Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Uitslagen 1/8ste finales Croky Cup - Loting 1/4de finales Croky Cup
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Napoli, zonder Mertens, houdt achterstand op Juventus gelijk na vlotte zege
  • Lukaku scoort opnieuw voor Manchester United, dat eindelijk nog eens kan winnen
  • Hilarische beelden: Kimi Räikkönen kijkt iets te diep in het glas tijdens de F1-prijsuitreiking
  • Liverpool springt naar voorlopige leidersplaats na zege tegen Bournemouth, Salah schittert met hattrick
  • Sweeck verplettert de tegenstand in Essen en pakt tweede zege van het jaar
  • Kaptheijns zegeviert bij vrouwen in Essen, Sels beste Belgische op plek vijf
  • Enkele jaren geleden in Essen: onbekende deelnemer zorgt voor verrassing van formaat in de modder
  • Leiders Toronto en Denver bijten in het zand
  • Michael Schumacher keek samen met FIA-baas naar F1-race Brazilië
  • Twee weken geleden nog verjaardag gevierd, nu ernstig ziek op intensieve, geveld tijdens race voor goede doel
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (89)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (341)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Napoli, zonder Mertens, houdt achterstand op Juventus gelijk na vlotte zege
  • Lukaku scoort opnieuw voor Manchester United, dat eindelijk nog eens kan winnen
  • Hilarische beelden: Kimi Räikkönen kijkt iets te diep in het glas tijdens de F1-prijsuitreiking
  • Liverpool springt naar voorlopige leidersplaats na zege tegen Bournemouth, Salah schittert met hattrick
  • Sweeck verplettert de tegenstand in Essen en pakt tweede zege van het jaar
  • Kaptheijns zegeviert bij vrouwen in Essen, Sels beste Belgische op plek vijf
  • Enkele jaren geleden in Essen: onbekende deelnemer zorgt voor verrassing van formaat in de modder
  • Leiders Toronto en Denver bijten in het zand
  • Michael Schumacher keek samen met FIA-baas naar F1-race Brazilië
  • Twee weken geleden nog verjaardag gevierd, nu ernstig ziek op intensieve, geveld tijdens race voor goede doel
    Foto
    Nieuws HLN
  • KOERS KORT. Sagan rijdt Amstel en Luik-Bastenaken-Luik - Degrendele maakt comeback in Londen - Thijssen en Van Moer prof in 2019
  • Chinese rechter verbiedt verkoop iPhones
  • KOERS KORT. Sagan rijdt Amstel en Luik-Bastenaken-Luik, twee Duitsers langer bij BORA - Degrendele maakt comeback in Londen
  • KOERS KORT. Twee Duitsers langer bij BORA, Sagan rijdt Amstel en Luik-Bastenaken-Luik - Katusha gaat in zee met BMW
  • KOERS KORT. Tom Boonen vlamt voor het goede doel op het circuit van Zolder - Katusha gaat in zee met BMW
  • Tourwinnaar Thomas gaat fietsen met knecht en die heeft een nogal opvallend attribuut op zijn fiets zitten
  • KOERS KORT. Tom Boonen vlamt voor het goede doel op het circuit van Zolder
  • Is verslaving aan sociale media nieuwe epidemie?
  • Chinese op reclameaffiche verkeerdelijk aanzien voor roodloper, wordt zo onterecht aan digitale schandpaal genageld
  • Vijf dingen om op te letten bij aanschaf van een droogkast
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Lochristi    2 - 2

    Ninove - Aalter   2 - 4

    Elene-Grotenberge - Dendermonde   4 - 1

    Mariakerke - Sottegem   3 - 1

    KVV Ardennen - Zele   0 - 2

    Jong Zulte - Waasmunster    2 - 2

    Drongen - Voorde Appelterre   2 - 1

    Adegem - Bambrugge    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zeveren     0 - 1


    Meetjesland - Waarschoot     2 - 2


    Bellem - Maldegem   2 - 4


    Sleidinge - Lembeke    2 - 1


    Merendree - Assenede   8 - 1


    Sint-Laureins - Kleit   1 - 0


    Lovendegem - Zomergem    1 - 2


    Poesele - Latem     1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Machelen     2 - 2

    Edeboys - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Munkzwalm - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 0

    Winnik - Borsbeke   0 - 3

    Burst - Gijzel-Oosterzele   1 - 1

    Geraardsbergen - Denderhoutem   0 - 2

    Erembodegem - Meldert    4 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Grembergen     4 - 1

    Kieldrecht - WB Sint-Niklaas      3 - 2

    Robur - Vrasene   1 - 2

    VSV Gent - Sinaai   0 - 0

    Doorslaar - Buggenhout   1 - 3

    Sint-Gillis - Haasdonk   2 - 1

    Bazel - Schoonaarde   0 - 4

    Heikant - Kruibeke   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Bassevelde     2 - 1


    Evergem Center - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    Wachtebeke - DKW Evergem   5 - 3


    Donk - Hansbeke    1 - 1


    Nevele - Ursel    0 - 2


    Maria-Aalter - Vinderhoute   6 - 1


    Watervliet - Belzele   0 - 3


    Vinkt - Boekhoute    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zevergem     5 - 0


    Melsen - Serskamp-Schellebelle     2 - 1


    Moortsele - VC Zwijnaarde   3 - 1


    Lochristi B - Heusden   2 - 0


    FC Destelbergen - Cercle Melle   2 - 1


    Bottelare - Sint-Denijs    0 - 2


    Beervelde - Massemen   2 - 0


    HT Zwijnaarde - Zaffelare     3 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Velzeke      1 - 1

    Nazareth-Eke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    Boekel - FC Kluisbergen    3 - 1

    Gavere-Asper - Maarkedal   2 - 0

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks     6 - 2

    Eine - Horebeke    1 - 0

    Sottegem B - Zingem     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Gijzegem   6 - 1


    Mere - Denderleeuw   1 - 2


    Nederhasselt - Doggen   1 - 2


    Hofstade - Bonanza   3 - 1


    Haaltert - Deftinge   1 - 3


    Vlierzele - Kerksken    1 - 8


    Zandbergen - Houtem    0 - 0


    Baardegem - Herzele-Ressegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Tielrode   0 - 0

    Bosdam Beveren - Robur B     1 - 2

    SK Gerda - Melsele B      1 - 2

    Moerbeke - SKB Sint-Niklaas    2 - 1

    Opdorp - Kallo    1 - 0

    Klinge - Oudegem   1 - 5

    Meerdonk - Eksaarde   0 - 0

    Kemzeke - YB Beveren   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - 9000 Gent      5 - 3

    Ooidonck-Leerne - Balgerhoeke     3 - 3

    Lotenhulle - Oostakker   1 - 6

    Knesselare - Kaprijke-Bentille   0 - 2

    Avrasya Gent - Vinkt B    1 - 0

    Sint-Amandsberg - VS Destelbergen    1 - 4

    Middelburg - Muide Gent     5 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Boekel B     1 - 1

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B     1 - 3

    Zingem B - Olsene     1 - 5

    Mater - Eine B    1 - 3

    FCLC Ronse - Munkzwalm B    5 - 1

    Volkegem - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Oudenhove B     3 - 0

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen    2 - 0

    Velzeke - B - Michelbeke B      2 - 5

    Volkegem B - Okegem      0 - 3

    Neigem - Opbrakel    3 - 1

    Zegelsem - Idegem    0 - 5

    Ophasselt - Everbeek     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 1

    Moorsel - SK Merelbeke    4 - 3

    Bavegem - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Nieuwerkerken - Lebbeke B   6 - 3

    T. Melle - FC Dampoort   1 - 2

    Heusden B - Smetlede   2 - 3

    OB Lebbeke - Aaigem   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - SVH Waasmunster     2 - 2

    Sp. Waasmunster B - Verrebroek     3 - 1

    Baasrode - HO Kalken B     1 - 6

    Sinaai B - Hoogeinde      1 - 3

    Daknam - Rupelmonde    2 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Haasdonk B    4 - 1

    Zele B - Overmere   2 - 1

    Hamme-Zogge - Sombeke     4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    24-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 1 en zondag 2 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Adegem     1 - 1

    Sottegem - Elene-Grotenberge    3 - 5

    Aalter - Mariakerke     0 - 2

    Voorde Appelterre - Jong Zulte   2 - 2

    Dendermonde - Drongen     1 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   3 - 1

    Bambrugge - Ninove   2 - 1

    Waasmunster - HO Kalken    0 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Sleidinge     2 - 1


    Assenede - Poesele   0 - 4


    Lembeke - Bellem    3 - 0


    Kleit - Ertvelde    1 - 1


    Waarschoot - Sint-Laureins   2 - 3


    Zomergem - Meetjesland   1 - 1


    Zeveren - Merendree    1 - 1


    Maldegem - Lovendegem     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Edeboys    3 - 0

    Machelen - Geraardsbergen    2 - 1

    Denderhoutem - Burst    3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Winnik    2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Windeke    1 - 4

    Meerbeke - Erembodegem    6 - 6

    Meldert - Munkzwalm     2 - 2

    Borsbeke - Kluisbergen Sportief    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Bazel      1 - 0

    Haasdonk - Doorslaar     3 - 1

    Vrasene - Heikant    3 - 0

    Schoonaarde - Sint-Gillis   3 - 2

    Buggenhout - Kieldrecht    0 - 3

    WB Sint-Niklaas - Robur    0 - 2

    Grembergen - VSV Gent     2 - 1

    Kruibeke - Berlare      4 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Muide Gent     0 - 1


    Bassevelde - Watervliet      2 - 0


    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    4 - 2


    Belzele - Vinkt    2 - 1


    Boekhoute - Nevele   0 - 1


    Hansbeke - Wachtebeke   2 - 2


    Ursel - Donk     2 - 1


    DKW Evergem - Evergem Center    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Melsen     2 - 1


    Cercle Melle - Lochristi B      0 - 2


    Sint-Denijs - FC Destelbergen    2 - 5


    Massemen - Bottelare     2 - 2


    VC Zwijnaarde - HT Zwijnaarde    3 - 0


    Heusden - Laarne-Kalken    2 - 3


    Serskamp-Schellebelle - Moortsele    2 - 3


    Zaffelare - Beervelde     5 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Wortegem     2 - 0

    FC Kluisbergen - Eine     1 - 2

    Bevere - Gavere-Asper     2 - 3

    Sint-Goriks - Boekel    3 - 1

    Horebeke - Oudenhove    0 - 1

    Velzeke - Nazareth-Eke   2 - 6

    Maarkedal - Michelbeke    5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Hofstade    0 - 1


    Bonanza - Baardegem   2 - 1


    Kerksken - Nederhasselt    0 - 4


    Gijzegem - Zandbergen    3 - 1


    Doggen - Mere     1 - 1


    Denderleeuw - Sint-Antelinks    2 - 0


    Herzele-Ressegem - Haaltert   1 - 0


    Deftinge - Vlierzele   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    2 - 1

    Melsele B - Meerdonk     4 - 1

    YB Beveren - Moerbeke    1 - 1

    Kallo - Kemzeke   7 - 2

    Robur B - Klinge     1 - 2

    Eksaarde - Bosdam Beveren    3 - 0

    Tielrode - SK Gerda    0 - 2

    Oudegem - Opdorp     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - De Pinte      1 - 6

    9000 Gent - Ooidonck-Leerne      3 - 1

    Oostakker - Knesselare    3 - 1

    Vinkt B - Sint-Amandsberg      4 - 1

    Balgerhoeke - Lotenhulle   0 - 2

    Kaprijke-Bentille - Avrasya Gent    5 - 1

    VS Destelbergen - Middelburg     1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse      4 - 1

    Eine B - FC Kluisbergen B     1 - 1

    Kluisbergen Sportief B - Mater     7 - 0

    Munkzwalm B - Volkegem     3 - 1

    Huise-Ouwegem - Bevere B    0 - 0

    Petegem Schelde - Zingem B   6 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem B     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Volkegem B     0 - 2

    Oudenhove B - Neigem     1 - 7

    Opbrakel - Zegelsem   4 - 0

    Okegem - Winnik B    2 - 0

    Strijpen - Velzeke B   1 - 0

    Jong Geraardsbergen - Ophasselt    1 - 3

    Idegem - Bonanza B     5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Moorsel     2 - 7

    Lebbeke B - Bavegem   3 - 4

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    2 - 3

    Smetlede - T. Melle   4 - 1

    Aaigem - Heusden B   3 - 0

    Herdersem - OB Lebbeke   3 - 0

    SK Merelbeke - Rangers Merelbeke     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - PD Kruibeke      2 - 1

    Haasdonk B - Zele B   1 - 1

    Overmere - Baasrode   6 - 0

    HO Kalken B - Sp. Waasmunster B    3 - 1

    Verrebroek - Daknam     2 - 0

    Rupelmonde - Sinaai B    4 - 2

    Hoogeinde - Hamme-Zogge    0 - 2

    SVH Waasmunster - Sint-Gillis-Waas    1 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - zaterdag 24 en zondag 25 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Zele     4 - 1

    Sottegem - Aalter     2 - 2

    Jong Zulte - Dendermonde     1 - 0

    Drongen - Elene-Grotenberge    2 - 2

    HO Kalken - Voorde Appelterre    1 - 1

    Mariakerke - Bambrugge   0 - 3

    KVV Ardennen - Waasmunster   3 - 0

    Adegem - Lochristi    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Merendree - Kleit    0 - 0


    Maldegem - Lembeke    2 - 3


    Meetjesland - Lovendegem    5 - 1


    Ertvelde - Waarschoot   0 - 0


    Bellem - Latem    0 - 1


    Sleidinge - Assenede    1 - 1


    Sint-Laureins - Zomergem    1 - 4


    Poesele - Zeveren    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Moerbeke-Geraardsbergen   3 - 1

    Edeboys - Meldert    2 - 2

    Munkzwalm - Meerbeke    1 - 3

    Erembodegem - Borsbeke    1 - 3

    Winnik - Denderhoutem    3 - 4

    Burst - Machelen   2 - 3

    Geraardsbergen - Windeke    0 - 0

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele    0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Vrasene    1 - 2

    Kieldrecht - Haasdonk     2 - 2

    Heikant - WB Sint-Niklaas   1 - 1

    Robur - Buggenhout   1 - 2

    Doorslaar - Schoonaarde   1 - 0

    Bazel - VSV Gent   0 - 1

    Sint-Gillis - Sinaai    1 - 1

    Grembergen - Kruibeke    0 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Sint-Kruis-Winkel     3 - 4


    Wachtebeke - Ursel   5 - 4


    Donk - Boekhoute   2 - 1


    Nevele - Belzele    0 - 2


    Vinkt - Bassevelde   1 - 0


    Watervliet - Vinderhoute   3 - 0


    Maria-Aalter - Evergem Center   2 - 4


    DKW Evergem - Hansbeke   5 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Cercle Melle     4 - 0


    Bottelare - Zaffelare    1 - 3


    Melsen - Heusden     2 - 4


    Beervelde - HT Zwijnaarde   2 - 2


    Destelbergen - Massemen   2 - 1


    Lochristi B - Sint-Denijs    0 - 4


    VC Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   3 - 4


    Moortsele - Zevergem     3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Nazareth-Eke - Maarkedal     1 - 1

    Michelbeke - Bevere     1 - 4

    Boekel - Zingem     1 - 5

    Wortegem - Sottegem B   2 - 0

    Eine - Sint-Goriks    5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Velzeke   2 - 0

    Gavere-Asper - Horebeke   1 - 2

    Oudenhove - FC Kluisbergen    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Doggen   2 - 1


    Mere - Kerksken    4 - 2


    Nederhasselt - Deftinge   1 - 0


    Hofstade - Zandbergen   0 - 0


    Haaltert - Bonanza   1 - 3


    Vlierzele - Herzele-Ressegem   0 - 8


    Gijzegem - Denderleeuw   2 - 5


    Baardegem - Houtem   0 - 5 


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - YB Beveren     0 - 3

    Bosdam Beveren - Melsele B    1 - 0

    Klinge - Eksaarde    0 - 1

    Moerbeke - Kallo   0 - 1

    Tielrode - SKB Sint-Niklaas    3 - 1

    Rangers Opdorp - Robur B   2 - 2

    Meerdonk - SK Gerda    4 - 2

    Kemzeke - Oudegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Muide Gent B     0 - 1

    De Pinte - VS Destelbergen    2 - 1

    Middelburg - Vinkt B   4 - 1

    Sint-Amandsberg - Kaprijke-Bentille   0 - 4

    Avrasya Gent - Oostakker   0 - 2

    Knesselare - Belgerhoeke   1 - 0

    Lotenhulle - Ooidonck-Leerne    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B    2 - 1

    Bevere B - Munkzwalm B    6 - 0

    Zingem B - Boekel B    2 - 1

    Mater - Huise-Ouwegem    2 - 2

    Volkegem - Nazareth-Eke B    1 - 0

    FCLC Ronse - Nokere-Kruishoutem B   2 - 3

    Olsene - Petegem Schelde    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Michelbeke B     7 - 0

    Bonanza B - Opbrakel     2 - 2

    Volkegem B - Strijpen     2 - 2

    Ophasselt B - Idegem    1 - 3

    Zegelsem - Oudenhove B   0 - 2

    Neigem - Okegem   2 - 0

    Everbeek - Jong Geraardsbergen     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Lebbeke B     3 - 2

    Bavegem - FC Dampoort    1 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   3 - 4

    T. Melle - Aaigem    1 - 2

    Heusden B - Herdersem   0 - 2

    OB Lebbeke - Wichelen    1 - 1

    SK Merelbeke - Serskamp-Schellebelle B    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Overmere    3 - 4

    Baasrode - Haasdonk B      1 - 2

    PD Kruibeke - Hamme-Zogge    2 - 2

    Daknam - HO Kalken B   2 - 2

    Zele B - SVH Waasmunster    1 - 1

    Sint-Gillis-Waas - Sombeke    1 - 2

    Sinaai B - Verrebroek    1 - 0

    Hoogeinde - Rupelmonde   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 17 en zondag 18 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Mariakerke     3 - 1

    Voorde Appelterre - KVV Ardennen    5 - 0

    Dendermonde - HO Kalken   2 - 0

    Lochristi - Ninove    1 - 1

    Bambrugge - Aalter    1 - 2

    Drongen - Sottegem    1 - 4

    Waasmunster - Adegem     1 - 3

    Elene-Grotenberge - Jong Zulte    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Lembeke      2 - 1


    Meetjesland - Maldegem     4 - 1


    Kleit - Poesele    2 - 1


    Assenede - Bellem    0 - 1


    Waarschoot - Merendree    1 - 3


    Zomergem - Ertvelde     1 - 3


    Lovendegem - Sint-Laureins   0 - 0


    Zeveren - Sleidinge    6 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Burst     0 - 2

    Borsbeke - Munkzwalm     1 - 2

    Geraardsbergen - Nokere-Kruishoutem    3 - 1

    Machelen - Winnik   2 - 2

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Erembodegem    1 - 0

    Meerbeke - Edeboys     2 - 2

    Meldert - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Doorslaar     1 - 1

    Vrasene - Kruibeke      2 - 4

    Haasdonk - Robur     3 - 0

    Buggenhout - Heikant    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - Berlare    1 - 0

    Bazel - Grembergen   0 - 3

    Schoonaarde - Kieldrecht    2 - 0

    VSV Gent - Sint-Gillis    2 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Muide Gent      4 - 0


    Vinderhoute - Vinkt      0 - 3


    Bassevelde - Nevele      0 - 4


    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet    3 - 1


    Maria-Aalter - DKW Evergem    1 - 3


    Ursel - Hansbeke   2 - 2


    Belzele - Donk    0 - 0


    Boekhoute - Wachtebeke    1 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Serskamp-Schellebelle     2 - 4


    Cercle Melle - Melsen     0 - 1


    Massemen - Lochristi B     1 - 5


    Sint-Denijs - Laarne-Kalken    2 - 2


    Beervelde - VC Zwijnaarde    0 - 1


    Heusden - Moortsele   3 - 0


    Zaffelare - FC Destelbergen    1 - 0


    HT Zwijnaarde - Bottelare    7 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Eine     4 - 0

    FC Kluisbergen - Gavere-Asper      2 - 4

    Bevere - Nazareth-Eke     0 - 1

    Sint-Goriks - Oudenhove    0 - 1

    Wortegem - Elene-Grotenberge B    3 - 1

    Maarkedal - Velzeke    4 - 0

    Horebeke - Michelbeke    2 - 2

    Sottegem B - Boekel     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Haaltert    5 - 0


    Bonanza - Vlierzele    7 - 1


    Herzele-Ressegem - Nederhasselt     0 - 4


    Zandbergen - Baardegem    2 - 2


    Kerksken - Sint-Antelinks    2 - 2


    Doggen - Denderleeuw    0 - 2


    Deftinge - Mere    1 - 3


    Hofstade - Gijzegem     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - Klinge     2 - 0

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas     2 - 0

    SK Gerda - Bosdam Beveren     3 - 0

    Eksaarde - Rangers Opdorp    4 - 3

    Robur B - Kemzeke    1 - 1

    Kallo - Sint-Pauwels    4 - 3

    Oudegem - Moerbeke    4 - 1

    Meerdonk - Tielrode    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - Knesselare     2 - 5

    Vinkt B - De Pinte     0 - 7

    Oostakker - Sint-Amandsberg     8 - 1

    Lotenhulle - 9000 Gent    3 - 0

    VS Destelbergen - Zaffelare B    0 - 7

    Kaprijke-Bentille - Middelburg    3 - 0

    Balgerhoeke - Avrasya Gent    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Zingem B      3 - 2

    Nazareth-Eke B - Bevere B      1 - 1

    Munkzwalm B - Mater     6 - 1

    Boekel B - Petegem Schelde     0 - 4

    Huise-Ouwegem - FC Kluisbergen B   3 - 0

    FCLC Ronse - Olsene    0 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Everbeek    1 - 2

    Oudenhove B - Bonanza B    3 - 2

    Michelbeke B - Neigem     0 - 4

    Idegem - Jong Geraardsbergen    5 - 2

    Opbrakel - Ophasselt    3 - 4

    Okegem - Zegelsem    5 - 0

    Strijpen - Winnik B      3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - Heusden B      0 - 1

    Herdersem - T. Melle   2 - 3

    Aaigem - Nieuwerkerken    2 - 1

    Lebbeke B - Serskamp-Schellebelle B    4 - 2

    FC Dampoort - Moorsel    4 - 3

    Smetlede - Bavegem    4 - 1

    Rangers Merelbeke - OB Lebbeke     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Hoogeinde    2 - 3

    Overmere - Daknam    4 - 2

    HO Kalken B - Sinaai B   10 - 1

    Verrebroek - Rupelmonde    1 - 5

    SVH Waasmunster - Baasrode   2 - 0

    Sombeke - Zele B    1 - 2

    Haasdonk B - Sp. Waasmunster B    5 - 1

    Hamme-Zogge - Sint-Gillis-Waas     4 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    05-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 10 en zondag 11 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Waasmunster    3 - 0

    Aalter - Zele     3 - 2

    Sottegem - Bambrugge    0 - 1

    Mariakerke - Lochristi    1 - 2

    Jong Zulte - Drongen    3 - 1

    KVV Ardennen - Dendermonde    4 - 2

    HO Kalken - Elene-Grotenberge    3 - 1

    Adegem - Voorde Appelterre     4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Lovendegem    2 - 3


    Maldegem - Latem     0 - 0


    Bellem - Zeveren    2 - 2


    Sleidinge - Kleit   2 - 4


    Lembeke - Assenede    4 - 1


    Sint-Laureins - Meetjesland    3 - 0


    Merendree - Zomergem    1 - 4


    Poesele - Waarschoot    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Erembodegem - Denderhoutem     1 - 6

    Edeboys - Borsbeke   3 - 0

    Munkzwalm - Gijzel-Oosterzele    0 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Meldert   1 - 2

    Burst - Geraardsbergen      0 - 3

    Winnik - Windeke    3 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Meerbeke    1 - 3

    Kluisbergen Sportief - Machelen     2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Buggenhout     5 - 1

    Kieldrecht - Sinaai      0 - 1

    Heikant - Haasdonk    2 - 4

    Robur - Schoonaarde    1 - 2

    Doorslaar - VSV Gent    2 - 2

    Sint-Gillis - Bazel   3 - 3

    Kruibeke - WB Sint-Niklaas   2 - 2

    Grembergen - Vrasene    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Maria-Aalter    2 - 3


    Wachtebeke - Belzele   0 - 1


    Donk - Bassevelde    2 - 0


    Nevele - Vinderhoute    4 - 0


    Hansbeke - Boekhoute    3 - 1


    Watervliet - Evergem Center   1 - 6


    Vinkt - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    DKW Evergem - Ursel      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Massemen    4 - 1


    Melsen - Sint-Denijs    4 - 5


    Serskamp-Schellebelle - Heusden   3 - 3


    Bottelare - Beervelde   3 - 3


    FC Destelbergen - HT Zwijnaarde    2 - 2


    Lochristi B - Zaffelare    2 - 4


    Moortsele - Cercle Melle   2 - 0


    VC Zwijnaarde - Zevergem     0 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - FC Kluisbergen    0 - 2

    Nazareth-Eke - Horebeke     1 - 2

    Boekel - Wortegem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Maarkedal    0 - 0

    Eine - Sottegem B   3 - 0

    Oudenhove - Zingem    4 - 1

    Velzeke - Bevere    1 - 4

    Gavere-Asper - Sint-Goriks   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Bonanza      3 - 2


    Vlierzele - Houtem      0 - 7


    Sint-Antelinks - Deftinge   2 - 4


    Mere - Herzele-Ressegem    3 - 0


    Haaltert - Zandbergen   1 - 5


    Denderleeuw - Kerksken    4 - 0


    Gijzegem - Doggen    1 - 1


    Baardegem - Hofstade     1 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Oudegem     2 - 1

    Kemzeke - Eksaarde     0 - 2

    SKB Sint-Niklaas - Kallo    0 - 3

    Bosdam Beveren - Meerdonk      1 - 1

    Moerbeke - Robur B    0 - 0

    Klinge - SK Gerda   4 - 2

    Rangers Opdorp - Melsele B   2 - 2

    Tielrode - YB Beveren      1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Vinkt B     5 - 1

    De Pinte - Kaprijke-Bentille      1 - 1

    9000 Gent - Muide Gent B    6 - 1

    Middelburg - Oostakker   0 - 0

    Sint-Amandsberg - Balgerhoeke    3 - 2

    Avrasya Gent - Ooidonck-Leerne     2 - 0

    Knesselare - Lotenhulle    0 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nokere-Kruishoutem B     2 - 2

    FC Kluisbergen B - Munkzwalm B       7 - 1

    Zingem B - Kluisbergen Sportief B     2 - 4

    Petegem Schelde - Eine B    4 - 1

    Volkegem - FCLC Ronse    1 - 5

    Mater - Nazareth-Eke B    0 - 6

    Olsene - Boekel B    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Okegem      0 - 7

    Volkegem B - Velzeke B     3 - 1

    Everbeek - Idegem    2 - 2

    Ophasselt - Oudenhove B    6 - 1

    Jong Geraardsbergen - Opbrakel   1 - 3

    Neigem - Strijpen    2 - 2

    Zegelsem - Michelbeke B     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle - FC Dampoort    3 - 2

    Moorsel - Smetlede   2 - 2

    Bavegem - Aaigem    1 - 3

    Nieuwerkerken - Herdersem    2 - 2

    Heusden B - Rangers Merelbeke    2 - 1

    T. Melle - Wichelen    1 - 1

    SK Merelbeke - Lebbeke B     4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - SVH Waasmunster    2 - 1

    Baasrode - Sombeke     3 - 3

    Zele B - Hamme-Zogge   0 - 3

    Sint-Gillis-Waas - PD Kruibeke   5 - 1

    Rupelmonde - HO Kalken B    0 - 1

    Daknam - Haasdonk B    3 - 2

    Sinaai B - Overmere    1 - 4

    Hoogeinde - Verrebroek     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    26-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 3 en zondag 4 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Sottegem       2 - 0

    Waasmunster  Mariakerke      0 - 1

    Zele - Bambrugge     2 - 1

    Dendermonde - Adegem   3 - 0

    Voorde Appelterre - Ninove    0 - 2

    Lochristi - Aalter   2 - 0

    Drongen - HO Kalken   0 - 2

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Zomergem - Poesele    1 - 2


    Waarschoot - Sleidinge    2 - 3


    Kleit - Bellem   3 - 2


    Zeveren - Lembeke    3 - 1

     

    Assenede - Latem    0 - 3


    Lovendegem - Merendree    3 - 1


    Sint-Laureins - Maldegem    0 - 4


    Meetjesland - Ertvelde    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Borsbeke - Moerbeke-Geraardsbergen    3 - 0

    Windeke - Kluisbergen Sportief     0 - 1

    Machelen - Erembodegem    6 - 1

    Denderhoutem - Munkzwalm    2 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys    1 - 3

    Meerbeke - Meldert    0 - 2

    Burst - Nokere-Kruishoutem    4 - 1

    Geraardsbergen - Winnik     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sint-Gillis - Grembergen    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Vrasene    0 - 4

    Buggenhout - Kruibeke   0 - 0

    Schoonaarde - Heikant    4 - 0

    Bazel - Doorslaar    0 - 0

    VSV Gent - Kieldrecht    0 - 2

    Sinaai - Robur    0 - 1

    Haasdonk - Berlare    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Sint-Kruis-Winkel - Nevele   1 - 2


    Vinderhoute - Donk   0 - 3


    Bassevelde - Wachtebeke   1 - 3


    Belzele - Hansbeke    0 - 0


    Maria-Aalter - Watervliet    4 - 2


    Muide Gent - DKW Evergem   0 - 2


    Boekhoute - Ursel    1 - 0


    Evergem Center - Vinkt     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zaffelare - Laarne-Kalken    2 - 2


    Massemen - Melsen    4 - 2


    Sint-Denijs - Moortsele    3 - 2


    Beervelde - FC Destelbergen   2 - 4


    Bottelare - VC Zwijnaarde     1 - 3


    Heusden - Zevergem    2 - 1


    Cercle Melle - Serskamp-Schellebelle    4 - 4


    HT Zwijnaarde - Lochristi B     2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Gavere-Asper    0 - 1

    Sint-Goriks - Michelbeke    2 - 2

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke    2 - 0

    Horebeke - Velzeke   1 - 2

    Bevere - Maarkedal     3 - 4

    Boekel - Elene-Grotenberge B    0 - 1

    Sottegem B - Oudenhove    3 - 2

    Wortegem - Eine     4 - 2


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Nederhasselt    1 - 2


    Bonanza - Mere    0 - 1


    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks    0 - 1


    Hofstade - Haaltert    3 - 2


    Baardegem - Gijzegem   2 - 2


    Kerksken - Doggen    1 - 1


    Deftinge - Denderleeuw    2 - 2


    Zandbergen - Vlierzele   6 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - Kemzeke    1 - 2

    Eksaarde - Moerbeke    3 - 1

    Robur B - Sint-Pauwels    1 - 4

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas    2 - 0

    Kallo - YB Beveren   1 - 2

    Bosdam Beveren - Tielrode    1 - 2

    Meerdonk - Klinge   3 - 2

    SK Gerda - Rangers Opdorp    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg     4 - 1

    VS Destelbergen - Muide Gent B    4 - 0

    Knesselare - 9000 Gent   2 - 2

    Lotenhulle - Avrasya Gent    1 - 2

    Kaprijke-Bentille - Zaffelare B   2 - 3

    Balgerhoeke - Middelburg    4 - 3

    Oostakker - De Pinte    3 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B    1 - 0

    Huise-Ouwegem - Zingem B   3 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde    1 - 2

    Eine B - Boekel B    6 - 3

    FCLC Ronse - Bevere B    1 - 0

    Volkegem - Olsene    4 - 9

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Winnik B     1 - 0

    Michelbeke B - Bonanza B      0 - 5

    Opbrakel - Idegem    0 - 0

    Okegem - Ophasselt    3 - 1

    Volkegem B - Everbeek   0 - 0

    Strijpen - Zegelsem     5 - 0

    Oudenhove B - Jong Geraardsbergen     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - Nieuwerkerken    1 - 1

    Herdersem - Bavegem    7 - 1

    Aaigem - Moorsel    6 - 0

    Smetlede - Serskamp-Schellebelle B    2 - 1

    FC Dampoort - Lebbeke B    2 - 1

    OB Lebbeke - SK Merelbeke    4 - 1

    Rangers Merelbeke - T. Melle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Sp. Waasmunster B      3 - 1

    SVH Waasmunster - Daknam    3 - 3

    Overmere - Rueplmonde   0 - 3

    HO Kalken B - Verrebroek   6 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Hoogeinde    3 - 2

    PD Kruibeke - Zele B   2 - 1

    Hamme-Zogge - Baasrode   6 - 1

    Haasdonk B - Sinaai B     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    21-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 27 en zondag 28 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Dendermonde     4 - 1

    Aalter - Waasmunster     5 - 1

    Mariakerke - Voorde Appelterre   1 - 3

    Adegem - Elene-Grotenberge    0 - 3

    Bambrugge - Lochristi   2 - 1

    HO Kalken - Jong Zulte   2 - 3

    KVV Ardennen - Drongen    0 - 0

    Sottegem - Zele   2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Sint-Laureins    0 - 4


    Latem - Zeveren    3 - 0


    Maldegem - Assenede    2 - 0


    Bellem - 

    Waarschoot   4 - 0


    Sleidinge - Zomergem   1 - 5


    Poesele - Lovendegem   3 - 0


    Merendree - Meetjesland   0 - 1


    Lembeke - 

    Kleit     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Meerbeke    3 - 3

    Munkzwalm - Machelen     2 - 3

    Edeboys - Denderhoutem   0 - 4

    Erembodegem - Windeke   1 - 4

    Winnik - Burst    1 - 2

    Meldert - Borsbeke    2 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Geraardsbergen    2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Vrasene - Buggenhout    1 - 3

    Kieldrecht - Bazel     1 - 0

    Berlare - Schoonaarde     5 - 0

    Heikant - Sinaai    1 - 1

    Robur - VSV Gent    3 - 0

    Kruibeke - Haasdonk    2 - 3

    Doorslaar - Sint-Gillis    2 - 1

    Grembergen - WB Sint-Niklaas    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Watervliet - Muide Gent    2 - 0


    Wachtebeke - Vinderhoute    3 - 2


    Donk - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1


    Nevele - Evergem Center     4 - 1


    Vinkt - Maria-Aalter    1 - 0


    Ursel - Belzele   3 - 0


    Hansbeke - 

    Bassevelde   1 - 1


    DKW Evergem - Boekhoute    3 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde     4 - 1


    Melsen - Zaffelare

         0 - 3


    Serskamp-Schellebelle - Sint-Denijs   1 - 1


    Zevergem - Cercle Melle   1 - 1


    FC Destelbergen - Bottelare    3 - 0


    Lochristi B - Beervelde   0 - 1


    VC Zwijnaarde - Heusden   2 - 3


    Moortsele - Massemen   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Zingem    0 - 4

    Nazareth-Eke - Sint-Goriks     2 - 2

    Maarkedal - Horebeke   1 - 3

    Elene-Grotenberge B - Bevere    1 - 2

    Eine - Boekel    4 - 1

    Gavere-Asper - Sottegem   7 - 0

    Velzeke - FC Kluisbergen    5 - 2

    Oudenhove - Wortegem     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 1


    Mere - Houtem   1 - 5


    Nederhasselt - Zandbergen   0 - 2


    Denderleeuw - Herzele-Ressegem   3 - 0


    Doggen - Deftinge    2 - 3


    Haaltert - Baardegem    2 - 1


    Vlierzele - Hofstade   0 - 4


    Gijzegem - Kerksken   2 - 1


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Eksaarde     4 - 2

    Kemzeke - SK Gerda    2 - 2

    YB Beveren - Oudegem     3 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Robur B      2 - 1

    Moerbeke - Melsele B   1 - 1

    Opdorp - Meerdonk   0 - 2

    Klinge - Bosdam Beveren   2 - 1

    Tielrode - Kallo   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Oostakker    5 - 3

    Muide Gent B - Vinkt B     1 - 1

    De Pinte - Balgerhoeke    2 - 0

    9000 Gent - VS Destelbergen     1 - 1

    Middelburg - Ooidonck-Leerne   7 - 0

    Avrasya Gent - Knesselare   1 - 4

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle   1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem    0 - 1

    FC Kluisbergen - Nokere-Kruishoutem      1 - 2

    Zingem B - Munkzwalm B     4 - 1

    Boekel B - Kluisbergen Sportief B    0 - 2

    Olsene - Eine B    4 - 2

    Petegem Schelde - Huise-Ouwegem    2 - 0

    Mater - FCLC Ronse     1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Volkegem B    1 - 4

    Bonanza B - Strijpen    0 - 4

    Idegem - Oudenhove B     4 - 1

    Jong Geraardsbergen - Okegem    0 - 4

    Ophasselt - Michelbeke B    5 - 0

    Everbeek - Opbrakel     1 - 0

    Neigem - Velzeke B    7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Aaigem    0 - 2

    Lebbeke B - Smetlede   0 - 3

    Heusden B - OB Lebbeke   2 - 3

    Nieuwerkerken - Rangers Merelbeke   2 - 5

    Bavegem - Wichelen    2 - 0

    SK Merelbeke - FC Dampoort   2 - 3

    Moorsel - Herdersem   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Hamme-Zogge     0 - 3

    Baasrode - PD Kruibeke    0 - 2

    Sinaai B - SVH Waasmunster   0 - 7

    Rupelmonde - Haasdonk B   2 - 0

    Zele B - Sint-Gillis-Waas   0 - 0

    Verrebroek - Overmere   0 - 4

    Hoogeinde - HO Kalken B    1 - 3

    Daknam - Sombeke     2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 20 en zondag 21 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Waasmunster - Bambrugge     0 - 1

    Elene-Grotenberge - Ninove    2 - 2

    Jong Zulte - KVV Ardennen   3 - 1

    HO Kalken - Sottegem    6 - 1

    Lochristi - Zele    1 - 3

    Dendermonde - Mariakerke   4 - 2

    Drongen - Adegem    1 - 1

    Voorde Appelterre - Aalter    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Maldegem     2 - 1


    Meetjesland - Poesele     0 - 2


    Zomergem - Bellem    2 - 2


    Waarschoot - Lembeke    0 - 3


    Kleit - Latem    4 - 0


    Zeveren - Assenede    2 - 3


    Lovendegem - 

    Sleidinge    4 - 3


    Sint-Laureins - 

    Merendree    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Munkzwalm     4 - 1

    Borsbeke - Meerbeke    5 - 1

    Geraardsbergen - Erembodegem   5 - 0

    Burst - Kluisbergen Sportief   2 - 2

    Winnik - Nokere-Kruishoutem   2 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Meldert    0 - 1

    Denderhoutem - Moerbeke-Geraardsbergen    7 - 0
     
    Machelen - Edeboys    0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - Vrasene    3 - 1

    Sinaai - Berlare      0 - 1

    Sint-Gillis - Kieldrecht    1 - 1

    Doorslaar - Grembergen   3 - 1

    Buggenhout - WB Sint-Niklaas    1 - 0

    Bazel - Robur    2 - 3

    VSV Gent - Heikant    2 - 0

    Schoonaarde - Kruibeke     0 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Vinkt     4 - 2


    Evergem Center - Donk     4 - 1


    Vinderhoute - Hansbeke     2 - 0


    Bassevelde - Ursel     1 - 3


    Watervliet - DKW Evergem    1 - 2


    Sint-Kruis-Winkel - 

    Wachtebeke    0 - 1


    Maria Aalter - Nevele    1 - 1


    Belzele - 

    Boekhoute    3 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Serskamp-Schellebelle    1 - 3


    Cercle Melle - Heusden

       3 - 3


    Zaffelare - Moortsele    0 - 0


    Sint-Denijs - Zevergem    6 - 0


    Beervelde - Laarne-Kalken    1 - 1


    Bottelare - 

    Lochristi B    0 - 1


    Destelbergen - VC Zwijnaarde    5 - 1


    HT Zwijnaarde - Melsen    3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Boekel - Oudenhove     2 - 3

    Zingem - Nazareth-Eke    2 - 2

    FC Kluisbergen - Maarkedal    0 - 2

    Horebeke - Bevere    0 - 4

    Wortegem - Gavere-Asper    1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    0 - 2

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 4

    Eine - Elene-Grotenberge B     5 - 2


    DERDE PROVINCIALE D :


    Baardegem - Vlierzele    8 - 0


    Deftinge - Kerksken    2 - 1


    Haaltert - Gijzegem    4 - 2


    Bonanza - Denderleeuw    0 - 6


    Houtem - Sint-Antelinks     2 - 1


    Zandbergen - Mere    1 - 2


    Hofstade - Nederhasselt    3 - 2


    Herzele-Ressegem - 

    Doggen     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE E :


    Bosdam Beveren - Opdorp     1 - 2

    SK Gerda - Moerbeke    1 - 1

    Melsele B - Sint-Pauwels     3 - 0

    Eksaarde - SKB Sint-Niklaas    3 - 1

    Robur B - YB Beveren    1 - 3

    Oudegem - Kallo    1 - 3

    Klinge - Tielrode    1 - 1

    Meerdonk - Kemzeke    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinkt B - VS Destelbergen      0 - 3

    Balgerhoeke - Zaffelare B    1 - 0

    Kaprijke-Bentille - Muide Gent B    7 - 0

    Avrasya Gent - 9000 Gent    5 - 3

    Knesselare - Sint-Amandsberg    5 - 0

    Ooidonck-Leerne - De Pinte    1 - 5

    Lotenhulle - Middelburg   2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Olsene   2 - 5

    Kluisbergen Sportief B - Eine B     2 - 1

    Nazareth-Eke B - Zingem B     2 - 5

    Munkzwalm B - Petegem Schelde    2 - 3

    FCLC Ronse - FC Kluisbergen B    1 - 0

    Volkegem - Mater   3 - 0

    Huise-Ouwegem - Boekel B    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Zegelsem    6 - 0

    Volkegem B - Neigem     2 - 2

    Oudenhove B - Opbrakel     0 - 0

    Michelbeke B - Jong Geraardsbergen     0 - 1

    Winnik B - Everbeek     1 - 3

    Strijpen - Ophasselt   2 - 0

    Okegem - Idegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Bavegem    4 - 3

    Wichelen - Moorsel      2 - 1

    OB Lebbeke - T. Melle    2 - 3
     
    Herdersem - Serskamp-Schellebelle B    3 - 0

    Aaigem - Lebbeke B   6 - 0

    Smetlede - FC Dampoort   4 - 2

    Heusden B - SK Merelbeke   1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Sp. Waasmunster B     3 - 2

    Haasdonk B - Verrebroek   0 - 1

    SVH Waasmunster - Rupelmonde   0 - 5

    Hamme-Zogge - Daknam   4 - 0

    Sombeke - Sinaai B    4 - 1

    Zele B - Hoogeinde   3 - 1

    Overmere - HO Kalken B   0 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Baasrode    5 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 13 en zondag 14 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Adegem - Jong Zulte    2 - 3

    Aalter - Dendermonde     1 - 1

    Ninove - Drongen     1 - 1

    Sottegem - Lochristi    2 - 4

    Zele - Sp. Waasmunster    1 - 1

    Mariakerke - Elene-Grotenberge   4 - 0

    KVV Ardennen - HO Kalken   1 - 0

    Bambrugge - Voorde Appelterre    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Sleidinge - Meetjesland     0 - 2


    Latem - Waarschoot     5 - 0


    Maldegem - Zeveren      3 - 3


    Bellem - Lovendegem    2 - 2


    Poesele - Sint-Laureins    0 - 3


    Merendree - Ertvelde    3 - 1


    Assenede - Kleit   1 - 3


    Lembeke - Zomergem    3 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Kluisbergen Sportief - Winnik     5 - 2

    Munkzwalm - Geraardsbergen     3 - 1

    Erembodegem - Burst     0 - 3

    Meldert - Denderhoutem     0 - 0

    Edeboys - Windeke    3 - 2

    Meerbeke - Gijzel-Oosterzele    1 - 0

    Moerbeke-Geraardsbergen - Machelen    1 - 5

    Nokere-Kruishoutem - Borsbeke    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Vrasene - Schoonaarde     5 - 0

    Kieldrecht - Doorslaar      1 - 2

    Berlare - VSV Gent    3 - 0

    Kruibeke - Sinaai   0 - 0

    WB Sint-Niklaas - Haasdonk    1 - 2

    Robur - Sint-Gillis    2 - 0

    Grembergen - Buggenhout    1 - 1

    Heikant - Bazel     5 - 1

     

    DERDE PROVINCIALE A :


    Donk - Maria-Aalter     1 - 1


    Wachtebeke - 

    Evergem Center   5 - 3


    Nevele - Muide Gent    0 - 2


    DKW Evergem - Belzele    1 - 0


    Ursel - Vinderhoute    8 - 0


    Boekhoute - 

    Bassevelde    1 - 0


    Vinkt - Watervliet    2 - 0


    Hansbeke - Sint-Kruis-Winkel    3 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Bottelare     3 - 1


    Zevergem - Massemen     1 - 1


    Melsen - 

    Beervelde    2 - 2


    Moortsele - HT Zwijnaarde    0 - 3


    Lochristi B - Destelbergen    1 - 8


    Heusden - 

    Sint-Denijs    4 - 1


    VC Zwijnaarde - Cercle Melle    3 - 1


    Serskamp-Schellebelle - Zaffelare   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Wortegem     0 - 2

    Nazareth-Eke - Sottegem B    1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 5

    Elene-Grotenberge - Horebeke    0 - 4

    Velzeke - Zingem    3 - 3

    Maarkedal - Sint-Goriks    2 - 1

    Gavere-Asper - Boekel    3 - 0

    Oudenhove - Eine    0 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Zandbergen   1 - 1


    Nederhasselt - Baardegem   8 - 2


    Vlierzele - Haaltert   1 - 8


    Kerksken - 

    Herzele-Ressegem    0 - 3


    Doggen - Bonanza   2 - 1


    Denderleeuw - Houtem   3 - 2


    Gijzegem - Deftinge   0 - 2


    Mere - Hofstade    3 - 1


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - SK Gerda     0 - 0

    Kemzeke - Bosdam Beveren     4 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Melsele B     0 - 3

    YB Beveren - Eksaarde    2 - 1

    Kallo - Robur B   4 - 1

    Rangers Opdorp - Klinge   3 - 2

    Moerbeke - Meerdonk    4 - 0

    Tielrode - Oudegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Ooidonck-Leerne     6 - 0

    Muide Gent B - Oostakker    1 - 8

    9000 Gent - Vinkt B      3 - 1

    De Pinte - Lotenhulle   2 - 1

    Middelburg - Knesselare    2 - 4

    Sint-Amandsberg - Avrasya Gent    3 - 2

    VS Destelbergen  - Kaprijke-Bentille    1 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Huise-Ouwegem    3 - 3

    Boekel B - Munkzwalm B    2 - 5

    Zingem B - Nokere-Kruishoutem B     0 - 2

    Mater - Bevere B   1 - 5

    Petegem Schelde - Nazareth-Eke B    2 - 0

    Olsene - Kluisbergen Sportief B    3 - 1

    FC Kluisbergen B - Volkegem    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Velzeke B    1 - 2

    Everbeek - Oudenhove B     5 - 0

    Idegem - Michelbeke B     4 - 1

    Jong Geraardsbergen - Strijpen    1 - 3

    Opbrakel - Okegem    1 - 4

    Zegelsem - Volkegem B    1 - 3

    Neigem - Winnik B    4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Wichelen    3 - 2

    Nieuwerkerken - OB Lebbeke B     3 - 3

    Moorsel - Rangers Merelbeke    0 - 3

    T. Melle - Heusden B    1 - 2

    FC Dampoort - Aaigem   1 - 1

    SK Merelbeke - Smetlede   0 - 9

    FC Lebbeke B - Herdersem    1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Zele B     2 - 3

    Sp. Waasmunster B - Sint-Gillis-Waas    3 - 1

    Daknam - PD Kruibeke    1 - 5

    Sinaai B - Hamme-Zogge    1 - 5

    HO Kalken B - Haasdonk   7 - 1

    Verrebroek - SVH Waasmunster    0 - 1

    Rupelmonde - Sombeke   5 - 0

    Hoogeinde - Overmere    1 - 8

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 6 en zondag 7 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Ninove     2 - 2

    KVV Ardennen - Sottegem   3 - 1

    Sp. Waasmunster - Lochristi   1 - 2

    Voorde Appelterre - Zele   1 - 2

    Drongen - Mariakerke   2 - 2

    Dendermonde - Bambrugge   0 - 3

    Elene-Grotenberge - Aalter   1 - 1

    HO Kalken - Adegem     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Poesele     2 - 4


    Meetjesland - Bellem    1 - 3


    Zomergem - Latem   1 - 3


    Waarschoot - Assenede   1 - 2


    Kleit - Zeveren   1 - 0


    Merendree - Maldegem   2 - 1


    Lovendegem - Lembeke    3 - 1


    Sint-Laureins - 

    Sleidinge    2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Machelen - Meldert    3 - 2

    Kluisbergen Sportief - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Windeke - Moerbeke-Geraardsbergen    4 - 2

    SV Geraardsbergen - Edeboys   0 - 1

    Burst - Munkzwalm    4 - 1

    Winnik - Erembodegem   1 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Borsbeke   3 - 2

    Denderhoutem - Meerbeke   3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Vrasene    2 - 3

    Haasdonk - Buggenhout    3 - 0

    Kieldrecht - Grembergen    2 - 1

    Schoonaarde - WB Sint-Niklaas   4 - 0

    Doorslaar - Robur   1 - 2

    Sint-Gillis - Heikant   2 - 2

    VSV Gent - Kruibeke   0 - 1

    Bazel - Berlare    0 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Donk     0 - 4


    Evergem Center - Hansbeke     4 - 2


    Vinderhoute - Boekhoute    0 - 2


    Bassevelde - Belzele      1 - 4


    Watervliet - Nevele     0 - 1


    Sint-Kruis-Winkel - Ursel    1 - 0


    Maria-Aalter - 

    Wachtebeke    4 - 2


    Vinkt - 

    DKW Evergem   0 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Bottelare - Melsen    1 - 1


    Destelbergen - Laarne-Kalken   1 - 3


    Lochristi B - VC Zwijnaarde   1 - 5


    Sint-Denijs - Cercle Melle   4 - 0


    Zaffelare - Zevergem   8 - 1


    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   1 - 4


    Massemen - 

    Heusden   0 - 6


    Beervelde - Moortsele    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Maarkedal      1 - 1

    FC Kluisbergen - Horebeke    3 - 1

    Boekel - Michelbeke    0 - 2

    Sottegem B - Velzeke     1 - 1

    Sint-Goriks - Bevere   0 - 6

    Oudenhove - Elene-Grotenberge B   2 - 1

    Wortegem - Nazareth-Eke   3 - 2

    Eine - Gavere-Asper   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Kerksken   4 - 1


    Herzele-Ressegem - Deftinge   1 - 1


    Zandbergen - Denderleeuw   0 - 1


    Hofstade - Sint-Antelinks   4 - 1


    Baardegem - Mere   0 - 1


    Haaltert - Nederhasselt   1 - 4


    Houtem - Doggen   1 - 0


    Vlierzele - Gijzegem     2 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - YB Beveren     1 - 1

    Bosdam Beveren - Moerbeke    STOPGEZET

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas     3 - 0

    Eksaarde - Kallo   1 - 6

    Robur B - Oudegem   0 - 3

    Klinge - Kemzeke   1 - 3

    Meerdonk - Sint-Pauwels   1 - 3

    Rangers Opdorp - Tielrode    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - VS Destelbergen    4 - 1

    Avrasya Gent - Middelburg   2 - 2

    Knesselare - De Pinte   1 - 0

    Sint-Amandsberg - 9000 Gent    1 - 5

    Balgerhoeke - Muide Gent B   4 - 5

    Lotenhulle - Zaffelare B   0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Vinkt B   4 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FC Kluisbergen B     1 - 2

    Nazareth-Eke B - Boekel B    5 - 0

    Munkzwalm B - Eine B     0 - 2

    Mater - Olsene   0 - 4

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde    1 - 1

    FCLC Ronse - Zingem B    4 - 1

    Huise-Ouwegem - Kluisbergen Sportief B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Zegelsem    1 - 2

    Volkegem B - Bonanza B      STOPGEZET

    Velzeke B - Ophasselt   1 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel       3 - 4

    Neigem - Everbeek   0 - 2

    Okegem - Oudenhove B   1 - 0

    Strijpen - Idegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Serskamp-Schellebelle B    4 - 0

    Wichelen - Lebbeke B     6 - 1

    Herdersem - FC Dampoort    2 - 0

    Aaigem - Smetlede   0 - 2

    OB Lebbeke - Bavegem   4 - 2

    Heusden B - Nieuwerkerken   4 - 2

    T. Melle - SK Merelbeke    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Hoogeinde      1 - 2

    PD Kruibeke - Sinaai B     5 - 0

    Sombeke - Verrebroek   2 - 1

    SVH Waasmunster - HO Kalken B   1 - 4

    Haasdonk B - Overmere   1 - 2

    Zele B - Sp. Waasmunster B   6 - 0

    Hamme-Zogge - Rupelmonde   1 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Daknam    5 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - HO Kalken      4 - 0

    Aalter - Drongen     2 - 4

    Sottegem - Waasmunster    2 - 1

    Mariakerke - Jong Zulte    4 - 4

    Lochristi - Voorde Appelterre    3 - 0

    Zele - Dendermonde    2 - 3

    Bambrugge - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Adegem - KVV Ardennen     4 - 3 

    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Poesele - Merendree     4 - 0


    Latem - Lovendegem      2 - 1


    Maldegem - Kleit     3 - 1


    Bellem - Sint-Laureins   2 - 1


    Sleidinge - Ertvelde    3 - 2


    Zeveren - Waarschoot   1 - 1


    Assenede - 

    Zomergem    0 - 3


    Lembeke - Meetjesland   0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - SV Geraardsbergen     2 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem    2 - 2

    Edeboys - Burst   0 - 3

    Munkzwalm - Winnik   3 - 1

    Erembodegem - Kluisbergen Sportief   1 - 2

    Meldert - Windeke   5 - 0

    Meerbeke - Machelen   2 - 2

    Nokere-Kruishoutem - Gijzel-Oosterzele   3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Sint-Gillis     2 - 1

    Vrasene - VSV Gent     2 - 0

    Kruibeke - Bazel    1 - 0

    Heikant - Doorslaar   1 - 5

    Robur - Kieldrecht   1 - 1

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Sinaai   1 - 2

    Grembergen - Haasdonk   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Wachtebeke - Muide Gent   2 - 1


    Donk - 

    Watervliet    1 - 3


    Nevele - Vinkt    0 - 0


    Belzele - Vinderhoute    2 - 1


    Boekhoute - Sint-Kruis-Winkel   1 - 4


    Ursel - Evergem Center   2 - 1


    Hansbeke - Maria-Aalter   1 - 1


    DKW Evergem - Bassevelde   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Laarne-Kalken - Lochristi B     0 - 0


    Cercle Melle - Massemen     2 - 2


    Melsen - Destelbergen     2 - 5


    Moortsele - Bottelare   1 - 0


    Heusden - 

    Zaffelare    3 - 2


    Serskamp-Schellebelle - Beervelde    2 - 2


    VC Zwijnaarde  - 

    Sint-Denijs    0 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Eine      0 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel    2 - 2

    Bevere - Zingem     1 - 2

    Gavere-Asper - Oudenhove   4 - 1

    Horebeke - Sint-Goriks   2 - 0

    Maarkedal - Sottegem B    2 - 2

    Velzeke - Wortegem   1 - 1

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Baardegem   1 - 1


    Deftinge - Bonanza   2 - 2


    Kerksken - Houtem   2 - 1


    Doggen - Zandbergen    1 - 1


    Denderleeuw - Hofstade   2 - 0


    Nederhasselt - Vlierzele    3 - 1


    Mere - Haaltert   2 - 1


    Gijzegem - Herzele-Ressegem   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Bosdam Beveren     1 - 0

    Kemzeke - Rangers Opdorp     3 - 2

    YB Beveren - SK Gerda    1 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Meerdonk    3 - 3

    Moerbeke - Klinge   1 - 1

    Oudegem - Eksaarde   0 - 0

    Kallo - Melsele B   2 - 3

    Tielrode - Robur B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Avrasya Gent    2 - 1

    Zaffelare B - Knesselare     1 - 4

    Muide Gent B - Ooidonck-Leerne    4 - 2

    9000 Gent - Kaprijke-Bentille     2 - 2

    Vinkt B - Oostakker     1 - 3

    Middelburg - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - Balgerhoeke   2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Mater    2 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Munkzwalm B    2 - 0

    Eine B - Nazareth-Eke B     0 - 4

    Zingem B - Volkegem     2 - 4

    Boekel B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 4

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    10 - 0

    Olsene - Huise-Ouwegem   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Winnik B      2 - 1

    Oudenhove B - Michelbeke B    6 - 1

    Zegelsem - Neigem   4 - 4

    Everbeek - Okegem     2 - 1

    Jong Geraardsbergen - Velzeke B   2 - 4

    Opbrakel - Strijpen   3 - 3

    Ophasselt - Volkegem B   1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    FC Dampoort - Wichelen   0 - 1

    Lebbeke B - Rangers Merelbeke   0 - 1

    Smetlede - Herdersem   1 - 3

    Nieuwerkerken - T. Melle   3 - 3

    Bavegem - Heusden B   2 - 3

    SK Merelbeke - Aaigem   0 - 6

    Moorsel - Wieze   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Baasrode     4 - 1

    Daknam - Zele B    1 - 1

    Overmere - SVH Waasmunster    4 - 2

    HO Kalken B - Sombeke   1 - 2

    Verrebroek - Hamme-Zogge   2 - 1

    Rupelmonde - PD Kruibeke    2 - 2

    Hoogeinde - Haasdonk   0 - 4

    Sinaai B - Sint-Gillis-Waas     0 - 6

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (42 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Aalter    2 - 3

    Adegem - Sottegem     4 - 3

    Dendermonde - Lochristi   3 - 4

    Voorde Appelterre - Waasmunster   6 - 0

    KVV Ardennen - Ninove   2 - 2

    HO Kalken - Mariakerke   1 - 2

    Drongen - Bambrugge   1 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele   2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Bellem    0 - 2


    Meetjesland - Latem     1 - 1


    Zomergem - Zeveren   0 - 2


    Waarschoot - Kleit   0 - 5


    Poesele - Maldegem    1 - 5


    Merendree - Sleidinge    0 - 0


    Sint-Laureins - Lembeke   1 - 2


    Lovendegem - Assenede   2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Meerbeke    2 - 4


    Winnik - Edeboys    1 - 0


    Erembodegem - Nokere-Kruishoutem   1 - 1


    Kluisbergen Sportief - Munkzwalm    2 - 0


    Burst - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 4


    Geraardsbergen - Meldert    3 - 2


    Machelen - Borsbeke    1 - 1


    Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele   2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Buggenhout     5 - 0

    Kieldrecht - Heikant     0 - 1

    Schoonaarde - Haasdonk   5 - 1

    Robur - Grembergen   2 - 3

    Doorslaar - Berlare   2 - 5

    Sint-Gillis - Kruibeke    2 - 2

    Bazel - Vrasene   1 - 0

    VSV Gent - WB Sint-Niklaas   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Hansbeke    2 - 4


    Evergem Center - Boekhoute    3 - 0


    Vinderhoute - Bassevelde    1 - 2


    Watervliet - Wachtebeke     1 - 3


    Sint-Kruis-Winkel - Belzele   0 - 3


    Nevele - DKW Evergem   0 - 4


    Vinkt - 

    Donk    2 - 1


    Maria-Aalter - 

    Ursel    2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    3 - 0


    Zaffelare - Cercle Melle   1 - 0


    Massemen - Sint-Denijs   1 - 3


    Lochristi B - 

    Melsen  3 - 1


    Destelbergen - Moortsele   1 - 1


    Bottelare - 

    Serskamp-Schellebelle   2 - 2


    Beervelde - Zevergem   4 - 1


    HT Zwijnaarde

     - Heusden   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wortegem - Maarkedal     3 - 1

    Eine - Nazareth-Eke     3 - 0

    Zingem - Horebeke   4 - 0

    Boekel - Velzeke     2 - 1

    Sint-Goriks - FC Kluisbergen   1 - 2

    Gavere-Asper - Elene-Grotenberge B   3 - 0

    Oudenhove - Michelbeke   3 - 2

    Sottegem B - Bevere   3 - 7


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Deftinge   3 - 0


    Bonanza - Herzele-Ressegem   2 - 0


    Zandbergen - Kerksken   6 - 0


    Hofstade - Doggen   1 - 1


    Baardegem - Denderleeuw   2 - 4


    Haaltert - Sint-Antelinks   1 - 2


    Vlierzele - Mere   0 - 7


    Nederhasselt - Gijzegem   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Tielrode    1 - 1

    Melsele B - Oudegem    1 - 2

    SK Gerda - Kallo     1 - 3

    Bosdam Beveren - SKB int-Niklaas    1 - 2

    Eksaarde - Robur B   1 - 0

    Rangers Opdorp - Moerbeke   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels   0 - 4

    Meerdonk - YB Beveren   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen    6 - 1

    Oostakker - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    Avrasya Gent - Zaffelare B   5 - 4

    Sint-Amandsberg - De Pinte   1 - 7

    Middelburg - 9000 Gent   1 - 0

    Balgerhoeke - Vinkt B   3 - 0

    Lotenhulle - Muide Gent B   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Olsene    3 - 2

    Bevere B - Zingem B     STOPGEZET

    Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sportief B     4 - 4

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem    1 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B     3 - 0

    FCLC Ronse - Boekel B    2 - 0

    Volkegem - Petegem Schelde    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Ophasselt    1 - 1

    Velzeke B - Idegem    1 - 4

    Volkegem B - Jong Geraardsbergen    4 - 0

    Michelbeke B - Okegem     1 - 3

    Zegelsem - Everbeek   0 - 8

    Strijpen - Oudenhove B    3 - 1

    Neigem - Bonanza B     8 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - FC Dampoort    4 - 0

    Wichelen - Smetlede     2 - 5

    Herdersem - Aaigem   0 - 0

    OB Lebbeke - Serskamp-Schellebelle B   3 - 1

    Heusden B - Moorsel    0 - 3

    T. Melle - Bavegem    4 - 0

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Daknam    1 - 1

    Sp. Waasmunster B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek    4 - 1

    SVH Waasmunster - Haasdonk    1 - 2

    Sombeke - Overmere   0 - 3

    Zele B - Sinaai B   7 - 0

    Hamme-Zogge - HO Kalken B    4 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Rupelmonde    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (64 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 15 en zondag 16 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Bambrugge - Jong Zulte    4 - 1

    Ninove - Adegem     2 - 0

    Sottegem - Voorde Appelterre     2 - 2

    Mariakerke - KVV Ardennen   3 - 2

    Waasmunster - Dendermonde   3 - 2

    Lochristi - Elene-Grotenberge   2 - 0

    Zele - Drongen   1 - 0

    Aalter - HO Kalken   0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Lembeke - Ertvelde     1 - 2


    Latem - Sint-Laureins      4 - 3


    Maldegem - Waarschoot     5 - 2


    Bellem - Merendree   0 - 6


    Sleidinge - Poesele   3 - 0


    Kleit - Zomergem   4 - 1


    Zeveren

     - Lovendegem   2 - 1


    Assenede - Meetjesland    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Winnik    4 - 1


    Gijzel-Oosterzele - Machelen   3 - 0


    Munkzwalm - Erembodegem   6 - 0


    Edeboys - Kluisbergen Sportief   0 - 0


    Borsbeke - Windeke   2 - 2


    Nokere-Kruishoutem - Denderhoutem   1 - 3


    Meldert - Burst    2 - 2


    Meerbeke - Geraardsbergen    1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Kieldrecht    2 - 2

    Haasdonk - Sinaai    1 - 0

    Vrasene - Sint-Gillis    4 - 0

    Heikant - Robur    1 - 1

    Buggenhout - VSV Gent   2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Bazel   4 - 2

    Kruibeke - Doorslaar   1 - 0

    Grembergen - Schoonaarde   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Maria-Aalter    0 - 2


    Bassevelde - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3


    Wachtebeke - Vinkt   2 - 1


    Donk - Nevele   2 - 4


    Belzele - Evergem Center   1 - 4


    Ursel - Muide Gent   2 - 0


    Hansbeke - Watervliet   1 - 0


    DKW Evergem - Vinderhoute   7 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Bottelare     2 - 2


    Cercle Melle - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Melsen - Laarne-Kalken    2 - 3


    Moortsele - Lochristi B   2 - 0


    Sint-Denijs - Zaffelare   5 - 1


    Heusden - Beervelde   4 - 1


    Serskamp-Schellebelle - Destelbergen   2 - 1


    VC Zwijnaarde - Massemen    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Gavere-Asper     2 - 2

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 3

    FC Kluisbergen - Zingem    0 - 4

    Bevere - Wortegem    0 - 3

    Horebeke - Sottegem B   2 - 2

    Maarkedal - Boekel   1 - 0

    Velzeke - Eine    0 - 2

    Elene-Grotenberge - Sint-Goriks    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Herzele-Ressegem - Houtem   1 - 2


    Mere - Nederhasselt    1 - 0


    Sint-Antelinks - Vlierzele   5 - 1


    Deftinge - Zandbergen   4 - 0


    Gijzegem - Bonanza   2 - 2


    Denderleeuw - Haaltert   2 - 1


    Doggen - Baardegem   3 - 2


    Kerksken - Hofstade   2 - 5


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp     2 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Klinge    1 - 1

    Moerbeke - Kemzeke   1 - 4

    Robur B - Melsele B   3 - 3

    Oudegem - SK Gerda   2 - 0

    Kallo - Meerdonk   1 - 3

    Tielrode - Baasrode   1 - 4

    YB Beveren - Bosdam Beveren   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Middelburg     1 - 2

    Zaffelare B - Sint-Amandsberg    6 - 1

    Muide Gent B - Knesselare    0 - 4

    9000 Gent - Oostakker    2 - 0

    Vinkt B - Ooidonck-Leerne    1 - 0

    VS Destelbergen - Lotenhulle   1 - 3

    Kaprijke-Bentille - Balgerhoeke   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    0 - 3

    Kluisbergen Sportief B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Eine B - FCLC Ronse     4 - 0

    Zingem B - Mater     3 - 2

    Boekel B - Volkegem     0 - 0

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    Olsene - Munkzwalm B   10 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Zegelsem     0 - 4

    Idegem - Volkegem B     0 - 0

    Okegem - Strijpen   10 - 1
     
    Ophasselt - Neigem     1 - 1

    Opbrakel - Velzeke B   6 - 2

    Everbeek - Michelbeke B   3 - 2

    Jong Geraardsbergen - Winnik B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Heusden B     3 - 1

    Aaigem - Wichelen   4 - 1

    Bavegem - Nieuwerkerken   1 - 4

    Moorsel - T. Melle   0 - 1

    Smetlede - Rangers Merelbeke   2 - 4

    SK Merelbeke - Herdersem   0 - 5

    Lebbeke B - Wieze   0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    HO Kalken B - PD Kruibeke     3 - 1

    Sinaai B - Baasrode   1 - 0

    Daknam - Sp. Waasmunster B   0 - 2

    Haasdonk - Sombeke   2 - 1

    Overmere - Hamme-Zogge   0 - 5

    Rupelmonde - Zele B   1 - 1

    Hoogeinde - SVH Waasmunster   0 - 0

    Verrebroek - Sint-Gillis-Waas    2 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 8 en zondag 9 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Sottegem     6 - 0


    Drongen - Lochristi     3 - 1


    Adegem - Mariakerke   1 - 5


    Dendermonde - Voorde-Appelterre   0 - 3


    KVV Ardennen - Aalter    0 - 5


    Elene-Grotenberge - Waasmunster    4 - 0


    Jong Zulte - Zele   0 - 1


    HO Kalken - Bambrugge   1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Latem    1 - 2


    Sleidinge - 

    Maldegem    2 - 1


    Meetjesland - Zeveren    0 - 1


    Zomergem - Waarschoot   3 - 1


    Merendree - Lembeke   1 - 4


    Lovendegem - Kleit   3 - 2


    Sint-Laureins - Assenede   2 - 2


    Poesele - Bellem    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Gijzel-Oosterzele    0 - 0


    Burst - Meerbeke   4 - 0


    Geraardsbergen - Borsbeke   4 - 0


    Kluisbergen Sportief - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 1


    Machelen - Denderhoutem    1 - 4


    Winnik - Meldert   1 - 0


    Erembodegem - Edeboys    0 - 0


    Munkzwalm - Nokere-Kruishoutem    4 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    VSV Gent - Haasdonk    0 - 2

    Sinaai - Schoonaarde     1 - 1

    Kieldrecht - Kruibeke    2 - 3

    Robur - Berlare   1 - 1

    Heikant - Grembergen    2 - 1

    Bazel - Buggenhout   2 - 2

    Sint-Gillis - WB Sint-Niklaas    3 - 0

    Doorslaar - Vrasene   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - 

    Bassevelde    1 - 0


    Muide Gent - Boekhoute     2 - 2


    Watervliet - Ursel    1 - 1


    Donk - DKW Evergem    1 - 2


    Nevele - Wachtebeke   2 - 2


    Sint-Kruis-Winkel - Vinderhoute   6 - 0


    Vinkt - Hansbeke   2 - 1


    Maria-Aalter - Belzele   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Moortsele    2 - 0


    Melsen - VC Zwijnaarde   0 - 2


    Zaffelare - Massemen   4 - 2


    Lochristi B - Serskamp-Schellebelle   3 - 2


    HT Zwijnaarde - Sint-Denijs    2 - 1


    Beervelde - Cercle Melle    5 - 1


    Bottelare - Heusden   0 - 2


    Destelbergen - Zevergem   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Elene-Grotenberge B    0 - 0


    Gavere-Asper - Nazareth-Eke    2 - 2


    Zingem - Sint-Goriks    2 - 0


    Oudenhove - Velzeke     3 - 1


    Boekel - Bevere    2 - 4


    Sottegem B - FC Kluisbergen    3 - 2


    Wortegem - Horebeke   2 - 0


    Eine - Maarkedal     1 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Sint-Antelinks    3 - 1


    Baardegem - Kerksken   3 - 1


    Hofstade - Deftinge   4 - 1


    Zandbergen - Herzele-Ressegem   3 - 1


    Vlierzele - Denderleeuw   1 - 6


    Houtem - Bonanza B   3 - 0


    Mere - Gijzegem   1 - 1


    Haaltert - Doggen   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Sint-Pauwels    2 - 2

    Melsele B - Eksaarde   3 - 1

    SK Gerda - Robur B    0 - 2

    Moerbeke - Tielrode   1 - 0

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    4 - 0

    Meerdonk - Oudegem   3 - 1

    Bosdam Beveren - Kallo   2 - 1

    Klinge - YB Beveren   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - 9000 Gent    3 - 0

    Ooidonck-Leerne - Kaprijke-Bentille     1 - 5

    Knesselare - VS Destelbergen    3 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   2 - 2

    Middelburg - Zaffelare B   1 - 2

    Balgerhoeke - Oostakker    1 - 5

    Lotenhulle - Vinkt B   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Zingem B     6 - 3

    Bevere B - Boekel B     2 - 0

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    1 - 2

    Mater - Petegem Schelde   0 - 8

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem   1 - 2

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Volkegem - Eine B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Idegem    0 - 3

    Bonanza B - Everbeek    0 - 7

    Velzeke B - Oudenhove B    2 - 2

    Volkegem B - Opbrakel     3 - 1

    Strijpen - Michelbeke B   1 - 3

    Neigem - Jong Geraardsbergen    3 - 3

    Zegelsem - Ophasselt    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Aaigem    1 - 5

    Wichelen - Herdersem    0 - 1

    Heusden B - Lebbeke B   1 - 5

    Nieuwerkerken - Moorsel    2 - 3

    Bavegem - SK Merelbeke    2 - 7

    T. Melle - Serskamp-Schellebelle B   9 - 0

    OB Lebbeke - FC Dampoort   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Overmere    5 - 4

    Sp. Waasmunster B - Sinaai B    3 - 2

    Baasrode - Rupelmonde    0 - 1

    Daknam - Hoogeinde   0 - 1

    Sombeke - SVH Waasmunster   2 - 5

    Hamme-Zogge - Haasdonk B    5 - 2

    Zele B - Verrebroek   1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken B    4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    29-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 1 en zondag 2 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Adegem     1 - 0


    Sottegem - Dendermonde    1 - 2


    Mariakerke - Ninove    2 - 2


    Voorde-Appelterre - Elene-Grotenberge    1 - 0


    Waasmunster - Drongen   1 - 0


    Lochristi - Jong Zulte   5 - 1


    Zele - HO Kalken    2 - 0


    Bambrugge - KVV Ardennen   4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Merendree    6 - 0


    Maldegem - Zomergem     1 - 1


    Bellem - Sleidinge   1 - 1


    Waarschoot - Lovendegem   2 - 0


    Kleit - Meetjesland   2 - 0


    Zeveren - Sint-Laureins   3 - 3


    Assenede - Ertvelde    1 - 1


    Lembeke - Poesele    3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Meerbeke - Winnik     1 - 2

    Borsbeke - Burst    3 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem    2 - 1

    Edeboys - Munkzwalm    0 - 0

    Denderhoutem - Windeke   2 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen    1 - 0

    Meldert - Kluisbergen Sportief   3 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Machelen   3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Heikant    2 - 0

    Vrasene - Kieldrecht    1 - 1

    Haasdonk - Bazel      1 - 1

    Buggenhout - Sint-Gillis    1 - 1

    Schoonaarde - VSV Gent   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Doorslaar   3 - 2

    Kruibeke - Robur   2 - 0

    Grembergen - Sinaai     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Watervliet     1 - 1


    Vinderhoute - Evergem Center    1 - 5


    Bassevelde - Maria-Aalter    0 - 1


    Wachtebeke - Donk   2 - 2


    Belzele - Muide Gent   1 - 1


    Ursel - Vinkt   1 - 0


    Hansbeke - Nevele    3 - 1


    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Heusden - Destelbergen     1 - 3


    Massemen - HT Zwijnaarde    1 - 1


    Cercle Melle - Bottelare    1 - 1


    Moortsele - Melsen    0 - 0


    Sint-Denijs - Beervelde   3 - 3


    Zevergem - Lochristi B    3 - 4


    Serskamp-Schellebelle - Laarne-Kalken   6 - 3


    VC ZWijnaarde - Zaffelare   2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Nazareth-Eke - Michelbeke     4 - 3


    FC Kluisbergen - Wortegem    1 - 2


    Bevere - Eine      1 - 1


    Sint Goriks - Sottegem B   1 - 1


    Horebeke - Boekel   2 - 1


    Maarkedal - Oudenhove    2 - 1


    Velzeke - Gavere-Asper    0 - 1


    Elene-Grotenberge B - Zingem   3 - 3


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Mere   4 - 0

    Bonanza - Zandbergen    2 - 1

    Herzele-Ressegem - Hofstade   1 - 2

    Deftinge - Baardegem    1 - 1

    Doggen - Vlierzele   1 - 1

    Denderleeuw - Nederhasselt    1 - 0

    Gijzegem - Houtem   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Moerbeke     1 - 1

    YB Beveren - Rangers Opdorp      1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Kemzeke    0 - 1

    Eksaarde - SK Gerda   1 - 0

    Robur B - Meerdonk   3 - 1

    Oudegem - Bosdam Beveren   0 - 2

    Kallo - Klinge    0 - 1

    Tielrode - Melsele B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Ooidonck-Leerne     4 - 3

    Zaffelare B - De Pinte     5 - 1

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     7 - 1

    Vinkt B - Knesselare    0 - 2

    9000 Gent - Balgerhoeke    6 - 1

    Kaprijke-Bentille - Lotenhulle   0 - 1

    VS Destelbergen - Avrasya Gent    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Bevere B     0 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Volkegem    3 - 2

    Boekel B - Mater     6 - 1

    Munkzwalm B - Nokere-Kruishoutem B      2 - 4

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse   4 - 1

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    3 - 0

    Olsene - Nazareth-Eke B    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Volkegem B    2 - 0

    Idegem - Neigem   4 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    4 - 0

    Okegem - Velzeke B   6 - 0

    Opbrakel - Winnik B   3 - 0

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem   0 - 3

    Everbeek - Strijpen   3 - 2

    Michelbeke B = vrij

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Nieuwerkerken     3 - 5

    Smetlede - OB Lebbeke   1 - 0

    Herdersem - Rangers Merelbeke   3 - 1

    Moorsel - Bavegem   5 - 0

    FC Dampoort - Heusden B   2 - 1

    Lebbeke B - T. Melle    2 - 4

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sinaai B - Daknam   1 - 3

    SVH Waasmunster - Hamme-Zogge   3 - 3

    Haasdonk B - PD Kruibeke   0 - 3

    HO Kalken B - Zele B    2 - 1

    Verrebroek - Baasrode   2 - 1

    Rupelmonde - Sp. Waasmunster B   1 - 2

    Hoogeinde - Sombeke    1 - 0

    Overmere - Sint-Gillis-Waas    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (57 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, ...
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen

    Ronde 6 : wedstrijden op zondag 23 december om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Maarkedal
    TK Meldert - Zaffelare
    Sleidinge - Edeboys
    Vrasene - Kleit

    de halve finales zullen op 3 maart afgewerkt worden en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.




    Ronde 5 : wedstrijden op donderdag 1 november om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Herzele-Ressegem - Zaffelare   0 - 2
    Vrasene - Maldegem   1 - 0
    Maarkedal - Munkzwalm    2 - 2  pen  4 - 3
    Voorde Appelterre - Lembeke   2 - 2  pen  2 - 4
    Edeboys - Bambrugge    2 - 1
    Kleit - YB Beveren    5 - 1
    KVV Ardennen - TK Meldert    1 - 6
    Sleidinge - Elene-Grotenberge    2 - 2  pen  4 - 2



    Ronde 4 : wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maldegem - FC Kluisbergen   3 - 1
    Sottegem - Edeboys    2 - 4
    Herzele-Ressegem - Belzele   2 - 1
    Sint-Gillis - Sleidinge   1 - 3
    Zaffelare - Bosdam Beveren   3 - 0
    Destelbergen - Kleit   1 - 5
    Munkzwalm - Sint-Antelinks   5 - 1
    Elene-Grotenberge - Buggenhout    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Maarkedal   0 - 3
    YB Beveren - HO Kalken    6 - 2
    Vrasene - Grembergen    3 - 3  pen  4-3
    TK Meldert - Beervelde   2 - 1
    Burst - KVV Ardennen    2 - 2  pen  5-6
    Voorde Appelterre - Meetjesland   5 - 1
    Lembeke - Houtem    2 - 2   pen  6-5
    Bambrugge - Zele    8 - 0





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    Ronde 3 : wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Sinaai - Sleidinge    0 - 1
    Sp. Waasmunster - Burst    1 - 4
    FC Destelbergen - Berlare   3 - 1
    Buggenhout - Hofstade   3 - 0
    Sottegem - Lovendegem     5 - 1
    Sint-Goriks - Sint-Gillis   0 - 3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Haasdonk - Sint-Antelinks   0 - 2
    YB Beveren - Nazareth-Eke   5 - 2
    Sp. Waasmunster B - Houtem    0 - 7
    Wachtebeke - Meldert   1 - 2
    Bambrugge - Doggen   3 - 1
    Maria-Aalter - Zele   0 - 2
    Velzeke - Grembergen   1 - 2
    FC Kluisbergen B - Meetjesland    0 - 1
    Belzele - Borsbeke     7 - 3
    Denderleeuw - Munkzwalm   1 - 2
    Heusden - Vrasene     1 - 6
    Kleit - Heusden B   5 - 0
    HO Kalken - Aalter   4 - 1
    Maldegem - Heikant   6 - 0
    Michelbeke - Elene-Grotenberge   0 - 5
    Lembeke - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1
    Windeke - Bosdam Beveren   1 - 11
    FC Kluisbergen - Sint-Gillis-Waas     1 - 1   pen  4-3
    Jong Zulte  - Herzele-Ressegem    FF   0 - 5
    Voorde-Appelterre - Adegem   2 - 0
    Zaffelare - Ertvelde   3 - 1
    Sint-Denijs - Beervelde   2 - 2   pen  4-5
    Edeboys - Robur    3 - 1
    Maarkedal - Zomergem      1 - 0
    KVV Ardennen - HT Zwijnaarde   2 - 0



    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 12 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Serskamp-Schellebelle - Jong Zulte   2 - 4
    De Pinte - Vrasene    0 - 3
    Burst - Oostakker   9 - 2
    Deftinge - Bosdam Beveren    1 - 3
    Overmere - Sinaai     1 - 6
    Sp. Waasmunster - Hoogeinde    4 - 1
    Kerksken - Maldegem    1 - 5
    Lembeke - SK Gerda   4 - 1
    Avrasya Gent - Sint-Antelinks   1 - 2
    Michelbeke - Eksaarde   2 - 0
    Kruibeke - Herzele-Ressegem   1 - 3
    Muide Gent B - HT Zwijnaarde   3 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Okegem B   0 - 0 
    Nazareth-Eke - Erembodegem   1 - 0
    HO Kalken B - Heusden   1 - 2
    Moerbeke-Geraardsbergen - Zevergem    2 - 1
    Ertvelde - Aaigem   2 - 0
    Nokere-Kruishoutem - Aaigem    3 - 3  pen  2-4
    Aalter - Middelburg    7 - 0
    Drongen - Edeboys   3 - 3  pen  5-6
    Heusden B - Cercle Melle   2 - 2  pen  3-2
    Oudenhove - Sint-Goriks    1 - 1  pen 6-7
    Hofstade - Winnik B   1 - 0
    Sint-Gillis - Petegem Schelde    1 - 0
    Oudenhove B - Kleit   0 - 3
    Denderleeuw - Sint-Laureins   1 - 1 
    Olsene - Maria-Aalter   1 - 10
    Bevere - Wachtebeke      0 - 3
    Vinderhoute - KVV Ardennen    0 - 2
    Zele B - Elene-Grotenberge    1 - 1  pen 4-5
    Zaffelare - Gijzel-Oosterzele    2 - 1
    FC Kluisbergen B - Melsele B    2 - 1
    Hansbeke - Beervelde   1 - 4
    Wieze - Voorde-Appelterre   1 - 6
    Sleidinge - Geraardsbergen   12 - 0
    Sp. Waasmunster B - Kieldrecht    2 - 1
    Doggen - Baardegem   3 - 2
    Latem - Adegem   0 - 1
    Zomergem - Zeveren   2 - 0
    VC Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 5
    Assenede - Zele     1 - 3
    Meerbeke - Munkzwalm   1 - 3
    Belzele - Ursel   2 - 2 
    Meldert - Opdorp   4 - 1
    Windeke - Zegelsem    8 - 0
    Robur - Zandbergen    3 - 3   pen 6-5
    Poesele - Haasdonk   1 - 2
    HO Kalken - Bassevelde    3 - 2
    T. Melle - Bottelare   0 - 4
    Bambrugge - Horebeke     3 - 2
    YB Beveren - Sint-Kruis-Winkel    7 - 1
    Maarkedal - Wichelen   7 - 2
    Berlare - Nazareth-Eke B   3 - 0
    FC Kluisbergen - Meerdonk    2 - 2   pen  5-3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Velzeke - Dendermonde   4 - 0
    Kruibeke - Sottegem   2 - 2  pen  7-8
    Evergem Center - Borsbeke   1 - 4
    Lochristi - Heikant    2 - 6
    Sint-Denijs - Oudegem   7 - 2
    Mariakerke - Grembergen   0 - 2
    Zaffelare B - Buggenhout    1 - 3
    Meetjesland - Ninove   FF   5 - 0
    Lovendegem - Eine   0 - 0  pen  8-7





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (terugronde)
    Wedstrijden op zondag 5 augustus 16 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Michelbeke B     3 - 2
    Huise-Ouwegem - Overmere    3 - 0
    Merendree - Poesele     0 - 1
    Maria-Aalter - Balgerhoeke    3 - 0
    Hofstade - Zingem B     2 - 1
    Watervliet - Horebeke     2 - 1
    HO Kalken B - Volkegem B    1 - 1
    Munkzwalm B - Zevergem    0 - 2
    Velzeke B - Vinderhoute    2 - 2
    VSV Gent - Ursel   0 - 1
    Klinge - HT Zwijnaarde    1 - 0
    Kruibeke - Kluisbergen Sportief B    6 - 0
    De Pinte - Tielrode    4 - 0
    Bosdam Beveren - Mater    6 - 0
    Ertvelde - Bonanza     1 - 0
    Eksaarde - Sinaai B    6 - 0
    Olsene - Moorsel    2 - 1
    Daknam - Sint-Antelinks    2 - 1
    Mere - Kleit     1 - 3
    Vrasene - Denderhoutem    3 - 1
    Sint-Gillis - Robur B   3 - 1
    Oostakker - Ooidonck-Leerne    2 - 1
    Idegem - Sint-Gillis-Waas    1 - 1
    Middelburg - VS Destelbergen    3 - 0
    Moortsele - Meerbeke    3 - 3
    Herzele-Ressegem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 1
    Muide Gent - Buggenhout    3 - 3
    Sint-Amandsberg - Hansbeke   1 - 4
    Michelbeke - Ophasselt   5 - 3
    Petegem Schelde - SVH Waasmunster    0 - 0
    Sint-Goriks - Eine B    3 - 1
    Evergem Center - Massemen    2 - 0
    Belzele - Jong Geraardsbergen    6 - 0
    YB Beveren - Sint-Pauwels    3 - 0
    Bellem - FC Kluisbergen    3 - 1
    Robur - Bazel    0 - 1
    Kemzeke - Beervelde    2 - 1
    Cercle Melle - Lochristi B    4 - 1
    Gijzegem - Eine    1 - 2
    FC Kluisbergen B - Bonanza B   8 - 2
    Haasdonk B - Assenede    2 - 2
    Strijpen - Erembodegem     2 - 5
    Sp Waasmunster B - Haaltert     4 - 1
    VC Boekhoute - T. Melle   1 - 3
    Zingem - Sleidinge    0 - 2
    Melsele B - 9000 Gent     1 - 1
    Kieldrecht - Moerbeke    2 - 0
    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel    2 - 3
    Zaffelare - Schoonaarde    2 - 2
    Nieuwerkerken - Muide Gent B    0 - 0
    Zegelsem - Rangers Merelbeke   FF
    Neigem - Hoogeinde   1 - 2
    FCLC Ronse - Zele B   2 - 2
    Grembergen - Gavere-Asper   5 - 1
    WB Sint-Niklaas - Houtem   2 - 1
    Wieze - SK Merelbeke   3 - 2
    Baasrode - Lovendegem   0 - 5
    Heikant - Herdersem   6 - 0
    Waarschoot - Geraardsbergen   1 - 3
    Verrebroek - Deftinge    2 - 4
    DKW Evergem - Windeke    0 - 2
    Vinkt - Bevere    1 - 3
    VC Zwijnaarde - Everbeek   8 - 0
    Aaigem - Winnik   3 - 1
    Rupelmonde - Burst   3 - 5
    Wachtebeke - Donk   20 - 1
    Zeveren - Elene-Grotenberge B    2 - 1
    Serskamp-Schellebelle B - Zomergem    3 - 9
    Boekel B - Zaffelare B    1 - 7
    Maldegem - Nederhasselt    FF   5 - 0
    Lotenhulle - Wichelen    0 - 1
    Sint-Denijs - Melsen   2 - 1
    Bevere B - Bassevelde   0 - 3
    Edeboys - Nevele   3 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge   0 - 1
    Lebbeke B - Opbrakel    3 - 1
    Doorslaar - Okegem    3 - 4
    Kallo - Zandbergen    2 - 2
    Gijzel-Oosterzele - Wortegem    1 - 1
    Smetlede - Maarkedal    3 - 8
    Baardegem - Vinkt B    8 - 1
    Laarne-Kalken - Nazareth-Eke     2 - 2
    Winnik B - Kluisbergen Sportief    5 - 2
    Denderleeuw - Kaprijke-Bentille    12 - 0
    Velzeke - Vlierzele     4 - 0
    Oudegem - Bavegem     5 - 1
    SK Gerda - Sombeke    1 - 1
    Sint-Laureins - Machelen     4 - 3
    Boekel - Serskamp-Schellebelle    1 - 2
    Sottegem B - Borsbeke    0 - 6
    FC Dampoort - TK Meldert     FF   0 - 5
    Meetjesland - Volkegem     FF   5 - 0

    Het verdere vervolg van de Hofman Cup zie je op één van de onderstaande pagina's.



    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (heenronde)
    Wedstrijden op zondag 29 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maarkedal - Smetlede   4 - 1
    Ursel - VSV Gent   3 - 0
    Poesele - Merendree   3 - 1
    HT Zwijnaarde - Klinge   2 - 0
    Kluisbergen Sportief B - Kruibeke   1 - 4
    Tielrode - De Pinte  1 - 2
    Mater - Bosdam Beveren   0 - 5
    Bonanza - Ertvelde   3 - 2
    Sinaai B - Eksaarde   1 - 8
    Moorsel - Olsene   3 - 2
    Machelen - Sint-Laureins   1 - 1
    Sint-Antelinks - Daknam   4 - 1
    Kleit - Mere   1 - 0
    Volkegem B - HO Kalken B   0 - 5
    Denderhoutem - Vrasene   1 - 1
    Robur B - Sint-Gillis   2 - 7
    Ooidonck-Leerne - Oostakker   1 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Idegem   6 - 1
    VS Destelbergen - Middelburg   FF   0 - 5
    Meerbeke - Moortsele   1 - 0
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem   1 - 7
    Buggenhout - Muide Gent   FF   5 - 0
    Hansbeke - Sint-Amandsberg   8 - 0
    Balgerhoeke - Maria-Aalter   3 - 3
    Ophasselt - Michelbeke   0 - 2
    SVH Waasmunster - Petegem Schelde   0 - 2
    Eine B - Sint-Goriks    1 - 2
    Massemen - Evergem Center   1 - 3
    Vinkt B - Baardegem   0 - 4
    Jong Geraardsbergen - Belzele   0 - 5
    Sint-Pauwels - YB Beveren   1 - 0
    Serskamp-Schellebelle - Boekel   6 - 1
    FC Kluisbergen - Bellem   2 - 0
    Bazel - Robur   0 - 2
    Beervelde - Kemzeke   3 - 1
    Lochristi B - Cercle Melle   2 - 4
    Zingem B - Hofstade   0 - 3
    Eine - Gijzegem   6 - 1
    Volkegem - Meetjesland   1 - 5
    Wortegem - Gijzel-Oosterzele  1 - 4
    Bonanza B - FC Kluisbergen B   0 - 0
    Assenede - Haasdonk B.  3 - 1
    Nazareth-Eke - Laarne-Kalken   3 - 1
    Erembodegem - Strijpen   6 - 1
    Haaltert - Sp Waasmunster B   3 - 2
    T. Melle - VC Boekhoute   3 - 1
    Sleidinge - Zingem   2 - 1
    Michelbeke B - Lembeke   0 - 12
    Kluisbergen Sportief - Winnik B    1 - 2
    9000 Gent - Melsele B    1 - 2
    Moerbeke - Kieldrecht   0 - 1
    Kaprijke-Bentille - Denderleeuw   0 - 4
    Sint-Kruis-Winkel - Knesselare   2 - 0
    Schoonaarde - Zaffelare   5 - 5
    Muide Gent B - Nieuwerkerken   5 - 0
    Rangers Merelbeke - Zegelsem   5 - 2
    Hoogeinde - Neigem   5 - 0
    Zele B - FCLC Ronse   0 - 0
    Gavere-Asper - Grembergen   2 - 4
    Houtem - WB Sint-Niklaas   3 - 1
    SK Merelbeke - Wieze   0 - 1
    Vinderhoute - Velzeke B   FF   5 - 0
    Lovendegem - Baasrode   FF   5 - 0
    Herdersem - Heikant   1 - 3
    Vlierzele - Velzeke   0 - 3
    Borsbeke - Sottegem B    2 - 2
    Geraardsbergen - Waarschoot   1 - 0
    Deftinge - Verrebroek   2 - 1
    Windeke - DKW Evergem   1 - 2
    Bevere - Vinkt   5 - 2
    Everbeek - VC Zwijnaarde   3 - 1
    Winnik - Aaigem   0 - 4
    Bavegem - Oudegem    0 - 4
    TK Meldert - FC Dampoort    FF   5 - 0
    Burst - Rupelmonde   6 - 1
    Donk - Wachtebeke   2 - 2
    Elene-Grotenberge B - Zeveren    1 - 3
    Sombeke - SK Gerda  2 - 5
    Zomergem - Serskamp-Schellebelle B   7 - 1
    Overmere - Huise-Ouwegem   3 - 0
    Zaffelare B - Boekel B   1 - 3
    Nederhasselt - Maldegem   1 - 8
    Zevergem - Munkzwalm B   2 - 1
    Wichelen - Lotenhulle   1 - 1
    Melsen - Sint-Denijs   1 - 1
    Bassevelde - Bevere B   FF   5 - 0
    Nevele - Edeboys   1 - 2
    Hamme-Zogge - SKB Sint-Niklaas   1 - 4
    Opbrakel - Lebbeke B   2 - 2
    Okegem - Doorslaar   0 - 1
    Horebeke - Watervliet   4 - 0
    Zandbergen - Kallo   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (58 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Lochristi   ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Mariakerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Voorde Appelterre

    Drongen - Waasmunster

    Dendermonde - Sottegem

    KVV Ardennen - Bambrugge

    HO Kalken - Zele

    Adegem - Aalter    ( 15 uur ) 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Assenede    ( zaterdag 19.30 uur )


    Meetjesland - Kleit    ( zaterdag 20 uur )


    Sint-Laureins - Zeveren


    Lovendegem - Waarschoot


    Sleidinge - Bellem


    Zomergem - Maldegem


    Merendree - Latem


    Poesele - Lembeke   ( 15 uur )   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Denderhoutem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Borsbeke

    Winnik - Meerbeke

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele

    Munkzwalm - Edeboys

    Machelen - Nokere-Kruishoutem

    Kluisberen Sportief - Meldert    ( 15 uur )

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Vrasene   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Robur - Kruibeke

    Doorslaar - WB Sint-Niklaas

    Sint-Gillis - Buggenhout

    Bazel - Haasdonk

    VSV Gent - Sschoonaarde

    Heikant - Berlare  


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Vinderhoute     ( zaterdag 19 uur )


    Muide Gent - Belzele   ( zaterdag 19 uur )


    Watervliet - Boekhoute


    Vinkt - Ursel


    Nevele - Hansbeke


    Maria-Aalter - Bassevelde


    Donk - Wachtebeke


    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem

        

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle    ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )


    Beervelde - Sint-Denijs


    Bottelare - Cercle Melle


    FC Destelbergen - Heusden


    Lochristi B - Zevergem


    HT Zwijnaarde - Massemen   ( 15 uur )


    Zaffelare - VC Zwijnaarde   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Horebeke     ( zaterdag 19.30 uur )

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Gavere-Asper - Velzeke

    Oudenhove - Maarkedal

    Eine - Bevere

    Sottegem B - Sint-Goriks    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Denderleeuw    ( zaterdag 19 uur )


    Hofstade - Herzele-Ressegem


    Zandbergen - Bonanza


    Mere - Sint-Antelinks


    Houtem - Gijzegem


    Vlierzele - Doggen


    Haaltert - Kerksken


    Baardegem - Deftinge   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE E :


    SK Gerda - Eksaarde   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Oudegem   ( zaterdag 20 uur )

    Moerbeke - Sint Pauwels

    Klinge - Kallo

    Opdorp - YB Beveren

    Meerdonk - Robur B

    Kemzeke - SKB Sint-Niklaas

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zaffelare B    ( zaterdag 19 uur )

    Ooidonck-Leerne - Oostakker    ( zaterdag 19.30 uur )

    Avrasya Gent - VS Destelbergen

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B

    Knesselare - Vinkt B

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille

    Balgerhoeke - 9000 Gent    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde    ( vrijdag 20 uur )

    Bevere B - Eine B    ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Olsene   

    Mater - Boekel B

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B   

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Opbrakel  ( vrijdag 19.30 uur )

    Velzeke B - Okegem    ( zaterdag 15 uur )

    Bonanza B - Ophasselt    ( zaterdag 15 uur )

    Volkegem B - Oudenhove B    ( zaterdag 18.30 uur )

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Neigem - Idegem

    Strijpen - Everbeek    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Herdersem    ( zaterdag 14.30 uur )

    Wichelen - SK Merelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Lebbeke B

    Heusden B - FC Dampoort

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle B

    Bavegem - Moorsel

    OB Lebbeke - Smetlede   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Rupelmonde  ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - Verrebroek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zele B - HO Kalken B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Hoogeinde

    Sint-Gillis-Waas - Overmere

    Daknam - Sinaai B

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster

    PD Kruibeke - Haasdonk B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Sottegem - Ninove   ( zaterdag 22 december om 20 uur )

    Aalter - KVV Ardennen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mariakerke - Adegem

    Voorde Appelterre - Dendermonde

    Zele - Jong Zulte

    Bambrugge - HO Kalken

    Lochristi - Drongen

    Waasmunster - Elene-Grotenberge   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Sleidinge   ( zaterdag 19.30 uur )


    Latem - Ertvelde    ( zaterdag 19.30 uur )


    Kleit - Lovendegem


    Zeveren - Meetjesland


    Bellem - Poesele


    Waarschoot - Zomergem


    Assenede - Sint-Laureins


    Lembeke - Merendree   

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Denderhoutem - Machelen   

    Nokere-Kruishoutem - Munkzwalm

    Edeboys - Erembodegem

    Gijzel-Oosterzele - Windeke

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief

    Meerbeke - Burst

    Borsbeke - Geraardsbergen   ( 15 uur )

    Meldert - Winnik   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - VSV Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Doorslaar   ( zaterdag 19.30 uur )

    Berlare - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Buggenhout - Bazel

    WB Sint-Niklaas - Sint-Gillis

    Schoonaarde - Sinaai

    Grembergen - Heikant   ( 15 uur )

    Kruibeke - Kieldrecht   ( 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Sint-Kruis-Winkel     ( zaterdag 19.30 uur )


    Bassevelde - Evergem Center   ( zaterdag 19.30 uur )


    DKW Evergem - Donk


    Wachtebeke - Nevele


    Hansbeke - Vinkt


    Ursel - Watervliet


    Boekhoute - Muide Gent


    Belzele - Maria-Aalter   

          

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Zaffelare    ( zaterdag 18 uur )


    Zevergem - FC Destelbergen    ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Beervelde   ( zaterdag 19.30 uur )


    VC Zwijnaarde - Melsen


    Moortsele - Laarne-Kalken


    Serskamp-Schellebelle - Lochristi B


    Heusden - Bottelare


    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Gavere-Asper    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Eine

    Velzeke - Oudenhoe

    Sint-Goriks - Zingem

    Horebeke - Wortegem

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke  

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem


    Gijzegem - Mere


    Sint-Antelinks - Nederhasselt 


    Herzele-Ressegem - Zandbergen


    Deftinge - Hofstade


    Kerksken - Baardegem


    Doggen - Haaltert


    Denderleeuw - Vlierzele   

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp   ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - Melsele B

    Tielrode - Moerbeke

    Kallo - Bosdam Beveren

    Oudegem - Meerdonk

    Robur B - SK Gerda   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke    ( zaterdag 20 uur )

    Vinkt B - Lotenhulle    ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - Knesselare

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    ( zaterdag 18 uur )

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Mater  

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Velzeke    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Winnik B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Everbeek - Bonanza B

    Ophasselt - Zegelsem

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Opbrakel - Volkegem B    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle   ( zaterdag 19 uur )

    Lebbeke B - Heusden B    ( zaterdag 20 uur )

    FC Dampoort - OB Lebbeke

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - Bavegem

    Aaigem - Rangers Merelbeke

    Herdersem - Wichelen   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B

    SVH Waasmunster - Sombeke

    Haasdonk B - Hamme-Zogge

    Rupelmonde - Baasrode

    Overmere - PD Kruibeke

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas

    Sinaai - Sp Waasmunster B   ( 15 uur )

    Hoogeinde - Daknam   ( 15 uur )   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • May stelt Brexit-stemming uit
  • Canadese rechter buigt zich opnieuw over verzoek tot vrijlating Huawei-topvrouw
  • Waarom er vaker burenruzies zijn
  • Utrecht schopt tegen heilig huisje: nieuwe woontoren wordt hoger dan de Dom
  • Britse media: May van plan Brexit-stemming uit te stellen
  • River Plate rekent in beladen finale Copa Libertadores af met rivaal Boca Juniors
  • EU-hof van Justitie: Britten kunnen Brexit eenzijdig intrekken
  • Rekenkamer: ‘harde’ Brexit kost Nederlandse overheid 2,3 miljard
  • ‘Uiteindelijk worden we allemaal één, daar ben ik van overtuigd’
  • Politie registreert de afkomst van agenten (en weet dat dat niet mag)

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Handbalsters met speels gemak langs Kroatië
  • Teambazen zetten Max Verstappen op twee
  • Grote politiemacht bij Superclásico in Madrid
  • Geldige finish voor crashende motorcoureurs
  • Italiaanse Supercup ondanks protesten in Saudi-Arabië
  • Kramer: Schaf Sportgala af!
  • Caldas na pijnlijke nederlaag: ‘We vielen als ploeg uiteen’
  • Nederlanders scoren er al 26 jaar op los in Premier League
  • Manchester United - Arsenal: de verbleekte topper
  • Robben kampt met bovenbeenblessure

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!