Inhoud blog
  • het mooiste moment
  • nog vier dagen en dan argentinie
  • Zoeken in blog

    MAPA DE LA RUTA
    Foto
    fietsblog.be

    LA VIDA NO SON LOS SUEÑOS QUE TIENE PERO LOS SUEÑOS QUE SE REALISAN. UNA EXPEDICIÓN DE BICICLETA DURANTE VARIOS MESES EN LOS MONTAÑAS DE LOS ANDES ES UNO DE MIS SUEÑOS. GRACIAS A MI PAREJA PARA QUIEN NO SEA TAN FÁCIL. PENSANDO EN TI, TÚ ESTÁS CONMIGO.
    03-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.altiplano - meteo crater

    's Morgens om 08/00 vertrokken want dit kon wel eens een zware dag worden. Het eerste gedeelte ongeveer 20km was volledig paved. Na deze mooie gladde zwarte ondergrond begon de off-road.

    Tot aan de lunch viel dit echter nog wel mee. De lunch was op een pleintje in een klein dorpje. De kinderen kwamen allen naar ons toe gerend. Voor hen was dit een gebeurtenis die ze niet alle dagen meemaakten.

    Ze moesten allen eens een toertje op onze fiets maken.

    De route na de lunch ging eerst grotendeels door een woestijngebied. De wegen of paden waren meestal volledig met fijn zand bedekt. Fietsen was geen optie, dan maar afstappen en te voet verder gaan.

    Het woestijnlandschap maakte plaats voor een sterk heuvelachtig met doornstruiken begroeide ondergrond. Paden waren nauwelijks herkenbaar. Volledig op GPS rijden was de boodschap.

    Ieder van ons fietste tegen de limiet en ontkwam niet aan deze kwellingen. Tegen 18:00 had iedereen het bushcamp bereikt, tenminste dat dachten we.

    Twee Nederlandse fietsers waren nog steeds onderweg en het werd al donker.

    De sfeer in de groep werd gespannen. De teamleader probeerde tevergeefs kontakt te krijgen maar de gsm' s hadden geen bereik hier. Het werd kouder en op deze hoogte - 3800 meter -

    kon het tot - 10 graden vriezen. Iedereen was begaan met het  lot van deze twee verdwaalde fietsers. Een nacht doorbrengen in je fietskledij bij deze temperaturen was het laatste dat je iemand zou toewensen.

    Onze teamleader kon met een lokale gids samen de bergen inrijden op zoek naar de twee vermisten. De andere truck reed met volle sirene en flikkerlichten aan de nabijliggende wegen op en neer om de

    aandacht te trekken van de verdwaalden.

    De gesprekken vielen stil, iedereen begon het ergste te vrezen. Tot plots de tweede truck binnenkwam samen met de uitgeputte fietsers

    Over het bushcamp kwam een nooit gekende kalmte. Iedereen kon na de spannende verhalen van de twee noodlottigen, met een gerust geweten in zijn warme slaapzak kruipen.

    Op deze momenten besef je maar al te goed hoe veilig en geborgen je bent in je slaapzak in een waterdicht tentje.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 17/10-23/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 21/09-27/09 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    MI MEJOR AMIGO

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs