. En dan hopelijk ergens eind september 2015, als we onderweg geen obstakels zoals griep of keelontsteking tegenkomen, kan hij genezen verklaard worden.