Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Inhoud blog
  • Blog Brandweer Deerlijk verhuist!
  • Stromschade
  • Evacuatie RVT Deerlijk, 13/11/2017.
  • Reinigen wegdek Vichtesteenweg 21/10/2017
  • Oefening THV 20/10/2017
  • oefening 21/09/2017 midden hoogbouw
  • Verlies van lading 20/09/2017
  • Brand voertuig 19/09.
  • Stormschade 13/09 Kapel ter Rustestraat
  • Vko vrachtwagen op E17 te Harelbeke.
    Zoeken in blog

    Foto
    Zone info?
    Klik op het logo!
    Foto
    Brandweer Vereniging Vlaanderen
    klik op het logo.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • philippe (Philippe)
        op Vko E-17 10/10/2015.
  • Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Officieren.
    Foto
    Groep 1
    Sectie 11
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Sectie 12
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Groep 3
    Foto
    Onderstaande mensen
    tijdelijk non actief wegens 
    beroepsbrandweerman 
    bij post Kortrijk.
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Mogen er op deze blog ook foto 's en berichten komen van buiten Deerlijks grondgebied of liever niet?
    In geen geval!
    Ja dat mag.
    Bekijk resultaat

    Stagair
    Dringend gezocht!
    Nieuwe rekruten,
    info: Kazerne
    post Deerlijk
    Dienst 100
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Erebrandweer.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Wagenpark
    Foto
    L23 ( lima 23) sign.
    Foto
    L23 ( lima 23) personeel.
    Foto
    L24 (lima 24)
    Foto
    S04 (sierra 04)
    Foto
    L18 (lima 18)
    Foto
    A12 (alfa12)
    Huisbewaarders.
    Foto
    Foto
    Fotoblog voor Brandweerpost Deerlijk HVZ FLUVIA,
    Wie niet dient, dient tot niets.
    Foto 's en andere beelden van interventies of oefeningen zijn © en eigendom van Brandweerpost Deerlijk, tenzij beelden van derden waarvan dan ook de bron wordt vermeld.
    28-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek 28/04/2014.
    Maandag even over 13 uur was er oproep voor opruimen wegdek langs de Breestraat. Daar was een vrachtwagen een deel van de lading verloren, steenbrokken en zand kwamen op het fietspad en een deel van de rijweg terecht. Volgens een getuige ging het om een voertuig uit de buurt in de industriezone die het goedje verloor nadat een zijdeur van de laadbak was opengegaan, en hij de bestuurder die terug zag afsluiten. Brandweer Deerlijk kwam met S04 en een aantal mensen de rijweg terug zand en steenvrij maken zodat voor de fietsers het gevaar geweken was.















    28-04-2014 om 21:48 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    26-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefening jeugdbrandweer 26/04/2014.
    Zaterdagnamiddag mochten de jongsten van Brandweer Deerlijk en Harelbeke zich bewijzen in een oefening met schuim. Verdeeld in twee groepen van 4 personen kwam het erop aan de rapste te zijn. Op een braakliggend terrein konden de mannen zich uitleven, Bw Deerlijk en harelbeke stelden beide een autopomp ter beschikking, tijdens het aanrijden werd er in de cabine druk overlegd wie wat zou doen bij aankomst, doch alle goeie voornemens en afspraken ten spijt was het voor sommigen een natte bedoening.......er werd niet of slecht gekoppeld met alle gevolgen van dien Evil or Very Mad
    Nadien werd in de kazerne nog geoefend met perslucht en kon iedereen voldaan naar huis.






























    26-04-2014 om 23:02 geschreven door patrick  


    Categorie:Oefening
    >> Reageer (0)
    25-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brandgeur / controle
    Een bewoner van een pand langs de Waregemstraat merkte bij thuiskomst omstreeks 0:20 een sterke brandgeur op die deed denken aan een voorval in juli 2013 en waar toen een wietplantage werd ontdekt aan de achterkant van het gebouw langs de Hazewindstraat (tweede foto) deze belde de hulpdiensten en alarmeerde de medebewoners dat er wellicht brand was. Dit maal liep het echter niet zo een vaart, het ging enkel om een bbq waarvan  de huurder van de loods had genoten. Bij aankomst was er inderdaad sprake van een indringende geur waarna men een deur openbrak en op een dichtgemetseld deurgat botste ook de muur werd omgelegd en zo kon de ruimte worden geïnspecteerd. Bw Deerlijk kwam met T08, A01 en C12 ter plaatse. Politie zone Gavers kwam poolshoogte nemen.





    25-04-2014 om 08:55 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    23-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko N36 23/04/2014.
    Langs de Vichtesteenweg was er een aanrijding tussen een personenwagen en een vrachtwagen ter hoogte van de oprit naar de E-17 richting Kortrijk.
    Het gebeurde rond 07:15 en er was op dat ogenblik geringe mist. Het verkeer zat vlug in de knoop iets na 08:00 werd de rijweg terug vrijgegeven. Bw Deerlijk kwam met L18 en T08 ter plaatse om de rijweg schoon te maken en de signalisatie te verzekeren. Politie zone Gavers deed de vaststellingen. Foto s van de aangereden voertuigen zijn er niet, vrachtwagen was niet meer ter plaatse.














