Het is lang geleden dat ik achter het stuur kroop van een racebolide, nl. een kart in een indoorcircuit. De ongelooflijke topsnelheden die ik er dankzij mijn verminderde bodyweight is onvoorstelbaar. Als laatste gestart en onmiddellijk de voordelen ondervonden van mijn nieuwe lichaam. Op dit circuit (waar de inhaalmogelijkheden zeer beperkt waren) heb ik iedereen versteld doen staan. Van de 25 deelnemers heb ik zeker 18 personen ingehaald. Een podiumplaats was echter mij niet gegund door een jaloerse collega, die alle gemene trucjes uithaalde om het inhalen absoluut de grond in te boren. Moraal van het verhaal. Start volgende keer als eerste.
Ondanks deze opmontering moet ik schuld bekennen. Mijn gewicht is 95,5 kg. Inderdaad, heb de afgelopen 3 weken niet meer geleefd als een kluizenaar, maar heb verschillende momenten aangegrepen om de geneugden des levens te omarmen.
Conclusie. Moet mij herpakken. Moet binnen 2 weken onder de 90 kg zitten. Heb nochtans dit weekend 2 feesten voor de boeg. Maar deze persoonlijke Ronde van Vlaanderen zal ik winnen. Op mijn hometrainer. Zal zondag het laatste uur van de echte Ronde opnemen en iedere avond op mijn huisfiets naspelen. Hoop dat Boonen toch op zijn gemak wint, zonder de spurt te moeten afwachten door gewoon tegen gematigd tempo aan de finish te komen. Het petje en de reclametrui heb ik al op de kop kunnen tikken. Weet iemand hoe Boonen zijn zegegebaar maakt ?
Einde van de week. Kijk uit nieuwsgierigheid naar mijn oude blog. Niet te geloven. Op een week tijd meer reacties als anders op 2 maanden. Heb mijn vrienden en kennissen van mijn nieuwe bloglocatie in kennis gesteld wegens overloaded. Ben blijkbaar de buren vergeten. En nu ? A
De zondag was het feest met alle buren van de straat inbegrepen. Ik kan niet ontkennen dat ik geflatteerd was door de vele bewonderende blikken. Ook verschillende bij van ongeloof en verbijstering. Speciaal om die mensen hun geruchten te spekken, ben ik op dat feest van alles lekkers in mijn mond beginnen te steken. En maar bij en maar bij. Fantastisch die blik in hun ogen.
94,4 kilo. Onder de 95. Zulke momenten zijn altijd speciaal. Eens onder de 100, neemt ge u voor zo rap mogelijk van die grens te zijn. Dit is ook voor die 95. Ben benieuwd of dit gevoel ook overheerst bij onder de 90. Eerlijk gezegd was die van 110 niet zo spectaculair als die van 100. De 105 was middelmatig. De uitschieter tussen de 105, 110, 95, 100 is moeilijk te bepalen, daar ik er meer wil wachten daar de 90, 85 en 80 er nog aan moeten komen. Denk dat de 85 en de 100 gelijkwaardig zullen zijn. De 115 heb ik gelukkig nooit gehaald. Hoop dat bij de 102 de politie niet voor de deur staat. Of is dit de brandweer. Neen, bedoel de 101. Zal zeker nooit de 69 halen. Deze morgen meende ik in de spiegel terug een buikspier te herkennen. Zeker een lengte van 92,7 mm. Was gelukkig, maar hoop toch morgen deze groter te zien als 105. 110 is te overdreven.
Mijn vaste vertegenwoordiger van mijn superrelatiegeschenken gelooft niet dat deze verwonderingwekkende blog van mij persoonlijk is. Deze tekst is het bewijs dat hij weer eens zich vergist heeft in mij.
U leest het goed. Een stijging van maar liefst 600 grammen. De eerste opwaartse trend sedert de aanvang van dit megaproject.
Reden : eetdepressie.
Verschrikkelijk en wansmakelijk om te zien hoe ik de afgelopen week mijn zwakke momenten compenseerde met het naar binnen schrokken van alles wat maar het woord lekker verdiende. Gelukkig komt altijd berouw na de zonde. Ik heb in het weekend de tijd uitgetrokken om mij ter herbronnen. Dit kon ik het beste doen om mij als kip te verkleden en eieren trachten uit te broeden in de hennenstal een paar huizen verderop. De eigenaar had zelfs niets door. Kwam op een gegeven moment in de stal, stak zijn hand onder mijn gat en haalde er 3 eieren onderuit. Aaide mij over mijn kam en zei : "tok, tok. Goed zo, flinke jongen, doe zo verder". De uil had het niet door.
Tijdens deze sceance heb ik mij voorgenomen om de komende twee weken 6 kilo af te vallen. De moraal staat weer op punt. Mijn buren heb ik vergeven. En voor Rocky moet ik nieuwe batterijen gaan kopen.
Mijn blog is aangevallen. Mijn dagboek is besmeurd. Mijn houvast naar vrienden, kennissen en fans is niet meer onaantastbaar. Mijn persoonlijke integriteit is te grabbel gegooid. Van buren moet ge het hebben. In mijn vorig verslag heb ik uit fatsoenlijke overwegingen mijn schranspartij niet uit de doeken gedaan. Heb ik schuld bekend en doe ik in extreme omstandigheden boete.
Reageert die buur toch niet op mijn blog met uitsmering van pietlullige details over mijn hoofdzonde die dag. Op MIJN BLOG.
Dit is een fase in mijn ontwikkeling die harde maatregelen treft. Ik doe dan ook een emotionele oproep aan mijn fans om die buur eens deftig de levieten te lezen. U kan klikken op zijn e-mailadres en zend hem uw boodschap door. Maak hem duidelijk dat dergelijke houding totaal niet past in een positief opgebouwde blog. Dat dergelijke uitlatingen zeer pijnlijk zijn voor de moreel van een vechtjas als ik.
Mijn zakdoek leg ik te drogen op de radiator. De ontstekingen aan mijn ogen zal ik inzalven.
En morgen herbegin ik met frisse moed en zal mijn buur het vergeven. Want anders is deze maatschappij niet te harden.
Mijn buren hebben het klaar gekregen om mijn zorvuldig geplande afvallingsweek volledig naar de knoppen te helpen. Ik kan het eigenlijk geen buren noemen, daar ze drie huizen verder wonen. Toen ik mij trots aanmeldde om mijn fysische omschakeling te laten bewonderen, kon ik niet vermoeden dat deze mensen in staat waren mijn ergste nachtmerrie uit te laten komen. Met hun valse lieve bewoordingen en complimenten lieten zij mij in hun sluwe valstrik vastzetten. Blind van vertrouwen in mijn medemens en natuurlijk uit ijdelheid, had ik dit totaal niet door. Met als gevolg dat die avond is geeindigd met een schranspartij van jewelste. De details ga ik u uit fatsoen niet uit de doeken doen. Maar het was verschrikkelijk. Niet geslapen en deze morgen vol schuldgevoelens naar mijn werk gegaan. Dan moet ik maar boeten en boeten zal ik. Dit kan wel recht getrokken worden. Wat mij echter zo zwaar valt is dat ik "mijn lieveling" een ganse week niet meer zal zien of betasten of strelen. Mijn weegschaal Rocky. Ik noem hem zo, daar ik fan ben van Sylvester Stallone. Deze prachtige kerel heeft ook in heel zijn leven metamorfoses moeten aangaan om te schitteren in zijn leven.
Dit betekent dan ook voor jullie, lieve lezers en lezeressen, dat ik deze week geen fabelachtige cijfers kan voorleggen.
Dag lieve Rocky, ik zie je volgende week weer.
En aan die buren (die nu ook mijn blog kennen) : verrek. Het was trouwens maar goedkope wijn en de chips was ook al na datum. En zet uw kippen in het vervolg tijdig binnen, zodat ik nog een beetje nachtrust heb.
96,4 KG. Verlies van exact 15 kilo. Bijna aan de helft van mijn doelstellingen.
Wordt een zware klus, temeer daar nu het oud vet wordt aangesproken. Hiermee bedoel ik vet dat ouder is dan 12 jaar. Ben vroeger nog eens afgevallen tot dit gewicht. Oud vet is moeilijk te verbranden en scheidt een zeer onaangename geur af. De kleur van je-weet-wel-wat wordt eerder zwart dan bruin. Oud vet. Het is een lelijk woord, maar het moet eraan. De dokter heeft mij aangeraden om, als ik naar het toilet ga, een soort neusmasker op te zetten, om ook de giftige dampen niet te onderschatten. Oud vet. Het is me wat. Gelukkig blijft de kleur van mijn urine licht rozig en hoef ik mij hierover geen zorgen te maken.
HALLO, is daar iemand ? HALLO, leest iemand mijn blog ? HALLO, maak ik mij hier onsterfelijk belachelijk ? HALLO.
Heb speciaal 1 week niets geschreven op mijn blog. Verwachtte dat mijn fans tussen die meer dan 1000 hits furieus zouden reageren. NIETS DAARVAN. Dit kan toch niet. Zoveel moeite voor niets. Het voelt aan als alleen op de wereld, als de dorstige in de WOESTIJN, waar ge denkt een boom te zijn in een dicht bos. Waar uw takken lichtjes doorwegen door het vedergewicht van de vogeltjes die ademloos luisteren naar het geruis van uw groene blaadjes. NIETS DAARVAN.
HALLO ? HALLO ?
Als er toch iemand is die luistert. Mijn gewicht is 97,2 KG. Maar het doet er allemaal niet meer toe.