Ik ben Cindy, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Cinneke.
Ik ben een vrouw en woon in Steenokkerzeel (Belgie) en mijn beroep is administratief bediende.
Ik ben geboren op 29/10/1976 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen , internet , mijn kids , .....
Voor 13/2 wist ik niet dat mijn leven plots zo anders zou zijn ...
boezemverhalen
mijn onzekerheid
21-07-2011
zoooo mooeeee
Hier zijn we nog eens ... ja jullie merken dat ik me beter voel hé ... dan schrijf ik minder ;-) Dinsdag zijn we een bezoekje gaan brengen aan Irma(lotje) en haar gezin die op vakantie waren in Zoutelande(Nederland), we hebben een zalig dagje zon gehad daar aan de nederlandse kust. Gisteren ben ik Pascale gaan bezoeken, ze werd maandag geopereerd, ze zag er goed uit ... ik ben blij dat ze er zich ook zo goed doorsparteld, binnen enkele weken begint ze ook met de stralen ... misschien kom ik haar daar nog geregeld tegen in Leuven, ik hoop het ;-) Vandaag ben ik doodmoe :-( , net in slaap gevallen voor de tv, nu zo dwaas als iets ... ik moet nu wakker blijven want anders slaap ik vannacht weer niet!
Ik was deze middag in de winkel en de mevrouw aan het vlees vroeg of ik op verlof was geweest ... nee zei ik spijtig genoeg niet, dan vroeg ze wat er met mijn arm was , ik heb terug van die plakkers voor de lymfedrainage en dat valt op natuurlijk in t-shirt, er stond enkel een dame naast me dus ik zei dat ik borstkanker had ... die mevrouw van de winkel verschoot natuurlijk enorm en de mevrouw naast mij kreeg tranen in de ogen ... ze vroeg of ik kindjes had ... ja twee zei ik en dan kreeg ze het nog harder .... ze zei : ik ken je wel niet maar ik ga heel hard voor je duimen :-).
Ik heb weer zo last in mijn rug sinds gisteren, maandag ga ik dit toch even voorleggen aan de oncologe, het is een tijdje weg geweest en nu is het terug, ik hoop niet dat het met die vuile K.... te maken heeft, misschien is het gewoon de vermoeidheid. Ik voel me ook slecht omdat ik 5 kg ben bijgekomen ... die moeten er na al die misserie terug af hoor , dan gaan we weer lopen hé Marianneke ;-)
Maa,dag is het weer zo ver , ik kijk er echt tegen op !!!! Als ik kon ging ik niet ... echt niet leuk maar nog twee keer en we zijn ervan af ... was het al maar zo ver !!!!
Reacties op bericht (1)
22-07-2011
En toch kort het af!
Cinneke, je hebt al een hele weg afgelegd en op welke manier!!! Natuurlijk kijk je niet uit naar maandag, begrijp ik best hoor... maar deze keer ben je toch al een ietwat voorbereid en dat zal je er makkelijker doorheen helpen. Neem nu al deze dagen volop mee, maandag is pas maandag, nu nog wat genieten (ook al wil de zon niet mee).
Ik weet niet of jij graag puzzelt, maar met slecht weer kan zo'n grote puzzel wel leuk zijn om te doen met de kids.. en zo kan je al wat oefenen tegen de tijd dat je bestralingen gaat halen in Leuven. In de wachtkamers liggen daar verschillende puzzels en ik weet nog dat het altijd te snel mijn beurt was want ik wou steeds nog verder puzzelen. Zo ben ik soms zelfs ietskes vroeger gegaan, maar dan mocht ik soms ook vroeger binnen! En de verpleegkundigen zijn zo lief en alles verloopt daar echt zo vlot, ik heb daar alleen maar goede herinneringen aan!