Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/2de finales Croky Cup
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (101)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (423)
  • info (163)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Hermans, Vermeersch en Adams mee naar WK veldrijden in Denemarken, Merlier wacht bang af
  • Bondscoach Vanthourenhout maakt selectie WK veldrijden bekend: Hermans, Vermeersch en Adams mee naar Denemarken
  • Is dit de Galaxy S10? Gelekte foto onthult drie varianten van nieuwste smartphone Samsung
  • KOERS KORT. Wanty-Gobert en Roompot-Charles krijgen wildcard voor Parijs-Roubaix - Eén jaar na aanrijding maakt Vakoc rentree
  • Serena Williams moet hilarische bocht maken wanneer “het nummer één van de wereld” aangekondigd wordt, maar ze wint wel na kraker
  • "David maakte juiste keuze", meent Simon Goffin, coach van Pavlyuchenkova
  • Serena Williams moet vlak voor partij tegen Halep hilarische bocht maken wanneer “het nummer één van de wereld” aangekondigd wordt
  • VIDEO. ‘Spidercam’ slaat op hol in Melbourne en scheurt rakelings langs hoofd van scheidsrechter
  • Runner-up van 2018 naar huis, ook Stephens, Kerber en Sharapova moeten inpakken op Australian Open
  • Onze man in Melbourne ziet een trotse vader volstrekt afgaan en ontdekt een oneerlijke regel die het tennis zodra zal doen veranderen
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    05-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 3

    KVV Ardennen - Mariakerke    0 - 0

    Dendermonde - Waasmunster    3 - 0

    Drongen - Zele   2 - 2

    Jong Zulte - Bambrugge    2 - 0

    HO Kalken - Aalter    1 - 3

    Voorde Appelterre - Sottegem   2 - 2

    Adegem - Ninove     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Lembeke     1 - 3


    Meetjesland - Assenede    4 - 0


    Merendree - Bellem   5 - 0


    Zomergem - Kleit   3 - 2


    Lovendegem - Zeveren    1 - 2


    Sint-Laureins - Latem   2 - 4


    Waarschoot - Maldegem   0 - 3


    Poesele - Sleidinge     1 - 8

     

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Borsbeke     0 - 1

    Denderhoutem - Nokere-Kruishoutem   5 - 1

    Machelen - Gijzel-Oosterzele   1 - 4

    Geraardsbergen - Meerbeke    3 - 1

    Burst - Meldert   7 - 3

    Winnik - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 0

    Erembodegem - Munkzwalm     2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Edeboys     3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Berlare    2 - 2

    Sinaai - Haasdonk     0 - 1

    VSV Gent - Buggenhout   0 - 3

    Robur - Heikant   4 - 3

    Schoonaarde - Grembergen   0 - 2

    Doorslaar - Kruibeke    3 - 5

    Sint-Gillis - Vrasene    2 - 3

    Bazel - WB Sint-Niklaas     1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Belzele      3 - 1


    Muide Gent - Ursel    2 - 9


    Watervliet - Hansbeke     1 - 1


    Vinderhoute - DKW Evergem    0 - 5


    Vinkt - Wachtebeke    2 - 2


    Nevele - Donk    0 - 1


    Sint-Kruis-Winkel - Bassevelde    1 - 0


    Maria-Aalter - Boekhoute    0 - 0

      

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Melsen     4 - 1


    Massemen - VC Zwijnaarde     2 - 1


    Lochristi B - Moortsele   4 - 0


    Beervelde - Heusden    2 - 1


    Bottelare - Zevergem    4 - 1


    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle    4 - 1


    Zaffelare - Sint-Denijs     1 - 0


    HT Zwijnaarde - Cercle Melle     4 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Boekel - Maarkedal    3 - 1

    Zingem - FC Kluisbergen    3 - 0

    Wortegem - Bevere   2 - 0

    Oudenhove - Nazareth-Eke    5 - 1

    Eine - Velzeke    5 - 0

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B    1 - 1

    Gavere-Asper - Michelbeke    3 - 1

    Sottegem B - Horebeke    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Baardegem - Doggen     1 - 1


    Vlierzele - Sint-Antelinks     0 - 3


    Nederhasselt - Mere    4 - 2


    Houtem - Herzele-Ressegem   5 - 4


    Haaltert - Denderleeuw    2 - 1


    Hofstade - Kerksken    3 - 0


    Zandbergen - Deftinge     1 - 1


    Bonanza - Gijzegem   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Bosdam Beveren - YB Beveren    1 - 1

    SK Gerda - Oudegem     2 - 2

    Klinge - SKB Sint-Niklaas      1 - 2

    Eksaarde - Tielrode    2 - 1

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels    0 - 4

    Meerdonk - Kallo    0 - 1

    Kemzeke - Moerbeke    1 - 1

    Melsele B - Robur B     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Ooidonck Leerne - Vinkt B     3 - 0

    Oostakker - 9000 Gent    1 - 2

    Lotenhulle - VS Destelbergen    4 - 0

    Balgerhoeke - Kaprijke-Bentille    1 - 1

    Knesselare - Muide Gent B    5 - 1

    Sint-Amandsberg - Zaffelare    0 - 6

    Middelburg - De Pinte     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - Huise-Ouwegem     0 - 0

    Munkzwalm B - Olsene    4 - 2

    Bevere B - Petegem Schelde     0 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Kluisbergen Sportief B    3 - 0

    FCLC Ronse - Eine B    5 - 5

    Volkegem - Boekel B   4 - 3

    Mater - Zingem B    3 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Jong Geraardsbergen     6 - 3

    Velzeke B - Opbrakel     1 - 1

    Volkegem B - Idegem B    0 - 3

    Michelbeke B - Everbeek     0 - 2

    Neigem - Ophasselt    4 - 3

    Zegelsem - Bonanza B    4 - 2

    Strijpen - Okegem   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - Aaigem    1 - 3

    Nieuwerkerken - Bavegem    2 - 0

    Herdersem - SK Merelbeke   3 - 1

    T. Melle - Moorsel    3 - 2

    OB Lebbeke - FC Lebbeke B   4 - 1

    Heusden B - Serskamp-Schellebelle B    4 - 0

    Rangers Merelbeke - Smetlede     2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - HO Kalken B    1 - 3

    Sp. Waasmunster B - Daknam     3 - 3

    Baasrode - Sinaai B     3 - 0

    SVH Waasmunster - Hoogeinde    5 - 2

    Hamme-Zogge - Overmere    2 - 0

    Zele B - Rupelmonde     0 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Verrebroek   5 - 0

    Sombeke - Haasdonk B     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Kortemark     1 - 2


    Damme - Zedelgem     2 - 0


    Wielsbeke - WS Lauwe     1 - 1


    Dadizele - Deerlijk    6 - 1


    Poperinge - Blankenberge       5 - 5


    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    4 - 1


    RC Lauwe - RC Waregem    4 - 1


    Boezinge - Vlamertinge    3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Spermalie-Middelkerke - Rumbeke     1 - 4

    Veldegem - Eernegem     1 - 2

    Diksmuide - Sint-Kruis     0 - 1

    De Ruiter Roeselare - Heist     3 - 1

    Lichtervelde - Club Roeselare   2 - 0

    Bredene - Varsenare     2 - 1

    Jabbeke - Keiem    2 - 0

    Oudenburg - De Haan     0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Otegem      1 - 1


    Dottignies - Ledegem      1 - 1


    Wevelgem - Anzegem     2 - 3


    Bissegem

     - Heestert    0 - 2


    Beveren-Leie - Ploegsteert    3 - 1


    Geluwe - Nieuwkerke    2 - 3


    Zonnebeke - Moorslede     3 - 1


    VV Tielt - Moen   1 - 0


    Inhaalwedstrijd woensdag :


    Zonnebeke - Ledegem     0 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Proven - Comines-Warneton      0 - 1


    Westrozebeke - Gits    2 - 0


    Vleteren - Merkem    2 - 3


    Staden - Veurne   2 - 2

    Hooglede - Houthulst    3 - 1

    Geluveld - De Panne   2 - 1

    Dikkebus - Voormezele    2 - 2

    Elverdinge - Beselare     0 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ichtegem - Snaaskerke     0 - 2

    Ruddervoorde - Moerkerke     3 - 3

    Loppem - Jong Male     4 - 0

    Lombardsijde - SK Torhout    1 - 1

    Nieuwpoort - Koekelare    4 - 0

    Dudzele - Dar. Brugge   0 - 2

    Gistel - Lissewege   2 - 1

    Steenbrugge - Beernem     0 - 8


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Wevelgem B     4 - 1


    Zwevezele B - Moorsele    1 - 3


    Avelgem - Lendelede    1 - 1


    Emelgem-Kachtem - D. Beveren     4 - 3


    Kortrijk - Heule    1 - 1


    Bellegem - Hulste    4 - 1


    Aarsele - Ardooie     1 - 0


    Ingooigem - Kanegem    2 - 2


    Inhaalwedstrijd woensdag :


    Emelgem-Kachtem - Lendelede     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Veurne B     0 - 7


    Alveringem - Westende     1 - 3


    Jonkershove - Zarren    4 - 1


    Handzame - Bulskamp    3 - 0


    Nieuwkapelle - Lo-Reninge   0 - 5


    Adinkerke - Kortemark B     4 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - E. Brugge    1 - 9


    D. Beveren B - Pittem    1 - 2


    Ruiselede - Steenbrugge B     3 - 3


    Beernem B - Zandvoorde    0 - 0


    Doomkerke - HO Oedelem     2 - 2


    Sint-Joris - Hertsberge   2 - 0


    Wenduine - Zerkegem    3 - 0


    Inhaalwedstrijd donderdag :


    Zandvoorde - Steenbrugge B     4 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Wielsbeke B     4 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem     0 - 1

    Ledegem B - Dentergem     2 - 3

    Jong Vijve - Marke     0 - 0

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B   4 - 1

    Anzegem B - Jong Helkijn    3 - 3

    Dottignies B - Desselgem     0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Poperinge B - Westouter      2 - 1


    Brielen - Dadizele B     3 - 1


    Rekkem - Langemark-Poelkapelle    3 - 0


    Wervik B - Vlamertinge B    4 - 1


    Passendale - Menen United    3 - 1


    Reningelst - Zillebeke    2 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 12 en 13 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 18

    Koersel - Beringen      1 - 0

    Bree-Beek - Daring Huvo Jeuk     STOPGEZET

    Park Houthalen - FC Alken     0 - 1

    Zonhoven VV - Vlijtingen     0 - 1

    Herk-De-Stad - Hoepertingen    3 - 1

    Herkol - Melo Zonhoven    0 - 2

    Torpedo Hasselt - Achel VV    2 - 4

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas     3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 18

    Heikant Berlaar - Lille      0 - 2

    Mariekerke - Kontich     1 - 3

    Berg en Dal - De Kempen    2 - 1

    Sint-Job - Branddonk    0 - 3

    Witgoor Dessel - Wuustwezel   7 - 0

    Zoersel - Oppuurs    3 - 0

    Rochus Deurne - KVV Duffel    2 - 2

    Herentals - Schriek     1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 18

    Melsbroek - Linden      0 - 3

    Diest - Borght-Humbeek     2 - 1

    HO Bierbeek - Hoeilaart      5 - 0

    Grimbergen - Sterrebeek     2 - 2

    Liedekerke - Huldenberg   4 - 0

    Tervuren-Duisburg - Herent   1 - 2

    Aarschot - Bertem-Leefdal    1 - 0

    Rhodienne-De-Hoek - HO Veltem      3 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 17

    Ixelles - Forestoise   7 - 0

    Waterloo - Sporting Bruxelles      0 - 1

    Saint-Jossé - Boitsfort     2 - 2

    Etterbeek - BX Brussels    2 - 2

    Saint-Michel - Genappe    0 - 0

    Villers La Ville - Crossing Schaerbeek   0 - 2

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois    2 - 1

    Jodoinge - Lanse Ohain     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 18

    Antoinien - Beloeil      3 - 3

    Monceau - Peruwelz FC      1 - 1

    Paturages - Montignies      0 - 1

    Solre Sambre - Le Roeulx    2 - 1

    Houdeng - Soignies    1 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Anderlues    0 - 0

    Neufvilles - Gosselies    5 - 1

    Estaimbourg - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    1 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Sottegem - Ninove     1 - 3  ( op 22/12 gespeeld )

    Aalter - KVV Ardennen    1 - 1

    Mariakerke - Adegem   5 - 2

    Voorde Appelterre - Dendermonde   2 - 1

    Zele - Jong Zulte   2 - 0

    Bambrugge - HO Kalken    3 - 3

    Lochristi - Drongen   1 - 1

    Waasmunster - Elene-Grotenberge     0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Sleidinge     3 - 1


    Latem - Ertvelde     4 - 0


    Kleit - Lovendegem   2 - 4


    Zeveren - Meetjesland   1 - 2


    Bellem - Poesele   1 - 0


    Waarschoot - Zomergem    0 - 2


    Assenede - Sint-Laureins    1 - 1


    Lembeke - Merendree   

      3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Denderhoutem - Machelen     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Munkzwalm    2 - 3

    Edeboys - Erembodegem    2 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Windeke   3 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief   1 - 4

    Meerbeke - Burst    3 - 4

    Borsbeke - Geraardsbergen    2 - 0

    Meldert - Winnik    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - VSV Gent    2 - 2

    Vrasene - Doorslaar    3 - 2

    Berlare - Robur      2 - 2

    Buggenhout - Bazel   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Sint-Gillis    0 - 0

    Schoonaarde - Sinaai    0 - 1

    Grembergen - Heikant     1 - 0

    Kruibeke - Kieldrecht    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Sint-Kruis-Winkel      1 - 6


    Bassevelde - Evergem Center     1 - 3


    DKW Evergem - Donk   0 - 0


    Wachtebeke - Nevele     2 - 0


    Hansbeke - Vinkt   0 - 2


    Ursel - Watervliet   6 - 0


    Boekhoute - Muide Gent   3 - 1


    Belzele - Maria-Aalter   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Zaffelare      1 - 1


    Zevergem - FC Destelbergen     1 - 2


    Cercle Melle - Beervelde     1 - 4


    VC Zwijnaarde - Melsen   3 - 2


    Moortsele - Laarne-Kalken    1 - 0


    Serskamp-Schellebelle - Lochristi B    2 - 1


    Heusden - Bottelare    0 - 0


    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Boekel     1 - 2

    Nazareth-Eke - Gavere-Asper     2 - 4

    FC Kluisbergen - Sottegem B     2 - 2

    Maarkedal - Eine   0 - 0

    Velzeke - Oudenhove   1 - 0

    Sint-Goriks - Zingem   1 - 5

    Horebeke - Wortegem   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke     5 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem    0 - 4


    Gijzegem - Mere   0 - 6


    Sint-Antelinks - Nederhasselt    2 - 0


    Herzele-Ressegem - Zandbergen    1 - 1


    Deftinge - Hofstade   1 - 3


    Kerksken - Baardegem    2 - 3


    Doggen - Haaltert    1 - 1


    Denderleeuw - Vlierzele   

     8 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke     0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp    0 - 0

    YB Beveren - Klinge    2 - 1

    Eksaarde - Melsele B    1 - 3

    Tielrode - Moerbeke    0 - 3

    Kallo - Bosdam Beveren    5 - 1

    Oudegem - Meerdonk    5 - 3

    Robur B - SK Gerda     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg     3 - 0

    Muide Gent B - Avrasya Gent    0 - 4

    9000 Gent - De Pinte    1 - 1

    Oostakker - Balgerhoeke   3 - 0

    Vinkt B - Lotenhulle    1 - 6

    VS Destelbergen - Knesselare    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne      5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse     4 - 1

    Zingem B - FC Kluisbergen B     4 - 3

    Munkzwalm B - Nazareth-Eke B     1 - 2

    Boekel B - Bevere B     0 - 0

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    1 - 1

    Petegem Schelde - Mater     8 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen     2 - 3   ( op 23/12 gespeeld )

    Oudenhove B - Velzeke B     6 - 1

    Idegem - Winnik B     2 - 3

    Jong Geraardsbergen - Neigem   0 - 1

    Everbeek - Bonanza B    7 - 1

    Ophasselt - Zegelsem    1 - 1

    Opbrakel - Volkegem B      4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle    0 - 4

    Lebbeke B - Heusden B     0 - 1

    FC Dampoort - OB Lebbeke   5 - 1

    Moorsel - Nieuwerkerken   4 - 1

    SK Merelbeke - Bavegem   0 - 3

    Aaigem - Rangers Merelbeke   1 - 0

    Herdersem - Wichelen     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B   0 - 2

    SVH Waasmunster - Sombeke    2 - 0

    Haasdonk B - Hamme-Zogge   0 - 2

    Rupelmonde - Baasrode    5 - 0

    Overmere - PD Kruibeke   2 - 2

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas   1 - 0

    Sinaai - Sp Waasmunster B      1 - 4

    Hoogeinde - Daknam    3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    31-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via   

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Wielsbeke     1 - 2


    Deerlijk - Kortemark     0 - 0


    WS Lauwe - Boezinge   2 - 0


    Dadizele - Poperinge   4 - 0


    Vlamertinge - Meulebeke   2 - 0


    RC Waregem - Damme    2 - 1


    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 0


    Blankenberge - Oostnieuwkerke     4 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Jabbeke    3 - 0

    Rumbeke - De Ruiter Roeselare    2 - 0

    Lichtervelde - Oudenburg    2 - 4

    Sint-Kruis - Spermalie-Middelkerke    2 - 1

    Keiem - Bredene    1 - 2

    Varsenare - Diksmuide     1 - 1

    De Haan - Veldegem    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Dottignies    1 - 1  ( op 21/12 gespeeld )


    Moen - Anzegem     0 - 4  ( op 23/12 gespeeld )


    Heestert - Zonnebeke     4 - 1


    Otegem - Wevelgem    1 - 1


    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 1


    Ploegsteert - Geluwe    1 - 15


    Moorslede - Beveren-Leie    0 - 1


    Ledegem - Bissegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Elverdinge    1 - 0


    Merkem - Beselare     2 - 1


    Houthulst - Staden     0 - 0


    Gits - Dikkebus    2 - 2


    Vleteren - Geluveld   0 - 4


    Voormezele - Hooglede    0 - 2


    De Panne - Proven    0 - 1


    Comines-Warneton - Westrozebeke    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Steenbrugge     4 - 0

    Moerkerke - Loppem     4 - 2

    Beernem - Ichtegem   3 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 4

    Koekelare - Ruddervoorde    4 - 1

    Jong Male - Gistel    0 - 2

    Lissewege - Lombardsijde   4 - 4

    Dar. Brugge - SK Torhout    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Zwevezele B     3 - 1


    Wevelgem B - Avelgem    0 - 2


    Kortrijk - Oostrozebeke   1 - 2


    Heule - Hulste    4 - 3


    Lendelede - Aarsele   2 - 0


    Moorsele - Bellegem    1 - 2


    Kanegem - Emelgem-Kachtem   1 - 2


    Ardooie - Ingooigem   

      1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Adinkerke      4 - 2


    Lo-Reninge - Kortemark B      4 - 0


    Nieuwpoort B - Coxyde      3 - 0


    Diksmuide B - Handzame     0 - 3


    Nieuwkapelle - Alveringem    1 - 4


    Westende - Jonkershove    1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Hertsberge - Zandvoorde    2 - 0


    Sint-Joris - Doomkerke   1 - 2


    Pittem - Damme B   FF   5 - 0


    Aartrijke - D. Beveren B    3 - 1


    Steenbrugge B - Beernem B    0 - 2


    Zerkegem - Ruiselede    1 - 0


    E. Brugge - Wenduine    1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Anzegem B - Dottignies B    0 - 5

    Jong Helkijn - Dentergem     1 - 4

    Desselgem - Jong Vijve    1 - 3

    Wielsbeke B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1

    Marke - Wikings Kortrijk     3 - 1

    Stasegem - Kuurne    2 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Ledegem B     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Vlamertinge B - Brielen     0 - 4


    Kruiseke - Hollebeke     3 - 2


    Menen United - Wervik B    4 - 4


    Langemark-Poelkapelle - Dadizele B    1 - 1

     

    Westouter - Reningelst    2 - 0


    Rekkem Sport - Poperinge B   7 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 5 en 6 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 17

    Vlijtingen - Zepperen Brustem     0 - 2

    Achel VV - Bree-Beek     1 - 6

    Mechelen aan de Maas - Torpedo Hasselt     3 - 1

    FC Alken - Herkol      5 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV    4 - 0

    Herk-De-Stad - Beringen   1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen   0 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel   1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 17

    FC De Kempen - Sint-Job    8 - 0  ( op 22/12 gespeeld )

    Kontich - Heikant Berlaar    1 - 1

    Herentals - Berg en Dal     3 - 1

    Schriek - Lille   2 - 2

    KVV Duffel - Mariekerke   0 - 3

    Oppuurs - Rochus Deurne   0 - 1

    Wuustwezel - Zoersel   1 - 3

    Branddonk - Witgoor Dessel   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 17

    Herent - Diest    1 - 3

    Bertem-Leefdal - Huldenberg     4 - 2

    Linden - Grimbergen     1 - 2

    Liedekerke - Melsbroek   0 - 1

    Borght-Humbeek - Aarschot    3 - 0

    Rhodienne-De Hoek - Tervuren-Duisburg   1 - 4

    Sterrebeek - HO Bierbeek   0 - 3

    HO Veltem - Hoeilaart     4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 16

    Genappe - Jodoigne     1 - 3

    Forestoise - Villers La Ville   1 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    2 - 3

    Lasne Ohain - Etterbeek     2 - 2

    Boitsfort - Ixelles    0 - 1

    Stade Everois - Saint-Michel   0 - 3

    BX Brussels - Saint-Jossé     0 - 1

    Crossing Schaerbeek - Waterloo    6 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    WINTERSTOP
    Speeldag 18 wordt in het weekend van 12 en 13 januari afgewerkt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    23-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2018 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2018 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 18 jaar in
    de AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 106.3 ? Omdat FM 106.3 één van de twee frequenties van Radio Media FM is, de andere is FM 105.
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is om 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Chris Van Toren, Wim Vermeer, Filip Duprez en Rob Van Roy.
    Assistentie : Chris Van Der Lauw en Luc Baert.

    Dit is de top 106.3 :

    106.3 Jo Vally - Si Si Si Kerida
    106. Las Ketchup - Ketchup song
    105. Filip Dhaeze - Nina Bonita
    104. Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    103. Helmut Lotti - Such a night
    102. Los Frequencies - Are you with me
    101. Scissor Sisters - I don't feel like dancing
    100. Niels Destadsbader - Verover mij
    99. Willy Sommers - Vogelvrij
    98. David Vandijck - De trollendans
    97. Lindsay - Als jij me kust
    96. DNCE - Cake by the ocean
    95. K3 - 10.000 luchtballonen
    94. Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor
    93. Pharrell Williams - Happy
    92. M-Kids - Indianendans
    91. Bazart - Goud
    90. T.N.T. - Al wie dat niet springt
    89. Alvaro Soler - La Cintura
    88. Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk
    87. DJ Bobo - Chihuahua
    86. Magic System - Magic in the air
    85. Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg
    84. Stan Van Samang - Een ster
    83. Pitbull - I know you want me
    82. Danzel - Pump it up
    81. George Erza - Shotgun
    80. Christoff - Miljonair
    79. Will Tura - Kom do the line dance
    78. Jetti Paletti - Hey knul
    77. Jannes - Een beetje meer
    76. Acapulco - Les sunlights des tropiques
    75. Gustavo Lima - Balada
    74. Frans Bauer - Ratadadada
    73. Alcazar - Crying at the discoteque
    72. Martin Garrix - Animals
    71. Gilles Simons - Wat een nacht
    70. Regi - Ellie
    69. Swoop - Country roads
    68. Clouseau - En dans
    67. Laura Lynn - Arrividerci Hans
    66. Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    65. Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen
    64. Natalia - Boom
    63. Vengaboys - 2 Brazil
    62. Frans Bauer - 'n Ons geluk
    61. Sam Sparro - Happiness ( Magician remix )
    60. Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    59. Calvin Harris ft Dua Lipa - One kiss
    58. Zware Jongens - Jodeljump
    57. David Guetta ft Akon - Sexy bitch
    56. Niels De Stadsbader - Gloria
    55. Romeo's - Viva de Romeo's
    54. Alvaro Soler - Sofia
    53. Hélène Ficher - Atemlos durch die nacht
    52. Laura Tesoro - What's the pressure
    51. Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans
    50. DJ Ötzi - Sweet Caroline
    49. Martin Solveig - Hello 
    48. Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt
    47. Natalia - I've only begun to fight
    46. 2 Fabiola - She's after my piano
    45. Romeo's - We gaan feesten
    44. PSY - Gagnam style
    43. K3 - Oya lélé
    42. Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    41. Stromae - Alors on dance
    40. Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    39.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden
    38. David Vandijck - Een superlange nacht
    37. Virtual Zone - Tom Boonen Remix
    36.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij
    35.  Michael Lanzo - C'est la vie
    34. Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    33. Blof en Geike Arnaert - Zoutelande
    32. Kabouter Plop - kabouterdans
    31. Gebroeders Ko - Boten Anna
    30.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    29.  Kate Ryan - Désenchantée
    28.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    27. Avicci - Levels
    26.  Bob Sinclair - Love generation
    25.  Yves Segers - Een beetje gay
    24.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    23.  Jessy Matador - Olé Ola Olé
    22.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade
    21.  Khaled - C'est la vie
    20. Niels Destadsbader - Ik ben van 't stroate
    19. Pitaboys - Waar is da feestje
    18. Underdog Project - Summerjam
    17.  Safri Duo - Played alive
    16.  Double DJ's - Boven op de berg
    15.  Jody Bernal - Que si que no
    14.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    13. Christoff - 7 zonden
    12. Klubb 3 - Ho-Dio-Di-Jee
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Swoop - Sardienendans
    9.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    8.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    7.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    6. Partyfriekx ft Schorre Chef - Ik moet zuipen
    5.  Christoff - Sweet Caroline
    4.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  André Hazes Jr - Leef

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !
    Hou je telefoon in de buurt want er zijn diverse prijzen te winnen.

                 



    Na de Ambiance TOP 106.3 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Dit zijn de playlsiten (18-22 uur) :

    18-19 uur 
    Umberto Tozzi - Gloria
    ABBA - Dancing queen
    Peter Kent - It's a real good feeling
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Claude François - Alexandrie alexandra
    Rob De Nijs - Hou me vast
    Will Tura - Mooi 't leven is mooi
    Paradisio - Bailando
    Good Shape - Take my love
    Royal Showband Waterford - Hucklebuck
    Rita Deneve - De allereerste keer
    Barry White - You're the first, the last, my everything
    Ottowan - D.I.S.C.O.
    Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    Jive Bunny - Swing the mood

    19-20 uur 
    Village Peopole - YMCA
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Maria De Rossi - Salut crocodille
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Wizz Stars - A brand new day
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Bart Kaëll - Zeil je voor het eerst
    Paul Severs - Zeg eens meisje
    Jimmy Frey - Zaragoza
    Willy Sommers - De nacht wordt lang
    Los Del Rio - Macarena
    Acapulco - Les sunlights des tropiques
    Début De Soirée - Nuit de folie
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    20-21 uur
    Kaoma - Lambada
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Chris Andrews - Pretty Belina
    Soulful Dynamics - Mademoiselle ninette
    Luv - You're the greatest lover
    Olivia Newton John & John Travolta - You're the one that I want
    Dolly Dots - Love me just a little bit more
    Maywood - Late at night
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katarina and the Waves - Walking on sunshine
    Bryan Adams - Summer of 69
    Rednex - Cotton eye Joe
    Dusty Springfield - In private
    Cher - Believe
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    21-22 uur
    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Al Martino - Volaré
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken
    James Last - Happy music

    Beluister radio Media 105 FM (Kluisbergen en Ronse) 106.3 FM (Oudenaarde) en ook online via www.radiomedia.be                                                        



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (53 Stemmen)
    Categorie:info
    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018

    NATIONAAL KERSTVOETBAL van woensdag 26 en donderdag 27 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 21


    Antwerp - Moeskroen     2 - 1

    Cercle Brugge - Eupen     0 - 1

    KV Kortrijk - Zulte Waregem     4 - 2

    KV Oostende - Sint-Truiden     1 - 1

    Charleroi - Standard     0 - 1

    RC Genk - AA Gent    3 - 1

    Lokeren - Club Brugge    0 - 1

    Anderlecht - Waasland-Beveren     3 - 0

    Dit waren de laatste wedstrijden voor 2018, in de Jupiler Pro League volgt er nu een winterstop.
    Bijna alle clubs trekken op winterstage en een volledig overzicht hiervan zie je binnenkort op mijn blog.
    Even kort samenvatten :
    KRC Genk sluit dit jaar af met 48 punten en is zo de fiere leider na 21 speeldagen. 
    Club Brugge is tweede met 41 punten, Antwerp derde met 38, Standard vierde met 36, 
    Anderlecht vijfde met 35 en Sint-Truiden sluit de top zes met 33 punten.
    Wie valt bij deze winterstop buiten de top zes?
    AA Gent (31), Charleroi (30), Kortrijk (28), Eupen en Cercle Brugge (25) en Oostende (23).
    Welke ploegen zullen na de winterstop moeten knokken voor het behoud?
    Zulte Waregem en Waasland-Beveren (20), Moeskroen (17) en Lokeren (14).
    Zes trainers werden in dit voetbalseizoen reeds aan de deur gezet: 
    Frank Dafays van Moeskroen werd door Bernd Stock vervangen, ook AA Gent ontsloeg Yves Vanderhaeghe
    en werd door Jess Thorup vervangen. Ook Lokeren zette Peter Maes op straat en werd door Trond Sollied
    vervangen. Yannick Ferrera werd door Waasland-Beveren ontslagen en door Adnan Custovic vervangen.
    KV Kortrijk zette Glenn De Boeck op straat en één maand na zijn ontslag bij AA Gent is
    Yves Vanderhaeghe opnieuw als coach aan de slag. Tot slot ontsloeg ook Anderlecht coach 
    Hein Vanhaezebrouck, op 6 januari 2019 werd Fred Rutten als zijn opvolger aangeduid.
    Mbwana Samatta (KRC Genk), scoorde al 15 keer en gaat als topschutter de winterstop in.
    Afspraak in het weekend van 18, 19 en 20 januari voor de eerste wedstrijden van 2019.


    PROXIMUS LEAGUE - EERSTE AMATEURKLASSE - TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B en ACFF - 
    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B - DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :

    Winterstop tot 12 januari


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 20


    AA Gent - Cercle Brugge     4 - 1

    Moeskroen - Anderlecht     3 - 1

    Waasland-Beveren - Lokeren     2 - 1

    Sint-Truiden - KV Kortrijk     0 - 0

    Standard - KV Oostende    3 - 1

    Club Brugge - Antwerp    5 - 1

    Eupen - RC Genk     0 - 2

    Zulte Waregem - Charleroi    3 - 1



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    KV Mechelen - Tubeke      3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     3 - 0

    Roeselare - Union Saint-Gilloise    1 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : 

    Winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Harelbeke     1 - 0

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten     1 - 2

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B :

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B : 

    Winterstop tot 12 januari



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    13-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 19


    Charleroi - AA Gent    2 - 0

    KV Kortrijk - Club Brugge    0 - 0

    Eupen - Moeskroen    1 - 0

    Lokeren - Sint-Truiden    2 - 0

    Antwerp - Waasland-Beveren    0 - 2

    Cercle Brugge - Anderlecht     2 - 1
    RSC Anderlecht ontslaat coach Hein Vanhaezebrouck

    RC Genk - KV Oostende    2 - 0

    Standard - Zulte Waregem     4 - 1



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    1 - 3

    Lommel - Roeselare    0 - 1

    Tubeke - Westerlo     0 - 0

    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk     1 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    KSV Oudenaarde - Geel     0 - 0

    Dessel Sport - RFC de Liège    3 - 2

    Lierse-Kempenzonen - Virton    0 - 2

    Deinze - Dender   2 - 2

    Knokke - Seraing   2 - 1

    RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes    1 - 2

    Eendracht Aalst - KSK Heist      1 - 2

    Rupel-Boom - Tessenderlo   0 - 2

    Eendracht Aalst, uit de eerste amateurklasse, werd door 
    de Belgische voetbalbond een boete opgelegd na de
    wedstrijd tegen FC Luik. Racistische oerwoudgeluiden
    zouden hiervan aan de basis liggen. Hierdoor krijgt
    de Oost-Vlaamse club een boete van 2500 euro, waarvan 
    500 euro meteen te betalen is. De club mag ook geen
    supporters meenemen naar de volgende uitwedstrijd
    in Virton. Supporters noemen dit een onterechte sanctie.


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 16

    Olsa Brakel - Wijgmaal   1 - 1

    RC Gent - Mandel United Izegem-Ingelmunster    3 - 2

    Tempo Overijse - Sparta Petegem      0 - 2

    Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel     0 - 1

    Londerzeel - Eppegem   1 - 0

    Harelbeke - Ronse     0 - 1

    Menen - Gullegem   3 - 4

    Diegem Sport - Westhoek     2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen   1 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen     2 - 0

    Heur-Tongeren - Sint-Niklaas    0 - 5

    Hoogstraten - Duffel   0 - 1

    Temse - Hades Kiewit Hasselt   1 - 1

    Vosselaar - Patro Eisden      1 - 3

    Cappellen - VW Hamme     2 - 1

    Berchem Sport - Bocholt    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 17

    RAAL La Louvière - Ol. Charleroi    1 - 0

    RFC Meux - Ciney   3 - 0

    Durbuy - La Louvière-Centre    0 - 4

    Couvin-Mariembourg - URSL Visé    2 - 2

    Hamoir - Solières Sport     1 - 1

    Waremme - Rebecquoise   2 - 2

    Walhain - Acren-Lessines    4 - 2

    Franc Borains - FC Tilleur     2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Zwevezele - Merelbeke     2 - 2

    Wetteren - Melsele      0 - 0

    Pepingen-Halle - Wolvertem-Merchtem    0 - 0

    Jong Lede - Kampenhout     1 - 3

    Zelzate - Wingene    0 - 0

    Stekene - Oostkamp    3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Wervik     2 - 3

    Lebbeke - Torhout     1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Nijlen - Tienen     2 - 2

    Sint-Lenaarts - Wellen    2 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne    1 - 3

    Esperanza Pelt - Leopoldsburg   0 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Betekom     3 - 3

    RC Mechelen - Termien    0 - 0

    Ternesse Wommelgem - Bornem     0 - 4

    Helson Helchteren - Zwarte Leeuw    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 17

    RFC Tournai - RSD Jette     5 - 1

    Namur Fosses-La-Ville - Aischoise    3 - 0

    Manageoise - Symphorinois      5 - 0

    RCS Brainois - Ganshoren    1 - 3

    Ostiches-Ath - Wavre Sports     3 - 1

    Léopold FC - Stade Brainois   1 - 0

    Taminoise - Stockel    1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Onhaye - Condruzien      3 - 2

    RFC Huy - Oppagne-Wéris    3 - 2

    Mormont - La Calamine      0 - 0

    Stockay-Warfusée - Aywaille   6 - 0

    Herstal - Longlier    3 - 1

    Givry - Sprimont    4 - 1

    Meix-Dt-Virton - Warnant      1 - 2

    Richelle - Verlaine   0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Lochristi      0 - 1

    Ninove - Mariakerke      0 - 0

    Elene-Grotenberge - Voorde Appelterre   2 - 2

    Drongen - Waasmunster   5 - 0

    Dendermonde - Sottegem    3 - 0

    KVV Ardennen - Bambrugge   0 - 2

    HO Kalken - Zele   1 - 0

    Adegem - Aalter     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Assenede     1 - 0


    Meetjesland - Kleit    1 - 1


    Sint-Laureins - Zeveren   1 - 4


    Lovendegem - Waarschoot   3 - 1


    Sleidinge - Bellem    2 - 1


    Zomergem - Maldegem   0 - 0


    Merendree - Latem   1 - 4


    Poesele - Lembeke     2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Denderhoutem    3 - 2

    Burst - Borsbeke    0 - 3

    Winnik - Meerbeke    2 - 1

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele   3 - 0

    Munkzwalm - Edeboys   6 - 0

    Machelen - Nokere-Kruishoutem    3 - 0

    Kluisberen Sportief - Meldert    2 - 6

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen     4 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Vrasene     2 - 1

    Sinaai - Grembergen     0 - 0

    Robur - Kruibeke    1 - 3

    Doorslaar - WB Sint-Niklaas   1 - 0

    Sint-Gillis - Buggenhout   3 - 1

    Bazel - Haasdonk   2 - 2

    VSV Gent - Sschoonaarde    0 - 2

    Heikant - Berlare     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Vinderhoute     7 - 0


    Muide Gent - Belzele     1 - 0


    Watervliet - Boekhoute    3 - 1


    Vinkt - Ursel    2 - 5


    Nevele - Hansbeke    1 - 1


    Maria-Aalter - Bassevelde   2 - 1


    Donk - Wachtebeke   4 - 5


    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem   1 - 2

     

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle    3 - 1


    Melsen - Moortsele     2 - 2


    Beervelde - Sint-Denijs    1 - 4


    Bottelare - Cercle Melle    4 - 2


    FC Destelbergen - Heusden   4 - 2


    Lochristi B - Zevergem    6 - 0


    HT Zwijnaarde - Massemen     3 - 0


    Zaffelare - VC Zwijnaarde    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke      STOPGEZET

    Zingem - Elene-Grotenberge B      1 - 1

    Boekel - Horebeke     1 - 2

    Wortegem - FC Kluisbergen    1 - 1

    Gavere-Asper - Velzeke   3 - 1

    Oudenhove - Maarkedal    0 - 0

    Eine - Bevere   2 - 0

    Sottegem B - Sint-Goriks    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Denderleeuw     5 - 0


    Hofstade - Herzele-Ressegem   2 - 1


    Zandbergen - Bonanza    5 - 2


    Mere - Sint-Antelinks   3 - 2


    Houtem - Gijzegem   6 - 3


    Vlierzele - Doggen    0 - 2


    Haaltert - Kerksken   0 - 0


    Baardegem - Deftinge    3 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    SK Gerda - Eksaarde     3 - 1

    Melsele B - Tielrode     3 - 0

    Bosdam Beveren - Oudegem     3 - 1

    Moerbeke - Sint Pauwels    2 - 0

    Klinge - Kallo   2 - 2

    Opdorp - YB Beveren   5 - 4

    Meerdonk - Robur B    2 - 1

    Kemzeke - SKB Sint-Niklaas    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zaffelare B    2 - 0

    Ooidonck-Leerne - Oostakker     1 - 3

    Avrasya Gent - VS Destelbergen    4 - 1

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B    4 - 3

    Knesselare - Vinkt B     4 - 2

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille   3 - 0

    Balgerhoeke - 9000 Gent     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde    0 - 5

    Bevere B - Eine B    1 - 1

    Nazareth-Eke B - Olsene     0 - 1

    Mater - Boekel B    2 - 5

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem   0 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B      2 - 0

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Opbrakel  3 - 4

    Velzeke B - Okegem   0 - 2

    Bonanza B - Ophasselt    3 - 4

    Volkegem B - Oudenhove B     STOPGEZET

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen   2 - 1

    Neigem - Idegem   0 - 2

    Strijpen - Everbeek     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    T. Melle - Lebbeke B   2 - 1

    Heusden B - FC Dampoort     2 - 2

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Bavegem - Moorsel    1 - 4

    OB Lebbeke - Smetlede     4 - 4

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Rupelmonde     1 - 6

    Baasrode - Verrebroek     2 - 1

    PD Kruibeke - Haasdonk B      0 - 1

    Zele B - HO Kalken B    6 - 3

    Sombeke - Hoogeinde   3 - 6

    Sint-Gillis-Waas - Overmere    2 - 3

    Daknam - Sinaai B   4 - 1

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    5 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - WS Lauwe     2 - 6


    Wielsbeke - RC Waregem     1 - 1


    Damme - Oostduinkerke     0 - 2

    Boezinge - Zedelgem   2 - 3


    Kortemark - Vlamertinge     0 - 3


    Oostnieuwkerke - Dadizele   3 - 0


    RC Lauwe - Blankenberge   2 - 1


    Poperinge - Deerlijk    4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Lichtervelde    1 - 1

    Bredene - Eernegem      1 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Varsenare     0 - 6

    Diksmuide - Keiem     5 - 2

    De Ruiter Roeselare - Sint-Kruis     3 - 2

    Heist - Rumbeke     1 - 1

    Oudenburg - Club Roeselare    2 - 0

    Jabbeke - De Haan     1 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Ploegsteert     6 - 3


    Dottignies - Moen    2 - 3


    Zonnebeke - Ledegem     0 - 0


    Wevelgem - Nieuwkerke     2 - 0


    Beveren-Leie - Heestert     1 - 2


    Bissegem - VV Tielt   3 - 0


    Anzegem - Otegem   6 - 3


    Geluwe - Moorslede   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Proven - Vleteren     2 - 2


    Staden - Voormezele   1 - 0


    Westrozebeke - De Panne    2 - 0


    Hooglede - Gits    3 - 1


    Geluveld - Merkem   0 - 3


    Beselare - Veurne    2 - 6


    Dikkebus - Comines-Warneton   0 - 1


    Elverdinge - Houthulst     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Snaaskerke      1 - 1

    Ichtegem - Dudzele      3 - 0

    SK Torhout - Lissewege     6 - 2

    Loppem - Koekelare     5 - 3

    Lombardsijde - Jong Male    1 - 2

    Gistel - Moerkerke     1 - 1

    Steenbrugge - Dar. Brugge    0 - 6

    Nieuwpoort - Beernem     3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Lendelede    1 - 0


    Oostrozebeke - Heule     2 - 3


    Avelgem - Kortrijk    0 - 2


    Emelgem-Kachtem - Ardooie     1 - 0


    Bellegem - Dosko Beveren     0 - 2


    Hulste - Moorsele    1 - 4


    Aarsele - Wevelgem B   1 - 0


    Zwevezele B - Kanegem     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Bulskamp    7 - 3


    Kortemark B - Veurne B      1 - 3


    Jonkershove - Nieuwkapelle     5 - 1


    Handzame - Zarren    1 - 3


    Alveringem - Lo-Reninge   0 - 2


    Adinkerke - Nieuwpoort B    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - HO Oedelem    0 - 1


    Zandvoorde - Steenbrugge B    4 - 0


    Ruiselede - E. Brugge    1 - 3


    Beernem B - Zerkegem   0 - 0


    Doomkerke - Hertsberge   2 - 2


    Damme B - Aartrijke     0 - 9


    Wenduine - Pittem     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Marke     1 - 0

    Jong Vijve - Anzegem B    3 - 3

    Dentergem - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    Dottignies B - Jong Helkijn    2 - 0

    Kuurne - Wielsbeke B   1 - 0

    Aalbeke - Stasegem     4 - 2

    Wikings Kortrijk - Desselgem    2 - 4


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Kruiseke     2 - 2


    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    2 - 2


    Hollebeke - Zillebeke    2 - 1


    Brielen - Menen United    6 - 4


    Dadizele B - Vlamertinge B    4 - 0


    Reningelst - Rekkem Sport    2 - 5

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 16

    Koersel - FC Alken     4 - 2

    Park Houthalen - Achel VV      3 - 0

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad     0 - 2

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas     5 - 1

    Beringen - Melo Zonhoven    2 - 1

    Torpedo Hasselt - Vlijtingen    2 - 1

    Herkol - Daring Huvo Jeuk   1 - 1

    Zepperen Brustem - Hoepertingen    1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 16

    Heikant Berlaar - KVV Duffel      2 - 2

    Lille - Kontich      2 - 3

    Mariekerke - Oppuurs   2 - 4

    Rochus Deurne - Wuustwezel   0 - 0

    Zoersel - Branddonk    1 - 1

    Witgoor Dessel - De Kempen   3 - 1

    Sint-Job - Herentals    1 - 4

    Berg en dal - Schriek     1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 16

    Melsbroek - Bertem-Leefdal      2 - 0

    Diest - Rhodienne-De Hoek     0 - 0

    Huldenberg - Borght-Humbeek    2 - 1

    HO Bierbeek - Linden     0 - 1

    Liedekerke - Grimbergen   3 - 0

    Tervuren-Duisburg - HO Veltem     3 - 2

    Aarschot - Herent   1 - 0

    Hoeilaart - Sterrebeek     4 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 15

    Ixelles - Saint-Jossé   3 - 3

    Forestoise - Waterloo    2 - 3

    Genappe - Etterbeek    2 - 3

    Sporting Bruxelles - Saint-Michel   3 - 2

    Lasne Ohian - BX Brussels   3 - 2

    Stade Everois - Jodoigne    2 - 4

    Boitsfort - Villers La Ville    2 - 0

    Crossing Schaerbeek - Kosova Schaerbeek   1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 17

    Beloeil - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Neufvilles - Antoinien    2 - 5

    Gosselies - Peruwelz FC    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Monceau   0 - 1

    Anderlues - Paturages    4 - 2

    Montignies - Houdeng    2 - 1

    Soignies - Solre Sambre    4 - 3

    Le Roeulx - Estaimbourg    4 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
    1/8e finales Champions League

    Heenwedstrijden 12, 13, 19 en 20 februari 2019
    Terugwedstrijden 5, 6, 12 en 13 maart 2019

    Schalke 04 - Manchester City
    Atletico Madrid - Juventus
    Manchester United - Paris Saint-Germain
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
    Olympique Lyon - FC Barcelona
    AS Roma - FC Porto
    Ajax Amsterdam - Real Madrid
    Liverpool - Bayern München



    1/16e finales Europa League

    Heenwedstrijden 14 februari 2019 - Terugwedstrijden 21 februari 2019

    Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb
    Club Brugge - Red Bull Salzburg
    Rapid Wien - Inter Milan
    Slavia Praag - Racing Genk
    FK Krasnodar - Bayer Leverkusen
    FC Zürich - AS Napoli
    Malmö - Chelsea
    Sjachtjor Donjetsk - Eintracht Frankfürt
    Celtic Glasgow - Valencia
    Stade Rennes - Real Betis
    Olympiakos Piraeus - Dinamo Kiev
    Lazio Roma - Sevilla
    Fenerbahçe - Zenit Sint-Petersburg
    Sporting Portugal - Villarreal
    Bate Borisov - Arsenal
    Galatasaray - Benfica Lissabon



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    05-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2018-2019
    Kalender Champions League 2018-2019

    EINDSTANDEN
    GROEP A :
    Borussia Dortmund   13
    Atletico Madrid   13
    Club Brugge   6
    AS Monaco   1
    GROEP B :
    FC Barcelona   14
    Tottenham Hotspur   8
    Inter Milan   8
    PSV Eindhoven   2
    GROEP C :
    Paris Saint-Germain   11
    Liverpool   9
    Napoli   9
    Roide Ster Belgrado   4
    GROEP D :
    FC Porto   16
    Schalke 04   11
    Galatasaray   4
    Lokomotiv Moskou   3
    GROEP E :
    Bayern München   14
    Ajax Amsterdam   12
    Benfica Lissabon   7
    AEK Athene   0
    GROEP F :
    Manchester City   13
    Olympique Lyon   8
    Sjachtjor Donetsk   6
    Hoffenheim   3
    GROEP G :
    Real Madrid   12
    AS Roma   9
    Viktoria Plzen   9
    CSKA Moskou   7
    GROEP H :
    Juventus   12
    Manchester United   10
    Valencia   8
    Young Boys Bern   4

    GROEP A : 
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    AS Monaco - Borussia Dortmund   0 - 2
    Club Brugge - Athlético Madrid   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Inter Milan - PSV Eindhoven   1 - 1
    FC Barcelona - Tottenham Hotspur   1 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Rode Ster Belgrado - Paris Saint-Germain   1 - 4
    Liverpool - Napoli   1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Schalke 04 - Lokomotiv Moskou   1 - 0
    Galatasaray - FC Porto   2 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Benfica Lissabon - AEK Athene   1 - 0
    Ajax Amsterdam - Bayern München   3 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Manchester City - Hoffenheim   2 - 1
    Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon   1 - 1
    GROEP G :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Viktoria Plzen - AS Roma   2 - 1
    Real Madrid - CSKA Moskou   0 - 3
    GROEP H :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Valencia - Manchester United   2 - 1
    Young Boys Bern - Juventus   2 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Athlético Madrid - AS Monaco   2 - 0
    Borussia Dortmund - Club Brugge   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Tottenham Hotspur - Inter Milan  1 - 0
    PSV Eindhoven - FC Barcelona    1 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Napoli - Rode Ster Belgrado   3 - 1
    Paris Saint-Germain - Liverpool   2 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Lokomotiv Moskou - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Schalke 04   3 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    AEK Athene - Ajax Amsterdam    0 - 2
    Bayern München - Benfica Lissabon   5 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Olympique Lyon - Manchester City   2 - 2
    Hoffenheim - Sjachtjor Donetsk   2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    CSKA Moskou - Viktoria Plzen   1 - 2
    AS Roma - Real Madrid   0 - 2
    GROEP H :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Juventus - Valencia   1 - 0
    Manchester United - Young Boys Bern   1 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    AS Monaco - Club Brugge   0 - 4
    Athlético Madrid - Borussia Dortmund   2 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Inter Milan - FC Barcelona    1 - 1
    Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven     2 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Rode Ster Belgrado - Liverpool    2 - 0
    Napoli - Paris Saint-Germain   1 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Schalke 04 - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Lokomotiv Moskou   4 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Bayern München - AEK Athene     2 - 0
    Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam    1 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Manchester City - Sjachtjor Donetsk    6 - 0
    Olympique Lyon - Hoffenheim    2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    CSKA Moskou - AS Roma   1 - 2
    Viktoria Plzen - Real Madrid     0 - 5
    GROEP H :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Valencia - Young Boys Bern   3 - 1
    Juventus - Manchester United     1 - 2


    GROEP A : 
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Club Brugge - AS Monaco    1 - 1
    Borussia Dortmund - Athlético Madrid   4 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    FC Barcelona - Inter Milan    2 - 0
    PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur    2 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Liverpool - Rode Ster Belgrado   4 - 0
    Paris Saint-Germain - Napoli    2 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Galatasaray - Schalke 04    0 - 0
    Lokomotiv Moskou - FC Porto    1 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AEK Athene - Bayern München   0 - 2
    Ajax Amsterdam - Benfica Lissabon   1 - 0
    GROEP F :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Sjachtjor Donetsk - Manchester City   0 - 3
    Hoffenheim - Olympique Lyon   3 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AS Roma - CSKA Moskou   3 - 0
    Real Madrid - Viktoria Plzen   2 - 1
    GROEP H :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Young Boys Bern - Valencia   1 - 1
    Manchester United - Juventus   0 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Athlético Madrid - Club Brugge   3 - 1
    Borussia Dortmund - AS Monaco    3 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    PSV Eindhoven - Inter Milan    1 - 2
    Tottenham Hotspur - FC Barcelona     2 - 4
    GROEP C :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Paris Saint-Germain - Rode Ster Belgrado    6 - 1
    Napoli - Liverpool     1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Lokomotiv Moskou - Schalke 04    0 - 1
    FC Porto - Galatasaray     1 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Bayern München - Ajax Amsterdam     1 - 1
    AEK Athene - Benfica Lissabon     2 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Hoffenheim - Manchester City    1 - 2
    Olympique Lyon - Sjachtjor Donetsk     2 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    AS Roma - Viktoria Plzen     5 - 0
    CSKA Moskou - Real Madrid      1 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Juventus - Young Boys Bern    3 - 0
    Manchester United - Valencia     0 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    AS Monaco - Athlético Madrid    1 - 2
    Club Brugge - Borussia Dortmund    0 - 1
    GROEP B :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Inter Milan - Tottenham Hotspur    2 - 1
    FC Barcelona - PSV Eindhoven    4 - 0
    GROEP C :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Rode Ster Belgrado - Napoli    0 - 0
    Liverpool - Paris Saint-Germain    3 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Schalke 04 - FC Porto    1 - 1
    Galatasaray - Lokomotiv Moskou    3 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Ajax Amsterdam - AEK Athene   3 - 0
    Benfica Lissabon - Bayern München   0 - 2
    GROEP F :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Sjachtjor Donetsk - Hoffenheim   2 - 2
    Manchester City - Olympique Lyon   1 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Viktoria Plzen - CSKA Moskou   2 - 2
    Real Madrid - AS Roma   3 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Valencia - Juventus   0 - 2
    Young Boys Bern - Manchester United   0 - 3


    GROEPSINDELING:
    GROEP A : Athlético Madrid - Borussia Dortmund - AS Monaco - Club Brugge
    GROEP B :  FC Barcelona - Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven - Inter Milan
    GROEP C :  Paris Saint-Germain - Napoli - Liverpool - Rode Ster Belgrado
    GROEP D :  Lokomotiv Moskou - FC Porto - Schalke 04 - Galatasaray
    GROEP E :  Bayern München - Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam - AEK Athene
    GROEP F :  Manchester City - Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon - Hoffenheim
    GROEP G :  Real Madrid - AS Roma - CSKA Moskou - Viktoria Plzen
    GROEP H :  Juventus - Manchester United - Valencia - Young Boys Bern

    SPEELDATA:
    18 en 19 september - 2 en 3 oktober - 23 en 24 oktober
    6 en 7 november - 27 en 28 november - 11 en 12 december

    Champions League: Tegenstanders Club Brugge
    Athlético Madrid (Spanje)
    Stadion: Estadio Wanda Metropolitano - Coach: Diego Simeone
    Clubkleuren : Rood-wit-blauw
    Borussia Dortmund (Duitsland)
    Stadion: Signal Iduna Park - Coach: Lucien Favre
    Clubkleuren: Geel-zwart
    AS Monaco (Frankrijk)
    Stadion : Stade Louis II - Coach: Leonardo Jardim/Thierry Henry
    Clubkleuren: Rood-wit

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    04-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2018-2019
    Kalender Europa League 2018-2019

    EINDSTANDEN
    GROEP A :  
    Bayer Leverkusen   13
    FC Zürich   10
    AEK Larnaca    5
    Loedogorets   4
    GROEP B :  
    Red Bull Salzburg   18
    Celtic Glasgow   9
    Red Bull Leipzig   7
    Rosenborg BK    1
    GROEP C :  
    Zenit Sint-Petersburg  11
    Salvia Praag   10
    Girondins Bordeaux    7
    FC Kopenhagen   5
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb   14
    Fenerbahçe   8
    Spartak Trnava   7
    RSC Anderlecht   3
    GROEP E :  
    Arsenal   16
    Sporting Portugal   13
    FC Vorskla    3 
    FK Qarabag   3
    GROEP F :  
    Real Betis   12
    Olympiakos Pireaus   10
    AC Milan    10
    Dudelange    1
    GROEP G :  
    Villarreal   10
    Rapid Wien   10
    Glasgow Rangers   6
    Spartak Moskou   5
    GROEP H :  
    Eintracht Frankfurt   18
    Lazio Roma   9
    Apollon Limassol   7
    Olympique Marseille   1
    GROEP I :  
    Racing Genk   11
    Malmö FF   9
    Besiktas   7
    Sarpsborg   5
    GROEP J :  
    Sevilla   12
    FC Krasnodar   12
    Standard de Liège   10 
    Akhisarspor   1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev   11
    Stade Rennes   9
    FC Astana   8
    FK Jablonec    5
    GROEP L :  
    Chelsea   16
    Bate Borisov   9
    Vidi FC   7
    POAK Saloniki  3

    Speeldag 6 : donderdag 13 december
    GROEP A :  
    Loedogorets - FC Zürich   1 - 1
    AEK Larnaca - Bayer Leverkusen   1 - 5
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Salzburg   1 - 2
    Red Bull Leipzig - Rosenborg BK    1 - 1
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Zenit Sint-Petersburg   2 - 0
    FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux    0 - 1
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht   0 - 0
    Spartak Trnava - Fenerbahçe    1 - 0
    GROEP E :  
    Arsenal - FK Qarabag   1 - 0
    Sporting Portugal - FC Vorskla    3 - 0
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - AC Milan    3 - 1
    Dudelange - Real Betis   0 - 0
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Glasgow Rangers   1 - 0
    Villarreal - Spartak Moskou   2 - 0
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Olympique Marseille - Apollon Limassol   1 - 3
    GROEP I :  
    Racing Genk - Sarpsborg   4 - 0
    Besiktas - Malmö FF   0 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Standard de Liège   0 - 0
    Sevilla - FC Krasnodar   3 - 0
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FK Jablonec    0 - 1
    Stade Rennes - FC Astana   2 - 0
    GROEP L :  
    Vidi FC - Chelsea   2 - 2
    POAK Saloniki - Bate Borisov    1 - 3


    Speeldag 5 : donderdag 29 november
    GROEP A :  
    Bayer Leverkusen - Loedogorets   1 - 1
    FC Zürich - AEK Larnaca   1 - 2
    GROEP B :  
    Rosenborg BK - Cetic Glasgow   0 - 1
    Red Bull Salzburg - Red Bull Leipzig   1 - 0
    GROEP C :  
    Girondins Bordeaux - Slavia Praag    2 - 0
    Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen   1 - 0
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - Dinamo Zagreb   0 - 0
    RSC Anderlecht Spartak Trnava    0 - 0
    GROEP E :  
    FC Vorskla - Arsenal   0 - 3
    FK Qarabag - Sporting Portugal   1 - 6
    GROEP F :  
    Real Betis - Olympiakos Pireaus   1 - 0
    AC Milan - Dudelange   5 - 2
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Villarreal   0 - 0
    Spartak Moskou - Rapid Wien    1 - 2
    GROEP H :  
    Apollon Limassol - Lazio Roma   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille   4 - 0
    GROEP I :  
    Malmö FF - Racing Genk   2 - 2
    Sarpsborg - Besiktas   2 - 3
    GROEP J :  
    FC Krasnodar - Akhirsaspor   2 - 1
    Standard de Liège - Sevilla   1 - 0
    GROEP K :  
    FC Astana - Dinamo Kiev    0 - 1
    FK Jablonec - Stade Rennes   0 - 1
    GROEP L :  
    Bate Borisov - Vidi FC   2 - 0
    Chelsea - POAK Saloniki   4 - 0


    Speeldag 4 : donderdag 8 november
    GROEP A :  
    Loedogorets - AEK Larnaca    0 - 0
    Bayer Leverkusen - FC Zürich    1 - 0
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Leipzig    2 - 1
    Rosenborg BK - Red Bull Salzburg    2 - 5
    GROEP C :  
    Slavia Praag - FC Kopenhagen    0 - 0
    Girondins Bordeaux - Zenit Sint-Petersburg    1 - 1
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - RSC Anderlecht    2 - 0
    Dinamo Zagreb - Spartak Trnava   3 - 1
    GROEP E :  
    Arsenal - Sporting Portugal   0 - 0
    FC Vorskla - FK Qarabag   0 - 1
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Dudelange   5 - 1
    Real Betis - AC Milan   1 - 1
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Villarreal   0 - 0
    Spartak Moskou - Glasgow Rangers   4 - 3
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Olympique Marseille   2 - 1
    Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt   2 - 3
    GROEP I :  
    Racing Genk - Besiktas   1 - 1
    Malmö FF - Sarpsborg   1 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Sevilla   2 - 3
    FC Krasnodar - Standard de Liège   2 - 1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - Stade Rennes   3 - 1
    FC Astana  - FK Jablonec   2 - 1
    GROEP L :  
    Vidi FC - POAK Saloniki   1 - 0
    Bate Borisov - Chelsea    0 - 1


    Speeldag 3 : donderdag 25 oktober
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - Loedogorets   1 - 1
    FC Zürich - Bayer Leverkusen   3 - 2
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Cetic Glasgow   2 - 0
    Red Bull Salzburg - Rosenborg BK   3 - 0
    GROEP C :  
    FC Kopenhagen - Slavia Praag   0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Girondins Bordeaux   2 - 1
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Fenerbahçe    2 - 2
    Spartak Trnava - Dinamo Zagreb   1 - 2
    GROEP E :  
    Sporting Portugal - Arsenal   0 - 1
    FK Qarabag - FC Vorskla   0 - 1
    GROEP F :  
    Dudelange - Olympiakos Pireaus   0 - 2
    AC Milan - Real Betis    1 - 2
    GROEP G :  
    Villarreal - Rapid Wien   5 - 0
    Glasgow Rangers - Spartak Moskou   0 - 0
    GROEP H :  
    Olympique Marseille - Lazio Roma   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol    2 - 0
    GROEP I :  
    Besiktas - Racing Genk    2 - 4
    Sarpsborg - Malmö FF    1 - 1
    GROEP J :  
    Sevilla - Akhisarspor    6 - 0
    Standard de Liège - FC Krasnodar    2 - 1
    GROEP K :  
    Stade Rennes - Dinamo Kiev    1 - 2
    FK Jablonec - FC Astana    1 - 1
    GROEP L :  
    POAK Saloniki - Vidi FC    0 - 2
    Chelsea - Bate Borisov    3 - 1


    Speeldag 2 : donderdag 4 oktober
    GROEP A :  
    FC Zürich - Loedogorets   1 - 0
    Bayer Leverkusen - AEK Larnaca    4 - 2
    GROEP B :  
    Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow    3 - 1
    Rosenborg BK - Red Bull Leipzig   1 - 3
    GROEP C :  
    FC Zenit Sint-Petersburg - Slavia Praag   1 - 0
    Girondins Bordeaux - FC Kopenhagen    1 - 2
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb   0 - 2
    Fenerbahçe - Spartak Trnava   2 - 0
    GROEP E :  
    FK Qarabag - Arsenal   0 - 3
    FC Vorskla - Sporting Portugal   1 - 2
    GROEP F :  
    AC Milan - Olympiakos Pireaus   3 - 1
    Real Betis - Dudelange   3 - 0
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Rapid Wien    3 - 1
    Spartak Moskou - Villarreal    3 - 4
    GROEP H :  
    Eintracht Frankfurt - Lazio Roma    3 - 1
    Apollon Limassol - Olympique Marseille    2 - 2
    GROEP I :  
    Sarpsborg - Racing Genk    3 - 1
    Malmö FF - Besiktas   2 - 0
    GROEP J :  
    Standard de Liège - Akhisarspor   2 - 1
    FC Krasnodar - Sevilla    2 - 1
    GROEP K :  
    FC Astana - Stade Rennes   2 - 0
    FK Jablonec - Dinamo Kiev     2 - 2
    GROEP L :  
    Chelsea - Vidi FC      1 - 0
    Bate Borisov - PAOK Saloniki     1 - 4


    Speeldag 1 : donderdag 20 september
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - FC Zürich    0 - 1
    Loedogorets - Bayer Leverkusen    2 - 3
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Red Bull Salzburg    2 - 3
    Cetic Glasgow - Rosenborg BK     1 - 0
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Girondins Bordeaux     1 - 0
    FC Kopenhagen - FC Zenit Sint-Petersburg    1 - 1
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - Fenerbahçe    4 - 1
    Spartak Trnava - RSC Anderlecht    1 - 0
    GROEP E :  
    Arsenal - FC Vorskla    4 - 2
    Sporting Portugal - FK Qarabag    2 - 0
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Real Betis    0 - 0
    Dudelange - AC Milan    0 - 1
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Spartak Moskou   2 - 0
    Villarreal - Glasgow Rangers   2 - 2
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Apollon Limassol   2 - 1
    Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    GROEP I :  
    Racing Genk - Malmö FF   2 - 0
    Besiktas - Sarpsborg   3 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - FC Krasnodar   0 - 1
    Sevilla - Standard de Liège   5 - 1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FC Astana   2 - 2
    Stade Rennes - FK Jablonec   2 - 1
    GROEP L :  
    Vidi FC - Bate Borisov   0 - 2
    PAOK Saloniki - Chelsea   0 - 1


    GROEPSINDELING:
    GROEP A :  Bayer Leverkusen - Loedogorets - FC Zürich - AEK Larnaca
    GROEP B :  Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow - Reb Bull Leipzig - Rosenborg BK
    GROEP C :  FC Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux - Slavia Praag
    GROEP D :  RSC Anderlecht - Fenerbahçe - Dinamo Zagreb - Spartak Trnava
    GROEP E :  Arsenal - Sporting Portugal - FK Qarabag - FC Vorskla
    GROEP F :  Olympiakos Pireaus - AC Milan - Real Betis - Dudelange
    GROEP G :  Villarreal - Rapid Wien - Spartak Moskou - Glasgow Rangers
    GROEP H :  Lazio Roma - Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
    GROEP I :  Besiktas - Racing Genk - Malmö FF - Sarpsborg
    GROEP J :  Sevilla - FC Krasnodar - Standard de Liège - Akhisarspor
    GROEP K :  Dinamo Kiev - FC Astana - Stade Rennes - FK Jablonec
    GROEP L :  Chelsea - PAOK Saloniki - Bate Borisov - Vidi FC


    SPEELDATA:
    20 september - 4 oktober - 25 oktober
    8 november - 29 november - 13 december

    Europa League: Tegenstanders RSC Anderlecht
    Fenerbahçe (Turkije)
    Stadion: Sükrü Saracoglustadion - Coach: Philip Cocu
    Clubkleuren: Oranje-geel
    Dinamo Zagreb (Kroatië)
    Stadion: Maksimirstadion - Coach: Nenad Bjelica
    Clubkleuren: Blauw-wit
    Spartak Trnava (Slowakije)
    Stadion: Stadion Antona Malatinského - Coach: Radoslav Latal
    Clubkleuren: Rood-zwart
    Europa League: Tegenstanders Standard de Liège
    Sevilla FC (Spanje)
    Stadion: Estadio Ramon Sanchez Pizjuan - Coach: Pablo Machin
    Clubkleuren: Rood-wit
    Krasnodar (Rusland)
    Stadion: Krasnodar Stadium - Coach: Murat Musayev
    Clubkleuren: Groen-wit
    Akhisarspor (Turkije)
    Stadion: Spor Toto Akhisarstadion -  Coach: Safet Susic
    Clubkleuren: Groen-zwart
    Europa League: Tegenstanders KRC Genk
    Besiktas (Turkije)
    Stadion: Vodafone Park - Coach: Senol Günes
    Clubkleuren: Zwart-wit
    Malmö FF (Zweden)
    Stadion: Swedbankstadion - Coach: Uwe Rösler
    Clubkleuren: Blauw-wit
    Sarpsborg (Noorwegen)
    Stadion: Sarpsborgstadion - Coach: Geir Bakke
    Clubkleuren: Blauw-wit
    KAA Gent werd door het Franse Bordeaux uitgeschakeld in de play offs.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    03-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Club Brugge     2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk     1 - 1

    Moeskroen - Zulte Waregem    0 - 0

    KV Oostende - Lokeren   1 - 0

    Sint-Truiden - Standard     1 - 1

    Cercle Brugge - Antwerp     0 - 3

    Anderlecht - Charleroi      1 - 1   

    AA Gent - Eupen     2 - 0



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven     3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke    5 - 2

    Westerlo - KV Mechelen     1 - 3

    Lommel - Union Saint-Gilloise    0 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen      1 - 3

    Tessenderlo - Seraing    4 - 0

    Geel - Deinze     2 - 3

    Chatelet-Farciennes - Virton    1 - 0

    Dender - Dessel Sport    2 - 0

    KSK Heist - RWD Molenbeek   2 - 3

    Rupel-Boom - Knokke    1 - 0

    RFC de Liège - Eendracht Aalst   3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 15

    RC Gent - Ronse      2 - 1

    Dikkelvenne - Tempo Overijse       0 - 2

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1

    Olsa Brakel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 2

    Diegem Sport - Wijgmaal    2 - 2

    Harelbeke - Eppegem    6 - 1

    Menen - Westhoek   2 - 0

    Gullegem - Sparta Petegem    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Hasselt - Patro Eisden     1 - 1   

    Turnhout - Duffel      2 - 1

    City Pirates Antwerpen - VW Hamme     2 - 1

    Heur-Tongeren - Berchem Sport    0 - 4

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen     1 - 2

    Bocholt - Cappellen      3 - 2

    Vosselaar - Hades Kiewit Hasselt     4 - 2

    Temse - Sint-Niklaas     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Hamoir    3 - 0

    Ol. Charleroi - Durbuy    0 - 2

    Ciney - Couvin-Mariembourg     1 - 4

    URSL Visé - RAAL La Louvière     2 - 2

    FC Tilleur - RFC Meux   2 - 3

    Solières Sport - Walhain    1 - 0

    Rebecquoise - Franc Borains     2 - 1

    Acren-Lessines - Waremme     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Zwevezele - Woluwe-Zaventem      5 - 0

    Wetteren - Wolvertem-Merchtem      5 - 3

    Melsele - Wervik     0 - 0

    Lebbeke - Kampenhout    1 - 1

    Pepingen-Halle - Oostkamp      2 - 0

    Stekene - Wingene   0 - 1

    Zelzate - Torhout    2 - 1

    Jong Lede - Merelbeke      0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Ternesse Wommelgem - Leopoldsburg    1 - 1

    Sint-Lenaarts - Houtvenne   0 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Bornem    2 - 2

    Betekom - Tienen    1 - 5

    Lyra-Lierse Berlaar - Wellen   1 - 2

    Helson Helchteren - RC Mechelen   0 - 4

    Termien - Nijlen      2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 16

    Wavre Sports - RFC Tournai      1 - 1

    Aischoise - Ostiches-Ath     3 - 3

    Binchoise - Taminoise     0 - 0

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons   2 - 0

    Stade Brainois - Manageoise   2 - 3

    Ganshoren - Namur Fosses-La-Ville   2 - 0

    RSD Jette - Léopold FC    1 - 2

    Stockel - RCS Brainois     2 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    Longlier - Stockay-Warfusée     2 - 4

    Sprimont - Onhaye   1 - 1

    La Calamine - Richelle     0 - 1

    Condruzien - Meix-Dt-Virton      0 - 2

    Warnant - Herstal     3 - 0

    Aywaille - RFC Huy   2 - 1

    Verlaine - Givry     1 - 2

    Oppagne-Wéris - Mormont   5 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Lochristi    2 - 2

    Ninove - Aalter   2 - 4

    Elene-Grotenberge - Dendermonde   4 - 1

    Mariakerke - Sottegem   3 - 1

    KVV Ardennen - Zele   0 - 2

    Jong Zulte - Waasmunster    2 - 2

    Drongen - Voorde Appelterre   2 - 1

    Adegem - Bambrugge    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zeveren     0 - 1


    Meetjesland - Waarschoot     2 - 2


    Bellem - Maldegem   2 - 4


    Sleidinge - Lembeke    2 - 1


    Merendree - Assenede   8 - 1


    Sint-Laureins - Kleit   1 - 0


    Lovendegem - Zomergem    1 - 2


    Poesele - Latem     1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Machelen     2 - 2

    Edeboys - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Munkzwalm - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 0

    Winnik - Borsbeke   0 - 3

    Burst - Gijzel-Oosterzele   1 - 1

    Geraardsbergen - Denderhoutem   0 - 2

    Erembodegem - Meldert    4 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Grembergen     4 - 1

    Kieldrecht - WB Sint-Niklaas      3 - 2

    Robur - Vrasene   1 - 2

    VSV Gent - Sinaai   0 - 0

    Doorslaar - Buggenhout   1 - 3

    Sint-Gillis - Haasdonk   2 - 1

    Bazel - Schoonaarde   0 - 4

    Heikant - Kruibeke   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Bassevelde     2 - 1


    Evergem Center - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    Wachtebeke - DKW Evergem   5 - 3


    Donk - Hansbeke    1 - 1


    Nevele - Ursel    0 - 2


    Maria-Aalter - Vinderhoute   6 - 1


    Watervliet - Belzele   0 - 3


    Vinkt - Boekhoute    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zevergem     5 - 0


    Melsen - Serskamp-Schellebelle     2 - 1


    Moortsele - VC Zwijnaarde   3 - 1


    Lochristi B - Heusden   2 - 0


    FC Destelbergen - Cercle Melle   2 - 1


    Bottelare - Sint-Denijs    0 - 2


    Beervelde - Massemen   2 - 0


    HT Zwijnaarde - Zaffelare     3 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Velzeke      1 - 1

    Nazareth-Eke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    Boekel - FC Kluisbergen    3 - 1

    Gavere-Asper - Maarkedal   2 - 0

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks     6 - 2

    Eine - Horebeke    1 - 0

    Sottegem B - Zingem     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Gijzegem   6 - 1


    Mere - Denderleeuw   1 - 2


    Nederhasselt - Doggen   1 - 2


    Hofstade - Bonanza   3 - 1


    Haaltert - Deftinge   1 - 3


    Vlierzele - Kerksken    1 - 8


    Zandbergen - Houtem    0 - 0


    Baardegem - Herzele-Ressegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Tielrode   0 - 0

    Bosdam Beveren - Robur B     1 - 2

    SK Gerda - Melsele B      1 - 2

    Moerbeke - SKB Sint-Niklaas    2 - 1

    Opdorp - Kallo    1 - 0

    Klinge - Oudegem   1 - 5

    Meerdonk - Eksaarde   0 - 0

    Kemzeke - YB Beveren   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - 9000 Gent      5 - 3

    Ooidonck-Leerne - Balgerhoeke     3 - 3

    Lotenhulle - Oostakker   1 - 6

    Knesselare - Kaprijke-Bentille   0 - 2

    Avrasya Gent - Vinkt B    1 - 0

    Sint-Amandsberg - VS Destelbergen    1 - 4

    Middelburg - Muide Gent     5 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Boekel B     1 - 1

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B     1 - 3

    Zingem B - Olsene     1 - 5

    Mater - Eine B    1 - 3

    FCLC Ronse - Munkzwalm B    5 - 1

    Volkegem - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Oudenhove B     3 - 0

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen    2 - 0

    Velzeke - B - Michelbeke B      2 - 5

    Volkegem B - Okegem      0 - 3

    Neigem - Opbrakel    3 - 1

    Zegelsem - Idegem    0 - 5

    Ophasselt - Everbeek     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 1

    Moorsel - SK Merelbeke    4 - 3

    Bavegem - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Nieuwerkerken - Lebbeke B   6 - 3

    T. Melle - FC Dampoort   1 - 2

    Heusden B - Smetlede   2 - 3

    OB Lebbeke - Aaigem   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - SVH Waasmunster     2 - 2

    Sp. Waasmunster B - Verrebroek     3 - 1

    Baasrode - HO Kalken B     1 - 6

    Sinaai B - Hoogeinde      1 - 3

    Daknam - Rupelmonde    2 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Haasdonk B    4 - 1

    Zele B - Overmere   2 - 1

    Hamme-Zogge - Sombeke     4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Zedelgem     1 - 0


    Damme - Blankenberge    1 - 3


    Wielsbeke - Oostduinkerke      3 - 0


    Vlamertinge - Deerlijk   2 - 1


    Boezinge - RC Waregem     0 - 0


    Kortemark - WS Lauwe     0 - 1


    Oostnieuwkerke - Poperinge   2 - 1


    RC Lauwe - Dadizele    0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Oudenburg     3 - 1

    Rumbeke - Club Roeselare     2 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Keiem     0 - 5

    Diksmuide - Eernegem     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Varsenare     3 - 0

    Heist - Sint-Kruis     5 - 0

    Jabbeke - Lichtervelde     1 - 2

    Bredene - De Haan     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Moorslede      2 - 0


    Wevelgem - Ploegsteert      3 - 0


    Beveren-Leie - Ledegem     2 - 1


    Geluwe - Heestert   0 - 0


    Otegem - Moen   3 - 1

    Bissegem - Dottignies   0 - 2

    Anzegem - Nieuwkerke   2 - 3


    Zonnebeke - VV Tielt      1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Merkem      2 - 2


    Proven - Geluveld      3 - 1


    Staden - Gits    2 - 2


    Westrozebeke - Vleteren    2 - 0


    Hooglede - Comines-Warneton   0 - 3


    Beselare - Houthulst    1 - 1


    Dikkebus - De Panne   5 - 2


    Elverdinge - Voormezele     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Beernem      3 - 3

    Loppem - Snaaskerke      2 - 0

    Lombardsijde - Moerkerke    3 - 0

    Gistel - Koekelare    1 - 5

    SK Torhout - Jong Male   2 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   3 - 3

    Ichtegem - Steenbrugge   1 - 0

    Nieuwpoort - Dudzele     5 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Avelgem - Oostrozebeke     5 - 1


    Ingooigem - Wevelgem B       2 - 2


    Emelgem-Kachtem - Lendelede    1 - 1


    Bellegem - Kanegem       1 - 3


    Hulste - Dosko Beveren     0 - 1


    Moorsele - Heule    5 - 1


    Aarsele - Kortrijk    0 - 0


    Zwevezele B - Ardooie    3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Lo-Reninge     0 - 0


    Kortemark B - Nieuwpoort B      2 - 2


    Jonkershove - Alveringem      3 - 2


    Handzame - Westende   2 - 1


    Adinkerke - Bulskamp    3 - 2


    Coxyde - Diksmuide B     1 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - HO Oedelem     1 - 12


    Zandvoorde - Zerkegem     3 - 3


    Beernem B - E. Brugge      4 - 3


    Ruiselede - Pittem   1 - 0


    Dosko Beveren B - Sint-Joris    1 - 2


    Wenduine - Aartrijke   2 - 3


    Steenbrugge B - Hertsberge     1 - 5


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Anzegem B      2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Desselgem     4 - 2

    Jong Vijve - Dottignies B       2 - 3

    Aalbeke - Wielsbeke B    0 - 0

    Kuurne - Marke   2 - 3

    Ledegem B - Stasegem     4 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Helkijn   3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Zillebeke     1 - 3


    Vlamertinge B - Langemark-Poelkapelle     2 - 1


    Wervik B - Kruiseke     0 - 5


    Hollebeke - Westouter    0 - 3


    Dadizele B - Menen United   10 - 2


    Reningelst - Poperinge B     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 15

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     3 - 2

    Bree-Beek - Vlijtingen     2 - 4

    Beringen - FC Alken     2 - 2

    Koersel - Daring Huvo Jeuk      4 - 0

    Torpedo Hasselt - Hoepertingen   3 - 3

    Herkol - Achel VV   0 - 6

    Zepperen-Brustem - Zonhoven VV   1 - 0

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 15

    Heikant Berlaar - Oppuurs    1 - 2

    Kontich - Schriek      2 - 3

    Lille - VV Duffel   2 - 0

    Witgoor Dessel - Herentals      0 - 3

    Zoersel - De Kempen   2 - 1

    Rochus Deurne - Branddonk   5 - 0

    Mariekerke - Wuustwezel   2 - 2

    Sint-Job - Berg en Dal    0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 15

    Melsbroek - Borght-Humbeek     3 - 1

    Diest - Tervuren-Duisburg    2 - 1

    Huldenberg - Herent     1 - 0

    HO Bierbeek - Liedekerke     3 - 1

    Grimbergen - Bertem-Leefdal      2 - 4

    Aarschot - Rhodienne-De-Hoek     3 - 1

    Sterrebeek - HO Veltem   0 - 4

    Hoeilaart - Linden     1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 14

    Jodoigne - Sporting Bruxelles      5 - 0

    Etterbeek - Stade Everois      2 - 2

    Saint-Jossé - Lasne Ohian   2 - 2

    Waterloo - Boitsfort   2 - 0

    Saint-Michel - Crossing Schaerbeek      1 - 2

    Kosova Schaerbeek - Forestoise   6 - 2

    Villers La Ville - Ixelles   1 - 0

    BX Bruxelles - Genappe     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 16

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      0 - 5

    Pont-A-Celles Buzet - Neufvilles   2 - 1

    Paturages - Beloeil   1 - 0

    Houdeng - Anderlues     2 - 2

    Solre Sambre - Montignies    0 - 0

    Estaimbourg - Soignies   0 - 1

    Antoinien - Gosselies    1 - 1

    Moncaeu - Le Roeulx     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 22
  • klassementen speeldag 22 (vervolg)
  • speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Ontspullen? Koop liever betere spullen
  • Eerste marathon op natuurijs maandagavond op ijsbaan van Haaksbergen
  • Te oud om te rijden? Prins Philip (97) kruipt na zijn ongeluk gewoon weer achter het stuur
  • ‘Luister naar je innerlijke stem’
  • Zo kleurde de maan vanochtend bloedrood
  • Na tien jaar excuses voor orthopeed die inspectie op zijn dak kreeg
  • En wéér werden de rijken rijker (en de armen armer)
  • Nieuwbouw in drie jaar tijd 50 procent duurder
  • Peter Bosz laat zijn ploeg al offensief voetballen, maar verliest bij debuut Bayer Leverkusen
  • Met ruim 140 km/h de Zwitserse Lauberhorn af

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Veel toppers al in Oostenrijk en missen eerste marathon op natuurijs
  • Verbazing bij ijsclub Noordlaren
  • Terpstra en Boom kunnen naar 'de Hel', wildcard voor Parijs-Roubaix
  • Danjuma volgend seizoen naar Milan, Ronaldo wil Marcelo naar Juve lokken
  • Ronaldo wil Marcelo naar Juve lokken, Balotelli op weg naar Marseille
  • Ronaldo wil Marcelo naar Juve lokken, Spurs denkt aan Andy Carroll
  • En de eerste ma­ra­thon op natuurijs wordt verreden in... Haaksbergen!
  • Eerste schaatsmarathon op natuurijs wordt verreden in Haaksbergen
  • Joost Luiten duikt top 100 in
  • Zuid-Korea verder zonder routinier Ki

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!