    23-04-2014 om 08:33 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    22-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefening fysiek / perslucht 22/04/2014.
    Het domein rond het Gaverkasteel was het decor voor een oefening fysiek en perslucht. Het begon met lopen over boomstammen (die voor de gelegenheid plat lagen), vervolgens een ladder op over een plat dak en terug langs een andere ladder naar beneden, om aan te komen bij tunnels waar men vooraleer er door te kruipen de berm omhoog moest, dit drie keer om bij de laatste een pop erdoorheen mee te nemen, deze op een draagberrie te leggen, ermee door een zandbak te lopen om vervolgens met twee slangen van 70 de brug over, de trappen van het kasteel op en neer om terug de brug over de wal te dwarsen waar de tocht eindigde. Het leek al bij al een zware klus...Tevens een gelegenheid om de nieuwe interventiekledij uit te testen.























    22-04-2014 om 22:15 geschreven door patrick  


    Categorie:Oefening
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opruimen wegdek 22/04/2014
    Langs de Waregemstraat was de vlag van de laatste kilometer van de Nijverheidsprijs op paaszondag er net iets te veel aan. Toen een vrachtwagen met cementsilo passeerde bleek de koord waaraan het vlagje bevestigd was vermoedelijk naar beneden geschoven zodat de veiligheids reling boven op de silo haperde aan de koord. Bw Deerlijk kwam met T08 en S04 ter plaatse om de brokstukken die uit de muur waren geslagen op te ruimen. er raakten enkele geparkeerde personenwagens licht beschadigd, gelukkig vielen er geen gewonden.

    Ter info: de trekker was uitgerust met een Dual Fuel systeem, LNG "Liquefied Natural Gas"(vloeibaar aardgas) - Diesel. Het gas is opgeslagen onder hoge druk.












    22-04-2014 om 07:48 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    20-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brand Tuinhuis 19/04/2014.
    Bij een brand langs de Oudenaardse heerweg brandde een caravan en een tuinhuis volledig uit. Bij aankomst leek alles verloren. Er vielen gelukkig geen gewonden en de woning kwam niet in gevaar, de bewoners zijn niettemin aangeslagen. Een hitzwarte rookpluim was van ver merkbaar.
    De bewoner was aanwezig op het concert van de plaatselijke fanfare toen de brand uitbrak.
    Bw Deerlijk en Anzegem kwamen ter plaatse.
    foto s BRU.






















    20-04-2014 om 12:23 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    17-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brand woning Harelbeke 16/04/2014.
    Een oproep voor schouwbrand was eigenlijk een woningbrand. Bij aankomst brandweer bleek een kamer op de bovenverdieping van een woning in brand te staan, wellicht veroorzaakt door een sigaret. De bovenverdieping van de woning liep behoorlijk wat schade op door roet en water.
    Brandweer Deerlijk kwam met E11 en A1 ter plaatse.

    Dank aan sgt KVB voor de foto 's




























    17-04-2014 om 10:22 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    14-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vermoeden van brand.
    Maandag 14/04 omstreeks 19:30 uur was er oproep voor vermoeden van brand in een woonst op de benedenverdieping van een appartement.
    Bij aankomst was er een doordringende geur en stond een kookpot met olie op een elektrisch fornuis, die wellicht door de hond des huizes was in werking gesteld. Toen werd opgemerkt dat vogels in een kooi het bewustzijn dreigden te verliezen werd vastgesteld dat er een grote concentratie co² was in de leefruimte en de kelderverdieping, de dieren werden naar buiten gebracht waar ze konden bekomen en zullen aan het incident niets overhouden. De ruimtes moesten worden geventileerd maar doordat de toestellen van bw Deerlijk op benzine werken werd de hulp ingeroepen van een nabijgelegen korps met een toestel die op waterkracht werkt en waarmee in de kelderruimte het co² kon worden weggezogen.
    Brandweer Deerlijk kwam met E11, A01, A12, Z03, T08, C12 en S04 ter plaatse. Politie zone Gavers kwam ter plaatse. Eerder op de dag waren er twee interventies te Desselgem wat maakt dat 14/04 een drukke dag was voor bw Deerlijk.


















    14-04-2014 om 23:14 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    13-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brandweer naar Parijs - Roubaix
    Traditiegetrouw vertrokken van op de kazerne een drietal minibussen met supporters richting de hel van het noorden, echter de Deerlijkse favoriet blijkt nog onvoldoende hersteld van de valpartijen in de Ronde van Vlaanderen en zullen ze hem misschien wel opmerken aan een of andere vip tent...
    In ieder geval supporter ik voor de buis voor de Boonen 's Van Avermaet 's en andere Seppe 's, want daar houdt mijn kennis op!
    Toeval of niet ik kijk alvast uit naar de Wielergids 2015 van een Vlaamse krant en herken ik de Deerlijkse supporters die van het stof genietend de kassei vreters aanmoedigen.











    13-04-2014 om 10:08 geschreven door patrick  


    Categorie:Ontspanning
    >> Reageer (0)
    12-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schouwbrand 12/04/2014
    Omstreeks 00:20 u was er oproep voor een Schouwbrand langs de Pladijsstraat te Deerlijk. Bw Anzegem kwam ter plaatse met hoogtewerker en autopomp.

    Verzonden vanaf Samsung Mobile

    12-04-2014 om 08:28 geschreven door patrick  


    >> Reageer (0)
    08-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voertuigbrand E-17 08/04/2014.

    Een technisch defect onder de motorkap van een personenwagen die de E17 volgde in de richting van Antwerpen zorgde dinsdagavond voor brand. De witte Citroën C3 met daarin twee personen afkomstig uit Noord-Frankrijk kon gelukkig nog net op tijd zich op de pechstrook plaatsen zodat het verkeer die de E17 volgde weinig hinder ondervond van de brand. De brandweer kon het vuur die was ontstaan snel bedwingen waardoor de schade die berokkend werd door de brand zich beperkte tot de voorzijde van het voertuig. Gewonden vielen er niet.

    Info en foto 's BRU



















    08-04-2014 om 23:49 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voertuigbrand E-17 08/04/2014.
    Dinsdagavond omstreeks 21,23 u kwam er oproep binnen voor voertuigbrand langs de E-17 te Deerlijk ter hoogte van km paal 15,7 in de richting van Gent. Een personenwagen stond bij aankomst brandweer in lichterlaaie. De korpsen van Kortrijk en Deerlijk rukten uit om hulp te bieden, voor de bw Deerlijk kwam C12 en T08 ter plaatse. Verkeerspost Kortrijk kwam ter plaatse.  

















    08-04-2014 om 23:28 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    04-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko 04/04/2014.
    Vrijdag avond omstreeks 21,15 u gebeurde een verkeersongeval op het kruispunt Beverenstraat met de Hoogstraat. Twee personenwagens reden er tegen elkaar er vielen twee lichtgewonden, de stoffelijke schade was groot. Een tijd lang was de rijweg in de Hoogstraat richting Harelbekestraat afgesloten voor het verkeer. De takeldiensten Eggermont en Demunster kwamen de voertuigen takelen. Politie zone Gavers deed de vaststellingen.
    Brandweer Deerlijk kwam het wegdek schoonspuiten met T08. 


















    04-04-2014 om 23:29 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    01-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brand gebouw 01/04/2014.
    Op dinsdag 1 april was er oproep voor brand gebouw. Bleek dat bij onderhoudswerken aan het gemeentehuis isolatie in de spouw van het gebouw had vuur gevat. Er kwam rook uit voegen en spleten, het vuur werd vlug gelokaliseerd maar bleek moeilijk te bereiken, een zijpaneel werd om die reden verwijderd. Bw Deerlijk kwam met T08 en E11 ter plaatse. Bw Waregem met off en autopomp, Bw Anzegem met off en autopomp.
    De mensen die op de gemeentediensten aan het werk waren kregen onverwacht een halve dag vrij. Er vielen geen gewonden.


















    01-04-2014 om 16:36 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)

    Foto

    Klik op de foto van Wouter om rouwregister te raadplegen.


    Foto

     Real Time weersinfo,
          klik op het logo
    Foto

    Bliksem in jou buurt?
     klik op het logo en
    bekijk het hier in real time!

    Foto

    Foto

    Website Brandweer Deerlijk.
    klik op logo.

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 04-2010


    Welkom op de fotoblog voor Bw Deerlijk.
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Mijn Favorieten
  • De professionalisering van de Belgische brandweerdiensten. Alexander Samyn

    Brandweerkorpsen
  • Brandweer Zwevegem
  • Brandweer Antwerpen
  • Brandweer Gent
  • Philip de brandweerman Diksmuide
  • Brandweer Kortrijk
  • Brandweer Waregem
  • Brandweer Harelbeke
  • Brandweer Zwevegem, officiele site
  • Brandweer Antwerpen, nieuwe website
  • Brandweer Deerlijk

    Praathoekje
  • Categorie toevoegen
  • Start praathoekje

    Door hier te drukken kan je uw mening geven


    Zoeken met Google



    Een interessant adres?

    Op http://www.hulpdienstvoertuigen-database.be/regio/West-Vlaanderen/wvzone3.htm  kan u alle bw-voertuigen per korps van West Vlaanderen terugvinden.


    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Groep 2
    Sectie 21
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 22
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Groep 4

    Sectie 41


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 42
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Erebrandweer.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Wagenpark
    Foto

    C12 (charlie 12)
    Foto

    S04 (sierra 04)
    Foto

    E11 (echo 11)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Foto

    A01 (alfa 01)
    Foto

    Z03 (zulu 03)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Foto

    Twitter Patrick.
    Foto

    Brandweer Deerlijk.

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs