Zoeken in blog

Agenda

Belangrijke data in mijn agenda

Archief per maand
  • 01-2014
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 05-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • ??????????
  • verlof

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Atletiekclub Pajottenland
    Jeugd Galmaarden
    Kies rechts de categorie berichten die je wenst te lezen.
    Groep Lien W, Jordan, Hanne, Tanguy, Silke, Bea, Lien V: Benjamins, Pupillen & Miniemen
    Groep Laurien, Herman: Cadetten, Scholieren en Junioren
    23-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bestelde truien ACP
    Beste ouders

    Reeds in september bestelden een aantal onder jullie de groene ACP-trui voor jezelf of voor je kind(eren). 

    Helaas moeten wij jullie melden dat er problemen zijn ontstaan bij de leverancier en het ons op dit ogenblik nog niet duidelijk is wanneer de truien kunnen geleverd worden. 
    Deze problemen doen zich zowel voor onze afdeling (Galmaarden) als voor de afdeling in Gooik. 

    Het bestuur van onze club onderhandelt met de firma over een mogelijke oplossing, van zodra wij meer nieuws hebben brengen wij jullie hiervan op de hoogte. 

    Onze excuses voor de vertraging en wij hopen op uw begrip voor deze onverwachte situatie. 

    Mvg,

    Bestuur en trainers ACP

    23-10-2013 om 21:52 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Halloween, oefencross en ledenfeest
    Beste atleetjes en ouders,


    Eerst en vooral willen wij jullie nogmaals bedanken voor jullie talrijke opkomst op ons eetfestijn. En wij zitten niet stil want er staat reeds heel wat op onze planning. 

    25/10/2013

    Op 25 oktober (NU VRIJDAG) toveren wij onze training om tot HALLOWEENTRAINING! Iedere atleet wordt griezelig sportief verkleed verwacht voor een spannende training. Na afloop trakteren we alle sportievelingen op een kom warme spinnensoep in het JOG (sportplein Galmaarden). 
    Wie graag nog eens herinneringen ophaalt aan vorig jaar kan dit via dit filmpje: http://www.youtube.com/watch?v=frhXpxVsxAI

    29/10/2013

    Training zoals gewoonlijk! 

    01/11/2013

    Opgelet, feestdag: GEEN TRAINING

    03/11/2013

    Voor de 2de keer organiseren wij aan de voet van de Bosberg in Galmaarden de enige echte ACP-oefencross!
    Via deze link kan je de sfeer van vorig jaar opsnuiven: http://youtu.be/72VvLAOU4VA
    We doen dit om ons optimaal op de crossen te kunnen voorbereiden en voor de nieuwe atleten op een aangename manier te laten kennis maken met het reilen en zeilen van een cross. Er nemen dan ook enkel ACP’ers aan deze cross deel.

    OEFENCROSS PRAKTISCH:
     
    WIE: iedereen van ons -> en ook de mama’s en papa’s! Voor jullie is er ook iets speciaals dus ga de uitdaging aan!
    Om in te gaan op de grote vraag zullen we om 9u50 reeds starten met de leukste cross van allemaal: de "SNOEPJESRUN"! Onze kangoeroes (2009-2008) mogen (met hulp van mama of papa) zoveel mogelijk snoepjes proberen te verzamelen binnen een bepaalde tijd. Elk snoepje dat in hun zakje geraakt mogen ze nadien dan mee naar huis nemen of al snel eens een stukje van proeven! 
    WAT: een oefencross (echte cross onder ACP’ers)
    WAAROM: om kennis te maken met een cross, om je conditie eens te testen, puur voor de FUN!!!! 
    WAAR: aan de voet van de Bosberg,  adres: Kapellestraat Geraardsbergen(–> via Galmaarden het best bereikbaar)
    AFSPRAAK: aan de ACP-tent,  aan de voet van de bosberg kan je parkeren en vandaar staan er pijltjes
    WANNEER: zondag 3 november 2013
    AFSPRAAK:  afspraak 9u15 voor kangoeroes (sterretjes) – benjamins, pupillen en miniemen à 1ste start = 9u50! (anderen ongeveer een uurtje voor de start)
    MEEBRENGEN: acp-tshirt/singlet, reservekledij, drankje, GEEN SPIKES (mag niet van de boswachter!), veiligheidsspeld (min 1)
    BEGELEIDING: zal massaal aanwezig zijn!!

    Indien jullie willen deelnemen gelieve te verwittigen via acpjeugd@skynet.be  of acpjeugdgalmaarden@hotmail.com zodat we een idee hebben met hoeveel jullie zullen zijn voor de prijsjes! WE VERWACHTEN JULLIE MASSAAL WANT WE DOEN DIT SPECIAAL VOOR JULLIE!!!!
     
    Bovendien werden ook jullie trainers uitgedaagd om deel te nemen aan de cross, en zij zullen jullie hard nodig hebben om te supporteren langsheen het parcours!!! 
    Mama's en papa's, tantes en nonkels, oma's en opa's zijn natuurlijk ook van harte welkom om jullie aan te moedigen onder weg! 

    Steek je graag een handje toe en wil langs het parcours staan als seingever (zodat er niemand verloren loopt!) dan mag je dit steeds melden aan een van de jeugdtrainers.

    08/11/2013

    GEEN TRAINING -> Ledenfeest! Vraag meer info bij de trainers, Arne of Bruno


    Veel sportieve groetjes en hopelijk zien we jullie op vele activiteiten terug!

    De trainers

    23-10-2013 om 21:52 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    17-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Oordegem 18/05/2013
    Hallo iedereen

    Hoewel het weer er anders over denkt, is bij ons het zomerseizoen nu toch echt wel van start gegaan! 

    Morgen trekken we naar de piste in Oordegem om er een hele namiddag aan atletiek te doen

    Afspraak: 45 minuten voor de start van je nummer op de piste
    Het uurrooster vind je via: http://www.vlierzelesportief.be/beta/competition_manager/files/timetables/20130518.pdf

    Wat breng je mee? 
    - ACP t-shirt
    - Valnummer & veiligheidsspelden
    - Spikes (eventueel) 
    - Regenkledij / reservekledij
    - €1 of €2 per proef inschrijvingsgeld
    - koekje en drankje

    OPGELET: je hoeft geen crosskaartjes in te vullen zoals deze winter, wel moet je je op het secretariaat gaan inschrijven voor de proef/proeven waaraan je wil deelnemen. Per proef moet een kaartje worden ingevuld! Dit kaartje bezorg je dan terug aan de persoon op het secretariaat en dan kan je aan de opwarming beginnen. De inschrijvingen moeten een 40-tal minuten voor aanvang van de proef worden afgegeven dus wees zeker op tijd. 

    Begeleiding is er alvast van Evi! 

    Mvg, 

    De trainers

    17-05-2013 om 22:23 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    12-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training 12/03/2013 afgelast
    Door het slechte weer wordt de training deze avond afgelast voor de sterretjes, benjamins, pupillen, miniemen en de groep van Herman!

    Dank voor uw begrip,

    Mvg, 

    Bea

    12-03-2013 om 08:43 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.09/02/2013 - 17/02/2013: Krokusvakantie
    Hallo iedereen

    Tijdens de krokusvakantie zal er GEEN training zijn op dinsdag en vrijdag voor sterretjes, benjamins, pupillen en miniemen! 

    Sportieve groetjes,

    De trainers

    09-02-2013 om 17:06 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    07-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vol - vol - vol
    Hallo!

    De inschrijvingen zijn welgeteld 1 week open en helaas moeten wij jullie melden dat we volzet zijn voor de benjamins en pupillen.
    Daar we een verantwoord en kwalitatief sportkamp willen aanbieden, zijn we genoodzaakt om de inschrijvingen stop te zetten daar we aan 60 benjamins en pupillen zitten.

    Zijn er die toch nog meewillen en die wegens omstandigheden hun inschrijvingsformulier  niet tijdig hebben kunnen afgeven of niets hebben laten weten via mail, laat het ons weten en dan komen jullie op een wachtlijst terecht en na 1 maart kunnen we definitief bevestigen of wie er meekan.

     
    Groetjes,
    Het kamp-team

    07-02-2013 om 16:42 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    02-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK Vilvoorde 03/02/2013
    Hallo allemaal

    Onze eigen cross zit er nog maar net op, hopelijk zijn de weergoden ons dit weekend iets gunstiger gezind. 

    We trekken naar Vilvoorde voor het provinciaal kampioenschap!

    Wie? 
    Benjamins - masters

    Wat? 
    Crossen voor de provinciale titels

    Wanneer? 
    Zondag 3 februari
    Eerste start om 12u30
    Afspraak: 11u45 aan de ACP-tent op het terrein

    Waar? 
    Domein 3 fonteinen te Vilvoorde

    Meebrengen?
    - ACP t-shirt
    - VAL-nummer + veiligheidsspelden
    - Crosskaartje
    - Spikes
    - Regenkledij
    - Lunch en drankje voor achteraf

    Meer info? 

    Tot dan!

    De trainers

    02-02-2013 om 14:37 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    30-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportstage Paasvakantie 2013
    Hallo iedereen

    Het komt steeds dichterbij en gisteren werden op training de inschrijvingsformulieren voor de sportstage deze paasvakantie uitgedeeld. Snel inschrijven is de boodschap! 

    In bijlage vindt u alvast het inschrijvingsformulier, maar dit dient ingevuld en ondertekend te worden afgegeven op training. Pas na afgifte en betaling van het voorschot is de inschrijving definitief. 

    Wij hopen alvast dat jullie massaal meegaan :)

    Sportieve groetjes,

    De trainers

    Bijlagen:
    acp kamp.odt (243 KB)   

    30-01-2013 om 19:47 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEDANKT!

    Winterse omstandigheden maar toch – dankzij U – een geslaagde cross !

    Het bestuur van ACP, zijn voorzitter en zijn leden, wensen elkeen die bijgedragen heeft tot het welslagen van onze Pajottenlandse veldloop, in toch wel erg barre weersomstandigheden,  van harte te bedanken voor hun aanwezigheid en steun. Wij zijn bijzonder fier dat onze cross dankzij al deze mensen die ACP een warm hart toedragen (en dat was nodig gisteren), een waar succes geworden is.

    We danken:

    • al onze eigen atleten, van sterretje tot master, van Gooik en van Galmaarden, die het aandurfden om te “crossen”. En dat waren er maar liefst 155.
    • al de ouders, grootouders, broers en zussen, gewapend in dikke laarzen, die klaar stonden om onze atleetjes te motiveren, op te vangen en terug op te warmen.
    • al onze trainers voor hun aanwezigheid en steun, ook zij die de cross meeliepen.
    • al onze supporters en sympathisanten, die weer trouw op post waren ondanks de modder en de kou.
    • al onze vrijwilligers, voor en achter de schermen, binnen en buiten, om alles in goede banen te leiden. Zonder deze talrijke groep is dit alles onmogelijk.
    • alle juryleden die dit verschrikkelijke weer trotseerden.
    • alle atletiekclubs die ondanks het weer, toch aanwezig waren.
    • al onze sponsors, die elke keer weer klaar staan om ons financieel  te steunen.
    • iedereen die machines en materiaal zomaar gratis ter beschikking stelden.

    PROFICIAT en HARTELIJK DANK !!!

    30-01-2013 om 19:41 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    20-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cross Lennik 27/01/2013

    Met dit weertje lijkt sleeën, sneeuwballen gooien en sneeuwmannen maken veel aantrekkelijker dan lopen maar …

     

    HET ACP-EVENEMENT KOMT ERAAN ….. NOG 7 nachtjes slapen en het is de ACP-cross in Lennik!

     

    Voor het eerst sinds jaren geen Provinciaal Kampioenschap dus dat betekent: een ander parcours, een heel mooie prijzentafel voor iedereen en iedereen mag meedoen (zelfs onze sterretjes = snoepjesrun)

    ZOALS ELK JAAR HEBBEN WE EEN WEDDENSCHAP MET ONZE VOORZITSTER MIA: ik zet dit jaar in op 150jeugdatleten (sterretje-ben-pup-min-cad-schol). 
                       WE HEBBEN JOU DUS NODIG (ook al heb je nog geen ervaring met het crossen dan is dit het ideale moment)


    Opdat jullie elke bocht van het parcours zouden kennen, zal er zaterdagvoormiddag (26 januari) een parcoursverkenning zijn.

    Afspraak11u parking sporthal Lennik (tot 11u45-12u) in loopkledij 

    Meebrengen:  Acp -tshirt (ter plaatse ook verkrijgbaar), crosskaartjes, val-nummer, spikes (eventueel) en goede benen


     !!! Indien je graag wil meedoen maar nog geen val-nummer hebt, gelieve dit voor donderdagavond te laten weten.

    Alle trainers zullen aanwezig zijn om hun groene bende op en top te kunnen begeleiden!

    Gelieve te laten weten via acpjeugd@skynet.be als jullie meedoen (dan kunnen wij al een pronostiekje maken of we ons streefdoel gaan halen J )


     TOT OP TRAINING!!!

    20-01-2013 om 21:07 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    10-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cross LENNIK 27/01/2013
    Wie? 
    Sterretjes, benjamins, pupillen, miniemen, cadetten, scholieren, junioren, senioren, masters, recreanten die toch eens van de competitie willen proeven...

    Wanneer?
    Zondag 27/01/2013
    Snoepjesrun (sterretjes) -> Start om 12u10
    Wedstrijden -> eerste start om 12u30 voor benjamins
    Afspraak: 11u30 ter plaatse

    Waar? 
    Sporthal Jo Baetens, Lennik

    Wat?
    Eigen ACP-veldloop, wees massaal aanwezig! 

    Meebrengen?
    - ACP t-shirt
    - VAL-nummer + crosskaartje
    - veiligheidsspelden
    - spikes (of stevige loopschoenen)
    - reservekledij/reserveschoenen
    - lunchpakket en drankje

    Uurrooster en parcours vind je via www.atletiekclubpajottenland.be

    Groetjes,

    de trainers

    10-01-2013 om 17:24 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Memorial Van Damme 16/09/2013
    Hallo allemaal

    Net zoals vorig jaar wordt dit jaar op de eerste vrijdag van september de MEMORIAL VAN DAMME georganiseerd. 
    Op 06/09/2013 zakt de internationale topatletiek af naar het Koning Boudewijnstadion in Brussel voor een memorabele avond. 

    Wil jij er ook graag bij zijn? Het kan! 
    ACP heeft 100 zitplaatsen in de aanbieding. 

    Voor de prijs van €26 kan je een zitje reserveren (zolang er zitjes zijn natuurlijk). De zitplaatsen bevinden zich in de buurt van de 200m-start, waar ook het polstokspringen en het verspringen zeer goed te bezichtigen zijn! 

    Een aanrader voor iedereen die van atletiek houdt! 

    Wat moet je doen? 
    - stuur een mailtje met naam + aantal kaarten door naar acpjeugd_galmaarden@hotmail.com
    - betaal het geld cash aan Bruno (de datum voor uiterste betaling wordt meegezonden met de bevestigingsmail) 
    - haal je kaarten af op training (van zodra ze zijn aangekomen krijg je een seintje, dit kan pas tijdens de zomermaanden zijn)

    Snel zijn is de boodschap, op is op! 

    Groetjes,

    Bea

    10-01-2013 om 17:19 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    03-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarsreceptie 04/01/2013
    Wanneer?
    Vrijdag 4 januari 2013, vanaf 19u10

    Waar?
    In het JOG (sportplein Galmaarden)

    Wat?
    We heffen samen het glas op het nieuwe jaar en wensen elkaar het beste!

    Voor wie?
    Aanwezige atleetjes op training, hun ouders, trainers en bestuur

    Tot dan! 


    03-01-2013 om 13:21 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    24-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prettige feestdagen!
    Hallo iedereen

    De trainers, het bestuur en de medewerkers van ACP wensen jullie allemaal prettige kerstdagen toe! 

    Tot vrijdag!

    24-12-2012 om 17:03 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    18-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CC Brussel 23/12/2012
    Wie? 
    Iedereen vanaf benjamin 

    Wat?
    Door de modder ploeteren met uitzicht op het Atomium

    Waar?
    Park van Laken, Dikke Lindelaan, Brussel

    Wanneer?
    Zondag 23/12/2012, eerste start om 11u15

    Afspraak?
    Een uurtje voor jouw start op het terrein, verken het parcours en warm je rustig op! 

    Meebrengen?
    - ACP t-shirt
    - Valnummer
    - Crosskaartje + veiligheidsspelden
    - Lunchpakket + drankje
    - Reservekledij/schoenen

    Uurrooster en parcours?
    Beschikbaar via volgende link: http://www.lottocrosscup.be/ ; doorklikken naar Iris Lotto Crosscup Brussel

    Begeleiding en tent? 
    Daarvoor zal deze keer moeten gerekend worden op onze vrienden uit Gooik, en op mama's en papa's. 
    De trainers wensen jullie alvast veel succes! 

    Sportieve groetjes!

    18-12-2012 om 13:07 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    16-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportstage Paasvakantie
    Wie? 
    Benjamins, Pupillen, Miniemen, Cadetten, Scholieren

    Wat?
    Een week vol sport en spel, veel atletiek en nog meer plezier!

    Wanneer? 
    We vertrekken op maandag 08/04/2013 (rond 8u 's morgens)
    We komen terug op vrijdag 12/04/2013 (rond 17u 's avonds)

    Waar?
    We overnachten in huis Ysara te Nieuwpoort

    Meer informatie? 
    Volgt later, maar nu kan je deze data alvast vrijhouden! 

    16-12-2012 om 12:51 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kersttraining 21/12/2012
    Wie? 
    Alle atleetjes en hun ouders

    Wat? 
    Trainen in kerstoutfit en kerstsfeer, met na afloop warme chocolademelk voor de kindjes en glühwein voor de mama's en papa's

    Wanneer? 
    Vrijdag 21/12/2012 na de training (rond 19u00)

    Waar? 
    Sportplein Galmaarden

    Op 25/01/2012 en 01/01/2013 zal er GEEN training zijn. De overvloedige calorieën van alle feestmaaltijden mogen jullie terug komen verbranden op 04/01/2013! 


    16-12-2012 om 00:00 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    28-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cross Oudenaarde 02/12/2012
    Hallo allemaal! 

    Zondag is het weer zover: cross te Oudenaarde! We verwachten jullie groenig uitgedost aan de start =)

    WIE? Iedereen vanaf benjamin 
    WAAR? Prins Leopoldstraat te Oudenaarde, inkom tussen zwembad en sporthal
    AFSPRAAK? 11u40 aan de ACP-tent op het terrein voor benjamins, pupillen en miniemen. De anderen een uurtje voor de start op het terrein!
    UURROOSTER? Vind je terug in bijlage, eerste start om 12u30! 
    MEEBRENGEN?
    - ACP t-shirt
    - VAL-nummer (heb je het nog niet gekregen meld dit dan aan de begeleidende trainers of haal zelf een dagnummer af op het secretariaat)
    - Veiligheidsspelden
    - Spikes (of stevige sportschoenen)
    - Regen- en/of reservekledij (kousen en schoenen)
    - Drankje en lunchpakket

    Als je meegaat graag een seintje, begeleiding van de trainers is voorzien. 

    Sportieve groetjes en tot zondag,

    Bea

    28-11-2012 om 16:39 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    23-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaasfeest 08/12/2012

    Beste vriendjes


    Mijn pieten en ik zijn volop bezig met onze conditie aan het onderhouden:

    straat in , straat uit, daken op, daken af en op mijn leeftijd is dat niet meer zo simpel!

    Gelukkig heb ik hulp van mijn pieten. Waarvoor ik jullie een briefje stuur:


    Zoals jullie weten verjaar ik op 6 december. Normaal vertrekken we dan terug naar Spanje

    maar ik zou mijn pieten graag belonen met een namiddag vol spel en plezier en daarvoor heb ik jullie hulp nodig.

    Zouden jullie (alle ACP-kindjes: sterretjes, benjamins, pupillen en miniemen) op zaterdag 8 december van 14u15 tot 16u30 met mijn pieten spelletjes willen spelen in de sporthal in Gooik? Dat zou heel leuk zijn en dan kom ik zeker eens langs met een leuk cadeautje! Inschrijven kan je via acpjeugd@skynet.be!

    23-11-2012 om 22:23 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sponsorboek ACP
    Beste ACP’er,

    Op 27 januari 2013 richten we onze jaarlijkse cross in te Lennik. Onze cross is één van de belangrijkste bronnen van inkomsten. Vanuit het bestuur zijn we van mening dat de inkomsten door  de sponsoring,  via ons kwalitatief hoogstaande sponsoringboekje,  nog fors kunnen verhogen. En daarvoor rekenen we op jullie inzet. Een exemplaar van het sponsorboekje van 2012 kan u via een bestuurslid bekomen of kan u bewonderen in de kantine te Gooik.

    Kennen jullie in jullie familie-/kennissenkring een zelfstandige (bakker, beenhouwer, garagist, enz…) die wenst te sponsoren of bent u zelf zelfstandige die ACP via ons reclameboekje wenst te sponsoren,  aarzel dan niet en neem contact op met iemand van het bestuur die u verder zal helpen.  Ons reclameboekje wordt verspreid in Lennik,  Gooik,  een groot stuk van Roosdaal en in Galmaarden, Tollembeek, Vollezele.

    Teneinde te vermijden dat  de huidige sponsors verschillende malen worden bezocht door verschillende ACP’ers vinden jullie in bijlage de lijst van de huidige sponsors met vermelding van de naam van de persoon die de sponsor vorig jaar heeft bezocht. Indien u van mening bent dat uw bezoek aan een bestaande sponsor meer kan opbrengen dan tot nu toe neem dan gewoon contact op met de persoon die tot nu toe ging. Indien het een nieuwe sponsor betreft mag u er vol voor gaan.
    Het bestuur dankt jullie op voorhand voor jullie medewerking en is er van overtuigd dat de cross 2013 opnieuw een groot succes wordt, zowel sportief als financieel .
     
    In Galmaarden neemt u voor meer informatie contact op met Trees Pauwelyn (treespauwelyn@hotmail.com - 0499 33 25 95) of met Bruno die u zal doorverwijzen. 
     
    Groetjes,
    Stefaan
     
    P.S. Aarzel niet indien jullie opmerkingen hebben om ons te contacteren: bestuur@atletiekclubpajottenland.be

    23-11-2012 om 22:22 geschreven door Bea  


    Categorie:Benjamins, Pupillen en Miniemen


    Categorieën
  • Benjamins, Pupillen en Miniemen (96)
  • Cadetten, scholieren en junioren (15)
  • Foto van de week! (3)
  • Opmerkelijk! (5)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs