Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Inhoud blog
  • Blog Brandweer Deerlijk verhuist!
  • Stromschade
  • Evacuatie RVT Deerlijk, 13/11/2017.
  • Reinigen wegdek Vichtesteenweg 21/10/2017
  • Oefening THV 20/10/2017
  • oefening 21/09/2017 midden hoogbouw
  • Verlies van lading 20/09/2017
  • Brand voertuig 19/09.
  • Stormschade 13/09 Kapel ter Rustestraat
  • Vko vrachtwagen op E17 te Harelbeke.
    Zoeken in blog

    Foto
    Zone info?
    Klik op het logo!
    Foto
    Brandweer Vereniging Vlaanderen
    klik op het logo.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • philippe (Philippe)
        op Vko E-17 10/10/2015.
  • Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Officieren.
    Foto
    Groep 1
    Sectie 11
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Sectie 12
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Groep 3
    Foto
    Onderstaande mensen
    tijdelijk non actief wegens 
    beroepsbrandweerman 
    bij post Kortrijk.
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Mogen er op deze blog ook foto 's en berichten komen van buiten Deerlijks grondgebied of liever niet?
    In geen geval!
    Ja dat mag.
    Bekijk resultaat

    Stagair
    Dringend gezocht!
    Nieuwe rekruten,
    info: Kazerne
    post Deerlijk
    Dienst 100
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)
  • Erebrandweer.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Wagenpark
    Foto
    L23 ( lima 23) sign.
    Foto
    L23 ( lima 23) personeel.
    Foto
    L24 (lima 24)
    Foto
    S04 (sierra 04)
    Foto
    L18 (lima 18)
    Foto
    A12 (alfa12)
    Huisbewaarders.
    Foto
    Foto
    Fotoblog voor Brandweerpost Deerlijk HVZ FLUVIA,
    Wie niet dient, dient tot niets.
    Foto 's en andere beelden van interventies of oefeningen zijn © en eigendom van Brandweerpost Deerlijk, tenzij beelden van derden waarvan dan ook de bron wordt vermeld.
    27-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko Kapelstraat 27/05/2012.
    Langs de Kapelstraat te St Lodewijk Deerlijk kwam omstreeks 19uur10, een voertuig in een voortuin terecht.
    De dienst 100 Deerlijk kwam ter plaatse om hulp te bieden aan een inzittende die naar een kortrijks ziekenhuis werd overgebracht.
    Brandweer Anzegem kwam met snellehulpwagen ter plaatse.
    Politie zone Gavers deed de vaststellingen.










    27-05-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    26-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko E-17, oprit 4 richting Gent.
    Zaterdag 26 mei omstreeks 16uur30 gebeurde ter hoogte van oprit 4 Deerlijk ( richting Gent) een zwaar vko.
    Een voertuig kwam tegen de middenberm terecht ramde een andere wagen, om vervolgens door de begroeiing heen, op de oprit naar Gent  een tweede wagen mee te nemen. Een voertuig vloog over de vangrail en kwam op het dak terecht.
    De hulpdiensten hadden de handen vol om een zwaar gewonde uit een van de wrakken te bevrijden. Meerdere gewonden werden door de dienst 100 van Deerlijk, Harelbeke, Kortrijk en de MUGdiensten van Kortrijk overgebracht naar een Kortrijks ziekenhuis.
    Brandweer Deerlijk kwam met snellehulpwagen, twee autopompen, signalisatiewagen en materiaalwagen ter plaatse. Met infrarood-camera werd naar eventuele slachtoffers gezocht onder het gekanteld voertuig en in de dichte bergroeiing. De oprit werd een tijdlang afgesloten voor alle verkeer richting Gent. Op de snelweg zelf was er geen hinder.
    Federale politie post Kortrijk kwam de vaststellingen doen.


















    26-05-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    10-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klein foutje...

    Een ongeluk komt nooit alleen, maar dit zou ik niet graag gaan uitleggen....

    Klaas Danneel

    VTM-journalist West-Vlaanderen







    10-05-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    14-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko 14/04/2012 Spijkerlaan.
    Zaterdag 14/04/2012, omstreeks 6uur55 was er oproep voor vko met gekneld persoon langs de Spijkerlaan te Beveren - Leie.
    In de dichte mist kwam een voertuig tegen betonblokken van een vluchtheuvel terecht, waarna hij door een afsluiting reed en tegen de gevel van een woning terecht kwam, die moest worden gestut.
    Voor een jeugdige passagier kon geen hulp meer baten, de bestuurder werd zwaargewond naar een Kortrijks ziekenhuis overgebracht.
    De Brandweer van Deerlijk kwam hulp bieden met de dienst 100, snelle hulpwagen, autopomp en signalisatiewagen.
    De dienst 100 Harelbeke en de MUG van AZ Groeninge Kortrijk boden eveneens hulp.
    Politie zone Mira deed de vaststellingen en een verkeersdeskundige van het parket stapte ter plaatse af.


















    14-04-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    11-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko Ringlaan # Pontstraat, 11/04/2012.
    Woensdag 11/03/2012, omstreeks 16u25 was er oproep voor reinigen wegdek.
    Ter hoogte van de garages VW-AUDI langs de ringlaan kwam het tot een aanrijding tussen twee wagens waarvan één op het verkeerslicht belandde, er vielen geen gewonden.
    Brandweer Deerlijk kwam met dienst 100, autopomp, signalisatie en snelle hulpwagen ter plaatse. Takeldiensten Demunster en Eggermont kwamen  met platteauwagen. PZ Gavers deed de vaststellingen.
    Het kruispunt moest het enige tijd zonder verkeerslichten stellen.


















    11-04-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    04-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko E-17 04/03/2012.
    Woensdag 04/03, omstreeks 08uur was er oproep voor opruimen wegdek langs de E-17 richting Frankrijk ter hoogte van km paal 16,5.
    Daar waren een tweetal voertuigen betrokken bij een aanrijding, er vielen geen gewonden.
    Signalisatiewagen, autopomp en de tankwagen (in vernieuwde ralkleuren) kwamen ter plaatse.
    De federale politie deed de vaststellingen. Demunster zorgde voor het takelwerk met twee platteauwagens.


















    04-04-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    14-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko E-17 Deerlijk. 13/02.

    Maandag omstreeks 23u15 was er oproep voor vko langs E-17 te Deerlijk richting Frankrijk, ter hoogte van Osta Carpets kwamen twee wagens naast de autosnelweg terecht.
    De dienst 100 Waregem kwam met twee ziekenwagens ter plaatse, bw Deerlijk zette signalisatiewagen en autopomp in, verkeerspost Kortrijk van de federale politie deed de vaststellingen.



















    14-02-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    03-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vko 03/02/2012.
    Tijdelijk offline.

    03-02-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    26-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko E-17 26/01/12.
    Op de E-17, km paal 14, Harelbeke richting Frankrijk botsten enkele wagens waardoor het linkerrijvak versperd werd.
    De dienst 100 Deerlijk werd opgeroepen die de eerste zorgen toediende, samen met signalisatiewagen en autopomp om de veiligheid optimaal te verzekeren.
    Er onstond een file van een paar kilometer.

















    26-01-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    24-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wagen in kanaal.
    Toevallig was ik getuige van een interventie van Brw Harelbeke aan het kanaal Bossuit - Kortrijk, te Stasegem, waar een wagen in de vaart terecht gekomen was smorgens vroeg. De bestuurder kon op eigen kracht zijn voertuig verlaten.
    Pas in de namiddag lichtte hij de politiediensten in die de Harelbeekse brw en duikers ter plaatse stuurden.
    De wagen werd spoedig gelocaliseerd en boven gehaald met de medewerking van een takeldienst.

















    24-01-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)
    01-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko E-17 Gent.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Spijtig genoeg was ik er getuige van hoe onvoorzichtig sommige bestuurders zijn, en naar aanleiding van een persbericht ivm "Betere signalisatie bij ongevallen op E17" wil ik jullie meegeven dat ik op de eerste foto jammer genoeg niet kon vast leggen hoe het vierde voertuig  (met rode pijl, het voertuig met groene pijl voegde dan pas in)  op die plaats nog de voorliggers inhaalde vanachter de witte bestelwagen omdat ik te verontwaardigd was bij het zien van deze flagrante overtreding die weeral eens kon fataal zijn...

    01-01-2012 om 00:00 geschreven door patrick  


    Categorie:Verkeersongeval
    >> Reageer (0)

    Foto

    Klik op de foto van Wouter om rouwregister te raadplegen.


    Foto

     Real Time weersinfo,
          klik op het logo
    Foto

    Bliksem in jou buurt?
     klik op het logo en
    bekijk het hier in real time!

    Foto

    Foto

    Website Brandweer Deerlijk.
    klik op logo.

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 04-2010


    Welkom op de fotoblog voor Bw Deerlijk.
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Mijn Favorieten
  • De professionalisering van de Belgische brandweerdiensten. Alexander Samyn

    Brandweerkorpsen
  • Brandweer Zwevegem
  • Brandweer Antwerpen
  • Brandweer Gent
  • Philip de brandweerman Diksmuide
  • Brandweer Kortrijk
  • Brandweer Waregem
  • Brandweer Harelbeke
  • Brandweer Zwevegem, officiele site
  • Brandweer Antwerpen, nieuwe website
  • Brandweer Deerlijk

    Praathoekje
  • Categorie toevoegen
  • Start praathoekje

    Door hier te drukken kan je uw mening geven


    Zoeken met Google



    Een interessant adres?

    Op http://www.hulpdienstvoertuigen-database.be/regio/West-Vlaanderen/wvzone3.htm  kan u alle bw-voertuigen per korps van West Vlaanderen terugvinden.


    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Groep 2
    Sectie 21
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 22
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Groep 4

    Sectie 41


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Sectie 42
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Erebrandweer.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Wagenpark
    Foto

    C12 (charlie 12)
    Foto

    S04 (sierra 04)
    Foto

    E11 (echo 11)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Foto

    A01 (alfa 01)
    Foto

    Z03 (zulu 03)
    Foto

    T08 (tango 08)
    Categorieën
  • Brand (142)
  • Dier in nood. (9)
  • Hulp bij dienst 100 (2)
  • IGS interventie (4)
  • Oefening (41)
  • Ontspanning (48)
  • Opendeurdag (5)
  • Reinigenwegdek (88)
  • Stormschade (26)
  • Verkeersongeval (131)
  • Watersnood (12)

  • Foto

    Twitter Patrick.
    Foto

    Brandweer Deerlijk.

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs