Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • UCI-voorzitter Cookson: "Veel vertrouwen in herverkiezing"
  • Red Flame Lorca Van De Putte volgt Biesmans en DaniŽls naar Bristol City
  • VIDEO: Tom Boonen opent pastabar: "Duizenden kilo's van gegeten tijdens carriŤre"
  • Mertens' toernooi in Tokio stopt in kwartfinale
  • Fissette: "Het niveau van het vrouwentennis ligt de laatste jaren steeds hoger"
  • Nadal zet Del Potro opzij in 4 sets en stoot door naar de finale
  • Van Aert snoeit in crossprogramma en past voor het EK
  • Groenewegen houdt Ewan van een 4e ritzege in Groot-BrittanniŽ
  • Schurter verovert zijn 6e wereldtitel mountainbike, Belgen spelen geen rol
  • Stephens wint Amerikaans onderonsje in finale US Open
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • De bedgeheimen van Astrid Coppens: "De laatste 6 jaar van onze relatie hadden wij geen seks meer"
  • "Mijn dochter van 20 ligt op sterven, en dan wil die arts over orgaandonatie praten"
  • "Eindelijk iemand die zich smijt!": maten van Houston's Problem zetten het Voice-kot op stelten
  • Nicole Kidman heeft enkele erg vreemde dingen gedaan op Emmy's en Twitter keek met open mond toe
  • "Dit is het grootste publiek ooit. Punt uit!": Sean Spicer steelt de show tijdens Emmy Awards
  • De Slimste Mens Ter Wereld is toe aan een nieuw seizoen: met deze hilarische video wordt de jury voorgesteld
  • Ruzie bij 'Sky Is The Limit': "Dave gaat rondbazuinen dat ik een overspelige homo ben"
  • Ondanks groot verdriet zit Stefaan Degand opnieuw in jury 'Slimste Mens': "Ik moet verder"
  • "Ik heb nooit verborgen dat ik hoofdtrainer wilde worden, en dat ga ik ook nu niet doen"
  • Boze reacties op nieuwe voedingsdriehoek: "Vleeswaren op zelfde voet plaatsen als snoep en chips is onverantwoord"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Rutte: mooie troonrede
  • "Hier word je weer als mens behandeld"
  • Tanja Jess: Dagelijks gaan er 56 vrouwen dood aan hart- en vaatziekten
  • Druk bij Prinsjesdag
  • Opvallende keuze Keizer
  • Handige make-up tips bij LecoLook
  • Film John Leddy beleeft premiŤre in Londen
  • Importprijzen VS gaan omhoog
  • Woningbouw VS toont opnieuw dip
  • 'Rustig begin voor Wall Street in de maak'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Aung San Suu Kyi trekt boetekleed niet aan in toespraak over Rohingya
  • Helft zwangere vrouwen gediscrimineerd op werkvloer: 'Hoezo wordt contract zwangere niet verlengd?'
  • Stadsschouwburg en Toneelgroep Amsterdam gaan fuseren
  • De Volkskrant zoekt stagiairs
  • Koning toont medeleven met eilanden in verder vlakke Troonrede
  • Lees hier de volledige tekst van de Troonrede
  • Live - Koning: 'Belangrijk dat meer mensen gaan profiteren van economische voorspoed'
  • Live - Koninklijk paar arriveert bij de Ridderzaal
  • Live - Kiezer heeft nog niet veel vertrouwen in Rutte III
  • Kritiek op Rohingya-toespraak Aung San Suu Kyi: 'leugenachtig' en 'contraproductief'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Het Wilhelmus of extra gymles
  • Waarom Singapore Max Verstappen hoop geeft in bange dagen
  • Sport Vandaag: Davis Cup, eredivisie en vrije trainingen in Singapore
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Bauza
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemd Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ
  • Aanklager wil hogere straf voor Lozano en eist 3 duels schorsing
  • FIFA houdt wereldranglijst aan bij loting WK
  • Tafeltennissters naar laatste acht op EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Voorde - Sottegem      2 - 1

    De Pinte - Appelterre    2 - 0

    Aalter - Zele    2 - 4

    Dendermonde - Lochristi     2 - 3

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   4 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Berlare   0 - 1

    Zelzate - Robur    4 - 3

    Drongen - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Poesele - Merendree     2 - 2

    Maldegem - Meetjesland     2 - 5

    Kleit - Assenede   2 - 3

    Bellem - Adegem   1 - 2

    Belzele - Evergem Center   1 - 0

    Zeveren - Lovendegem   4 - 6

    Waarschoot - Zomergem    0 - 3

    Sleidinge - Mariakerke   0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Bambrugge    0 - 3

    Munkzwalm - Jong Zulte    0 - 2

    Burst - Eine   9 - 3

    Denderhoutem - Machelen    3 - 0

    Gavere-Asper - Geraardsbergen   0 - 2

    Meerbeke - Windeke   2 - 4

    Winnik - Borsbeke    2 - 5

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - YB Beveren    1 - 2

    Sp. Waasmunster - Heikant     7 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     4 - 1

    Kruibeke - Moerbeke   3 - 0

    Buggenhout - Meldert   0 - 3

    Schoonaarde - Doorslaar    0 - 1

    Grembergen - Sinaai    1 - 2

    KV Sint-Gillis - Bazel   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ursel      1 - 1

    Watervliet - DKW Evergem     0 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins     3 - 4

    Knesselare - Hansbeke    0 - 2

    Wachtebeke - VSV Gent   2 - 4

    Kaprijke-Bentille - Nevele    1 - 4

    Maria-Aalter - Vinkt    0 - 4

    Lembeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - FC Destelbergen     2 - 2

    Beervelde - Latem     0 - 1

    Moortsele - Houtem   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Heusden   1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Massemen   4 - 1

    Zevergem - VC Zwijnaarde    2 - 2

    Overmere - Cercle Melle    3 - 3

    Sint-Denijs - 9000 Gent    9 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Volkegem    4 - 0

    Boekel - Nazareth-Eke     0 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bevere     2 - 0

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B     1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    4 - 0

    Oudenhove - Olsene    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Wortegem     1 - 1

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Nederhasselt    1 - 4

    Denderleeuw - Mere    1 - 0

    Okegem - Deftinge    1 - 3

    Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     0 - 2

    Zandbergen - Hofstade   2 - 1

    Gijzegem - Erembodegem   3 - 11

    Doggen - Wieze   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - WB Sint-Niklaas     0 - 4

    SK Gerda - Bosdam Beveren    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp     2 - 1

    Melsele B - Oudegem     2 - 3

    Robur B - Klinge   4 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam    3 - 2

    Kallo - Kieldrecht   1 - 1

    Eksaarde - SVH Waasmunster   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute - Ooidonck-Leerne     6 - 2

    Vinderhoute - Muide Gent B     4 - 1

    Oostakker - Middelburg   3 - 4

    VS Destelbergen - Donk    0 - 4

    Lotenhulle - Sint-Denijs B    2 - 0

    Sint-Amandsberg - Bassevelde    1 - 9

    Avrasya Gent - Poesele B    4 - 2

    Heusden B - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem     3 - 4

    Eine B - Munkzwalm B     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Boekel B     2 - 1

    Volkegem B - Zingem B     3 - 1

    Horebeke - Kluisbergen Sportief B   0 - 2

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    1 - 1

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B   3 - 2

    Mater - FCLC Ronse    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - Everbeek     0 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel     1 - 2

    Aaigem - Zegelsem    3 - 1

    Strijpen - Bonanza B    2 - 2

    Neigem - Idegem   5 - 1

    Bavegem - Oudenhove B     1 - 4

    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks   4 - 0

    Jong Geraardsbergen - Vlierzele   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 5 )

    HO Kalken B - Moorsel      2 - 4

    FC Dampoort - Jong Lede B    3 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   2 - 5

    Laarne-Kalken B - Herdersem    2 - 2

    Rangers Merelbeke - T. Melle   1 - 3

    Balegem - SK Merelbeke    1 - 0

    Edeboys B - Melsen   2 - 5

    Bottelare - Wichelen    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 5 )

    Sombeke - Kemzeke     2 - 2

    PD Kruibeke - Zaffelare B    4 - 1

    Meerdonk - Buggenhout B    6 - 0

    Verrebroek - Tielrode    1 - 7

    Zele B - Rupelmonde    1 - 0

    Stekene B - Hoogeinde    0 - 0

    Lochristi B - Baasrode   3 - 0

    Lebbeke B - Waasmunster B   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (35 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Drongen     1 - 3

    Berlare - Aalter    4 - 2

    Sottegem - HO Kalken    1 - 3

    Appelterre - Elene-Grotenberge    0 - 1

    KVV Ardennen - Zelzate    0 - 1

    Zele - Dendermonde    1 - 1

    Lochristi - Voorde    2 - 1

    Robur - Sint-Gillis-Waas    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Bellem      1 - 4

    Maldegem - Sleidinge    2 - 1

    Meetjesland - Kleit      3 - 3

    Lovendegem - Poesele    0 - 4

    Merendree - Belzele    0 - 0

    Assenede - Waarschoot    1 - 3

    Adegem - Mariakerke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Gavere-Asper    4 - 3

    Burst - Winnik    0 - 2

    Machelen - Borsbeke    0 - 2

    Edeboys - Kluisbergen Sportief    1 - 2

    Bambrugge - Denderhoutem    3 - 2

    Eine - Munkzwalm   0 - 4

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Jong Zulte - Meerbeke     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Vrasene    2 - 3

    Moerbeke - Sinaai    0 - 3

    Meldert - Kruibeke    0 - 1

    Zaffelare - Sp. Waasmunster   2 - 3

    Heikant - Buggenhout   3 - 2

    Doorslaar - Haasdonk    2 - 1

    KV Sint-Gillis - Grembergen    2 - 4

    YB Beveren - Schoonaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ursel     3 - 1

    Hansbeke - Watervliet    3 - 2

    Knesselare - Muide Gent    1 - 4

    DKW Evergem - Kaprijke-Bentille   4 - 0

    Sint-Laureins - Wachtebeke    3 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ertvelde    0 - 1

    Vinkt - Lembeke    0 - 1

    Nevele - Maria-Aalter    4 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Sint-Denijs     5 - 3

    9000 Gent - Overmere     5 - 2

    Massemen - FC Destelbergen    1 - 3

    Cercle Melle - Beervelde     1 - 3

    Latem - Moortsele     3 - 1

    Zevergem - Laarne-Kalken     1 - 1

    Heusden - Serskamp-Schellebelle    2 - 0

    Houtem - HT Zwijnaarde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Zingem     1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 4

    Nazareth-Eke - Vurste-Semmerzake     2 - 0

    Velzeke - Sottegem B    1 - 1

    Sint Goriks - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Wortegem     1 - 0

    Olsene - Boekel     3 - 1

    Volkegem - Oudenhove    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Baardegem     4 - 4

    Mere - Bonanza    5 - 0

    Haaltert - Zandbergen    3 - 0

    Hofstade - Gijzegem    3 - 3

    Erembodegem - Okegem    3 - 0

    Deftinge - Wieze    0 - 0

    Denderleeuw - Doggen   0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Hamme-Zogge      2 - 1

    Melsele B - SKB Sint-Niklaas      1 - 0

    Bosdam Beveren - Kallo    3 - 3

    Oudegem - SK Gerda    3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Opdorp    1 - 0

    SVH Waasmunster - Sint-Pauwels    1 - 3

    Klinge - Eksaarde   2 - 0

    Daknam - Robur B   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Balgerhoeke      1 - 0

    Muide Gent B - Lotenhulle    2 - 1

    Poesele B - Boekhoute     0 - 5

    Bassevelde - Vinderhoute     0 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VS Destelbergen - Heusden B   0 - 2

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg    5 - 1

    Middelburg - Avrasya Gent    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Horebeke     2 - 3

    Boekel B - Mater    0 - 1

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem     0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nazareth-Eke B     1 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B    1 - 2

    Zingem B - Maarkedal     0 - 5

    FCLC Ronse - Volkegem B     1 - 3

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Neigem     2 - 3

    Bonanza B - Vlierzele       1 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen    3 - 2

    Idegem - Michelbeke B     2 - 0

    Everbeek - Aaigem    1 - 0

    Opbrakel - Strijpen    1 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 3

    Sint-Antelinks - Bavegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Smetlede - FC Dampoort     7 - 1

    Wichelen - T. Melle    4 - 6

    Jong Lede B - Edeboys B     5 - 2

    Laarne-Kalken B - Rangers Merelbeke    1 - 3

    Herdersem - Nieuwerkerken    4 - 0

    Gijzel-Oosterzele B - HO Kalken B    3 - 5

    SK Merelbeke - Melsen   0 - 10

    Moorsel - Balegem     STOPG.

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Zaffelare B - Stekene B     6 - 2

    Kemzeke - Haasdonk B     1 - 2

    Waasmunster B - Meerdonk     5 - 1

    Baasrode - Zele B    2 - 1

    Hoogeinde - Sombeke    2 - 3

    Lebbeke B - PD Kruibeke    0 - 7

    Verrebroek - Rupelmonde   2 - 4

    Buggenhout B - Lochristi B    5 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    HO Kalken B - Jong Lede B       4 - 3

    Balegem - Gijzel-Oosterzele B     1 - 5

    Melsen - Moorsel     2 - 0

    Edeboys B - Smetlede    1 - 3

    Nieuwerkerken - Laarne-Kalken B    1 - 2

    FC Dampoort - Herdersem    1 - 6

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 3

    Bottelare - SK Merelbeke     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    Tielrode - Kemzeke     3 - 1

    Zele B - Buggenhout B     4 - 1

    Lochristi B - Meerdonk     5 - 2

    Sombeke - Zaffelare B     3 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    1 - 5

    Baasrode - Verrebroek    1 - 2

    Waasmunster B - PD Kruibeke     1 - 2

    Stekene B - Lebbeke B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (46 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Robur     2 - 1

    Dendermonde - Berlare     2 - 3

    Voorde - Zele   0 - 1

    Elene-Grotenberge - De Pinte    3 - 2

    Drongen - Sottegem    4 - 3

    Zelzate - Appelterre    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - KVV Ardennen    1 - 5

    HO Kalken - Lochristi     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Maldegem     1 - 0

    Mariakerke - Evergem Center   2 - 2

    Sleidinge - Adegem     1 - 1

    Waarschoot - Meetjesland    1 - 2

    Zeveren - Assenede    2 - 1

    Poesele - Zomergem   2 - 2

    Belzele - Lovendegem    0 - 1

    Bellem - Merendree    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gijzel-Oosterzele - Windeke    6 - 2

    Kluisbergen Sportief - Geraardsbergen     2 - 2

    Borsbeke - Bambrugge      1 - 2

    Denderhoutem - Edeboys    3 - 1

    Winnik - Machelen    3 - 3

    Meerbeke - Eine    3 - 1

    Gavere-Asper - Jong Zulte    1 - 3

    Munkzwalm - Burst      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Doorslaar    1 - 1

    Vrasene - KV Sint-Gillis     2 - 0

    Haasdonk - YB Beveren    2 - 1

    Buggenhout - Zaffelare     2 - 0

    Kruibeke - Heikant    3 - 1

    Grembergen - Moerbeke    1 - 2

    Schoonaarde - Bazel    3 - 1

    Sinaai - Meldert     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - VSV Gent    0 - 1

    Ertvelde - Vinkt      2 - 1

    Watervliet - Knesselare     2 - 2

    Lembeke - Nevele    5 - 0

    Maria-Aalter - DKW Evergem    0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Hansbeke    1 - 2

    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3

    Ursel - Sint-Laureins    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Massemen     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Houtem    3 - 3

    HT Zwijnaarde - Latem    2 - 2

    Moortsele - Cercle Melle    2 - 0

    Beervelde - 9000 Gent    1 - 1

    Overmere - VC Zwijnaarde      2 - 2

    Sint-Denijs - Zevergem   4 - 3

    FC Destelbergen - Heusden    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Velzeke    1 - 2

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke      2 - 0

    Vurste-Semmerzake - Olsene     2 - 1

    Boekel - Volkegem     3 - 0

    Sottegem B - Sint Goriks    2 - 1

    Oudenhove - Michelbeke     3 - 1

    Wortegem - Bevere    7 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Elene-Grotenberge B    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Nederhasselt     1 - 2

    Bonanza - Denderleeuw    2 - 2

    Wieze - Erembodegem    1 - 6

    Doggen - Deftinge   1 - 1

    Baardegem - Mere    0 - 0

    Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4

    Gijzegem - Haaltert   6 - 1

    Okegem - Hofstade   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Klinge     2 - 2

    SK Gerda - Melsele B     2 - 2

    SKB Sint-Niklaas - WB Sint-Niklaas     2 - 2

    Kallo - Oudegem     1 - 2

    Hamme-Zogge - Bosdam Beveren    0 - 4

    Robur B - Kieldrecht    2 - 7

    Eksaarde - Daknam    3 - 1

    Opdorp - SVH Waasmunster    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Ooidonck-Leerne    8 - 0

    Lotenhulle - Bassevelde    0 - 0

    Oostakker - VS Destelbergen   2 - 7

    Balgerhoeke - Muide Gent B    4 - 2

    Heusden B - Sint-Denijs B   2 - 3

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    Boekhoute - Middelburg    3 - 2

    Sint-Amandsberg - Poesele B   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Munkzwalm B      0 - 0

    Mater - Kluisbergen Sportief B       1 - 5

    Volkegem B - Boekel B      0 - 1

    Eine B - Zingem B       4 - 1

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B     3 - 3

    Maarkedal - FCLC Ronse    6 - 0

    Horebeke - Petegem Schelde    3 - 2

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B     0 - 3

    Michelbeke B - Oudenhove B     2 - 2

    Strijpen - Idegem   0 - 0

    Aaigem - Ophasselt    1 - 0

    Vlierzele - Opbrakel    7 - 3

    Herzele-Ressegem - Everbeek    2 - 1

    Bavegem - Zegelsem     1 - 1

    Neigem - Sint-Antelinks    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 2 weekend 3 september

    Jong Lede B - Balegem     4 - 1

    Herdersem - Edeboys B    5 - 0

    Moorsel - Bottelare    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - Melsen    0 - 1

    SK Merelbeke - T. Melle    0 - 8

    Laarne-Kalken B - FC Dampoort   3 - 6

    Nieuwerkerken - Rangers Merelbeke    2 - 0

    Smetlede - HO Kalken B    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 2 weekend 3 september

    Zaffelare B - Haasdonk B      4 - 1

    Kemzeke - Rupelmonde     5 - 1

    PD Kruibeke - Meerdonk    2 - 4

    Lochristi B - Zele B    4 - 0

    Hoogeinde - Tielrode   2 - 5

    Lebbeke B - Sombeke    0 - 5

    Verrebroek - Buggenhout B   1 - 4

    Stekene B - Waasmunster B      1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Bottelare - Gijzel-Oosterzele B     5 - 0

    Balegem - Smetlede      0 - 4

    Edeboys B - Rangers Merelbeke    1 - 2

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    0 - 5

    HO Kalken B - Herdersem    2 - 0

    Melsen - Jong Lede B    9 - 0

    T. Melle - Moorsel     2 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Rupelmonde - Hoogeinde    2 - 3

    Tielrode - Zaffelare B     5 - 3

    Meerdonk - Zele B    5 - 2

    Lochristi B - Verrebroek     1 - 4

    Waasmunster B - Sombeke     2 - 2

    Haasdonk B - Lebbeke B    1 - 1

    Baasrode - Kemzeke    0 - 5

    Stekene B - PD Kruibeke    3 - 4

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (73 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden op zondag 27 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Maldegem    1 - 1  (3-4)
    Sinaai - Assenede   1 - 0   (1-4)
    Sp. Waasmunster - Zelzate    1 - 4   (5-5)
    YB Beveren - Sint-Gillis-Waas     5 - 1
    Adegem - Moerbeke    3 - 0   (3-2)
    Meetjesland - Doorslaar    3 - 2   (3-2)
    Waarschoot - Lochristi    1 - 5   (5-2)
    Kleit - HO Kalken     1 - 3  (4-5)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Machelen   0 - 3   (5-5)
    Sleidinge - Jong Zulte   1 - 1  (3-4)
    Evergem Center - Aalter   0 - 1   (4-4)
    Belzele - Drongen   3 - 5   (5-3)
    Bambrugge - Zeveren      FF   5 - 0
    Geraardsbergen - Poesele   0 - 2   (3-4)
    Kluisbergen Sportief - De Pinte     0 - 2  (4-1)
    Eine - KVV Ardennen      2 - 0

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sint-Gillis   6 - 1   (3-2)
    Merendree - Buggenhout   4 - 2   (3-4)
    Bellem - Elene-Grotenberge   2 - 1   (4-4)
    Mariakerke - Sottegem   2 - 3  (4-5)
    Borsbeke - Meldert    1 - 1   (4-4)
    Burst - Grembergen   3 - 1   (4-4)
    Meerbeke - Voorde    2 - 2   (4-2)
    Winnik - Appelterre     0 - 4

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Gijzel-Oosterzele     2 - 3
    Bazel - Edeboys    2 - 2  (5-5)
    Zaffelare - Robur   1 - 7   (4-5)
    Kruibeke - Dendermonde     1 - 0  (5-4)
    Berlare - Munkzwalm   2 - 3   (5-4)
    Zele - Denderhoutem   0 - 1  (4-2)
    Heikant - Windeke    0 - 4   (5-5)
    Schoonaarde - Gavere-Asper   2 - 1  (5-3)

    Reeks 3A
    Watervliet - WB Sint-Niklaas   1 - 2
    Sint-Laureins - SK Gerda    3 - 4  (4-3)
    Kaprijke-Bentille - Eksaarde     2 - 2  (3-4)
    Lembeke - Melsele B    6 - 0   (3-4)
    Beervelde - Sint-Pauwels    2 - 1
    Kieldrecht - Sint-Kruis-Winkel   4 - 0  (5-4)
    Kallo - Ertvelde    4 - 2
    Klinge - Overmere    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Wachtebeke    3 - 4   (5-5)
    Bosdam Beveren - DKW Evergem   2 - 1  (3-3)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nazareth-Eke   1 - 5  (4-4)
    Knesselare - Olsene    4 - 2  (2-3)
    Ursel - Vurste-Semmerzake    1 - 2  (4-4)
    Zevergem - Wortegem   2 - 2  (3-5)
    Deftinge - Nokere-Kruishoutem   0 - 4  (3-5)
    FC Kluisbergen - Ursel   1 - 0  (5-5)
    Boekel - Nevele     2 - 2   (4-2)
    Volkegem - Hansbeke   0 - 3  (4-4)
    Zingem - Latem     2 - 5  (4-4)
    Bevere - Bonanza   3 - 1  (5-4)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Houtem   2 - 1  (4-5)
    Doggen Erembodegem - Moortsele   0 - 3   (3-4)
    Haaltert - Velzeke   1 - 1  (1-4)
    Denderleeuw - Serskamp-Schellebelle    2 - 3  (4-5)
    Mere - Massemen    1 - 2   (5-5)
    Elene-Grotenberge B - Nederhasselt   1 - 3   (4-5)
    Sint-Goriks - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4  (4-4)
    Michelbeke - Zandbergen    3 - 1  (5-3)
    Oudenhove - Kerksken    3 - 2  (4-3)
    Sottegem B - Okegem     4 - 0

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - Heusden   0 - 3  (2-5)
    Robur B - Destelbergen   1 - 2  (3-4)
    Rangers Opdorp - Laarne-Kalken    3 - 2  (3-1)
    SVH Waasmunster - Muide Gent    2 - 3  (5-4)
    Daknam - VSV Gent   1 - 3  (5-5)
    Cercle Melle - Wieze   2 - 3
    9000 Gent - Gijzegem     1 - 2  (4-4)
    Sint-Denijs - Hofstade   5 - 0   (2-5)
    VC Zwijnaarde - Oudegem    3 - 1  (3-4)
    HT Zwijnaarde - Baardegem   2 - 6   (2-4)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Middelburg   2 - 3  (2-3)
    Lochristi B - Bassevelde   2 - 2  (3-5)
    Stekene B - Donk   3 - 5
    Verrebroek - Boekhoute  0 - 2  (3-3)
    Haasdonk B - Balgerhoeke   8 - 0  (5-4)
    Vinderhoute - Waasmunster B    2 - 1   (4-4)
    Avrasya Gent - Hoogeinde    1 - 3
    Muide Gent B - Zaffelare    0 - 4  (5-2)
    Sint-Amandsberg - Zele B   1 - 2  (3-2)
    HO Kalken B - Kemzeke   5 - 1   (5-4)

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Bottelare   1 - 2  (5-5)
    Ooidonk-Leerne - Balegem    3 - 1   (4-4)
    Ophasselt - Rangers Merelbeke   1 - 3  (5-5)
    Poesele B - SK Merelbeke    3 - 2
    VS Destelbergen - Zingem B   FF   0 - 5
    Nokere-Kruishoutem B - Melsen   6 - 3  (3-3)
    Nazareth-Eke B - Wichelen     1 - 1
    Huise-Ouwegem - Sint-Antelinks   0 - 2  (4-5)
    Horebeke - Aaigem   2 - 0  (2-3)
    Gijzel-Oosterzele B - Herzele-Ressegem   2 - 7

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Sint-Denijs B   1 - 1   (2-4)
    Munkzwalm B - Jong Geraardsbergen   8 - 4   (4-3)
    Maarkedal - Bonanza B    7 - 0  (4-4)
    Volkegem B - Zegelsem      2 - 0   (5-5)
    Mater - Strijpen     0 - 1  (5-2)
    Opbrakel - Kluisbergen Sportief B    4 - 4   (3-3)
    Michelbeke B - FC Kluisbergen B      2 - 7   (3-4)
    Everbeek - Bevere B   2 - 0  (4-4)
    Idegem - FCLC Ronse   6 - 1  (4-5)
    Oudenhove B - Boekel B     3 - 0   (3-1)

    Reeks 4D
    Heusden B - Tenstar Melle    1 - 6   (5-2)
    Tielrode - Edeboys B    12 - 0
    Rupelmonde - Laarne-Kalken B   0 - 7  (4-5)
    Sombeke - Oostakker   1 - 2  (5-3)
    PD Kruibeke - Dampoort Gent   5 - 1
    Neigem - Jong Lede B    3 - 1   (5-5)
    Bavegem - Nieuwerkerken    1 - 3  (4-5)
    Baasrode - Moorsel   FF   0 - 5
    Vlierzele - Herdersem    1 - 2  (4-0)
    Buggenhout B - Eine B   4 - 2  (4-3)
    Lebbeke B - Sombeke   0 - 3  (4-3)

    De 1/8 finales worden afgewerkt op 1 november
    De 1/4 finales worden afgewerkt op 23 december
    De 1/2 finales worden afgewerkt op 11 februari
    De finale wordt afgewerkt op 1 april 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Sinaai    5 - 0  (4-2)
    Sint-Gillis-Waas - Sp. Waasmunster    2 - 2
    Maldegem - YB Beveren    5 - 1  (4-2)
    Assenede - Vrasene    0 - 3   (2-3)
    Lochristi - Meetjesland    2 - 3   (2-2)
    HO Kalken - Waarschoot    2 - 1  (2-3)
    Moerbeke - Kleit    1 - 5   (5-5)
    Doorslaar - Adegem    2 - 1  (5-3)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Sleidinge    1 - 3   (4-4)
    Drongen - Evergem Center    2 - 0
    Machelen - Belzele    0 - 1  (3-5)
    Jong Zulte - Lovendegem    5 - 0  (5-1)
    De Pinte - Geraardsbergen    3 - 1   (5-4)
    KVV Ardennen - Kluisbergen Sportief     2 - 1  (4-3)
    Zeveren - Eine    1 - 2  (3-4)
    Poesele - Bambrugge    2 - 5   (5-4)

    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Merendree    4 - 3   (4-3)
    Sottegem - Bellem      3 - 3   (5-4)
    Sint-Gillis - Mariakerke    1 - 2   (4-4)
    Buggenhout - Zomergem    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Burst    2 - 1   (4-5)
    Appelterre - Meerbeke    3 - 1   (2-4)
    Meldert - Winnik    7 - 3   (4-3)
    Grembergen - Borsbeke    4 - 1  (4-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Bazel     1 - 2  (5-4)
    Dendermonde - Zaffelare    5 - 0   (2-5)
    Gijzel-Oosterzele - Kruibeke    6 - 1  (5-4)
    Edeboys - Haasdonk    1 - 2  (4-4)
    Windeke - Zele     1 - 3   (5-5)
    Gavere-Asper - Heikant   2 - 1   (3-2)
    Munkzwalm - Schoonaarde    4 - 3   (5-1)
    Denderhoutem - Berlare    1 - 1   (5-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Sint-Laureins   0 - 0  (3-3)
    Sint-Pauwels - Kaprijke-Bentille   4 - 2  (4-2)
    WB Sint-Niklaas - Lembeke    2 - 1  (5-2)
    SK Gerda - Beervelde    4 - 1   (5-3)
    Eksaarde - Watervliet   1 - 1   (4-3)
    Wachtebeke - Kallo    3 - 0  (4-4)
    DKW Evergem - Klinge   2 - 0   (2-2)
    Sint-Kruis-Winkel - SKB Sint-Niklaas    1 - 0
    Ertvelde - Bosdam Beveren    3 - 2  (4-1)
    Overmere - Kieldrecht   0 - 4   (4-3)

    Reeks 3B
    Wortegem - Knesselare    2 - 2
    Nokere-Kruishoutem - Ursel    2 - 2  (4-3)
    Nazareth-Eke - Zevergem   2 - 1   (3-2)
    Olsene - Deftinge    3 - 2   (3-4)
    Vurste-Semmerzake - Maria-Aalter  0 - 1  (3-3)
    Latem - Boekel    1 - 1  (5-4)
    Bonanza - Volkegem     3 - 0  (3-3)
    Vinkt - Zingem   2 - 3   (3-5)
    Nevele - Bevere    2 - 1   (5-4)
    Hansbeke - FC Kluisbergen   2 - 3   (4-5)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - Doggen Erembodegem     4 - 0
    Massemen - Haaltert    2 - 3  (5-2)
    Houtem - Denderleeuw    0 - 1  (5-4)
    Moortsele - Mere    5 - 2   (5-3)
    Velzeke - SK Erembodegem    0 - 5
    Kerksken - Sint-Goriks   0 - 0   (4-4)
    Okegem - Michelbeke   1 - 2   (3-5)
    Nederhasselt - Oudenhove    1 - 2  (4-5)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Sottegem B    0 - 0  (3-4)
    Zandbergen - Elene-Grotenberge B   2 - 1   (3-1)

    Reeks 3D
    Muide Gent - Robur B    5 - 2   (5-1)
    VSV Gent - Rangers Opdorp   5 - 1  (3-3)
    Heusden - SVH Waasmunster     3 - 0  (3-4)
    Destelbergen - Daknam   2 - 3   (3-1)
    Laarne-Kalken - Hamme-Zogge    3 - 0   (5-3)
    Oudegem - 9000 Gent     1 - 4
    Baardegem - Sint-Denijs   1 - 3  (4-3)
    Wieze - VC Zwijnaarde      2 - 2
    Gijzegem - HT Zwijnaarde  0 - 5  (5-2)
    Hofstade - Cercle Melle    5 - 1  (4-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Hoogeinde     2 - 1  (3-3)
    Balgerhoeke - Stekene B    2 - 1   (4-4)
    Middelburg - Verrebroek   1 - 6  (5-4)
    Bassevelde - Haasdonk B    1 - 1  (2-4)
    Donk - Meerdonk   2 - 1
    Zele B - Avrasya Gent   4 - 2
    Kemzeke - Muide Gent B   5 - 4  (3-4)
    Waasmunster B - Sint-Amandsberg   4 - 1  (4-5)
    Hoogeinde - HO Kalken B    3 - 0  (4-1)
    Zaffelare B - Vinderhoute     1 - 2   (3-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Ooidonk-Leerne   1 - 6
    Zingem B - Ophasselt    4 - 0
    Bottelare - Poesele B   5 - 0  (4-4)
    Balegem - VS Destelbergen    3 - 5
    Rangers Merelbeke - Lotenhulle    2 - 0   (3-4)
    Aaigem - Nazareth-Eke B    3 - 3  (4-3)
    Herzele-Ressegem - Huise-Ouwegem    2 - 1
    Melsen - Horebeke     1 - 1  (4-5)
    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B    0 - 0   (5-5)
    Sint-Antelinks - Nokere-Kruishoutem B   4 - 0  (3-4)

    Reeks 4C
    Zegelsem - Munkzwalm B    1 - 3
    Strijpen - Maarkedal    1 - 5  (3-3)
    Sint-Denijs B - Volkegem B   5 - 1  (4-4)
    Jong Geraardsbergen - Mater    2 - 2   (1-5)
    Bonanza B - Petegem Schelde      2 - 7   (4-4)
    FCLC Ronse - Michelbeke B   3 - 1   (5-4)
    Boekel B - Everbeek    FF   0 - 5
    Kluisbergen Sportief B - Idegem   1 - 2
    FC Kluisbergen  - Oudenhove B   1 - 3   (5-4)
    Bevere B - Opbrakel   5 - 2   (5-4)

    Reeks 4D
    Oostakker - Tielrode    2 - 5  (3-5)
    Dampoort Gent - Rupelmonde     3 - 3  (4-2)
    Tenstar Melle - Sombeke   4 - 0
    Edeboys B - PD Kruibeke     1 - 1  (4-5)
    Laarne-Kalken B - Heusden B   0 - 1  (2-3)
    Eine B - Bavegem    3 - 0  (3-5)
    Smetlede - Baasrode   2 - 2  (3-2)
    Jong Lede B - Vlierzele   3 - 2   (4-4)
    Nieuwerkerken - Buggenhout B   4 - 2  (4-4)
    Moorsel - Lebbeke B   5 - 1  (4-3)
    Herdersem - Neigem   5 - 2  (0-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Sint-Gillis-Waas     1 - 4  (4-5)
    Sinaai - Maldegem     3 - 0   (4-5)
    Sp. Waasmunster - Assenede    2 - 0   (5-4)
    YB Beveren - Zelzate   0 - 1  (4-5)
    Adegem - HO Kalken     2 - 5
    Meetjesland - Moerbeke      2 - 1  (5-4)
    Waarschoot - Doorslaar    3 - 1   (4-5)
    Kleit - Lochristi      1 - 3   (4-3)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Drongen    1 - 5   (3-5)
    Sleidinge - Machelen    1 - 2   (4-5)
    Evergem Center - Jong Zulte     1 - 2  (4-3)
    Belzele - Aalter     4 - 2   (4-4)
    Bambrugge - KVV Ardennen     10 - 0    (4-4)
    Geraardsbergen - Zeveren     1 - 2   (1-3)
    Kluisbergen Sportief - Poesele    4 - 0   (3-2)
    Eine - De Pinte    10 - 1    (5-2)

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sottegem    1 - 2
    Merendree - Sint-Gillis    1 - 2  (2-3)
    Bellem - Buggenhout    11 - 0    (5-1)
    Mariakerke - Elene-Grotenberge    0 - 3   (5-4)
    Borsbeke - Appelterre    1 - 4   (4-5)
    Burst - Meldert    1 - 2   (5-5)
    Meerbeke - Grembergen     3 - 1   (3-5)
    Winnik - Voorde    2 - 4   (4-4)

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Dendermonde     1 - 3  (4-5)
    Bazel - Gijzel-Oosterzele    2 - 4   (4-5)
    Zaffelare - Edeboys    2 - 3   (5-4)
    Kruibeke - Robur   1 - 2   (3-4)
    Berlare - Gavere-Asper   4 - 1   (5-5)
    Zele - Munkzwalm    0 - 3   (4-5)
    Heikant - Denderhoutem    0 - 2   (3-5)
    Schoonaarde - Windeke     2 - 2   (5-4)

    Reeks 3A
    Watervliet - Sint-Pauwels      1 - 3   (4-3)
    Sint-Laureins - WB Sint-Niklaas     0 - 7
    Kaprijke-Bentille - SK Gerda    0 - 3
    Lembeke - Eksaarde    4 - 3
    Beervelde - Melsele B      3 - 2
    Kieldrecht - DKW Evergem    2 - 1   (4-4)
    Kallo - Sint-Kruis-Winkel     2 - 2   (5-3)
    Klinge - Ertvelde   2 - 1   (5-4)
    SKB Sint-Niklaas - Overmere     1 - 1   (4-4)
    Bosdam Beveren - Wachtebeke    1 - 3  (3-5)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nokere-Kruishoutem    1 - 1   (3-4)
    Knesselare - Nazareth-Eke   1 - 2   (3-5)
    Ursel - Olsene    0 - 2  (4-5)
    Zevergem - Vurste-Semmerzake    1 - 4  (4-4)
    Deftinge - Wortegem    1 - 3   (5-4)
    FC Kluisbergen - Bonanza    4 - 3   (3-5)
    Boekel - Vinkt    0 - 2   (5-5)
    Volkegem - Nevele    0 - 2
    Zingem - Hansbeke    3 - 1   (3-3)
    Bevere - Latem    3 - 5  (4-5)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Massemen    5 - 3   (3-4)
    Doggen Erembodegem - Houtem    0 - 5  (4-3)
    Haaltert - Moortsele    2 - 5  (4-4)
    Denderleeuw - Velzeke    2 - 4  (3-2)
    Mere - Serskamp-Schellebelle     1 - 2
    Elene-Grotenberge B - Okegem    6 - 1   (5-4)
    Sint-Goriks - Nederhasselt     2 - 0   (5-3)
    Michelbeke - Moerbeke-Geraardsbergen      2 - 1
    Oudenhove - Zandbergen      FF   5 - 0
    Sottegem B - Kerksken    2 - 5

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - VSV Gent    4 - 1   (3-4)
    Robur B - Heusden    0 - 4   (4-3)
    Rangers Opdorp - Destelbergen    2 - 1   (3-3)
    SVH Waasmunster - Laarne-Kalken     1 - 1   (4-4)
    Daknam - Muide Gent    7 - 1   (4-4)
    Cercle Melle - Baardegem    0 - 0   (2-4)
    9000 Gent - Wieze      3 - 1   (3-3)
    Sint-Denijs - Gijzegem     7 - 0   (3-1)
    VC Zwijnaarde - Hofstade   1 - 2
    HT Zwijnaarde - Oudegem    4 - 3   (4-3)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Balgerhoeke    2 - 4
    Lochristi B - Middelburg    2 - 0
    Stekene B - Bassevelde   0 - 2   (1-4)
    Verrebroek - Donk    1 - 1
    Haasdonk B - Boekhoute    3 - 3   (3-5)
    Vinderhoute - Kemzeke    1 - 0   (4-5)
    Avrasya Gent - Waasmunster B     1 - 2  (1-5)
    Muide B - Lochristi B    1 - 1   (5-3)
    Sint-Amandsberg - Zaffelare     2 - 7   (3-5)
    HO Kalken B - Zele B     1 - 1

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Zingem B    1 - 1   (4-3)
    Ooidonk-Leerne - Bottelare    1 - 3   (4-3)
    Ophasselt - Balegem    4 - 0   (3-2)
    Poesele B - Rangers Merelbeke    8 - 3   (4-2)
    VS Destelbergen - SK Merelbeke    3 - 1
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem    0 - 5   (4-4)
    Nazareth-Eke B - Melsen    2 - 1  (3-4)
    Huise-Ouwegem - Wichelen    1 - 2  (2-3)
    Horebeke - Sint-Antelinks    6 - 3
    Gijzel-Oosterzele B - Aaigem    2 - 0   (5-5)

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Strijpen     1 - 1
    Munkzwalm B - Sint-Denijs B    2 - 4  (3-4)
    Maarkedal - Jong Geraardsbergen   4 - 1  (3-2)
    Volkegem B - Bonanza B     0 - 4   (2-5)
    Mater - Zegelsem    0 - 1  (5-3)
    Opbrakel - Boekel B     6 - 2
    Michelbeke B - Kluisbergen Sportief B    4 - 2   (3-4)
    Everbeek - FC Kluisbergen B      1 - 2
    Idegem - Bevere B    1 - 2  (4-4)
    Oudenhove B - FCLC Ronse    1 - 3   (3-4)

    Reeks 4D
    Heusden B - Dampoort Gent    5 - 4   (2-4)
    Tielrode - Tenstar Melle     4 - 4   (3-4)
    Rupelmonde - Edeboys B    6 - 2   (3-4)
    Sombeke - Laarne-Kalken B    7 - 2
    PD Kruibeke - Oostakker    0 - 2
    Neigem - Smetlede     0 - 3
    Bavegem - Jong Lede B    1 - 5   (4-2)
    Baasrode - Nieuwerkerken    5 - 2   (3-4)
    Vlierzele - Moorsel     1 - 0   (5-2)
    Buggenhout B - Herdersem    3 - 1
    Lebbeke B - Eine B    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Vrasene    0 - 11   (3-3)
    Sint-Gillis-Waas - Sinaai   0 - 4
    Maldegem - Sp. Waasmunster      2 - 7   (3-5)
    Assenede - YB Beveren    0 - 0  (3-4)
    Lochristi - Adegem     0 - 1   (3-4)
    HO Kalken - Meetjesland    5 - 3   (5-5)
    Moerbeke - Waarschoot   2 - 3   (5-4)
    Doorslaar - Kleit    2 - 3   (4-4)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Lovendegem   2 - 0  (5-4)
    Drongen - Sleidinge    3 - 0   (3-4)
    Machelen - Evergem Center    2 - 1
    Jong Zulte - Belzele    1 - 0   (4-3)
    De Pinte - Bambrugge     4 - 0
    KVV Ardennen - Geraardsbergen     1 - 2   (5-3)
    Zeveren - Kluisbergen Sportief    1 - 2  (5-3)
    Poesele - Eine     2 - 0   (3-5)
    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Zomergem   0 - 3   (4-4)
    Sottegem - Merendree    2 - 3   (2-2)
    Sint-Gillis - Bellem     1 - 2   (4-3)
    Buggenhout - Mariakerke    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Borsbeke    4 - 0   (5-2)
    Appelterre - Burst    3 - 0    (5-3)
    Meldert - Meerbeke    1 - 1   (3-4)
    Grembergen - Winnik    3 - 1   (5-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Haasdonk      3 - 2
    Dendermonde - Bazel    2 - 1   (4-5)
    Gijzel-Oosterzele - Zaffelare    2 - 1  (4-5)
    Edeboys - Kruibeke    2 - 3   (4-2)
    Windeke - Berlare    3 - 3  (5-4)
    Gavere-Asper - Zele    0 - 2   (4-4)
    Munkzwalm - Heikant    3 - 0   (4-4)
    Denderhoutem - Schoonaarde     1 - 1   (3-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Watervliet    5 - 0
    Sint-Pauwels - Sint-Laureins    2 - 0    (4-3)
    WB Sint-Niklaas - Kaprijke-Bentille    3 - 1
    SK Gerda - Lembeke    4 - 2
    Eksaarde - Beervelde     1 - 1   ( 3-3)
    Wachtebeke - Kieldrecht    2 - 0   (4-3)
    DKW Evergem - Kallo    4 - 1   (3-5)
    Sint-Kruis-Winkel - Klinge    2 - 1  (4-2)
    Ertvelde - SKB Sint-Niklaas    1 - 2
    Overmere - Bosdam Beveren    2 - 2

    Reeks 3B
    Wortegem - Maria-Aalter    2 - 2   (5-4)
    Nokere-Kruishoutem - Knesselare    2 - 3   (4-3)
    Nazareth-Eke - Ursel    2 - 2   (4-5)
    Olsene - Zevergem    0 - 0   (4-4)
    Vurste-Semmerzake - Deftinge    0 - 1   (4-5)
    Latem - FC Kluisbergen    6 - 2   (4-3)
    Bonanza - Boekel    2 - 0
    Vinkt - Volkegem    1 - 1
    Nevele - Zingem    0 - 5  (4-5)
    Hansbeke - Bevere    5 - 1    (3-4)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - SK Erembodegem    2 - 5   (2-2)
    Massemen - Doggen Erembodegem    2 - 1
    Houtem - Haaltert    1 - 0   (4-3)
    Moortsele - Denderleeuw    4 - 4
    Velzeke - Mere     1 - 3
    Kerksken - Elene-Grotenberge B    0 - 0   (5-5)
    Okegem - Sint-Goriks     0 - 3    (3-4)
    Nederhasselt - Michelbeke    3 - 1    (5-4)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove    1 - 2   (3-5)
    Zandbergen - Sottegem B     1 - 4

    Reeks 3D
    Muide Gent - Hamme-Zogge   3 - 4
    VSV Gent - Robur B    3 - 2  (2-5)
    Heusden - Rangers Opdorp    4 - 1   (3-3)
    Destelbergen - SVH Waasmunster    2 - 1  (4-4)
    Laarne-Kalken - Daknam     5 - 0
    Oudegem - Cercle Melle   2 - 0
    Baardegem - 9000 Gent   5 - 3   (4-4)
    Wieze - Sint-Denijs    0 - 2  (4-3)
    Gijzegem - VC Zwijnaarde    3 - 2   (3-4)
    Hofstade - HT Zwijnaarde    3 - 0   (3-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Meerdonk    1 - 1
    Balgerhoeke - Lochristi B    1 - 2
    Middelburg - Stekene B    2 - 0   (1-4)
    Bassevelde - Verrebroek    1 - 3
    Donk - Haasdonk B    5 - 1
    Zele B - Vinderhoute    3 - 1
    Kemzeke - Avrasya Gent   FF   5 - 0
    Waasmunster B - Muide Gent B     3 - 2   (4-3)
    Hoogeinde - Sint-Amandsberg    2 - 0  (2-4)
    Zaffelare B - Oostakker    1 - 3  (5-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Lotenhulle    2 - 3 (5-1)
    Zingem B - Ooidonk-Leerne    5 - 2
    Bottelare - Ophasselt    2 - 1   (3-2)
    Balegem - Poesele B    4 - 6   (3-2)
    Rangers Merelbeke - VS Destelbergen    3 - 0  (5-3)
    Aaigem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 2   (4-4)
    Herzele-Ressegem - Nazareth-Eke B    2 - 2
    Melsen - Huise-Ouwegem    1 - 3   (4-5)
    Wichelen - Horebeke    0 - 3   (3-3)
    Sint-Antelinks - Gijzel-Oosterzele B   3 - 3

    Reeks 4C
    Zegelsem - Petegem Schelde    2 - 4   (5-5)
    Strijpen - Munkzwalm B    0 - 2
    Sint-Denijs B - Maarkedal    0 - 3   (2-4)
    Jong Geraardsbergen - Volkegem B    3 - 0
    Bonanza B - Mater     3 - 2  (4-4)
    FCLC Ronse - Opbrakel    2 - 4   (3-3)
    Boekel B - Michelbeke B     1 - 1   (2-3)
    Kluisbergen Sportief B - Everbeek    5 - 0   (4-3)
    FC Kluisbergen  - Idegem    2 - 2   (5-3)
    Bevere B - Oudenhove B    3 - 2

    Reeks 4D
    Oostakker - Heusden B    0 - 3   (3-5)
    Dampoort Gent - Tielrode    2 - 5
    Tenstar Melle - Rupelmonde    6 - 0
    Edeboys B - Sombeke   0 - 0
    Laarne-Kalken B - PD Kruibeke    0 - 4  (4-4)
    Eine B - Neigem      4 - 5  (3-5)
    Smetlede - Bavegem    6 - 0  (4-4)
    Jong Lede B - Baasrode    6 - 1   (4-5)
    Nieuwerkerken - Vlierzele    1 - 4   (2-4)
    Moorsel - Buggenhout B    3 - 1
    Herdersem - Lebbeke B    4 - 0   (3-1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate  ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Dendermonde    ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Voorde

    Appelterre - Drongen

    KVV Ardennen - De Pinte

    Robur - Elene-Grotenberge

    Zele - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele    ( zaterdag 19 uur )

    Meetjesland - Sleidinge    ( zaterdag 20 uur )

    Lovendegem - Waarschoot    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Belzele

    Mariakerke - Bellem

    Assenede - Maldegem

    Zomergem - Kleit

    Merendree - Zeveren 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm    ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Kluisbergen Sportief

    Borsbeke - Denderhoutem

    Eine - Winnik

    Jong Zulte - Burst

    Geraardsbergen - Meerbeke

    Edeboys - Gavere-Asper

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - KV Sint-Gillis   ( zaterdag 20 uur )

    Sinaai - Kruibeke

    Bazel - Grembergen

    Meldert - Sp. Waasmunster

    Heikant - Haasdonk

    Zaffelare - Schoonaarde

    Doorslaar - Vrasene

    Moerbeke - Buggenhout

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde 

    Ursel - Wachtebeke

    Hansbeke - Muide Gent

    DKW Evergem - Knesselare

    Nevele - Watervliet

    Vinkt - Kaprijke-Bentille

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter

    Sint-Laureins - Lembeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Overmere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen  - HT Zwijnaarde

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken

    Cercle Melle - Sint-Denijs

    Houtem - Beervelde

    Heusden - Moortsele

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Oudenhove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem 

    Volkegem - Sottegem B

    Olsene - Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Gijzegem

    Hofstade - Kerksken

    Haaltert - Baardegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza

    Nederhasselt - Denderleeuw

    Mere - Doggen

    Wieze - Okegem

    Erembodegem - Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - Melsele B    ( zaterdag 20 uur )

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas

    Daknam - Kallo

    Klinge - Hamme-Zogge

    SVH Waasmunster - Robur B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Poesele B  - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Boekhoute    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Vinderhoute

    Balgerhoeke - Lotenhulle

    Donk - Heusden B

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent

    Middelburg - VS Destelbergen

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - Maarkedal    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Bevere B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B

    Zingem B - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B

    Huise-Ouwegem - Eine B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Bavegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Ophasselt

    Sint-Antelinks - Aaigem

    Vlierzele - Strijpen

    Opbrakel - Neigem

    Everbeek - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort

    Smetlede - Laarne-Kalken B

    SK Merelbeke - T. Melle 

    Bottelare - HO Kalken B

    Balegem - Edeboys B

    Herdersem - Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Zaffelare B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tielrode - Zele B

    Rupelmonde - Lochristi B

    Buggenhout B - Baasrode

    Lebbeke B - Meerdonk

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Verrebroek - Haasdonk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Sottegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Berlare

    Appelterre - KVV Ardennen

    Dendermonde - HO Kalken

    Zelzate - Zele

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi

    Drongen - Voorde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Assenede    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Lovendegem 

    Waarschoot - Merendree

    Zeveren - Evergem Center

    Poesele - Adegem

    Belzele - Mariakerke

    Sleidinge - Bellem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Eine - Jong Zulte

    Burst - Windeke

    Winnik - Denderhoutem

    Munkzwalm - Geraardsbergen

    Gavere-Asper - Bambrugge

    Meerbeke - Edeboys 

    Gijzel-Oosterzele - Machelen

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster - Moerbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Meldert   ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - YB Beveren

    Schoonaarde - Heikant

    Buggenhout - Sinaai

    Grembergen - Kruibeke

    KV Sint-Gillis - Doorslaar

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Ertvelde - Ursel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Watervliet - Vinkt

    Knesselare - Nevele

    Hansbeke - DKW Evergem 

    Lembeke - VSV Gent

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel

    Maria-Aalter - Sint-Laureins 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Latem 

    Zevergem - Cercle Melle

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen

    Moortsele - Massemen

    Overmere - Houtem

    Beervelde - Heusden 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Nazareth-Eke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Olsene    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Volkegem

    Velzeke - Michelbeke

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen

    Oudenhove - Bevere

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Haaltert

    Gijzegem - Wieze

    Zandbergen - Deftinge

    Kerksken - Erembodegem

    Baardegem - Hofstade

    Mere - Nederhasselt

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen 

    Doggen - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Kieldrecht    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels   ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - Bosdam Beveren

    Eksaarde - Opdorp

    Kallo - Klinge

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster

    Robur B - WB Sint-Niklaas

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Balgerhoeke   ( zaterdag 19 uur )

    Avrasya Gent - Bassevelde

    Boekhoute - Muide Gent B

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B

    Donk - Middelburg

    VS Destelbergen - Poesele B

    Oostakker - Ooidonck-Leerne 

    Heusden B - Lotenhulle

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Munkzwalm B   ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Zingem B    ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mater - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Boekel B

    Horebeke - FCLC Ronse

    Maarkedal - Huise-Ouwegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele    ( zaterdag 19 uur )

    Aaigem - Oudenhove B

    Ophasselt - Sint-Antelinks

    Everbeek - Zegelsem

    Neigem - Bonanza B

    Herzele-Ressegem - Idegem

    Bavegem - Opbrakel 

    Jong Geraardsbergen - Strijpen

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B

    Herdersem - Smetlede

    Melsen - T. Melle 

    Balegem - Wichelen

    Edeboys B - SK Merelbeke

    Rangers Merelbeke - Bottelare

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B    ( zaterdag 19 uur )

    PD Kruibeke - Kemzeke   ( zaterdag 20 uur )

    Rupelmonde - Buggenhout B

    Lochristi B - Tielrode

    Zele B - Haasdonk B

    Sombeke - Verrebroek

    Meerdonk - Baasrode

    Hoogeinde - Waasmunster B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Sint-Gillis-Waas   ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Aalter

    Voorde - Dendermonde

    KVV Ardennen - Drongen

    Zele - Elene-Grotenberge

    Robur - Appelterre

    Lochristi - Zelzate

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Waarschoot    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lovendegem - Maldegem    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Zeveren

    Mariakerke - Poesele

    Bellem - Belzele

    Merendree - Kleit


    Zomergem - Meetjesland

    Assenede - Sleidinge 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Eine   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Burst

    Edeboys - Munkzwalm

    Jong Zulte - Winnik

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief


    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele

    Bambrugge - Meerbeke

    Machelen- Gavere-Asper 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Kruibeke - Buggenhout


    Heikant - Vrasene


    Doorslaar - Bazel


    Zaffelare - KV Sint-Gillis


    Meldert - Schoonaarde


    Moerbeke - 

    Haasdonk 


    Sinaai - Sp. Waasmunster   ( 16 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Maria-Aalter

    Ursel - Lembeke

    Wachtebeke - Ertvelde

    DKW Evergem - Muide Gent

    Nevele - Hansbeke

    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet

    Sint-Laureins - Kaprijke-Bentille

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Laarne-Kalken      ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Zevergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen - Beervelde

    FC Destelbergen - Moortsele

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde 

    Cercle Melle - VC Zwijnaarde

    Houtem - Sint-Denijs

    Heusden - Overmere  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nokere-Kruishoutem    ( zaterdag 19 uur )

    Bevere - Zingem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Vurste-Semmerzake   ( zaterdag 19.30 uur )

    Volkegem - Velzeke 

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove

    Olsene - Sint-Goriks

    Wortegem - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Kerksken

    Wieze - Zandbergen

    Okegem - Gijzegem

    Hofstade - Bonanza

    Haaltert - Denderleeuw

    Moerbeke-Geraardsbergen - Mere

    Nederhasselt - Doggen

    Erembodegem - Baardegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Oudegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Pauwels - Eksaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Daknam - Melsele B

    SVH Waasmunster - Kallo

    WB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge

    Klinge - SK Gerda

    Opdorp - Robur B 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Donk   ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Boekhoute

    Middelburg - Heusden B

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen

    Lotenhulle - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Maarkedal    ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Mater   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Volkegem B

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B

    FCLC Ronse - Petegem Schelde

    Zingem B - Horebeke

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Bavegem   ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Ophasselt    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Aaigem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlierzele - Neigem

    Strijpen - Michelbeke B

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Sint-Antelinks - Everbeek 

    Opbrakel - Herzele-Ressegem 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 8 )

    Wichelen - HO Kalken B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Herdersem    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Balegem

    Bottelare - Melsen

    Smetlede - Rangers Merelbeke

    Gijzel-Oosterzele B - Laarne-Kalken B 

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - FC Dampoort

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 8 )

    Zaffelare B - Meerdonk    ( zaterdag 19 uur )

    Baasrode - Rupelmonde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster B - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk B - Lochristi B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Zele B

    Buggenhout B - Tielrode

    Hoogeinde - Lebbeke B

    Verrebroek - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Zele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Voorde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Lochristi

    Appelterre - Berlare

    KVV Ardennen - Robur

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken

    Zelzate - Sottegem

    Drongen - Dendermonde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Lovendegem    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Evergem Center

    Assenede - Zomergem

    Poesele - Bellem

    Zeveren - Mariakerke

    Waarschoot - Adegem

    Sleidinge - Belzele 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge

    Burst - Edeboys

    Eine - Geraardsbergen

    Jong Zulte - Windeke

    Gavere-Asper - Borsbeke

    Meerbeke - Machelen

    Winnik - Kluisbergen Sportief


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

     

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Sinaai    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Doorslaar    ( zaterdag 20 uur )

    Schoonaarde - Moerbeke

    Grembergen - Buggenhout

    Bazel - Zaffelare

    KV Sint-Gillis - Heikant


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - Sint-Laureins

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel

    Hansbeke - Vinkt

    DKW Evergem - Nevele

    Lembeke - Wachtebeke

    Maria-Aalter - Ursel

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle      ( zaterdag 19.30 uur )

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Heusden

    Zevergem - Houtem

    VC Zwijnaarde - Latem

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle 

    Beervelde - FC Destelbergen

    Overmere - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    ( zaterdag 19 uur )

    Boekel - FC Kluisbergen     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Bevere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke

    Velzeke - Olsene

    Oudenhove - Wortegem

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem

    Denderleeuw - Hofstade

    Mere - Haaltert

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen

    Zandbergen - Okegem

    Kerksken - Wieze

    Baardegem - Deftinge

    Doggen - Gijzegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - Klinge   ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - SVH Waasmunster  ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Kieldrecht   ( zaterdag 20 uur )

    Robur B - Sint-Pauwels

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp

    Kallo - WB Sint-Niklaas

    Oudegem - Daknam 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B

    VS Destelbergen - Bassevelde

    Donk - Ooidonck-Leerne

    Middelburg - Poesele B

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle

    Boekhoute - Balgerhoeke

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B

    Heusden B - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Maarkedal    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Eine B    ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Zingem B

    Mater - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B   ( 17 uur ) 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel

    Ophasselt - Idegem

    Everbeek - Oudenhove B

    Zegelsem - Sint-Antelinks

    Neigem - Strijpen

    Herzele-Ressegem - Bonanza B

    Bavegem - Vlierzele

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke

    Laarne-Kalken B - Moorsel

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B

    Smetlede - Jong Lede B

    Edeboys B - Wichelen

    HO Kalken B - T. Melle

    Balegem - Bottelare

    Rangers Merelbeke - Melsen

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde   ( zaterdag 19 uur )

    PD Kruibeke - Verrebroek    ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke B - Kemzeke

    Meerdonk - Rupelmonde

    Haasdonk B - Buggenhout B

    Tielrode - Baasrode

    Lochristi B - Sombeke

    Zele B - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - KVV Ardennen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Elene-Grotenberge    ( zaterdag 20 uur )

    Voorde - Sint-Gillis-Waas

    Dendermonde - Aalter

    Zele - Appelterre

    Robur - Drongen

    Lochristi - De Pinte

    HO Kalken - Zelzate   ( 16 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Maldegem    ( zaterdag 19 uur )

    Lovendegem - Assenede    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Kleit

    Mariakerke - Waarschoot

    Bellem - Zeveren

    Belzele - Poesele

    Zomergem - Sleidinge

    Merendree - Meetjesland

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Winnik    ( zaterdag 19.30 uur )

    Borsbeke - Meerbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Jong Zulte

    Bambrugge - Burst

    Edeboys - Eine

    Denderhoutem - Gavere-Asper

    Machelen - Munkzwalm

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Moerbeke - Vrasene

    Sinaai - Schoonaarde

    Kruibeke - Haasdonk

    Heikant - Bazel

    Zaffelare - YB Beveren

    Doorslaar - Grembergen

    Meldert - KV Sint-Gillis

    Buggenhout - Sp. Waasmunster

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Lembeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    VSV Gent - Watervliet

    Ursel - Kaprijke-Bentille

    Wachtebeke - Maria-Aalter

    Nevele - Muide Gent

    Vinkt - DKW Evergem

    Sint-Kruis-Winkel - Hansbeke

    Sint-Laureins - Knesselare

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - 9000 Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen - Sint-Denijs

    FC Destelbergen - Overmere

    Serskamp-Schellebelle - Beervelde

    HT Zwijnaarde - Moortsele

    Houtem - VC Zwijnaarde

    Heusden - Zevergem

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Oudenhove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vurste-Semmerzake - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Sint-Goriks   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Velzeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B

    Wortegem - Zingem

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem

    Olsene - Michelbeke

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Bonanza

    Hofstade - Mere

    Haaltert - Nederhasselt

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen

    Gijzegem - Zandbergen

    Okegem - Kerksken

    Wieze - Baardegem

    Erembodegem - Denderleeuw

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Pauwels - Hamme-Zogge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Daknam - Bosdam Beveren

    Eksaarde - Robur B

    SVH Waasmunster - Melsele B

    WB Sint-Niklaas - SK Gerda

    Klinge - Oudegem

    Rangers Opdorp - Kallo

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Heusden B    ( zaterdag 19 uur )

    Vinderhoute - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - VS Destelbergen   ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Donk   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Oostakker

    Ooidonck-Leerne - Middelburg

    Lotenhulle - Boekhoute

    Balgerhoeke - Avrasya Gent

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater   ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B

    Zingem B - FC Kluisbergen B

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde

    Maarkedal - Volkegem B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Aaigem   ( zaterdag 15 uur )

    Michelbeke B - Neigem    ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Everbeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlierzele - Herzele-Ressegem

    Strijpen - Bavegem

    Sint-Antelinks - Jong Geraardsbergen

    Opbrakel - Ophasselt

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - FC Dampoort   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Rangers Merelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Moorsel - Herdersem

    Gijzel-Oosterzele B - Smetlede

    SK Merelbeke - Laarne-Kalken B

    Bottelare - HO Kalken B

    T. Melle - Edeboys B

    Melsen - Balegem

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Haasdonk B   ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Zele B    ( zaterdag 20 uur )

    Stekene B - Lochristi B

    Buggenhout B - Sombeke

    Hoogeinde - Meerdonk

    Rupelmonde - Tielrode

    Verrebroek - Waasmunster B

    Kemzeke - Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Sottegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - HO Kalken

    Appelterre - Lochristi

    KVV Ardennen - Zele

    Robur - Berlare

    Sint-Gillis-Waas - Dendermonde 

    Zelzate - Voorde

    Drongen - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Adegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland  Evergem Center   ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Mariakerke

    Assenede - Merendree

    Zomergem - Lovendegem

    Zeveren - Belzele

    Waarschoot - Bellem

    Sleidinge - Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Geraardsbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Munkzwalm - Borsbeke 

    Burst - Machelen

    Eine - Bambrugge

    Jong Zulte - Edeboys

    Meerbeke - Denderhoutem

    Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief

    Winnik - Gijzel-Oosterzele 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sinaai    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Heikant    ( zaterdag 20 uur )

    Haasdonk - Buggenhout    ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Meldert

    Doorslaar - Zaffelare

    Schoonaarde - Kruibeke

    Grembergen - Sp. Waasmunster

    KV Sint-Gillis - Moerbeke

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Lembeke   ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - Ursel

    Knesselare - VSV Gent

    Hansbeke - Sint-Laureins

    Kaprijke-Bentille - Wachtebeke

    Maria-Aalter - Ertvelde

    Nevele - Vinkt

    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Houtem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Cercle Melle - Latem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Laarne-Kalken - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - FC Destelbergen

    Zevergem - Massemen

    VC Zwijnaarde - Heusden

    Overmere - Serskamp-Schellebelle

    Beervelde - HT Zwijnaarde 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nazareth-Eke    ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - FC Kluisbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Wortegem    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B 

    Velzeke - Bevere

    Volkegem - Olsene

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake

    Nokere-Kruishoutem - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Wieze

    Kerksken - Gijzegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert

    Nederhasselt - Hofstade

    Mere - Erembodegem

    Denderleeuw - Deftinge

    Doggen - Zandbergen

    Baardegem - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Daknam    ( zaterdag 19.30 uur )

    SK Gerda - Rangers Opdorp    ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - WB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Robur B   ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - SVH Waasmunster

    Kallo - Sint-Pauwels

    Hamme-Zogge - Eksaarde

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Ooidonck-Leerne   ( zaterdag 19 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke

    VS Destelbergen - Sint-Denijs B

    Donk - Muide Gent B 

    Middelburg - Bassevelde 

    Boekhoute - Vinderhoute

    Avrasya Gent - Lotenhulle

    Heusden B - Sint-Amandsberg

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem B    ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Eine B   ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen B - Nokere-Kruishoutem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - FCLC Ronse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mater - Maarkedal

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B 

    Horebeke - Huise-Ouwegem 

    Petegem Schelde - Munkzwalm B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Herzele-Ressegem - Strijpen

    Bavegem - Michelbeke B

    Sint-Antelinks - Oudenhove B

    Zegelsem - Idegem

    Everbeek - Opbrakel

    Ophasselt - Bonanza B 

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Aaigem - Vlierzele 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Jong Lede B - Gijzel-Oosterzele B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Dampoort - T. Melle

    Nieuwerkerken - Wichelen

    Herdersem - SK Merelbeke   

    Smetlede - Moorsel

    Edeboys B - Bottelare

    HO Kalken B - Melsen

    Rangers Merelbeke - Balegem

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Meerdonk - Tielrode

    Sombeke - Baasrode 

    Haasdonk B - Rupelmonde

    Hoogeinde - Kemzeke

    Lebbeke B - Verrebroek

    Stekene B - Buggenhout B

    Zele B - Waasmunster B

    Lochristi B - PD Kruibeke 

    Nog dit :  
    Vanaf volgend weekend start het grootste deel van de wedstrijden in Oost-Vlaanderen om 14.30 uur 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018 (voorstel)

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter 
    Appelterre 
    KVV Ardennen 
    Berlare 
    Drongen 
    Dendermonde 
    De Pinte 
    Elene-Grotenberge 
    KVV Zelzate 
    HO Kalken 
    Lochristi 
    Robur 
    Sint-Gillis-Waas 
    Voorde 
    Zottegem 
    Zele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit 
    Adegem 
    Meetjesland 
    Maldegem 
    Lovendegem 
    Waarschoot 
    Sleidinge 
    Evergem Center 
    Belzele 
    Zomergem 
    Merendree 
    Bellem 
    Mariakerke 
    Assenede 
    Zeveren 
    Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine 
    Kluisbergen Sportief 
    Bambrugge 
    Gijzel-Oosterzele 
    Munkzwalm 
    Gavere-Asper 
    Windeke 
    Borsbeke 
    Machelen 
    Burst 
    Denderhoutem 
    Edeboys 
    Meerbeke 
    Winnik 
    Geraardsbergen 
    Jong Zulte

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene 
    Haasdonk 
    Bazel 
    Moerbeke 
    Sinaai 
    Sp. Waasmunster 
    Doorslaar 
    Heikant 
    Grembergen 
    Kruibeke 
    YB Beveren 
    Buggenhout 
    Schoonaarde 
    KV Sint-Gillis 
    Meldert 
    Zaffelare

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent 
    Watervliet 
    Sint-Laureins 
    Kaprijke-Bentille 
    Vinkt 
    VSV Gent 
    Wachtebeke 
    DKW Evergem 
    Sint-Kruis-Winkel 
    Knesselare 
    Ursel 
    Maria-Aalter 
    Lembeke 
    Hansbeke 
    Nevele 
    Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem 
    Zevergem 
    Overmere 
    Heusden 
    FC Destelbergen 
    Cercle Melle 
    9000 Gent 
    Serskamp-Schellebelle 
    Massemen 
    Beervelde 
    Laarne-Kalken 
    Houtem 
    Moortsele  
    Sint-Denijs 
    VC Zwijnaarde 
    HT Zwijnaarde

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel 
    Zingem 
    Volkegem 
    Bevere 
    Wortegem 
    Nokere-Kruishoutem 
    Nazareth-Eke 
    Olsene 
    FC Kluisbergen 
    Elene-Grotenberge B 
    Sint-Goriks 
    Michelbeke 
    Oudenhove 
    Vurste-Semmerzake 
    Velzeke 
    Zottegem B

    DERDE PROVINCIALE D :

    SK Erembodegem 
    Doggen Erembodegem 
    Baardegem 
    Wieze 
    Bonanza 
    Gijzegem 
    Hofstade 
    Haaltert 
    Kerksken 
    Denderleeuw 
    Okegem 
    Nederhasselt 
    Moerbeke 
    Zandbergen 
    Deftinge 
    Mere

    DERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren 
    Kieldrecht 
    Kallo 
    Klinge 
    Hamme-Zogge 
    Melsele B 
    Sint-Pauwels 
    SK Gerda Sint-Niklaas 
    White Boys Sint-Niklaas 
    SKB Sint-Niklaas 
    Robur B 
    Rangers Opdorp 
    Waasmunster 
    Eksaarde 
    Daknam 
    Oudegem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute 
    Balgerhoeke 
    Middelburg 
    Avrasya Gent 
    Muide Gent B 
    Jago Sint-Amandsberg 
    Oostakker 
    KVVKL Bassevelde 
    Lotenhulle 
    Ooidonk-Leerne 
    Sint-Denijs B 
    Poesele B 
    Donk 
    VS Destelbergen 
    Heusden B 
    Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FCLC Ronse 
    Kluisbergen Sportief B 
    FC Kluisbergen B 
    Maarkedal 
    Petegem Schelde 
    Nokere-Kruishoutem B 
    Munkzwalm B 
    Nazareth-Eke B 
    Boekel B 
    Horebeke 
    Huise-Ouwegem 
    RC Mater 
    Volkegem B 
    Zingem B 
    Eine B 
    Bevere B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem 
    Herzele-Ressegem 
    Jong Geraardsbergen 
    Neigem 
    Bavegem 
    Ophasselt 
    Vlierzele  
    Michelbeke B 
    Strijpen 
    Idegem 
    Zegelsem 
    Opbrakel 
    Sint-Antelinks 
    Everbeek 
    Bonanza B 
    Oudenhove B

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Dampoort Gent 
    Tenstar Melle 
    SK Merelbeke 
    Moorsel 
    Herdersem 
    Gijzel-Oosterzele B 
    Melsen 
    HO Kalken B 
    Laarne-Kalken B 
    Edeboys B 
    Smetlede 
    Jong Lede B 
    Bottelare 
    Balegem 
    Nieuwerkerken 
    Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode 
    Wichelen 
    Meerdonk 
    Hoogeinde 
    Stekene B 
    Haasdonk B 
    PD Kruibeke 
    Rupelmonde 
    Tielrode 
    Buggenhout B 
    Zele B 
    Verrebroek 
    Sombeke 
    FC Lebbeke B 
    Sp Kemzeke 
    Waasmunster B 
    Lochristi B 
    Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (76 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    Op Paasmaandag 17 april vond de loting plaats voor de provinciale eindrondes in Oost-Vlaanderen. 
    De loting gebeurde binnen de accommodatie van de club JV De Pinte - Nieuwstraat - De Pinte. 

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld.


    EERSTE PROVINCIALE :

    Terug 7 mei

    Stekene - Zelzate     2 - 1

    Lochristi - Elene-Grotenberge     1 - 3

    De winnaars spelen verder in de interprovinciale eindronde.

    Heen 30 april

    Zelzate - Stekene     0 - 4

    Elene-Grotenberge - Lochristi     0 - 0

    Avanti Stekene en Eendracht Elene-Grotenberge spelen verder in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE  
    ( zie lager op dit blog )


    TWEEDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Meetjesland - Sinaai    1 - 0

    Grembergen - Dendermonde    1 - 7

    Gavere-Asper - Jong Zulte      1 - 2   na verlengingen 

    Merendree - Meldert    1 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    Merendree - Jong Zulte     1 - 2

    Windeke - Dendermonde    0 - 4

    De Pinte - Burst      4 - 0

    Meetjesland - Heikant    2 - 2 na verlengingen  strafschoppen  3 - 2


    Ronde 3 op 7 mei :

    Jong Zulte - Dendermonde    0 - 2

    Meetjesland - De Pinte     0 - 1


    Ronde 4 op 14 mei :

    Dendermonde - De Pinte     1 - 0

    De winnaar van de finale promoveert naar eerste provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Houtem - Latem     5 - 1

    30 april : 

    Latem - Serskamp-Schellebelle    4 - 1

    7 mei :

    Serskamp-Schellebelle - Houtem     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Denderleeuw - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Nederhasselt - Machelen     1 - 4

    VC Zwijnaarde - Watervliet     1 - 3

    Melsele B - Rangers Opdorp    3 - 0

    Testwedstrijd : VSV Gent - Cercle Melle    5 - 1


    Ronde 2 op 30 april :

    SK Erembodegem - Poesele    0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Watervliet     3 - 0

    Laarne-Kalken - Oudenhove     2 - 3 

    VSV Gent - Assenede    2 - 3

    KV Sint-Gillis Dendermonde - Zingem    1 - 2

    Wortegem - Zaffelare     0 - 1

    Hofstade - Machelen     1 - 2

    Vinkt - Melsele B     2 - 2 na verlengingen   stafschoppen   4 - 5


    Ronde 3 op 7 mei :

    Melsele B - Assenede      1 - 3

    WB Sint-Niklaas - Machelen    1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Zaffelare - Zingem     0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   4 - 1

    Poesele - Oudenhove    5 - 0


    Ronde 4 op 14 mei :

    Machelen - Zaffelare     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Poesele - Assenede     4 - 2

    Twee winnaars van de finalewedstrijden promoveren naar tweede provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Daknam - Wichelen    3 - 1
    (Daknam blijft in derde)

    30 april :

    Horebeke - Wichelen      1 - 0

    Zandbergen - Bassevelde    3 - 0

    7 mei :

    Zandbergen - Horebeke    3 - 2

    Wichelen - Bassevelde     0 - 5



    VIERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    9000 Gent - VC Boekhoute    4 - 2

    Wieze - HO Kalken B    1 - 0

    Maarkedal - Aaigem     0 - 2

    SVH Waasmunster - Vlierzele    1 - 0

    Bottelare - Bosdam Beveren     0 - 1

    Okegem - Nieuwerkerken     3 - 1

    Zevergem - Meerdonk    3 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    9000 Gent - Aaigem    2 - 0

    Wieze - Bosdam Beveren     3 - 2

    Okegem - SVH Waasmunster    0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   3 - 4

    Donk - Zevergem     0 - 4

    Deftinge - Volkegem     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   5 - 4

    Hamme-Zogge - Herzele-Ressegem    3 - 0

    De winnaars van de tweede ronde promoveren naar derde provinciale.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (146 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    26-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017

    EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN SEIZOEN 2016-2017

    EERSTE PROVINCIALE :

    1.  Melsele     68
    2.  Zelzate     53
    3.  Lochristi     51
    4.  Elene-Grotenberge     50
    5.  Stekene     50
    6.  Robur     48
    7.  Appelterre     45
    8.  Voorde     45
    9.  Aalter     44
    10. KVV Ardennen     41
    11.  Bambrugge     40
    12. Maldegem     33
    13. Kemzeke     32
    14. Buggenhout     25
    15. Kruibeke     23
    16. Lovendegem     22

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1.  Drongen     76
    2.  De Pinte     58
    3.  Merendree     49
    4.  Meetjesland     47
    5.  Jong Zulte     46
    6.  Zeveren     45
    7.  Kleit     42
    8.  Evergem Center     40
    9.  Sleidinge     36
    10. Belzele     35
    11.  Zomergem     33
    12. Adegem     33
    13. Waarschoot     32
    14. Latem     31
    15. Sint-Kruis-Winkel     34
    16. Lembeke     21

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1.  Sottegem     71
    2.  Meldert     53
    3.  Windeke     52
    4.  Gavere-Asper     51
    5.  Burst     48
    6.  Kluisbergen Sportief     46
    7.  Denderhoutem     46
    8.  Lebeke-Aalst     43
    9.  Geraardsbergen     43
    10. Eine     42
    11.  Meerbeke     41
    12. Munkzwalm     38
    13. Winnik     32
    14. Houtem     30  
    15. Vurste-Semmerzake     23
    16. FC Kluisbergen     19

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    1.  HO Kalken    69
    2.  Dendermonde     68
    3.  Grembergen     65
    4.  Sinaai     63
    5.  Heikant     57
    6.  Waasmunster     43
    7.  Vrasene     40
    8.  Moerbeke     39
    8.  Bazel     39
    10. Haasdonk     37
    11.  Doorslaar     37
    12. Schoonaarde     36
    13. Edeboys     35
    14. Serskamp-Schellebelle     28
    15. Massemen     12
    16. Beervelde     12

    DERDE PROVINCIALE A :

    1.  Bellem     72
    2.  Poesele     61
    3.  Watervliet     60
    4.  Assenede      60
    5.  Vinkt     51
    6.  Sint-Laureins     47
    7.  DKW Evergem     46
    7.  Hansbeke     46
    9.  Ursel     42
    9.  Nevele     42
    11. Maria-Aalter     41
    12. Knesselare     39
    13. Kaprijke-Bentille     27
    14. Bassevelde     22
    15. Middelburg     21
    16. Balgerhoeke     5

    DERDE PROVINCIALE B :

    1.  Mariakerke     78
    2.  VC Zwijnaarde     57
    3.  Zaffelare     55
    4.  Laarne-Kalken     53
    5.  Cercle Melle     47
    5.  VSV Gent     47
    7.  FC Destelbergen     44
    8.  HT Zwijnaarde     42
    9.  Muide Gent     39
    10. Sint Denijs     37
    11.  Eksaarde     37
    12.  Wachtebeke     35
    13.  Heusden     32
    14.  Daknam     29
    15.  Lochristi B     25
    16.  Vinderhoute     5

    DERDE PROVINCIALE C :

    1.  Gijzel-Oosterzele     69
    2.  Machelen     68
    3.  Oudenhove     61
    4.  Wortegem     58
    5.  Zingem     52
    6.  Nokere-Kruishoutem     51
    7.  Nazareth-Eke     45
    8.  Bevere     43
    9.  Moortsele     41
    10. Boekel     37
    10.  Michelbeke     37
    12.  Velzeke     36
    13.  Sottegem B     35
    14.  Horebeke     29
    15.  Melsen     10
    16.  Balegem     8

    DERDE PROVINCIALE D :

    1.  Borsbeke     72
    2.  Nederhasselt     67
    3.  Hofstade     61
    4.  Erembodegem     60
    5.  Denderleeuw     56
    6.  Doggen     45
    7.  Baardegem     44
    8.  Bonanza     42
    9.  Mere     41
    10. Moerbeke-Geraardsbergen     40
    11.  Kerksken     38
    12.  Elene-Grotenberge B     38
    13.  Haaltert     31
    14.  Zandbergen     26
    15.  Sint-Antelinks     16
    16.  Idegem     2

    DERDE PROVINCIALE E :

    1.  YB Beveren     74
    2.  KV Sint-Gillis     73
    3.  Rangers Opdorp     59
    4.  Melsele B     58
    5.  SK Gerda     55
    6.  WB Sint-Niklaas     53
    7.  Kieldrecht     49
    8.  Oudegem     39
    9.  Klinge     37
    10.  Overmere     35
    11.  Sint-Pauwels     33
    12.  Robur B     32
    13.  SKB Sint-Niklaas     28
    14.  Wichelen     25
    15.  Verrebroek     15
    16.  Sombeke     7

    VIERDE PROVINCIALE A :

    1.  Ertvelde     71
    2.  Donk     65
    3.  VC Boekhoute     60
    4.  9000 Gent     59
    5.  VS Destelbergen     58
    6.  T. Melle     53
    7.  Avrasya Gent     51
    8.  Heusden B     40
    9.  Sint-Amandsberg     29
    10.  Ursel B     27
    11.  Oostakker     25
    12.  Poesele B     19
    13.  Muide Gent B     17
    14.  SK Merelbeke     17
    15.  FC Dampoort     12

    VIERDE PROVINCIALE B :

    1.  Olsene     71
    2.  Bottelare     60
    3.  Maarkedal     57
    4.  Nokere-Kruishoutem B     51
    5.  Zevergem     50
    6.  Volkegem     45
    7.  Huise-Ouwegem     38
    8.  Kluisbergen Sportief B     32
    9.  FCLC Ronse     24
    9.  FC Kluisbergen B     24
    11.  Nazareth-Eke B     23
    12.  Mater     22
    13.  Petegem Schelde     22
    14.  Ophasselt B     1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    1.  Sint-Goriks     66
    2.  Herzele-Ressegem     62
    3.  Aaigem     51
    4.  Okegem     50
    5.  Deftinge     46
    6.  Neigem     45
    7.  Opbrakel     32
    8.  Everbeek     31
    9.  Ophasselt     30
    10.  Volkegem B     22
    11.  Michelbeke B     21
    12.  Strijpen     20
    13.  Jong Geraardsbergen     19
    14.  Zegelsem     16
    15.  Appelterre B     0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    1.  Gijzegem     69
    2.  Wieze     64
    3.  Vlierzele     63
    4.  HO Kalken B     54
    5.  Nieuwerkerken     39
    6.  Moorsel     36
    7.  Jong Lede B     34
    7.  Edeboys B     34
    9.  Smetlede     32
    10. Herdersem     30
    11.  Baasrode     29
    12.  Laarne-Kalken B     23
    13.  Bavegem     6
    14.  Buggenhout B     4

    VIERDE PROVINCIALE E :

    1.  Kallo     69
    2.  Hamme-Zogge     58
    3.  SVH Waasmunster     51
    4.  Bosdam Beveren     49
    5.  Meerdonk     45
    6.  Rupelmonde     43
    7.  Zele B     40
    8.  PD Kruibeke     39
    9.  Tielrode     38
    10.  Zaffelare B     30
    11.  Haasdonk B     18
    12.  Stekene B     17
    13.  Hoogeinde     13
    14.  Beervelde B     5

    Alle Oost-Vlaamse kampioenen op een rij ...   
    Melsele, Drongen, Zottegem, HO Kalken, Bellem, Mariakerke, Gijzel-Oosterzele, Borsbeke, YB Beveren, Ertvelde,  
    Olsene, Sint-Goriks, Gijzegem en Kallo.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (38 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 15 en 16 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - Alle wedstrijden op Paaszondag 16 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Zelzate - Voorde    0 - 0

    Buggenhout - Lovendegem     1 - 0

    Kemzeke - Melsele    0 - 2

    Robur - Appelterre     2 - 1

    Bambrugge - Stekene    2 - 1

    Lochristi - Maldegem    4 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     2 - 2

    Aalter - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Drongen - Lembeke     2 - 1

    Waarschoot - Adegem    2 - 2

    Sleidinge - Zeveren    4 - 2

    Kleit - Latem    0 - 3

    Zomergem - Jong Zulte     5 - 0

    Belzele - Sint-Kruis-Winkel     1 - 0

    De Pinte - Merendree     1 - 2

    Evergem Center -  Meetjesland    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 2

    Munkzwalm - Gavere-Asper    1 - 3

    Winnik - Burst   2 - 0

    Eine - Denderhoutem     0 - 5

    Lebeke-Aalst - Houtem     2 - 1

    Geraardsbergen - Sottegem    1 - 4

    FC Kluisbergen - Meldert    1 - 7

    Windeke - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - HO Kalken     2 - 1

    Massemen - Doorslaar    0 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Grembergen    0 - 2

    Heikant - Sinaai    0 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Beervelde - Edeboys    1 - 2

    Dendermonde - Moerbeke     6 - 1

    Haasdonk - Vrasene    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Ursel - Maria-Aalter    1 - 1

    Balgerhoeke - Nevele     2 - 3

    Assenede - Bellem    2 - 4

    Sint-Laureins - Bassevelde    4 - 3

    Middelburg - Watervliet      1 - 1

    Poesele - Vinkt     2 - 1

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem     3 - 0

    Hansbeke - Knesselare     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Wachtebeke - Muide Gent    3 - 3

    Mariakerke - VSV Gent     6 - 0

    Laarne-Kalken - Eksaarde    4 - 1

    Daknam - Heusden    4 - 5

    FC Destelbergen - Lochristi B    3 - 1

    VC Zwijnaarde - Zaffelare    1 - 2

    Vinderhoute - Cercle Melle     0 - 2

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nokere-Kruishoutem - Machelen    4 - 1

    Balegem - Oudenhove    2 - 7

    Velzeke - Melsen    7 - 2

    Wortegem - Nazareth-Eke   1 - 0  

    Moortsele - Gijzel-Oosterzele     1 - 3

    Michelbeke - Bevere    0 - 2

    Sottegem B - Horebeke    5 - 3

    Boekel - Zingem    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Zandbergen    3 - 0

    Borsbeke - Elene-Grotenberge B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 2

    Doggen - Kerksken      1 - 3

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Baardegem - Idegem    4 - 0

    Haaltert - Erembodegem    4 - 1

    Denderleeuw - Mere      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Robur B    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 1

    Sint-Gillis - Verrebroek    11 - 0

    Klinge - Sint-Pauwels   2 - 0

    Oudegem - Rangers Opdorp    1 - 2

    SK Gerda - Overmere     3 - 0

    Melsele B - Wichelen    3 - 2

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Donk    2 - 3

    Heusden B - SK Merelbeke   7 - 2

    9000 Gent  - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - T. Melle    3 - 1

    Muide Gent B - Ursel B     3 - 3

    Ertvelde - Boekhoute    2 - 0

    Poesele B - Avrasya Gent    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Mater - Olsene    0 - 4

    Maarkedal - Zevergem    2 - 0

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem    1 - 0

    Volkegem - Bottelare    0 - 2

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde    0 - 2

    Ophasselt B - Nokere-Kruishoutem B   FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Goriks - Ophasselt    3 - 1

    Everbeek - Michelbeke B     2 - 2

    Opbrakel - Okegem    2 - 3

    Aaigem - Herzele-Ressegem    3 - 1

    Strijpen - Neigem    4 - 3

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen     1 - 3

    Appelterre B - Deftinge    FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Baasrode     4 - 1

    Vlierzele - Herdersem     8 - 1

    Smetlede - Gijzegem     1 - 1

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B     1 - 2

    Oranje-Blauw@Wieze - Bavegem     FF   5 - 0

    Nieuwerkerken - Buggenhout B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 2

    Kallo - Zele B    3 - 1

    Meerdonk - Tielrode    2 - 5

    Hamme-Zogge - Stekene B    1 - 0

    PD Kruibeke - Zaffelare B    0 - 1

    Bosdam Beveren - Beervelde B     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre - Aalter    2 - 1

    Lovendegem - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Kruibeke - Zelzate    2 - 3

    KVV Ardennen - Kemzeke    4 - 0

    Voorde - Buggenhout   3 - 0

    Stekene - Robur    3 - 2

    Melsele - Lochristi     1 - 4

    Maldegem - Bambrugge    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Lembeke - Waarschoot    1 - 4

    Adegem - Sleidinge    0 - 1

    Jong Zulte - Evergem Center    4 - 0

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Zeveren - De Pinte    0 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Drongen   1 - 1

    Latem - Belzele    2 - 1

    Meetjesland - Kleit    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meldert - Windeke    2 - 0

    Denderhoutem - Geraardsbergen    3 - 3

    Houtem - Eine    3 - 4

    Burst - Lebeke-Aalst    0 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    3 - 1

    Sottegem - FC Kluisbergen    5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Winnik    0 - 1

    Vurste-Semmerzake - Munkzwalm    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Heikant    1 - 2

    Grembergen - Schoonaarde    1 - 1

    Edeboys - Serskamp-Schellebelle    1 - 2

    Moerbeke - Haasdonk     1 - 0

    Doorslaar - Dendermonde    0 - 2

    HO Kalken - Massemen     5 - 1

    Sinaai - Bazel   3 - 1

    Vrasene - Beervelde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Vinkt - Assenede    1 - 3

    Knesselare - Middelburg    1 - 3

    Nevele - Hansbeke    0 - 1

    Maria-Aalter - Balgerhoeke    6 - 1

    DKW Evergem - Poesele    0 - 2

    Bellem - Ursel    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins    1 - 1

    Bassevelde - Kaprijke-Bentille     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    4 - 3

    HT Zwijnaarde - Vinderhoute   10 - 1

    VSV Gent - VC Zwijnaarde    1 - 0

    Zaffelare - Destelbergen    4 - 3

    Lochristi B - Daknam    2 - 0

    Heusden - Sint-Denijs    4 - 2

    Eksaarde - Wachtebeke     2 - 0

    Muide Gent - Mariakerke    1 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Balegem    12 - 1

    Melsen - Wortegem     0 - 3

    Horebeke - Velzeke    2 - 2

    Oudenhove - Moortsele    0 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Machelen - Boekel     4 - 1

    Zingem - Sottegem B    4 - 1

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Mere - Sint-Antelinks     1 - 0

    Elene-Grotenberge B - Denderleeuw    1 - 3

    Bonanza - Nederhasselt    0 - 4

    Kerksken - Haaltert     0 - 0

    Zandbergen - Baardegem    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen     1 - 1

    Erembodegem - Borsbeke    5 - 0

    Idegem - Hofstade     3 - 8

    DERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Rangers Opdorp - Klinge    1 - 0

    Overmere - Sombeke    6 - 0

    Verrebroek - Melsele B   0 - 3

    Kieldrecht - Sint-Gillis    2 - 4

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda   1 - 0

    Wichelen - YB Beveren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    T. Melle - Poesele B    5 - 0

    SK Merelbeke - Ertvelde    0 - 3

    Sint-Amandsberg - Heusden B    2 - 1

    FC Dampoort - 9000 Gent    0 - 3

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 2

    Boekhoute - VS Destelbergen    STOPG.

    Ursel B - Oostakker    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zevergem - Kluisbergen Sportief B    4 - 0

    Bottelare - Maarkedal    6 - 0

    Petegem Schelde - Volkegem    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    1 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Neigem - Zegelsem    3 - 0

    Herzele-Ressegem - Strijpen    3 - 0

    Okegem - Aaigem    1 - 1

    Deftinge - Everbeek    1 - 0

    Volkegem B - Opbrakel     1 - 2

    Jong Geraardsbergen - Sint-Goriks    0 - 5

    Ophasselt - Appelterre B     FF   5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Nieuwerkerken    7 - 1

    Bavegem - Smetlede    0 - 6

    Herdersem - Edeboys B    2 - 2

    Baasrode - Vlierzele    1 - 2

    Buggenhout B - HO Kalken B    0 - 7

    Laarne-Kalken B - Moorsel    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Bosdam Beveren     2 - 1

    Zele B - SVH Waasmunster    3 - 3

    Tielrode - Rupelmonde    1 - 1

    Beervelde B - Hoogeinde    FF

    Haasdonk B - Hamme-Zogge    1 - 2

    Stekene B - Meerdonk    0 - 7


    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - De Pinte     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Borsbeke       1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    SK Merelbeke - Ursel B      3 - 5

    VC Boekhoute - Avrasya Gent     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B       2 - 0


    FINALE HOFMAN CUP - BEKER van OOST-VLAANDEREN

    Voorde - Robur    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    20-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 28 : 25 en 26 maart 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 25 en zondag 26 maart 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Stekene    1 - 1

    Elene-Grotenberge - Voorde    3 - 0

    Kemzeke - Lovendegem     0 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen    2 - 2

    Bambrugge - Melsele    0 - 2

    Robur - Maldegem    2 - 1

    Kruibeke - Appelterre    2 - 3

    Buggenhout - Zelzate    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Adegem      0 - 0

    Sleidinge - Lembeke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren       1 - 4

    Sint-Kruis-Winkel - Latem    1 - 1

    Belzele - Meetjesland     1 - 1

    Kleit - Jong Zulte     2 - 1

    Waarschoot - Drongen    0 - 4

    Evergem Center - Merendree    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Sottegem      1 - 3

    Eine - Burst      0 - 2

    FC Kluisbergen - Denderhoutem      2 - 1

    Vurste-Semmerzake - Meldert     0 - 3

    Winnik - Gavere-Asper    0 - 3

    Lebeke-Aalst - Kluisbergen Sportief    4 - 1

    Geraardsbergen - Houtem    1 - 0

    Meerbeke - Munkzwalm    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Haasdonk - Doorslaar    2 - 1

    Beervelde - Moerbeke     1 - 1

    Heikant - Grembergen    1 - 2

    Schoonaarde - Edeboys    0 - 2

    Massemen - Bazel    2 - 3

    Dendermonde - HO Kalken     1 - 0

    Sinaai - Sp. Waasmunster     4 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Vrasene     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Hansbeke - Maria-Aalter   1 - 0

    Middelburg - Nevele    1 - 3

    Sint-Laureins - Knesselare    5 - 2

    Bellem - Vinkt    2 - 0

    Assenede - DKW Evergem     5 - 3

    Poesele - Bassevelde     6 - 1

    Kaprijke-Bentille - Watervliet    2 - 0

    Balgerhoeke - Ursel     2 - 9

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Muide Gent    0 - 1

    Destelbergen - VSV Gent    1 - 2

    Eksaarde - Cercle Melle    3 - 0

    Sint-Denijs - Lochristi B    4 - 2

    Vinderhoute - Heusden    2 - 2

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde     3 - 2

    Mariakerke - Wachtebeke     2 - 0

    Daknam - Zaffelare   1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Melsen      1 - 0

    Boekel - Nokere-Kruishoutem      0 - 2

    Sottegem B - Machelen      2 - 1

    Velzeke - Zingem    5 - 2

    Wortegem - Horebeke      3 - 2

    Balegem - Nazareth-Eke     0 - 8

    Moortsele - Bevere      3 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Oudenhove    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Borsbeke - Kerksken     5 - 0

    Haaltert - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Denderleeuw - Erembodegem   0 - 2

    Sint-Antelinks - Elene-Grotenberge B     2 - 1

    Bonanza - Mere    5 - 4

    Doggen - Idegem    7 - 1

    Baardegem - Nederhasselt    2 - 3

    Hofstade - Zandbergen    5 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp    1 - 2

    Melsele B - Kieldrecht      3 - 2

    YB Beveren - Verrebroek      9 - 0

    WB Sint-Niklaas - Overmere    3 - 0

    Sint-Gillis - Robur B    7 - 1

    Oudegem - Wichelen    1 - 1

    Klinge - SKB Sint-Niklaas    2 - 2

    Sombeke - SK Gerda     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Boekhoute       2 - 4

    Muide Gent B - T. Melle      2 - 1

    Ertvelde - Sint-Amandsberg     2 - 0

    9000 Gent - Donk    2 - 2

    Heusden B - FC Dampoort    2 - 0

    VS Destelbergen - SK Merelbeke    3 - 0

    Ursel B - Avrasya Gent    4 - 5

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Ophasselt B - Zevergem     1 - 7

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B      6 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Bottelare      0 - 4

    FCLC Ronse - Olsene     1 - 3

    Volkegem - Huise-Ouwegem      0 - 0

    Maarkedal - Petegem Schelde     3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Everbeek - Ophasselt    2 - 1

    Opbrakel - Michelbeke B    3 - 1

    Aaigem - Volkegem B    0 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 5

    Strijpen - Okegem     1 - 1

    Jong Geraardsbergen - Neigem    4 - 4

    Appelterre B - Sint-Goriks    FF    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    HO Kalken B - Gijzegem    2 - 0

    Nieuwerkerken - Bavegem    7 - 0

    Oranje-Blauw@Wieze - Herdersem    4 - 0

    Edeboys B - Baasrode    2 - 1

    Moorsel - Jong Lede B    2 - 4

    Vlierzele - Laarne-Kalken B    4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    PD Kruibeke - Zele B    2 - 3

    Hoogeinde - Zaffelare B    2 - 3

    Hamme-Zogge - Beervelde B   FF   5 - 0

    Meerdonk - Haasdonk B    4 - 1

    Rupelmonde - Stekene B    3 - 2

    SVH Waasmunster - Kallo    3 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 27 : 18 en 19 maart 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 18 en zondag 19 maart 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Maldegem - Aalter    0 - 1

    Melsele - Robur    1 - 3

    Buggenhout - Elene-Grotenberge     0 - 0

    KVV Ardennen - Bambrugge   3 - 1

    Lovendegem - Lochristi    1 - 3

    Voorde - Kemzeke    4 - 2

    Zelzate - Appelterre    2 - 1

    Stekene - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Sint-Kruis-Winkel    5 - 0

    Jong Zulte - Belzele      3 - 1

    Merendree - Kleit      2 - 0

    Zeveren - Evergem Center      1 - 0

    Adegem - Zomergem    4 - 1

    Lembeke - De Pinte    0 - 4

    Waarschoot - Sleidinge    3 - 1

    Drongen - Latem    3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Eine      2 - 1

    Sottegem - Vurste-Semmerzake    6 - 0

    Denderhoutem - Windeke    1 - 1

    Houtem - FC Kluisbergen    2 - 0

    Burst - Geraardsbergen    1 - 1

    Munkzwalm - Meldert    4 - 3

    Gavere-Asper - Lebeke-Aalst    0 - 1

    Meerbeke - Winnik    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Schoonaarde     1 - 1

    Edeboys - Heikant     0 - 2

    Moerbeke - Serskamp-Schellebelle    3 - 0

    Doorslaar - Beervelde    4 - 2

    Massemen - Dendermonde     1 - 4

    Grembergen - Sinaai    1 - 0

    HO Kalken - Haasdonk     2 - 1

    Bazel - Sp. Waasmunster      0 - 3

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Watervliet - Poesele    2 - 0

    Bassevelde - Assenede      1 - 3

    Knesselare - Kaprijke-Bentille    1 - 0

    Nevele - Sint-Laureins    2 - 1

    Maria-Aalter - Middelburg    2 - 0

    Balgerhoeke - Hansbeke    2 - 3

    Ursel - Vinkt     3 - 0

    DKW Evergem - Bellem    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Destelbergen     1 - 2

    Mariakerke - VC Zwijnaarde   0 - 0

    VSV Gent - Daknam    1 - 3

    Heusden - Laarne-Kalken     0 - 3

    Lochristi B - Vinderhoute    5 - 1

    Zaffelare - Sint-Denijs    3 - 0

    HT Zwijnaarde - Eksaarde     1 - 1

    Wachtebeke - Cercle Melle     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Gijzel-Oosterzele    1 - 3

    Nazareth-Eke - Moortsele      8 - 1

    Boekel - Sottegem B     2 - 0

    Zingem - Wortegem     0 - 1

    Machelen - Velzeke    4 - 2

    Nokere-Kruishoutem - Oudenhove    1 - 2

    Horebeke - Michelbeke     1 - 1

    Melsen - Balegem     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Hofstade    0 - 2

    Idegem - Haaltert     1 - 4

    Erembodegem - Sint-Antelinks    4 - 2

    Kerksken - Denderleeuw    0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Borsbeke   2 - 7

    Nederhasselt - Mere    6 - 0

    Zandbergen - Doggen    1 - 4

    Elene-Grotenberge B - Bonanza       3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Wichelen - Klinge   3 - 2

    Kieldrecht - YB Beveren      0 - 1

    SK Gerda - Rangers Opdorp    3 - 2

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    1 - 4

    Verrebroek - Oudegem     2 - 2

    Robur B - Melsele B    0 - 1

    Overmere - Sint-Gillis    1 - 2

    Sombeke - WB Sint-Niklaas    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Donk - Heusden B   5 - 2

    T. Melle - Ursel B    6 - 1

    Oostakker - Avrasya Gent    1 - 4

    Sint-Amandsberg - VS Destelbergen     1 - 5

    Boekhoute - Muide Gent B    2 - 1

    FC Dampoort - Ertvelde    1 - 7

    SK Merelbeke - Poesele B    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Volkegem    0 - 2

    Olsene - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Huise-Ouwegem - Maarkedal    2 - 4

    Petegem Schelde -  Kluisbergen Sportief B    6 - 1

    Zevergem - Nokere-Kruishoutem B    FF   5 - 0

    Bottelare - Ophasselt B     10 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem B - Strijpen     1 - 1

    Michelbeke B - Aaigem    2 - 3

    Sint-Goriks - Neigem    4 - 0

    Okegem - Zegelsem    5 - 1

    Appelterre B - Everbeek   FF   0 - 5

    Deftinge - Opbrakel    2 - 3

    Herzele-Ressegem - Jong Geraardsbergen    5 - 2

    Vooruitgeschoven wedstrijd : 
    Everbeek - Ophasselt     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Baasrode - Oranje-blauw@wieze     1 - 1

    Laarne-Kalken B - Edeboys B    2 - 5

    Jong Lede B - Buggenhout B      4 - 0

    Bavegem - HO Kalken B    1 - 3

    Herdersem - Smetlede    3 - 1

    Moorsel - Vlierzele    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Hamme-Zogge    1 - 5

    Beervelde B - Meerdonk     0 - 3
     
    Haasdonk B - Rupelmonde      0 - 1

    Zele B - Bosdam Beveren    0 - 5

    SVH Waasmunster - PD Kruibeke    2 - 0

    Kallo - Tielrode    4 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!