Inhoud blog
  • Pétanque!
  • Grotten van Han
  • Vrolijk Pasen
  • Vive La Belgique
  • Over de helft
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Salutations de Metz!

    05-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tout va très bien!
    Piep!

    Het heeft even geduurd maar ik heb nog wat tijd gevonden om iets neer te schrijven. Het is dan ook echt een heel erg drukke (maar super leuke!) week geweest hier in het prachtige Metz. 
    Vorige week is mijn Belgische stagebegeleider Tom op bezoek geweest. Samen met Linda ( de verantwoordelijke voor de buitenlandse stages) heeft hij een bezoek gebracht aan onze stageplaatsen en aan het IRTS. Het was echt leuk om bezoek te hebben. Bovendien waren ze zeer enthousiast over hun bezoek, en ik natuurlijk ook! Ik heb tijdens het stagebezoek mijn eerste grote schoolopdracht, 'het organisatieverslag' voorgesteld aan Tom en hij was zeer tevreden. Het deed deugd om erkenning te krijgen voor al het werk dat ik er heb in gestoken. Dat geeft me nog meer moed om door te gaan en deze stage tot een goed einde te brengen. Hij gaat zijn best doen om ons nog eens een bezoekje te brengen als het een beetje beter weer is.

    Maar dat was niet alles, ik kreeg dit weekend nog bezoek van het thuisfront. Ons mama, zus, de papa, oma en opa kwamen een kijkje nemen hier in Metz. Met een overvolle auto kwamen ze ons straatje ingereden. Ik moet toegeven dat ik toch wel blij was om hen na een maand terug te zien. Ik heb hen de stad getoond en we zijn gepasseerd aan mijn stageplaats. Zo konden ook zij zien waar ik elke dag aan het werk ben. Bovendien hebben we een bezoek gebracht aan 'le jardin Botanique', een plaats waar ook ik nog niet geweest was. Het afscheid was terug wat moeilijk maar veel tijd om daar bij stil te staan was er niet. Maandag liep de wekker al weer vroeg af. Maar het was geen gewone maandagavond. De ouders van Clarissa, mijn huisgenote, waren nog in de stad en we zijn met z'n allen iets gaan eten in een super lekker restaurantje met zicht op het water. Echt een leuke afsluiter van onze maandag!Gelukkig heeft onze papa nu geleerd hoe hij Face Time moet gebruiken! Nu ga ik hem niet alleen af en toe horen maar ook echt zien ;)

    Deze week staat alles in het teken van carnaval. Ik heb al enkele keren knutselatelier gegeven en heb samen met hen heel erg leuke carnavalsdecoratie gemaakt. Morgen gaan we de eetkamer en het salon volledig onderdompelen in de carnavalssfeer. 

    Dit allemaal voor het grote carnavalsfeest dat vrijdag plaats vindt. We houden een echte carnavalsavond. Iedereen gaat zich verkleden, we maken samen smoutebollen en gaan een dansje placeren. Iedereen heeft er heel erg veel zin in. Ook ik kijk er al naar uit! Gisteren heb ik met enkele bewoners een wandeling gemaakt door de stad. We volgden de gids die ons heel wat leuke en unieke plekjes van Metz liet zien. We liepen eens langs de kermis en gingen achteraf iets drinken. Zo zie je maar hoe gelukkig de mensen hier zijn met de kleinste dingen. Bovendien geeft het mij de kans om een steeds hechtere band te creëren met de bewoners. Maandag verwelkomen we een nieuwe bewoonster. Dat is altijd een beetje speciaal. Ik weet nu al dat het moeilijk zal zijn  om afscheid te nemen na mijn stage. Maar dat is nog ver weg. 

    Voor de rest wil ik graag iedereen bedanken die mijn blog volgt. Het doet me echt deugd te horen hoeveel mensen mijn avonturen blijven volgen. Dankjewel!

    Bon, hier in Metz is het tijd om het avondeten klaar te maken, 

    Tot de volgende, Dikke dikke zoenen


    Aurelie

    05-03-2014 om 19:12 geschreven door Aurelie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 12/05-18/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs