Foto
Foto
Zoeken in blog

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om te e-mailen.

Gastenboek
  • Knap
  • amai...
  • Hallo
  • Aan alles komt spijtig genoeg een einde
  • Stoere binken

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in het gastenboek

    Blog als favoriet !
    Barbara & Serge en Mateo & Julie

    Op deze blog vind je 1.) het dagboek van onze reis in Colombia, Guatemala, Costa Rica de Malediven, Sri Lanka, Maleisië, Zuid-Afrika en Namibië (zie rechts: Inhoud blog & Archief per jaar); 2.) het (oude) dagboek van ons jaar werken en reizen in Senegal in 2006 -2007 (zie rechts: Archief per maand); 3.) een link naar een (primitieve) website met de reisverslagen van onze vroegere reizen 1999-2000 en 2001-2002 (zie rechtsonder: oude reisverslagen Barbara & Serge); 4.) een link naar ons fotoalbum van Zuid-Afrika, Namibië, Maleisië, Sri Lanka, de Malediven, Costa Rica, Guatemala en Colombia (zie rechtsonder).
    04-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAANTJES ALS REGENDRUPPELS

    ‘Je hebt toch geen traantjes in je ogen?’ vraag ik. Julie haar oogjes blinken zachtjes. Mijn verhaal over een meermaals afgelaste vlucht in Pakistan -lang geleden- spreekt tot de verbeelding en is de druppel die de emmer doet overlopen.

    We zijn al meer dan 30 uur onderweg, eerst  met de trein en daarna het vliegtuig. Het ziet ernaar uit dat het einde van de reis nog niet in zicht is. Door een vertraging met de eerste vlucht hebben we de aansluiting met de tweede vlucht gemist en nu dreigen we zelfs een nachtje te moeten blijven slapen in Mexico. Toen werd omgeroepen dat er 11 vrijwilligers (?) werden gezocht om -weliswaar tegen een vergoeding- pas de volgende dag te vliegen, om zo plaats te maken voor andere reizigers, keken we elkaar verbaasd aan: ‘Wie wil dat nu doen?’ We gingen wijselijk in de rij staan om als eerste in te checken. ‘First come first serve’ dachten we tegen beter weten in, want bij het zien van onze namen op de ‘waiting list’ zonk de moed ons nog meer in de schoenen. Het hilarische verhaal over 4 vruchteloze pogingen om in Pakistan een vliegtuig te nemen, had niet het beoogde effect, in tegendeel: het zorgde voor traantjes. Mateo stond er trouwens ook maar wat bleekjes bij: de vermoeidheid liet zich voelen.

    Maar alles komt altijd goed: we stappen na nog een uur wachten euforisch richting vliegtuig en slagen er gelukkig snel in van stoel te wisselen met andere passagiers om toch minstens per 2 samen te kunnen zitten. De regendruppels op het raam van het vliegtuig doen me denken aan de traantjes op Julie haar wangetjes, toen ze besefte dat ze het ‘plonske’ in het zwembad waar ze zo naar had uitgekeken echt wel mocht vergeten. Wanneer de zon even later door de wolken breekt, illustreert dit echter hoe vrolijk ze uiteindelijk weer is: ze straalt van geluk.

    Maar wanneer we uiteindelijk om 8 uur ’s avonds local time, 4 uur ‘s morgens Belgische tijd aankomen -10 uur later dan gepland- is onze kinderen hun pijp uit en crashen ze letterlijk op hun bed. Ze vallen als een blok in slaap. Dit is zo een beetje het vaste scenario na een lange intercontinentale vlucht. Tot ongeveer 4 uur ’s morgens plaatselijke tijd, 12 uur ’s middags in België, want dan hebben ze weer energie te veel en ‘kei grote honger’. Dit is ook zo een beetje het vaste scenario na een lange intercontinentale vlucht.

    De veerkracht van onze kinderen is echter enorm. Een paar uur later genieten ze dus van een plonske in het zwembad waar ze zo naar uit hadden gekeken!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Inhoud blog
  • HET NOORDEN KWIJT

    Archief per jaar
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2007
  • 2006
  • 2005

  • oude reisverslagen Barbara&Serge
  • fotoalbum Zuid-Afrika
  • fotoalbum Namibië
  • fotoalbum Maleisië
  • fotoalbum Sri Lanka
  • fotoalbum Malediven
  • fotoalbum Costa Rica
  • fotoalbum Senegal
  • fotoalbum Senegal en Gambia
  • fotoalbum Guinee Bissau en Mali


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs