Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Inhoud blog
  • Blog Brandweer Deerlijk verhuist!
  • Stromschade
  • Evacuatie RVT Deerlijk, 13/11/2017.
  • Reinigen wegdek Vichtesteenweg 21/10/2017
  • Oefening THV 20/10/2017
  • oefening 21/09/2017 midden hoogbouw
  • Verlies van lading 20/09/2017
  • Brand voertuig 19/09.
  • Stormschade 13/09 Kapel ter Rustestraat
  • Vko vrachtwagen op E17 te Harelbeke.
    Zoeken in blog

    Foto
    Zone info?
    Klik op het logo!
    Foto
    Brandweer Vereniging Vlaanderen
    klik op het logo.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • philippe (Philippe)
        op Vko E-17 10/10/2015.
  • Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Officieren.
    Foto
    Groep 1
    Sectie 11
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Sectie 12
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Groep 3
    Foto
    Onderstaande mensen
    tijdelijk non actief wegens 
    beroepsbrandweerman 
    bij post Kortrijk.
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Mogen er op deze blog ook foto 's en berichten komen van buiten Deerlijks grondgebied of liever niet?
    In geen geval!
    Ja dat mag.
    Bekijk resultaat

    Stagair
    Dringend gezocht!
    Nieuwe rekruten,
    info: Kazerne
    post Deerlijk
    Dienst 100
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Erebrandweer.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Wagenpark
    Foto
    L23 ( lima 23) sign.
    Foto
    L23 ( lima 23) personeel.
    Foto
    L24 (lima 24)
    Foto
    S04 (sierra 04)
    Foto
    L18 (lima 18)
    Foto
    A12 (alfa12)
    Huisbewaarders.
    Foto
    Foto
    Fotoblog voor Brandweerpost Deerlijk HVZ FLUVIA,
    Wie niet dient, dient tot niets.
    Foto 's en andere beelden van interventies of oefeningen zijn © en eigendom van Brandweerpost Deerlijk, tenzij beelden van derden waarvan dan ook de bron wordt vermeld.
    31-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brand Maes Motorhomes.
    Een hevige brand legde de toonzaal van het Harelbeekse bedrijf Maes Motorhomes in de as. Een paar wagens konden op de valreep gered worden.
    Een rookpluim was kilometers ver zichtbaar en een kijkfile op de E-17 zorgde voor een kijkfile tot over de afrit nr4 Deerlijk.
    Er was ontploffingsgevaar en bewoners in de onmiddelijke omgeving moesten ramen en deuren gesloten houden. Het tankwagen cirquit van de zone Fluvia werd in werking gesteld er waren tankwagens ter plaatse uit Deerlijk, Zwevegem, Lendelede, Kortrijk, Anzegem en Harelbeke, de politie zone Gavers coördineerde de politiediensten Mira, Midow en Gavers. Er vielen geen gewonden, de schade is aanzienlijk. 
    Een link naar een filmfragment vindt u onderaan de fotoserie.
































    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=YaAvdPYXKIs   

    31-10-2013 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    28-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stormweer 28/10/2013.
    Maandag 28/10 beloofde  een helse dag te worden, eerst was er rond 05h15 alarm voor een omgewaaide boom die ook nog een omheining van een weide meetrok met als resultaat dat een koe op wandel ging in de Oude Heerweg, enige tijd daarna begon de wind meer in kracht toe te nemen en sneuvelden bomen en reclame panelen, ook een dak werd bedreigd nadat een deel van de gevel van een onbewoond huis was omgevallen, daar moest een dekzeil worden aangebracht om erger te voor komen, de St.-Rochusstraat werd voor de duur van de werken afgesloten voor alle verkeer.
    Ook in de Kapelstraat te St.-Lodewijk waaide een boom omver, ook daar was de weg afgesloten voor het doorgaand verkeer tot na de werken.






























    28-10-2013 om 18:21 geschreven door patrick  


    Categorie:Stormschade
    >> Reageer (0)
    27-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek 27/10/2013.
    Zondagmorgen kreeg bw Deerlijk oproep voor reinigen wegdek mazout of oliespoor op de oprit E-17 richting Antwerpen. Bij aankomst bleek dat een milieuvervuiler aan het werk was geweest en literflessen van een frisdrank opgevuld met afgewerkte motorolie had weggeworpen op de oprit. Wagens die de flessen stukreden zorgden op die manier voor olie op de rijweg. Brw Deerlijk kwam ter plaatse met T08 en L23 om de klus op een verantwoorde manier te klaren. Er was geen verkeershinder.









    27-10-2013 om 08:56 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Autobrand 26/10/2013.
    Een kortsluiting zette zaterdagnamiddag een voertuig die geparkeerd stond op een privé terrein in lichterlaaie, de hevige brand die gepaard ging met felle rookontwikkeling die vanop grote afstand te zien was en waarbij een slachtoffer het bewustzijn verloor, sloeg over naar een voorraad opgeslagen houten paletten. Een stookolietank in de onmiddelijke omgeving moest gekoeld worden om erger te voorkomen. Het slachtoffer werd geëvacueerd en bekwam nadien maar moest niet voor verzorging worden overgebracht.

    Dit was gelukkig het scenario van een oefening voor de Jeugdbrandweer, die eigenlijk een leuke zwempartij moest worden...... helaas.
    Bij deze oefening werden T08 en A01 ingezet.  Hieronder een greep uit de foto 's van deze leerrijke namiddag.

    Het voertuig echter was een taaie klant, terwijl het reeds hevig brandde begonnen eerst de lichten te branden en de claxon te werken om tot ieders verbazing dan ook nog te starten om nog een tijdlang stationair te blijven draaien, doch het was een maat voor niets het was ten dode opgeschreven!
    Onder de foto s kan je de link vinden om een filmke te bekijken van de oefening.































    Bijlagen:
    https://www.youtube.com/watch?v=2sqtBh1UD6Y   

    27-10-2013 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Oefening
    >> Reageer (0)
    26-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag van de Brandweer 2013.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag van de Brandweer 2013.

    26-10-2013 om 12:06 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    20-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woningbrand 20/10/2013.
    Zondagnamiddag omstreeks 17h15 was er oproep voor woningbrand langs de Kortrijkseweg te Beveren Leie. Bij aankomst was er hevige rook,
    oorzaak bleek een microgolfoven te zijn, bw Waregem post Beveren-Leie met autopomp en brandweer Deerlijk met A01, E11, T08, S04 en C12 snelden ter hulp en kregen het vuur snel onder controle. Even later was er nog een oproep voor schouwbrand deze bleek gelukkig niet erg te zijn.


















    20-10-2013 om 19:44 geschreven door patrick  


    Categorie:Brand
    >> Reageer (0)
    18-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek 17/10/2013.
    Langs de Pladijsstraat was er een spoor van modder die er wellicht kwam van een landbouwvoertuig, de politie zone Gavers werd op de hoogte gebracht die Brandweer Deerlijk liet ter plaatse komen om de rijweg proper te maken. Het ging over een afstand van een tweehonderd meter zowel rijweg als fietspad, die werd aangepakt met T08.









    18-10-2013 om 22:27 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    13-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dropping bw 2013.
    Waar men gaat langs vlaamse wegen komt mel wel eens de brandweer tegen.......Zaterdag 12 oktober was naar driejaarlijkse gewoonte de dropping van brandweer Deerlijk een feit. De tocht ving aan aan de kazerne en ging met de bus naar de streek van St.-Denijs waar er werd haltgehouden aan een café-beenhouwerij waar er overlekkere Omèrpaté te verkrijgen is....en tevens de startplaats van de dropping.
    Langs voet en landbouwwegen vormden de groepen een mooi schouwspel van lichtjes en reflectie in het donker tot er plots zowaar op een boerderij met de poorten wagenwijd open, de stappers werden verwacht voor een deugddoende tas soep een frisdrank of nen blauwen van een brouwer uit de streek. De nodige krachten terug bijeen gesprokkeld werd er terug vertrokken voor nog een viertal kilometer, iets minder dan de helft van het totale traject. Langs God weet waar kwamen we uiteindelijk aan te Kooigem in een gezellig establissement waar de balletjes in tomatensaus en aardappelpuree de hongerige magen stond op te wachten, wat volgde was een spontaan feestje in vlaamse stijl met cd 'tjes van den Eddy uit ertvelde en nog talrijke andere André 's die waarempel in de polonaise eindigde......
    Kortom een prachtige avond met een speciale dank aan de inrichters Koen, Lander, Pieter Jan, Pieter en hun vrouwkes. Tot de volgende!


































    13-10-2013 om 13:26 geschreven door patrick  


    Categorie:Ontspanning
    >> Reageer (0)
    12-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weersinfo,
    Of je al dan niet botten en regenjas hoeft te voorzien voor de dropping deze avond kan je rechts onder de foto van Wouter het weerstation  Waregem raadplegen.

    12-10-2013 om 11:37 geschreven door patrick  


    >> Reageer (0)
    09-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek 09/10/2013.
    Op 08 oktober verloor een vrachtwagen een kleverig goedje die door bw Deerlijk werd te lijf gegaan met detergenten en de Matis van bw Zwevegem met borstel, doch het mocht niet baten. Deze middag 09/10 werd bw Deerlijk opnieuw ter plaatse geroepen voor hetzelfde probleem. De civiele bescherming post Jabbeke werd erbij gehaald en met detergenten en stomers werd de rijweg en een gedeelte van het voetpad langs de Kleine Brandstraat aangepakt deze keer met meer sucses. tijdens de spits was er een behoorlijk verkeersprobleem en een omleiding inleggen was een must. Tot overmaat van ramp stond een vrachtwagen (van prive firma) gedeeltelijk op de sporen toen de slagbomen dicht gingen en op de vrachtwagen terecht kwamen, gelukkig stond hij aan het tegengestelde spoor toen de trein passeerde.......






























    09-10-2013 om 18:47 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    08-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko 08/10/2013.
    Bij een verkeersongeval op het kruispunt Harelbeke - Schoolstraat met de René Declerqstraat en het Kerkplein  raakten twee voertuigen en de wegeninfrastructuur beschadigd. Een bestuurder die de rijweg wilde dwarsen vanaf het Kerkplein naar de René Declerqstraat werd er gegrepen door een voertuig die de Harelbeke - Schoolstraat volgde. De wegwijzer naar het WZC  kon verhinderen dat een wagen de voordeur van een winkel binnenreed. Politie zone Gavers kwam het verkeer omleiden en de vaststellingen doen, takeldienst Eggermont kwam de voertuigen takelen. Brw Deerlijk kwam ter plaatse met A12 en R01.



    08-10-2013 om 17:37 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek 08/10/2013.
    Langs de Stationsstraat en een gedeelte van de Kleine Brandstraat verloor een vrachtwagen een vettig goedje, het bleek om frituur olie te gaan. Brandweer Deerlijk kwam met T08 ter plaatse doch de hulp werd ingeroepen van de collega 's uit Zwevegem die met de MATIS en borstel ter plaatse kwamen. Politie zone Gavers begeleide de voertuigen tijdens het uitvoeren van het karwei.













    08-10-2013 om 17:29 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)
    02-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reinigen wegdek.
    Woensdag 02/10/2013. kwam er melding van een oliespoor langs de De Casinastraat en de Marquettestraat te Deerlijk.
    Heel waarschijnlijk kwam de smurrie van een wagen voor huisvuilophaling.
    T08 kwam het wegdek reinigen.












    02-10-2013 om 10:54 geschreven door patrick  


    Categorie:Reinigenwegdek
    >> Reageer (0)

    Foto

    Klik op de foto van Wouter om rouwregister te raadplegen.


    Foto

     Real Time weersinfo,
          klik op het logo
    Foto

    Bliksem in jou buurt?
     klik op het logo en
    bekijk het hier in real time!

    Foto

    Foto

    Website Brandweer Deerlijk.
    klik op logo.

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 04-2010


    Welkom op de fotoblog voor Bw Deerlijk.
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Mijn Favorieten
  • De professionalisering van de Belgische brandweerdiensten. Alexander Samyn

    Brandweerkorpsen
  • Brandweer Zwevegem
  • Brandweer Antwerpen
  • Brandweer Gent
  • Philip de brandweerman Diksmuide
  • Brandweer Kortrijk
  • Brandweer Waregem
  • Brandweer Harelbeke
  • Brandweer Zwevegem, officiele site
  • Brandweer Antwerpen, nieuwe website
  • Brandweer Deerlijk

    Praathoekje
  • Categorie toevoegen
  • Start praathoekje

    Door hier te drukken kan je uw mening geven


    Zoeken met Google



    Een interessant adres?

    Op http://www.hulpdienstvoertuigen-database.be/regio/West-Vlaanderen/wvzone3.htm  kan u alle bw-voertuigen per korps van West Vlaanderen terugvinden.


    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Groep 2
    Sectie 21
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 22
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Groep 4

    Sectie 41


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 42
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Erebrandweer.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Wagenpark
    Foto

    C12 (charlie 12)
    Foto

    S04 (sierra 04)
    Foto

    E11 (echo 11)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Foto

    A01 (alfa 01)
    Foto

    Z03 (zulu 03)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Foto

    Twitter Patrick.
    Foto

    Brandweer Deerlijk.

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs