Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL seizoen 2019 - 2020
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • FINALES en HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • Dit was het voetbalseizoen 2018-2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS - SEIZOEN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • ANALYSE. Welke beloften zijn bijna rijp om door Martinez opgeroepen te worden voor de Rode Duivels?
  • Amerikaanse titelverdedigers ook te sterk voor Zweden op WK vrouwenvoetbal
  • Belgian Cats winnen nu ook van Canada maar er is nog werk aan de winkel
  • Vanaf 2022 hybridemotoren in WK rally
  • F1-bekenden tijdens 24u van Le Mans
  • Tänak neemt leiding over in Rally van Sardinië, Neuville mag goed resultaat vergeten
  • De 24 Uur van Le Mans in 24 punten: dit moet u weten over de legendarische uithoudingsrace waarin Stoffel Vandoorne meerijdt
  • "Ferrari kan iets met haar F1-motor wat Mercedes niet kan"
  • Tänak oppermachtig op derde dag, Neuville volgt als zesde in Rally van Sardinië
  • Semenya mag toch weer wedstrijden lopen: Zwitsers gerecht schort testosteronregel (tijdelijk) op
    Foto
    Nieuws VTM
  • Sommige jongeren ontwikkelen “hoorntje” aan schedel door hun smartphone
  • De eedaflegging in de Kamer liep niet bij iedereen even vlot
  • Politie zoekt in en rond zee in Byron Bay naar Théo en vindt 'kampplaats'
  • Eén van grootste steden in India zit bijna zonder water door “ergste watercrisis ooit”
  • Kamerleden hebben eed afgelegd, nog geen Kamervoorzitter gekozen
  • Tom Dumoulin geeft definitief forfait voor de Tour
  • Explosief materiaal gevonden aan spoor in Jette, verdachte opgepakt
  • Explosief materiaal gevonden aan spoor in Jette, treinverkeer onderbroken
  • Volgende week record van 39 graden? “Te vroeg om te voorspellen"
  • Spoorverkeer tussen Asse en Jette onderbroken
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (749)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (221)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • ANALYSE. Welke beloften zijn bijna rijp om door Martinez opgeroepen te worden voor de Rode Duivels?
  • Amerikaanse titelverdedigers ook te sterk voor Zweden op WK vrouwenvoetbal
  • Belgian Cats winnen nu ook van Canada maar er is nog werk aan de winkel
  • Vanaf 2022 hybridemotoren in WK rally
  • F1-bekenden tijdens 24u van Le Mans
  • Tänak neemt leiding over in Rally van Sardinië, Neuville mag goed resultaat vergeten
  • De 24 Uur van Le Mans in 24 punten: dit moet u weten over de legendarische uithoudingsrace waarin Stoffel Vandoorne meerijdt
  • "Ferrari kan iets met haar F1-motor wat Mercedes niet kan"
  • Tänak oppermachtig op derde dag, Neuville volgt als zesde in Rally van Sardinië
  • Semenya mag toch weer wedstrijden lopen: Zwitsers gerecht schort testosteronregel (tijdelijk) op
    Foto
    Nieuws HLN
  • Nooit contract gezien en toch 4 euro per week kwijt: al tientallen klanten opgelicht door mobiele gamedienst
  • Huawei stelt lancering van eigen vouwtelefoon uit na Samsung-fiasco
  • Spotify Premium ziet er voortaan iets anders uit: zo vind je je bewaarde liedjes terug
  • 5 smartphoneaccessoires die je leven zoveel makkelijker maken
  • Sla je slag: deze televisies zijn net in prijs gedaald
  • “Apple bekijkt weghalen productie uit China'
  • Sla je slag: deze televisies zijn net enorm in prijs gedaald
  • Mensen besteden voor het eerst meer tijd aan smartphone dan aan televisie
  • Gelekt ontwerp toont Samsung Galaxy Note 10 zonder aansluiting voor koptelefoon
  • Vergeet die dure Galaxy's en iPhones: dit zijn smartphonetoppers van andere merken
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    02-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
    REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2019-2020  ( voorstel )

    Lochristi stijgt, als winnaar van de interprovinciale eindronde, naar de derde amateurklasse.
    Hierdoor stijgt één ploeg extra per reeks. Berlare stijgt naar eerste provinciale, 
    DKW Evergem naar tweede en Moorsel naar derde. (reeksen zijn aangepast)


    EERSTE PROVINCIALE :

    Adegem
    Aalter
    Mariakerke 
    Berlare
    Haasdonk
    Kruibeke
    Zele
    Dendermonde
    HO Kalken
    Latem
    Jong Zulte
    Bambrugge
    Elene-Grotenberge
    Denderhoutem
    Voorde Appelterre
    KVV Ardennen

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sint-Laureins
    Maldegem
    Kleit
    Meetjesland
    Lembeke
    Assenede
    Sleidinge
    Evergem Center
    Belzele
    Lovendegem
    Zomergem
    Ursel
    Bellem
    Merendree
    Drongen
    DKW Evergem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Zeveren
    Machelen
    Nokere-Kruishoutem
    Kluisbergen Sportief
    Gavere-Asper
    Munkzwalm
    Windeke
    Sottegem
    Geraardsbergen
    Winnik
    Meerbeke
    Nederhasselt
    Denderleeuw
    Burst
    Borsbeke
    Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Kieldrecht
    YB Beveren
    Vrasene
    Bazel
    Sinaai
    Sp. Waasmunster
    Zaffelare
    Doorslaar
    Heikant
    Grembergen
    Buggenhout
    Sint-Gillis
    Gijzel-Oosterzele
    Schoonaarde
    Meldert
    Edeboys

    DERDE PROVINCIALE A :

    Watervliet
    Boekhoute
    Donk
    Waarschoot
    FC Destelbergen
    Ertvelde
    Sint-Kruis-Winkel
    Wachtebeke
    Zaffelare B
    Lochristi B
    Beervelde
    Oostakker
    Muide Gent
    Hansbeke
    Maria-Aalter 
    Vinkt

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Denijs
    VC Zwijnaarde
    HT Zwijnaarde
    De Pinte
    Melsen
    Bottelare
    Moortsele
    VSV Gent
    Heusden
    Nazareth-Eke
    Laarne-Kalken
    Massemen
    Serskamp-Schellebelle
    Smetlede
    Houtem
    Oudegem

    DERDE PROVINCIALE C :

    KFC Kluisbergen
    Maarkedal
    Sparta Wortegem
    Petegem Schelde
    Bevere
    Horebeke
    Boekel
    Eine
    Zingem
    Huise-Ouwegem
    Nokere-Kruishoutem B
    Olsene
    Oudenhove
    Velzeke
    Elene-Grotenberge B
    Sottegem B

    DERDE PROVINCIALE D :

    Everbeek
    Deftinge
    Moerbeke-Geraardsbergen
    Zandbergen
    Sint-Antelinks
    Herzele-Ressegem
    Aaigem
    Haaltert
    Mere
    Doggen
    SK Erembodegem
    Baardegem
    Herdersem
    Hofstade
    Gijzegem
    Bonanza
    Moorsel

    DERDE PROVINCIALE E :

    Klinge
    Meerdonk
    Kallo
    Melsele B
    Kemzeke
    Sint-Pauwels
    SK Gerda
    WB Sint-Niklaas
    SKB Sint-Niklaas
    Moerbeke
    Eksaarde
    Zele B
    Hamme-Zogge
    Robur
    Opdorp
    Lebbeke B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Middelburg
    Kaprijke-Bentille
    Bassevelde
    Balgerhoeke
    Knesselare
    Vinderhoute
    Avrasya Gent
    Rooigem
    Sint-Amandsberg
    VS Destelbergen
    Lotenhulle
    Vinkt B
    Ooidonck-Leerne
    9000 Gent
    VSV Gent B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    KFC Kluisbergen B
    Bevere B
    Volkegem
    Mater
    Boekel B
    Michelbeke
    Strijpen
    Velzeke B
    Munkzwalm B
    Eine B
    Zingem B
    Nazareth-Eke B
    Sp. Petegem B
    Zevergem
    Ophasselt B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem B
    Zegelsem
    Opbrakel
    Jong Geraardsbergen
    Oudenhove B
    Michelbeke B
    Sint-Goriks
    Bonanza B
    Ophasselt
    Idegem
    Winnik B
    Neigem
    Sint-Antelinks B
    Okegem
    Kerksken

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Oranje Blauw Lebbeke
    Wichelen
    Serskamp-Schellebelle B
    HO Kalken B
    Heusden B
    Cercle Melle
    Tenstar Melle
    Dampoort Gent
    SK Merelbeke
    Gijzel-Oosterzele B
    Windeke B
    Bavegem
    Vlierzele
    Nieuwerkerken

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek
    Sint-Gillis-Waas
    Hoogeinde
    Bosdam Beveren
    Haasdonk B
    PD Kruibeke
    Rupelmonde
    Tielrode
    Sombeke
    SVH Waasmunster
    Daknam
    Sp. Waasmunster B
    Doorslaar B
    Baasrode
    Overmere

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (64 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
    REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2019-2020 ( voorstel )

    In West-Vlaanderen zakt per reeks nog één ploeg.
    URSL Visé won de eindronde tweede amateurklasse en daardoor is Oostkamp het kind van de rekening.
    Oostkamp zakt naar eerste provinciale, Deerlijk naar tweede, Oudenburg naar derde en 
    Oostrozebeke naar vierde provinciale. (reeksen zijn aangepast)

    EERSTE PROVINCIALE :

    Anzegem
    Blankenberge
    Poperinge
    WS Lauwe
    RC Lauwe
    Dadizele
    Vlamertinge
    Zedelgem
    RC Waregem
    Oostduinkerke
    Boezinge
    Wielsbeke
    Varsenare
    Wevelgem
    Wervik
    Oostkamp


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt
    Diksmuide
    Eernegem
    De Haan
    Veldegem
    Jabbeke
    Lichtervelde
    Bredene
    Heist
    Meulebeke
    Damme
    Kortemark
    Nieuwpoort
    Snaaskerke
    Kanegem
    Merkem


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies
    Geluwe
    Moorslede
    KVK Avelgem
    Zwevegem
    Zonnebeke
    Beveren-Leie
    Otegem
    De Ruiter Roeselare
    Rumbeke
    Moen
    Heestert
    Nieuwkerke
    Club Roeselare
    Comines-Warneton
    Deerlijk


    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne
    De Panne
    Koekelare
    Houthulst
    Beselare
    Staden
    Geluveld
    Dikkebus
    Proven
    Westrozebeke
    Keiem
    Ploegsteert
    Brielen
    Diksmuide B
    Zarren
    Passendale

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel
    Beernem
    Lissewege
    Moerkerke
    Lombardsijde
    Ichtegem
    Zwevezele B
    Loppem
    Jong Male
    Daring Brugge
    SK Torhout
    Spermalie-Middelkerke
    Sint-Kruis
    Sint-Joris
    HO Oedelem
    Oudenburg

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele
    Wevelgem B
    KSV Kortrijk
    Ardooie
    Dosko Beveren
    Gits
    Heule
    Lendelede
    Hooglede
    Emelgem-Kachtem
    Ingooigem
    Ledegem
    Bissegem
    Dottignies B
    Aalbeke
    Izegem-Ingelmunster B
    Aarsele


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Veurne B
    Nieuwpoort B
    Coxyde
    Adinkerke
    Kortemark B
    Jonkershove
    Westende
    Alveringem
    Lo-Reninge
    Handzame
    Langemark-Poelkapelle
    Bulskamp
    Houthulst B
    Nieuwkapelle 
    De Panne B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine
    Ruddervoorde
    Zandvoorde
    Beernem B
    Pittem
    Doomkerke
    Ruiselede
    Aartrijke
    Hertsberge
    E. Brugge
    Zerkegem
    Steenbrugge
    Dudzele
    Westkapelle
    Dentergem

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke
    Rekkem
    Desselgem
    Stasegem
    Anzegem B
    Wielsbeke B
    Wikings Kortrijk
    Jong Vijve
    Jong Helkijn
    Kuurne
    Bellegem
    Hulste
    Avelgem B
    RC Waregem B
    SV Ingelmunster
    Oostrozebeke

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Poperinge B
    Vlamertinge B
    Ledegem B
    Sint-Eloois-Winkel B
    Voormezele
    Kruiseke
    Dadizele B
    Westouter
    Hollebeke
    Zillebeke
    Vleteren
    Elverdinge
    Moorsele B
    Houthem
    Reningelst


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (35 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 4
    Wedstrijden op maandag 10 en dinsdag 11 juni 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Kosovo    2 - 3
    Tsjechië - Montenegro    3 - 0

    GROEP B :
    Servië - Litouwen   4 - 1
    Oekraïne - Luxemburg    1 - 0

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Noord-Ierland    0 - 1
    Duitsland - Estland    8 - 0

    GROEP D :
    Denemarken - Georgië     5 - 1
    Ierland - Gibraltar    2 - 0

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Slowakije   1 - 5
    Hongarije - Wales     1 - 0

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Noorwegen   0 - 2
    Malta - Roemenië    0 - 4
    Spanje - Zweden    3 - 0

    GROEP G :
    Macedonië - Oostenrijk    1 - 4
    Letland - Slovenië    0 - 5
    Polen - Israël    4 - 0

    GROEP H :
    Albanië - Moldavië     2 - 0
    Andorra - Frankrijk    0 - 4
    IJsland - Turkije      2 - 1

    GROEP I :
    Kazachstan - San Marino    4 - 0
    België - Schotland     3 - 0
    Rusland - Cyprus    1 - 0

    GROEP J :
    Griekenland - Armenië    2 - 3
    Italië - Bosnië-Herzegovina     2 - 1
    Liechtenstein - Finland     0 - 2


    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 3
    Wedstrijden op vrijdag 7 en zaterdag 8 juni 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Bulgarije    2 - 1
    Montenegro - Kosovo    1 - 1

    GROEP B :
    Litouwen - Luxemburg     1 - 1
    Oekraïne - Servië      5 - 0

    GROEP C :
    Estland - Noord-Ierland   1 - 2
    Wit-Rusland - Duitsland   0 - 2

    GROEP D :
    Georgië - Gibraltar   3 - 0
    Denemarken - Ierland    1 - 1

    GROEP E :
    Kroatië - Wales    2 - 1
    Azerbeidzjan - Hongarije    1 - 3

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Spanje   1 - 4
    Noorwegen - Roemenië     2 - 2
    Zweden - Malta    3 - 0

    GROEP G :
    Oostenrijk - Slovenië    1 - 0
    Macedonië - Polen   0 - 1
    Letland - Israël     0 - 3

    GROEP H :
    IJsland - Albanië    1 - 0
    Moldavië - Andorra   1 - 0
    Turkije - Frankrijk     2 - 0

    GROEP I :
    Rusland - San Marino    9 - 0
    België - Kazachstan    3 - 0
    Schotland - Cyprus    2 - 1

    GROEP J :
    Armenië - Liechtenstein    3 - 0
    Finland - Bosnië-Herzegovina    2 - 0
    Griekenland - Italië     0 - 3




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    29-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FINALES en HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
    UEFA NATIONS LEAGUE


    Nederland, Zwitserland, Portugal en Engeland nemen deel aan de halve finales van de eerste editie
    van de UEFA NATIONS LEAGUE.


    HALVE FINALES :

    Woensdag 5 juni 20.45 uur 
    Portugal - Zwitserland    3 - 1

    Donderdag 6 juni 20.45 uur 
    Nederland - Engeland   3 - 1 n.v.

    DERDE en VIERDE PLAATS :

    Zondag 9 juni 15 uur 
    Zwitserland - Engeland   0 - 0 n.v.  pen  5 - 6

    FINALE :

    Zondag 9 juni 20.45 uur
    Portugal - Nederland   1 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    28-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit was het voetbalseizoen 2018-2019

    Elf trainersontslagen, de malaise van Anderlecht en Lokeren en de euforie van  
    RC Genk en KV Mechelen (of toch niet) 

    Het voetbalseizoen 2018-2019 behoort tot het verleden dus tijd voor wat cijfers: 
    RC Genk is als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de groepsfase van de Champions League.
    Club Brugge mag als tweede aantreden in de derde voorronde van de Champions League, bij verlies wordt het opgevangen 
    in de groepsfases van de Europa League.
    Standard, nummer drie, mag naar de groepsfases van de Europa League
    Nummer vier Antwerp mag aantreden in de derde voorronde van de Europa League.
    Ook nummer vijf AA Gent kan aantreden in de tweede voorronde van de Europa League.
    KV Mechelen, die de Beker won, mag Europees niet aantreden.
    Voor nummer zes Anderlecht en ook Charleroi (winnaar play off 2) is er geen plaats in Europa.

    De ontslagen trainers:
    Dit seizoen moesten elf voetbaltrainers in eerste klasse vroegtijdig hun koffers pakken: 
    Frank Defays (Moeskroen), Yves Vanderhaeghe (AA Gent), Peter Maes en Trond Sollied (Lokeren), 
    Yannick Ferrera (Waasland-Beveren), Glenn De Boeck (KV Kortrijk), Hein Vanhaezbrouck en Fred Rutten (Anderlecht), 
    Gert Verheyen en Hugo Broos (KV Oostende) en Laurent Guyot (Cercle Brugge).  
    Opmerkelijk is dat clubs als Lokeren, Oostende en Anderlecht dit seizoen drie verschillende trainers hadden.

    Trainerscarrousel draait 
    Ondertussen is de trainerscarrousel op gang gekomen voor volgend seizoen: 
    Philippe Clement verlaat Genk voor Club Brugge, Ivan Leko (Club Brugge) trekt naar Al Ain, 
    Vincent Kompany wordt speler/trainer van Anderlecht, Felice Mazzu verlaat Charleroi voor RC Genk. 
    Wie wordt dan de nieuwe trainer van Charleroi ? 

    Een paar weetjes :  
    KRC Genk pakt zijn vierde landstitel. 
    Lokeren degradeert na 23 jaar uit eerste klasse.  
    Anderlecht haalt voor het eerst in 56 jaar geen Europees voetbal. 
    Club Brugge kon na 21 jaar nog eens winnen op Anderlecht.

    Euforie of een nachtmerrie ? 
    KV Mechelen is dit seizoen kampioen in eerste klasse B en won ook nog eens de Beker van België.  
    De kans dat die euforie zich doorzet naar volgend seizoen toe is op dit moment heel klein.  
    In de zaak 'propere handen' zou de club moeten degraderen en mag het geen Europees voetbal spelen,  
    Beerschot zou de vrijgekomen plaats in 1A innemen volgend seizoen. Wordt vervolgd .....

    Wie speelt een trapje hoger ? 
    Virton, kampioen in eerste amateurklasse, speelt volgend seizoen in eerste klasse B, Tubeke maakt de omgekeerde beweging. 
    Sint-Eloois-Winkel, Patro Eisden, La Louvière en Visé mogen volgend seizoen aantreden in eerste amateurklasse. 
    Oudenaarde, Geel, Aalst en Knokke zakken naar tweede amateurklasse.

    Stijgers naar tweede amateurklasse zijn: Merelbeke, Zwevezele, Tienen, Pepingen-Halle, Namen,
    Verlaine, Onhaye en Stockay-Warfusée,

    Clubs die stijgen uit het provinciaal voetbal naar de nationale reeksen zijn: 
    Ninove, Lochristi, Oostnieuwkerke, Beringen, Witgoor Dessel, Diest, Linden, Schaarbeek, 
    Jodoigne, Gosselies, Saint-Ghislain, Spy, Raeren-Eynatten en Habay-La-Neuve.


    De Rode Duivels sluiten voetbalseizoen af 
    Er volgen in aanloop naar EURO 2020 nog twee wedstrijden voor de Rode Duivels:

    België - Kazachstan   3 - 0
    België - Schotland    3 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    27-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland 2018-2019
    BELGIË - JUPILER PRO LEAGUE

    Kampioen : KRC Genk
    Bekerwinnaar : KV Mechelen
    Champions League : KRC Genk
    Voorronde Champions League : Club Brugge
    Europa League : KV Mechelen (?)
    Voorronde Europa League : Standard en Antwerp
    Degradatie : Lokeren (?)
    Promotie : KV Mechelen (?)  Beerschot (?)
    Topschutter : Hamdi Harbaoui - Zulte Waregem - 25 goals
    (?) afhankelijk van de zaak 'propere handen'

    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Kampioen : Manchester City
    Bekerwinnaar : Manchester City of Watford
    Champions League : Manchester City, Liverpool, 
    Chelsea en Tottenham Hotspur.
    Europa League : Arsenal en Manchester United
    Voorronde Europa League : Wolverhampton
    Degradatie : Cardiff City, Fulham en Huddersfield Town
    Promotie : Norwich City, Sheffield United en Aston Villa
    Topschutters : Mohamed Salah en Sadio Mané - Liverpool
    en Pierre-Emerick Aubameyang - Arsenal - 22 goals
    NEDERLAND - EREDIVISIE
    Kampioen : Ajax Amsterdam
    Bekerwinnaar : Ajax Amsterdam
    Voorronde Champions League : Ajax en PSV
    Voorronde Europa League : Feyenoord en AZ
    Tweede voorronde Europa League : Utrecht
    Degradatie : NAC Breda, Excelsior en De Graafschap
    Promotie : FC Twente, RKC Waalwijk en Sparta Rotterdam
    Topschutter : Luuk De Jong - PSV en 
    Dusan Tadic - Ajax - 28 goals

    DUITSLAND - BUNDESLIGA


    Kampioen : Bayern München
    Bekerwinnaar : Bayern München
    Champions League : Bayern München, Borussia Dortmund,
    RB Leipzig en Bayer Leverkusen
    Europa League : Borussia Mönchengladbach en VfL Wolfsburg
    Voorronde Europa League : Eintracht Frankfurt
    Degradatie : Hannover 96, FC Nürnberg en VfB Stuttgart
    Promotie : FC Köln, Paderborn en Union Berlin
    Topschutter : Robert Lewandowski - Bayern München - 22 goals
    FRANKRIJK - LIGUE 1
    Kampioen : Paris Saint-Germain
    Bekerwinnaar : Stade Rennes
    Champions League : Paris Saint-Germain en Lille
    Voorronde Champions League : Olympique Lyon
    Europa League : Stade Rennes en Saint-Etienne
    Voorronde Europa League : Strasbourg
    Degradatie : Guingamp en Caen
    Promotie : Metz en Brest
    Topschutter - Kylian Mbappé - Paris Saint Germain - 33 goals
    SPANJE - LA LIGA - PRIMEIRA DIVISION
    Kampioen : FC Barcelona
    Bekerwinnaar : Valencia
    Champions League : FC Barcelona, Atletico Madrid, 
    Real Madrid en Valencia
    Europa League : Getafe en Sevilla
    Voorronde Europa League : Espanyol
    Degradatie : Girona, Huesca en Rayo Vallecano
    Promotie : Ossasuna, Granada en Deportivo La Coruna of Mallorca
    Topschutter - Lionel Messi - FC Barcelona - 36 goals
    ITALIË - SERIE A 
    Kampioen : Juventus
    Bekerwinnaar : Juventus
    Champions League : Juventus, Napoli, 
    Atalanta en Inter Milan
    Europa League : Lazio Roma en AC Milan
    Voorronde Europa League : AS Roma
    Degradatie : Frosinone, Chievo en Empoli
    Promotie : Brescia, Lecce en Hellas Verona
    Topschutters : Fabio Quagliarella (Sampdoria) 26 goals 
    SPANJE : 
    EINDRONDE SEGUNDA DIVISION 

    Heenwedstrijden : 12 en 13 juni
    Deportivo La Coruna - Malaga   4 - 2
    Mallorca - Albacete    2 - 1
    Terugwedstrijden : 15 en 16 juni 
    Malaga - Deportivo La Coruna    0 - 1
    Albacete - Mallorca    1 - 0

    Finale heen : 20 juni
    Deportivo La Coruna - Mallorca
    Finale terug : 23 juni
    Mallorca - Deportivo La Coruna

    De winnaar (Mallorca of Deportivo La Coruna)
    stijgt naar La Liga samen met Ossasuna en Granada


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (37 Stemmen)
    Categorie:info
    26-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019

    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 22 en zondag 26 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 

    FINALE PLAY OFF 2 : 22 mei
    KV Kortrijk - Charleroi    1 - 2


    EUROPEES TICKET : 26 mei 
    Antwerp - Charleroi    3 - 2




    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 

    PLAY OFF 1 :

    Club Brugge - Antwerp     3 - 2

    AA Gent - Anderlecht    2 - 1

    RC Genk - Standard      0 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Charleroi - Eupen     2 - 0

    Beerschot-Wilrijk - KV Oostende     1 - 2

    Sint-Truiden - Westerlo     2 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    KV Kortrijk - Cercle Brugge      4 - 0

    Moeskroen - Waasland-Beveren     2 - 4

    Zulte Waregem - Union Saint-Gilloise     2 - 1




     
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    25-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE AMATEURKLASSE - PLAY OFF'S

    SPEELDAG 1 : zaterdag 4 mei

    Tessenderlo - Virton   0 - 2

    Lierse-Kempenzonen - Deinze   4 - 1

    SPEELDAG 2 : zaterdag 11 mei

    Virton - Lierse-Kempenzonen    3 - 1

    Deinze - Tessenderlo     3 - 0

    SPEELDAG 3 : woensdag 15 mei

    Lierse-Kempenzonen - Tessenderlo     2 - 2

    Deinze - Virton    1 - 1

    SPEELDAG 4 : zaterdag 18 mei

    Virton - Deinze     2 - 0

    Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen     2 - 4

    SPEELDAG 5 : woensdag 22 mei

    Tessenderlo - Deinze    4 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Virton      0 - 4

    SPEELDAG 6 : zaterdag 25 mei

    Virton - Tessenderlo    2 - 2

    Deinze - Lierse-Kempenzonen    2 - 3



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B

    EERSTE RONDE : Zondag 12 mei

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - KSK Ronse   0 - 0  n.v. - pen  2 - 4

    Bocholt - Hasselt     3 - 1  na verlengingen

    TWEEDE RONDE : woensdag 15 mei

    RC Gent - KSK Ronse    1 - 2   na verlengingen

    Bocholt - Wijgmaal     0 - 3

    DERDE RONDE : heenwedstrijden zondag 19 mei 

    Intrede KSV Oudenaarde ( eerste amateurklasse )

    KSV Oudenaarde - URSL Visé      3 - 2   

    KSK Ronse - Wijgmaal     0 - 1

    terugwedstrijden zaterdag 25 mei

    URSL Visé - KSV Oudenaarde    6 - 1

    Wijgmaal - KSK Ronse    1 - 2

    Finales op 30 mei

    URSL Visé - Ronse   0 - 1

    KSV Oudenaarde - Wijgmaal   FF   5 - 0

    Finales op 2 juni : URSL Visé stijgt naar eerste amateurklasse

    Ronse - URSL Visé    1 - 2

    Wijgmaal - KSV Oudenaarde   FF   0 - 5


    TWEEDE AMATEUR ACFF - TOUR FINAL

    EERSTE RONDE : zondag 5 mei

    FC Tilleur - URSL Visé    1 - 7

    Francs Borains - RAAL La Louvière   3 - 1

    TWEEDE RONDE : zondag 12 mei

    Francs Borains - URSL Visé    1 - 2



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B

    EERSTE RONDE : zondag 12 mei

    Pepingen-Halle - Wetteren    0 - 0 n.v. - pen  3 - 0

    Zwevezele - Sint-Lenaarts     3 - 0

    Lyra-Lierse-Berlaar - Betekom    1 - 0

    Houtvenne - Wingene   1 - 0

    TWEEDE RONDE : zondag 19 mei

    Pepingen-Halle - Houtvenne      3 - 1

    Zwevezele - Lyra-Lierse Berlaar     2 - 0

    Promotie voor de winnaars van de duels uit ronde 2

    DERDE RONDE : zaterdag 25 mei

    Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne    1 - 2

    Voor een eventuele bijkomende stijger


    Dalers : zondag 12 mei

    Oostkamp - Ternesse Wommelgem    2 - 1  na verlengingen


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :  TOUR FINAL

    EERSTE RONDE : zondag 5 en 12 mei

    Léopold FC - Onhaye      1 - 3

    Givry - Aischoise     5 - 1

    Verlaine - RCS Brainois     2 - 1

    Richelle - RFC Tournai    1 - 3

    TWEEDE RONDE : zondag 12 en zaterdag 18 mei

    Givry - Verlaine    1 - 2

    RFC Tournai - Onhaye    0 - 2


    Dalers : zondag 5 mei

    Oppagne-Wéris - FC Ganshoren       2 - 1


    EINDRONDE INTERPROVINCIAAL - TOUR FINAL INTERPROVINCIAL

    De interprovinciale eindronde ging van start op donderdag 16 mei, laatste wedstrijden op zondag 2 juni.

    VVF :
    REEKS A :
    Speeldag 1 : donderdag 16 mei
    Dadizele - Heikant Berlaar    1 - 3
    Aalter - Park Houthalen     1 - 1

    Speeldag 2 : zondag 19 mei
    Diest - Dadizele    2 - 1
    Heikant Berlaar - Aalter    1 - 3

    Speeldag 3 : donderdag 23 mei
    Aalter - Diest    3 - 3
    Park Houthalen - Heikant Berlaar   2 - 3

    Speeldag 4 : zondag 26 mei
    Dadizele - Aalter     2 - 2
    Diest - Park Houthalen    3 - 0

    Speeldag 5 : donderdag 30 mei
    Park Houthalen - Dadizele    1 - 5
    Heikant-Berlaar - Diest    2 - 1


    REEKS B :
    Speeldag 1 : donderdag 16 mei
    Herk-De-Stad - Zoersel     4 - 0
    RC Lauwe - Lochristi    0 - 3

    Speeldag 2 : zondag 19 mei
    Liedekerke - RC Lauwe     8 - 0
    Lochristi - Herk-De-Stad     2 - 0

    Speeldag 3 : donderdag 23 mei
    Zoersel - Lochristi    1 - 5
    Herk-De-Stad - Liedekerke    0 - 0

    Speeldag 4 : zondag 26 mei
    Liedekerke - Zoersel    6 - 1
    RC Lauwe - Herk-De-Stad    0 - 7

    Speeldag 5 : donderdag 30 mei
    Lochristi - Liedekerke    1 - 0
    Zoersel - RC Lauwe    7 - 1

    FINALE : zondag 2 juni 
    Lochristi - Heikant Berlaar   4 - 0
    Liedekerke - Diest   2 - 3

    ACFF :
    Speeldag 1 : zondag 19 mei
    Fizoise - Ethe Belmont     3 - 3  - pen  4 - 2

    Speeldag 2 : zondag 26 mei
    Rochefort - Kosova Schaerbeek    3 - 5
    Gosselies - Fizoise    1 - 0

    Troosting : zondag 2 juni
    Fizoise - Rochefort    2 - 4


    VVF :
    REEKS A : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen
    REEKS B : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen

    ACFF : Luik, Luxemburg, Namen, Waals Brabant en Henegouwen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    De loting van de provinciale eindronde in Oost-Vlaanderen vond plaats op zaterdag 20 april binnen 
    de accommodatie van de club KFC Wetteren, Massemensesteenweg te Wetteren.

    Wedstrijden op zondag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :
    De eindronde wordt gespeeld met Lochristi, Bambrugge, Zele en Aalter.
    De winnaars nemen deel aan de interprovinciale eindronde.
    zondag 28 april :  heenwedstrijden
    Lochristi - Bambrugge   4 - 0
    Zele - Aalter    1 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Bambrugge - Lochristi       0 - 0
    Aalter - Zele    2 - 0

    Aalter en Lochristi spelen verder in de interprovinciale eindronde.
    Zie verder bij EINDRONDE NATIONAAL


    TWEEDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 : zondag 28 april
    Schoonaarde - Meldert    2 - 5
    Berlare - Sleidinge    3 - 1
    Lembeke - Geraardsbergen    3 - 2  na verlengingen
    Zomergem - Haasdonk   1 - 2

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Borsbeke - Haasdonk    2 - 4 na verlengingen
    Vrasene - Munkzwalm     0 - 3
    Meldert - Berlare      1 - 2
    Kleit - Lembeke     0 - 0   na verlengingen - pen   5 - 6

    Ronde 3 : zondag 12 mei
    Haasdonk - Lembeke   2 - 0
    Munkzwalm - Berlare     2 - 3

    FINALE - Ronde 4 : zondag 19 mei
    Haasdonk - Berlare      2 - 0

    Eventuele dalers :
    Sint-Laureins - Meerbeke    0 - 4

    Meerbeke - KV Sint-Gillis     0 - 0  pen  5 - 4

    KV Sint-Gillis - Sint-Laureins    1 - 4



    DERDE PROVINCIALE :
    Ronde 1 : zondag 28 april
    Moerbeke - Melsele B    1 - 2
    Oudegem - Wachtebeke    3 - 0
    Sint-Denijs - Destelbergen   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen  7 - 8
    Kallo - Oudenhove    0 - 1

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Belzele - Wortegem    3 - 1
    Nederhasselt - Mere    2 - 0
    Hofstade - Eine      0 - 1
    Melsele B - Ursel     1 - 4
    Houtem - Oudegem    4 - 3   na verlengingen
    Oudenhove - Zingem     5 - 2
    Heusden - Laarne-Kalken     0 - 4
    Destelbergen - DKW Evergem   3 - 4 na verlengingen

    Ronde 3 : zondag 12 mei
    DKW Evergem - Laarne-Kalken    3 - 1
    Oudenhove - Ursel   0 - 2
    Eine - Nederhasselt   1 - 2
    Belzele - Houtem   4 - 2

    FINALE - Ronde 3 : zondag 19 mei
    DKW Evergem - Belzele     1 - 2
    Ursel - Nederhasselt      3 - 2

    Eventuele dalers :
    KFC Kluisbergen - Muide Gent    2 - 1
    KFC Kluisbergen blijft in derde provinciale.

    Muide Gent - Bottelare    2 - 4

    Herzele-Ressegem - Robur B     2 - 2  pen  8 - 9


    VIERDE PROVINCIALE :
    Ronde 1 : zondag 28 april
    Sint-Gillis-Waas - Huise-Ouwegem    1 - 2
    Rupelmonde - Nokere-Kruishoutem B    0 - 2
    Okegem - De Pinte   0 - 1   na verlengingen
    Zele B - Idegem    4 - 2
    Oostakker - OB Lebbeke   3 - 1
    Aaigem - Neigem    4 - 1
    Knesselare - Herdersem    0 - 1
    Kluisbergen Sportief B - Kaprijke-Bentille    6 - 3

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Herdersem - Huise-Ouwegem     2 - 2   na verlengingen - pen 4 - 2
    Kluisbergen Sportief B - Zele B      1 - 5
    Ophasselt - Nokere-Kruishoutem B     0 - 2
    Oostakker - Olsene     1 - 1  na verlengingen - pen 4 - 2
    HO Kalken B - De Pinte     0 - 2
    Aaigem - Moorsel      1 - 0

    Zele B, Nokere-Kruishoutem B, Oostakker, De Pinte en Aaigem stijgen naar
    derde provinciale. Ook Huise-Ouwegem, als beste verliezer, stijgt mee. Ook Olsene zou een vrije plaats in derde innemen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (130 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    De loting van de provinciale eindronde in West-Vlaanderen vond plaats op dinsdag 16 april in het Bourgondisch Kruis te Roeselare.

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld.


    EERSTE PROVINCIALE :
    De eindronde wordt gespeeld met RC Lauwe, Oostduinkerke, Wielsbeke en Dadizele.

    woensdag 1 mei :  heenwedstrijden
    RC Lauwe - Wielsbeke     0 - 1

    Oostduinkerke - Dadizele    1 - 3

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Wielsbeke - RC Lauwe    1 - 2

    Dadizele - Oostduinkerke   5 - 0

    zondag 12 mei : finale 
    RC Lauwe - Dadizele    1 - 3

    zondag 12 mei : troosting
    Oostduinkerke - Wielsbeke    FF  5 - 0

    De twee finalisten, RC Lauwe en Dadizele, mogen deelnemen aan de interprovinciale eindronde.
    Zie verder bij EINDRONDE NATIONAAL

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    De eindronde wordt gespeeld met Heist, Diksmuide, Bredene en Rumbeke.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Heist - Diksmuide    1 - 0

    Bredene - Rumbeke    0 - 0

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Diksmuide - Heist       2 - 2

    Rumbeke - Bredene   5 - 0

    zondag 12 mei : finale heen
    Heist - Rumbeke    0 - 1

    zondag 19 mei : finale terug
    Rumbeke - Heist      3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    De eindronde wordt gespeeld met Anzegem, Heestert, Geluwe en Dottignies.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Heestert - Anzegem    0 - 3

    Geluwe - Dottignies     3 - 2

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Anzegem - Heestert    1 - 0

    Dottignies - Geluwe    2 - 4

    zaterdag 11 mei : finale heen
    Anzegem - Geluwe   2 - 0

    zondag 19 mei : finale terug
    Geluwe - Anzegem    0 - 2

    zondag 26 mei : FINALE A - B : SV Anzegem stijgt naar eerste provinciale !
    Anzegem - Rumbeke     2 - 1   na verlengingen

    BARRAGEWEDSTRIJDEN BEHOUD :
    DUEL 1 : Wanneer twee West-Vlaamse ploegen uit derde amateurklasse degraderen zakt 
    de verliezer van dit duel naar derde provinciale. Bij drie West-Vlaamse zakkers zakken beide teams
    woensdag 1 mei :
    Zonnebeke - Oudenburg     2 - 1

    zondag 5 mei :
    Oudenburg - Zonnebeke    1 - 2

    DUEL 2 : Deze wedstrijd zijn overbodig geworden :
    woensdag 1 mei :
    Dosko Sint-Kruis - Bissegem   UITGESTELD

    zondag 5 mei :
    Bissegem - Dosko Sint-Kruis   UITGESTELD


    DERDE PROVINCIALE A :
    De eindronde wordt gespeeld met Comines-Warneton, Staden, Westrozebeke en Hooglede.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Hooglede - Comines-Warneton      2 - 0

    Westrozebeke - Staden    1 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Comines-Warneton - Hooglede     3 - 0

    Staden - Westrozebeke    2 - 1

    zondag 12 mei : finale heen ( wedstrijd stopgezet, opnieuw op 19 mei )
    Staden - Comines-Warneton      0 - 1

    zondag 26 mei : finale terug
    Comines-Warneton - Staden    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :
    De eindronde wordt gespeeld met Snaaskerke, Loppem, Beernem en Ichtegem.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Snaaskerke - Ichtegem     3 - 2

    Loppem - Beernem    2 - 3

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Ichtegem - Snaaskerke     2 - 2

    Beernem - Loppem     3 - 0

    zondag 12 mei : finale heen
    Beernem - Snaaskerke   0 - 0

    zondag 19 mei : finale terug
    Snaaskerke - Beernem      2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :
    De eindronde wordt gespeeld met Moorsele , Emelgem-Kachtem, Lendelede en Kanegem.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Lendelede - Moorsele     1 - 3

    Emelgem-Kachtem - Kanegem     1 - 0

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Moorsele - Lendelede      3 - 3
     
    Kanegem - Emelgem-Kachtem     4 - 0

    zondag 12 mei : finale heen
    Kanegem - Moorsele    5 - 0

    zaterdag 18 mei : finale terug
    Moorsele - Kanegem     3 - 1

    BARRAGEWEDSTRIJDEN BEHOUD :
    woensdag 1 mei :
    Oostrozebeke - Voormezele    0 - 1

    zondag 5 mei :
    Ruddervoorde - Oostrozebeke    1 - 5

    zondag 12 mei :
    Voormezele - Ruddervoorde    1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :
    De eindronde wordt gespeeld met Jonkershove, Handzame, Westende en Zarren.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Jonkershove - Handzame     1 - 1

    Westende - Zarren    0 - 7

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Handzame - Jonkershove      1 - 0

    Zarren - Westende     8 - 2

    zondag 12 mei : finale heen
    Zarren - Handzame   5 - 2

    zondag 19 mei : finale terug
    Handzame - Zarren     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :
    De eindronde wordt gespeeld met Sint-Joris, Hertsberge, Aartrijke en Doomkerke.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Doomkerke - Sint-Joris     1 - 2

    Aartrijke - Hertsberge    1 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Sint-Joris - Doomkerke    4 - 3

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 2

    zondag 12 mei : finale heen
    Aartrijke - Sint-Joris   2 - 4

    zondag 19 mei : finale terug
    Sint-Joris - Aartrijke    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :
    De eindronde wordt gespeeld met Marke, Aalbeke, Dentergem en Sint-Eloois-Winkel B.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Marke - Dentergem    2 - 3

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B    3 - 0

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Dentergem - Marke    2 - 4

    Sint-Eloois-Winkel B - Aalbeke    0 - 1

    zondag 12 mei : finale heen
    Aalbeke - Marke   1 - 0

    zondag 19 mei : finale terug
    Marke - Aalbeke    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D : 
    De eindronde wordt gespeeld met Kruiseke, Rekkem, Passendale en Dadizele B.

    woensdag 1 mei : heenwedstrijden
    Kruiseke - Dadizele B    2 - 1

    Rekkem - Passendale    2 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Dadizele B - Kruiseke    1 - 2

    Passendale - Rekkem     5 - 3

    zondag 12 mei : finale heen
    Passendale - Kruiseke    1 - 1

    zondag 19 mei : finale terug
    Kruiseke - Passendale    0 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE LIMBURG

    EINDRONDE LIMBURG

    De loting vond plaats op maandag 15 april in het Bondsgebouw Boekstraat Hasselt.

    EERSTE PROVINCIALE :
    De eindronde wordt gespeeld met Torpedo Hasselt, Herk-De-Stad, Park Houthalen en Koersel.

    zondag 28 april :  heenwedstrijden
    Torpedo Hasselt - Herk-De-Stad      1 - 1

    Park Houthalen - Koersel     3 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Herk-De-Stad - Torpedo Hasselt      5 - 1

    Koersel - Park Houthalen     3 - 3

    woensdag 8 mei : Finale
    Koersel - Torpedo Hasselt    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE :

    RONDE 1 : heenwedstrijden  woensdag 24 april

    Halen - Racing Peer    3 - 0

    Bregel Sport - FC Eksel   4 - 0

    Hamont - Landen   4 - 3

    St. Elen - Eendracht Henis   5 - 1

    terugwedstrijden zondag 28 april 

    Racing Peer - Halen    2 - 2

    Eendracht Henis - St. Elen    2 - 3

    Landen - Hamont 99     2 - 3

    FC Eksel - Bregel Sport    3 - 2

    RONDE 2 : heenwedstrijden woensdag 1 mei

    Bregel Sport - St. Elen     2 - 0

    Hamont 99 - Halen    1 - 3

    terugwedstrijden zondag 5 mei

    St. Elen - Bregel Sport     1 - 0

    Halen - Hamont 99      1 - 2

    RONDE 3 : heenwedstrijd woensdag 8 mei

    Hamont 99 - St. Elen      1 - 4

    terugwedstrijd zaterdag 11 mei 

    St. Elen - Hamont 99     2 - 1

    Eventuele dalers
    Heenwedstrijden : 28 april
    Gravelo - Lutlommel    0 - 3

    Gruitrode - Zutendaal VV     1 - 0

    Terugwedstrijden : 5 mei
    Zutendaal VV - Gruitrode     4 - 2

    Lutlommel - Gravelo      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE :

    RONDE 1 : heenwedstrijden  woensdag 24 april

    Kadijk - Stevoort    3 - 1

    Hamont - Vliermaal    1 - 2

    Opglabbeek - Diepenbeek    2 - 2

    Gestel - Genk VV     0 - 2

    As-Niel - VV Nieuwerkerken    1 - 2

    Tessenderlo B - Grimbie  2 - 1

    terugwedstrijden  zondag 28 april

    VV Nieuwerkerken - As-Niel     0 - 6

    Genk VV - Gestel   3 - 1

    Stevoort - Kadijk    0 - 2

    Grimbie - Tessenderlo B     1 - 5

    Diepenbeek - Opglabbeek     0 - 0

    Vliermaal - Hamont    1 - 2

    RONDE 2 : heenwedstrijden  woensdag 1 mei

    As-Niel - Diepenbeek    5 - 2

    Hamont - Genk VV    4 - 0

    Kadijk - Tessenderlo B    3 - 2

    terugwedstrijden  zondag 5 mei

    Genk VV - Hamont     1 - 2

    Tessenderlo B - Kadijk    4 - 1

    Diepenbeek - As-Niel   2 - 3

    RONDE 3 : heenwedstrijden woensdag 8 mei

    Genk VV - Diepenbeek     1 - 4

    Kadijk - Hamont   0 - 1

    As-Niel - Tessenderlo B   2 - 3

    terugwedstrijden zondag 12 mei

    Diepenbeek - Genk VV    4 - 1

    Hamont - Kadijk    1 - 1

    Tessenderlo B - As-Niel    2 - 2

    RONDE 4 : heenwedstrijd woensdag 15 mei

    As-Niel - Kadijk    4 - 1

    terugwedstrijd zondag 19 mei

    Kadijk - As-Niel     2 - 1

    Eventuele dalers : 

    zondag 28 april :
    Kattenbos Sport - Bokrijk Sport    2 - 0

    Linkhout - Opoeteren    4 - 0

    woensdag 1 mei : 
    Opoeteren - Membruggen     1 - 1

    Bokrijk Sport - Rosmeer     2 - 1

    zondag 5 mei :
    Rosmeer - Kattenbos      1 - 4

    Membruggen - Linkhout     1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE :

    RONDE 1 : heenwedstrijden  woensdag 24 april 

    Diepenbeek B - Houthalen VV    1 - 6

    Racing Boxberg - Borgloon    0 - 0

    Zelem - Waterloos    2 - 1

    Breugel - Wiemismeer    1 - 0

    Hoeselt B - Veldwezelt    1 - 2

    SK Herkenrode - Sp. Lille    0 - 1

    terugwedstrijden  zondag 28  april 

    Veldwezelt - Hoeselt B      5 - 1

    Wiesmismeer - Breugel    4 - 3

    Houthalen VV - Diepenbeek B   FF   5 - 0

    Waterloos - Zelem    2 - 1

    Sp. Lille - SK Herkenrode    3 - 0

    Borgloon - Racing Boxberg     1 - 3

    RONDE 2 : heenwedstrijden

    Diepenbeek B - Hoeselt B     5 - 2

    Waterloos - Herkenrode    2 - 2

    Zelem - Sp. Lille    0 - 1

    Houthalen VV - Veldwezelt    2 - 1

    RC Boxberg - Breugel    1 - 0

    Borgloon - Wiemismeer    0 - 3

    terugwedstrijden  zondag 5 mei

    Wiemismeer - Borgloon     4 - 2

    Breugel - Racing Boxberg    1 - 1

    Herkenrode - Waterloos   1 - 1

    Sp. Lille - Zelem    0 - 0

    Hoeselt B - Diepenbeek B    2 - 8

    Veldwezelt - Houthalen VV    1 - 2

    RONDE 3 : heenwedstrijden woensdag 8 en zondag 12 mei

    Breugel - Zelem    UITGESTELD

    Wiesmismeer - Herkenrode     8 - 4

    Zelem - Veldwezelt     UITGESTELD

    Herkenrode - Diepenbeek B     2 - 2

    RONDE 4 : woensdag 15 mei

    Diepenbeek B - Wiemismeer    3 - 3

    Veldwezelt - Breugel    UITGESTELD




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE ANTWERPEN

    EINDRONDE ANTWERPEN

    De loting vond plaats op donderdag 18 april.

    EERSTE PROVINCIALE :
    De eindronde wordt gespeeld met Kontich, Zoersel, Oppuurs en Heikant Berlaar.

    zondag 28 april :  heenwedstrijden
    Oppuurs - Zoersel    1 - 2

    Heikant Berlaar - Kontich     1 - 2

    zondag 12 mei : terugwedstrijden

    Zoersel - Oppuurs    1 - 1

    Kontich - Heikant Berlaar    2 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE :

    RONDE 1 : heenwedstrijden  donderdag 25 april

    Vlimmeren - Vorselaar    1 - 2

    Zwijndrecht - Dimpna    1 - 2

    Kalmthout - Antonia    0 - 4

    Rapid Leest - 's Gravenwezel-Schilde    0 - 1

    terugwedstrijden  zondag 28 april : 

    Vorselaar - Vlimmeren    0 - 3

    Dimpna - Zwijndrecht    1 - 1

    Antonia - Kalmthout    1 - 2

    's Gravenwezel-Schilde - Rapid Leest    1 - 0

    RONDE 2 : heenwedstrijden  donderdag 9 mei

    Vlimmeren - 's Gravenwezel-Schilde    1 - 3

    Dimpna - Antonia     0 - 1

    RONDE 3 : FINALE zondag 12 mei

    's Gravenwezel-Schilde - Vlimmeren    4 - 1

    Antonia - Dimpna   0 - 6


    Eventuele dalers 
    Heenwedstrijden : 28 april

    Beekhoek - Bonheiden    2 - 1

    terugwedstrijden : 12 mei

    Bonheiden - Beekhoek   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE :

    RONDE 1 : heenwedstrijden  donderdag 25 april

    FC Zwaneven - Zandvliet Sport    2 - 1

    Katelijne KFC - VC Mortsel     1 - 2

    KSK Kasterlee - KSV Branst     5 - 3

    KFC Meer - Laakdal     1 - 1

    Achterbroek - KFC Vorst   8 - 0

    Loenhout SK - Borsbeek    3 - 0

    terugwedstrijden  zondag 28 april

    Zandvliet Sport - FC Zwaneven     3 - 4

    VC Mortsel - Katelijne KFC    2 - 0

    KSV Branst - KSK Kasterlee    0 - 0

    Laakdal - KFC Meer   4 - 1

    KFC Vorst - Achterbroek     1 - 2

    Borsbeek - Loenhout SK    2 - 3

    RONDE 2 : heenwedstrijden  donderdag 9 mei

    Laakdal - Kasterlee     3 - 0

    FC Zwaneven - Loenhout SK     0 - 3

    Achterbroek - Mortsel    2 - 1

    terugwedstrijden zondag 12 mei

    Kasterlee - Laakdal   1 - 2

    Mortsel - Achterbroek  3 - 1

    Loenhout SK - FC Zwaneven  1 - 1


    Eventuele dalers : 

    donderdag 25 april :
    FC Netezonen - SK Ekeren Donk     1 - 1   pen  3 - 4

    zondag 28 april :
    SK Ekeren Donk - KFC Lint    2 - 4

    zondag 12 mei :
    KFC Lint - FC Netezonen    7 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    26-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG

    EINDRONDE HENEGOUWEN - TOUR FINAL HAINAUT

    EERSTE PROVINCIALE : Kampioen Saint-Ghislain Tertre Hautrage 

    RONDE 1 : donderdag 9 mei

    Peruwelz FC - Pont-A-Celles Buzet    2 - 3

    RAS Monceau - Gosselies     0 - 1

    RONDE 2 : zondag 12 mei

    Pont-A-Celles Buzet - Gosselies     2 - 0

    Peruwelz FC - Monceau    0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A - B - C : Kampioenen Warcoing, Hornu en AS Snef

    RONDE 1 : Zondag 12 mei

    FC Havre - RFC Gilly    1 - 2

    RUFC Ransart - FC Flénu   3 - 1

    RAJS Honnelloise - RSC Templeuvois   3 - 0

    FC Etoiles d'Ere - JS Meslin-Grand Marais   2 - 0

    RSC Jumet - RFC Molenbaix   1 - 3

    Estinnoise - Courcelles   1 - 4

    RONDE 2 : zondag 19 mei

    FC Etoiles d'Ere - Courcelles    0 - 2

    Molenbaix - Ransart     0 - 0  - pen  4 - 2

    RFC Gilly - Honneloise    2 - 0

    RONDE 3 : zondag 26 mei

    Paturages - Molenbaix     2 - 1

    Courcelles - Gilly     0 - 1




    EINDRONDE NAMEN - TOUR FINAL NAMUR

    EERSTE PROVINCIALE : Kampioen Spy

    weonsdag 1 mei :

    Grand-Leez - Nismes    5 - 4

    Loyers - Rochefortoise    1 - 3

    zondag 5 mei :

    Grand-Leez - Rochefortoise      1 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE : Kampioenen Andenne en Chevetogne

    zondag 5 mei :

    Flawinne - Vencimont    3 - 2

    Morialmé - Schaltin    1 - 2

    Malonne - Fernelmont-Hemptinne    1 - 1

    Jemeppe - FCO Namur   1 - 2

    Neffe - Havelange    2 - 0

    woensdag 8 mei :

    FCO Namur - Fernelmont-Hemptinne    1 - 3

    Schaltin - Neffe   0 - 2

    vrijdag 10 mei :

    Vencimont - Flawinne     4 - 1

    zondag 12 mei :

    Fernelmont-Hemptinne - Neffe    0 - 3

    FCO Namur - Schaltin     2 - 2

    woensdag 15 mei :

    Neffe - Fernelmont-Hemptinne    3 - 1

    Schaltin - FCO Namur    3 - 2




    EINDRONDE LUIK - TOUR FINAL LIEGE

    EERSTE PROVINCIALE : Kampioen Raeren Eynatten

    zondag 5 mei :

    UCE Liège - Fizoise     1 - 2

    Wanze Bas-Oha - Ster Francorchamps     2 - 2

    zondag 12 mei :

    Ster Francorchamps - Fizoise    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A : Kampioen Geer

    zondag 5 mei :

    Faimes - Xhoris    2 - 0

    Jehay - Waremme B      1 - 2

    zondag 12 mei :

    Faimes - Waremme B      1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B : Kampioen Minerois

    zondag 5 mei :

    Saive - Melen     0 - 3

    Warsage - Pontisse Herstal      2 - 1

    zondag 12 mei :

    Warsage - Melen    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C : Kampioen Malmundaria

    zondag 5 mei :

    Sart - Trois-Frontières     2 - 2

    Elsautoise - Franchimontois     3 - 3

    donderdag 9 mei :

    Sart - Franchimontois   2 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE - INTER SERIES  

    zondag 19 mei :

    Faimes - Franchimontois     3 - 2

    Melen - Beaufays    0 - 0

    zondag 26 mei :

    Faimes - Melen    0 - 1

    Franchimontois - Beaufays    4 - 5




    EINDRONDE LUXEMBURG - TOUR FINAL LUXEMBOURG

    EERSTE PROVINCIALE : Kampioen Habay-La-Neuve

    zondag 5 mei :

    St-Hubert - Libramont    1 - 1  pen 4-5

    Marloie - Ethe     2 - 3

    zaterdag 11 mei :

    Libramont - Ethe     0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE : Kampioenen Florenville, Nassogne en Vaux-Noville

    zondag 5 mei :

    Poupehan - Halthier     1 - 2

    St-Mard - Bercheux     0 - 1

    Melreux-Hotton - Bleid     2 - 0

    zondag 12 mei :

    Sart - Bercheux     3 - 1

    Melreux-Hotton - Halthier     0 - 2

    zondag 19 mei

    Sart - Halthier    5 - 0




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
    EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019

      EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : 
    PLAY OFF 1 : 
    1.   KRC Genk     52
    2.   Club Brugge     50
    3.   Standard     40
    4.   Antwerp     39
    5.   AA Gent     35
    6.   Anderlecht     32

    PLAY OFF 2 - A :
    1.   KV Kortrijk     24
    2.   Union Saint-Gilloise     20
    3.   Waasland-Beveren     13
    4.   Zulte Waregem     13
    5.   Moeskroen     8
    6.   Cercle Brugge     7

    PLAY OFF 2 - B : 
    1.   Charleroi     22
    2.   Sint-Truiden     17
    3.   Westerlo     12
    4.   KV Oostende     12
    5.   Eupen     11
    6.   Beerschot-Wilrijk     8


    REGULIERE COMPETITIE :
    1.    KRC Genk     36
    2.   Club Brugge     56
    3.   Standard     53
    4.   Anderlecht     51
    5.   AA Gent     50
    6.   Antwerp     49
    7.   Sint-Truiden     47
    8.   KV Kortrijk     43
    9.   Charleroi     42
    10.  Moeskroen     40
    11.  Zulte Waregem     33
    12.  Eupen     32
    13.  Cercle Brugge     28
    14.  KV Oostende     27
    15.  Waasland-Beveren     27
    16.  Lokeren     20

     EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE :
    1.   KV Mechelen     59
    2.   Beerschot-Wilrijk     54
    3.   Union     45
    4.   Westerlo     34
    5.   Roeselare     33
    6.   Lommel     31
    7.   Oud-Heverlee Leuven     29
    8.   Tubeke     23


    EERSTE AMATEURKLASSE :
    1.   Tessenderlo     62
    2.   Deinze     59
    3.   Virton     54
    4.   Lierse-Kempenzonen     48
    5.   Rupel-Boom     45
    6.   RFC de Liège     41
    7.   Seraing     41
    8.   RWD Molenbeek     40
    9.   Dender     40
    10.  KSK Heist     38
    11.  Chatelet-Farciennes     36
    12.  Dessel Sport     35
    13.  KSV Oudenaarde     34
    14.  Geel     31
    15.  Eendracht Aalst     31
    16.  Knokke     24


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :
    1.   Sint-Eloois-Winkel     69
    2.   Mandel United Izegem-Ingelmunster     60
    3.   Sparta Petegem     49
    4.   RC Gent     48
    5.   Wijgmaal     47
    6.   Ronse     43
    7.   Menen     42
    8.   Londerzeel     40
    9.   Diegem Sport     39
    10.  Westhoek     37
    11.  Dikkelvenne     36
    12.  Harelbeke     35
    12.  Gullegem     35
    14.  Eppegem     34
    15.  Overijse     29
    16.  Olsa Brakel     28


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :
    1.   Patro Eisden     66
    2.   Hasselt     60
    3.   Temse     51
    4.   Bocholt     49
    5.   Berchem Sport     43
    6.   Hades-Hasselt     43
    7.   Cappellen     41
    8.   Duffel     41
    9.   Sint-Niklaas     40
    10.  Vosselaar     38
    11.  Hoogstraten     37
    12.  VW Hamme     36
    13.  Spouwen-Mopertingen     35
    14.  City Pirates Antwerpen     34
    15.  Turnhout     29
    16.  Heur-Tongeren     14


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :
    1.   La Louvière-Centre     77
    2.   URSL Visé     61
    3.   Hamoir     59
    4.   Francs Borains     52
    5.   Rebecquoise     51
    6.   FC Tilleur     47
    7.   RAAL La Louvière     46
    8.   Durbuy     39
    9.   Meux     39
    10.  Couvin-Mariembourg     38
    11.  Waremme     35
    12.  Solières     31
    13.  Acren-Lessines     29
    14.  Walhain     28
    15.  Olympique Charleroi     24
    16.  Ciney     9


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :
    1.   Merelbeke     59
    2.   Wetteren     57
    3.   Zwevezele     55
    4.   Pepingen-Halle     51
    5.   Wingene     49
    6.   Stekene     47
    7.   Zelzate     47
    8.   Lebbeke     44
    9.   Melsele     41
    10.  Jong Lede     38
    11.  Wolvertem-Merchtem    35
    12.  Torhout     34
    13.  Oostkamp     31
    14.  Wervik     30
    15.  Kampenhout     25
    16.  Woluwe-Zaventem     22


    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :
    1.   Tienen     65
    2.   Houtvenne     53
    3.   Lyra-Lierse Berlaar     52
    4.   Sint-Lenaarts     46
    5.   Betekom     45
    6.   Zwarte Leeuw     43
    6.   Termien     43
    8.   Wellen     42
    9.   Helson Helchteren     40
    10.  Esperanza Pelt     37
    11.  Bornem     37
    12.  Bilzen Waltwilder     35
    13.  Ternesse Wommelgem     33
    14.  Nijlen     31
    15.  Leopoldsburg     30
    16.  RC Mechelen     27


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :
    1.   Namur Fosses-La-Ville     60
    2.   RCS Brainois     60
    3.   Aischoise     54
    4.   RFC Tournai     52
    5.   Léopold FC     48
    6.   Ostiches-Ath     47
    7.   Manageoise     47
    8.   Albert Quevy-Mons     44
    9.   Symphorinois     43
    10.  Stade Brainois     39
    11.  RSD Jette     34
    12.  Wavre Sports     32
    13.  Ganshoren     31
    14.  Taminoise     29
    15.  Stockel     23
    16.  Binchoise     20


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :
    1.   Stockay-Warfusée     68
    2.   Givry     65
    3.   Richelle     63
    4.   Verlaine     55
    5.   Onhaye     49
    6.   Warnant     48
    7.   Aywaille     45
    8.   Meix-Dt-Virton     43
    9.   Sprimont-Comblain     42
    9.   Herstal     42
    11.  Mormont     37
    12.  Huy     33
    13.  Oppagne-Wéris     31
    14.  Longlier     17
    15.  La Calamine     15
    16.  Condruzien     13


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    24-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
    EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Ninove     69
    2.   Bambrugge     54
    3.   Zele     54
    4.   Aalter     53
    5.   Lochristi     48
    6.   Mariakerke     47
    7.   Elene-Grotenberge     46
    8.   Voorde Appelterre     43
    9.   Jong Zulte     41
    10.  HO Kalken     39
    11.  KVV Ardennen     37
    12.  Dendermonde     33
    13.  Adegem     32
    14.  Drongen     31
    15.  Sottegem     21
    16.  Waasmunster     13

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    1.   Latem     63
    2.   Zomergem     60
    3.   Lembeke     56
    4.   Sleidinge     48
    5.   Kleit     46
    6.   Maldegem     46
    7.   Zeveren     45
    8.   Poesele     42
    9.   Lovendegem     42
    10.  Meetjesland     41
    11.  Bellem     34
    12.  Merendree     34
    13.  Assenede     33
    14.  Sint-Laureins     32
    15.  Ertvelde     31
    16.  Waarschoot     19

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    1.   Denderhoutem     67
    2.   Geraardsbergen     61
    3.   Borsbeke     58
    4.   Munkzwalm     53
    5.   Meldert     52
    5.   Burst     52
    7.   Machelen     51
    8.   Gijzel-Oosterzele     43
    9.   Windeke     35
    10.  Kluisbergen Sportief     34
    10.  Winnik     34
    12.  Edeboys     32
    13.  Nokere-Kruishoutem     31
    14.  Meerbeke     38
    15.  Erembodegem     21
    16.  Moerbeke-Geraardsbergen     20

    TWEEDE PROVINCIALE C :
    1.   Kruibeke     67
    2.   Vrasene     60
    3.   Haasdonk     55
    4.   Berlare     51
    5.   Schoonaarde     50
    6.   Robur     48
    7.   Grembergen     47
    8.   Doorslaar     38
    9.   Sinaai     37
    10.  Kieldrecht     36
    11.  Heikant     33
    11.  Buggenhout     33
    13.  Bazel     29
    14.  Sint-Gillis     29
    15.  WB Sint-Niklaas     25
    15.  VSV Gent     25

    DERDE PROVINCIALE A :
    1.   Evergem Center     68
    2.   Ursel     66
    3.   DKW Evergem     62
    4.   Belzele     55
    5.   Wachtebeke     53
    6.   Hansbeke     50
    7.   Sint-Kruis-Winkel     44
    8.   Vinkt     41
    9.   Nevele     39
    10.  Donk     37
    10.  Maria-Aalter     37
    12.  Watervliet     33
    13.  Boekhoute     30
    14.  Muide Gent     24
    15.  Bassevelde     21
    16.  Vinderhoute     10

    DERDE PROVINCIALE B :
    1.   Zaffelare     62
    2.   Sint-Denijs     61
    3.   Laarne-Kalken     60
    4.   Destelbergen     57
    5.   HT Zwijnaarde     55
    6.   Heusden     53
    7.   Lochristi B     47
    8.   VC Zwijnaarde     46
    9.   Beervelde     46
    10.  Serskamp-Schellebelle     43
    11.  Moortsele     42
    12.  Massemen     29
    13.  Melsen     22
    14.  Bottelare     20
    15.  Zevergem     16
    16.  Cercle Melle     8

    DERDE PROVINCIALE C :
    1.   Gavere-Asper     73
    2.   Eine     64
    3.   Zingem     60
    4.   Wortegem     58
    5.   Oudenhove     52
    6.   Maarkedal     50
    7.   Horebeke     42
    8.   Bevere     41
    9.   Nazareth-Eke     39
    10.  Elene-Grotenberge B     36
    11.  Velzeke     32
    12.  Boekel     31
    13.  Sottegem B     31
    14.  KFC Kluisbergen     30
    15.  Sint-Goriks     23
    16.  Michelbeke     12

    DERDE PROVINCIALE D :
    1.   Denderleeuw     71
    2.   Houtem     70
    3.   Nederhasselt     61
    4.   Mere     61
    5.   Hofstade     60
    6.   Deftinge     49
    7.   Sint-Antelinks     47
    8.   Zandbergen     42
    9.   Haaltert     36
    10.  Bonanza     35
    11.  Doggen    35
    12.  Gijzegem     32
    13.  Baardegem     30
    14.  Herzele-Ressegem     29
    15.  Kerksken     19
    16.  Vlierzele     1

    DERDE PROVINCIALE E :
    1.   YB Beveren     71
    2.   Kallo     62
    3.   Melsele B     51
    4.   Moerbeke     50
    5.   Oudegem     49
    6.   Sint-Pauwels     45
    7.   Eksaarde     44
    8.   Kemzeke     44
    9.   Opdorp     41
    10.  Meerdonk     37
    11.  Klinge     35
    12.  SKB Sint-Niklaas     33
    13.  Gerda     32
    14.  Robur B     31
    15.  Tielrode     27
    16.  Bosdam Beveren     21

    VIERDE PROVINCIALE A :
    1.   Zaffelare B     64
    2.   De Pinte     61
    3.   Oostakker     59
    4.   Knesselare     58
    5.   Kaprijke-Bentille     49
    6.   9000 Gent     48
    7.   Lotenhulle     46
    8.   Middelburg     40
    9.   Avrasya Gent     36
    10.  Ooidonck-Leerne     35
    11.  Balgerhoeke     27
    12.  VS Destelbergen     24
    13.  Muide Gent B     20
    14.  Vinkt B    19
    15.  Sint-Amandsberg     10

    VIERDE PROVINCIALE B :
    1.   Petegem Schelde     66
    2.   Huise-Ouwegem     62
    3.   Olsene     61
    4.   Nokere-Kruishoutem B     58
    5.   Kluisbergen Sportief B     50
    6.   Volkegem     45
    7.   FCLC Ronse     41
    8.   Eine B     40
    9.   Nazareth-Eke B     36
    10.  Munkzwalm B     34
    11.  KFC Kluisbergen B     32
    12.  Bevere B     25
    13.  Zingem B     21
    14.  Boekel B     20
    15.  Mater     7

    VIERDE PROVINCIALE C :
    1.   Everbeek     72
    2.   Idegem     65
    3.   Okegem     61
    4.   Neigem     60
    5.   Ophasselt     53
    6.   Volkegem B     50
    7.   Strijpen     41
    8.   Opbrakel     40
    9.   Oudenhove B     36
    10.  Winnik B     35
    11.  Velzeke B     24
    12.  Michelbeke B     21
    13.  Bonanza B     18
    14.  Zegelsem     17
    15.  Jong Geraardsbergen     3

    VIERDE PROVINCIALE D :
    1.   Smetlede     70
    2.   Aaigem     62
    3.   Herdersem     58
    4.   Oranje Blauw Lebbeke     53
    5.   Moorsel     49
    6.   Nieuwerkerken     45
    7.   FC Dampoort     42
    8.   Tenstar Melle     41
    9.   Wichelen     39
    10.  Heusden B     37
    11.  Rangers Merelbeke     31
    12.  Bavegem     23
    13.  SK Merelbeke     20
    14.  Serskamp-Schellebelle B     17
    15.  Lebbeke B     6

    VIERDE PROVINCIALE E :
    1.   Hamme-Zogge     70
    1.   Rupelmonde     70
    3.   Sint-Gillis-Waas     62
    4.   Zele B     58
    5.   HO Kalken B     55
    6.   Overmere     50
    7.   PD Kruibeke     47
    8.   SVH Waasmunster     45
    9.   Waasmunster B     44
    10.  Haasdonk B     39
    11.  Sombeke     37
    12.  Hoogeinde     33
    13.  Daknam     28
    14.  Verrebroek     24
    15.  Baasrode     18
    16.  Sinaai B     6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    23-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
    EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Oostnieuwkerke     69
    2.   Dadizele     65
    3.   RC Lauwe     59
    4.   Wielsbeke     54
    5.   Oostduinkerke     49
    6.   WS Lauwe     49
    7.   Boezinge     43
    8.   Blankenberge     43
    9.   Poperinge     40
    9.   Zedelgem     40
    11.  Vlamertinge     34
    12.  RC Waregem     34
    13.  Deerlijk     26
    14.  Damme     24
    15.  Kortemark     23
    16.  Meulebeke     19

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    1.   Varsenare     71
    2.   Rumbeke     68
    3.   Heist     59
    4.   Diksmuide     58
    5.   Bredene     54
    6.   Veldegem     47
    7.   De Ruiter Roeselare     42
    8.   Lichtervelde     41
    9.   De Haan     40
    10.  Jabbeke     39
    11.  Eernegem     38
    12.  Club Roeselare     34
    13.  Oudenburg     27
    14.  Sint-Kruis     23
    15.  Keiem     21
    16.  Spermalie-Middelkerke     7

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    1.   Wevelgem     72
    2.   Anzegem     70
    3.   Heestert     59
    4.   Dottignies     50
    5.   Geluwe     44
    5.   Beveren-Leie     41
    7.   Otegem     40
    7.   Zwevegem     40
    9.   Nieuwkerke     39
    9.   Moen     39
    11.  Moorslede     38
    12.  VV Tielt     38
    13.  Zonnebeke     36
    14.  Bissegem     39
    15.  Ledegem     24
    16.  Ploegsteert     8

    DERDE PROVINCIALE A :
    1.   Merkem     64
    2.   Comines-Warneton     59
    3.   Westrozebeke     57
    4.   Hooglede     53
    5.   Staden     52
    6.   Veurne     52
    7.   Gits     45
    8.   Proven     44
    9.   Houthulst     41
    10.  Beselare     40
    10.  Dikkebus     37
    12.  De Panne     37
    13.  Geluveld     35
    14.  Voormezele     15
    15.  Vleteren     14
    16.  Elverdinge     11

    DERDE PROVINCIALE B :
    1.   Nieuwpoort     82
    2.   Beernem     61
    3.   Loppem     55
    4.   Ichtegem     49
    5.   Snaaskerke     49
    6.   Lissewege     48
    7.   Koekelare     47
    8.   Daring Brugge     45
    9.   Lombardsijde     43
    10.  Gistel     39
    11.  SK Torhout     38
    12.  Jong Male     38
    13.  Moerkerke     37
    14.  Ruddervoorde     30
    15.  Dudzele     28
    16.  Steenbrugge     0

    DERDE PROVINCIALE C :
    1.   Avelgem     70
    2.   Kanegem     68
    3.   Emelgem-Kachtem     56
    4.   Moorsele     52
    5.   Lendelede     50
    6.   Ingooigem     45
    7.   Ardooie     44
    8.   Aarsele     41
    9.   KSV Kortrijk     39
    10.  Wevelgem B     36
    10.  Dokso Beveren     36
    12.  Zwevezele B     36
    13.  NS Heule     35
    14.  Oostrozebeke     27
    15.  Hulste     18
    15.  Bellegem     18

    VIERDE PROVINCIALE A :
    1.   Diksmuide B     68
    2.   Zarren     63
    3.   Jonkershove     56
    4.   Westende     54
    5.   Handzame     47
    6.   Lo-Reninge     46
    7.   Nieuwpoort B     43
    8.   Veurne B     41
    9.   Alveringem     39
    10.  Adinkerke     23
    11.  Kortemark B     17
    12.  Bulskamp     14
    13.  Nieuwkapelle     12
    14.  Coxyde     8

    VIERDE PROVINCIALE B :
    1.   HO Oedelem     58
    2.   Sint-Joris     52
    3.   Doomkerke     51
    4.   Aartrijke     48
    5.   Hertsberge     43
    6.   Beernem B     42
    7.   Zandvoorde     39
    8.   Pittem     36
    9.   Ruiselede     31
    10.  Eendracht Brugge     30
    11.  Wenduine     30
    12.  Zerkegem     29
    13.  Steenbrugge B     12
    14.  Dosko Beveren B     9
    15.  Damme B     0

    VIERDE PROVINCIALE C :
    1.   Dottignies B     61
    2.   Dentergem     58
    3.   Ledegem B     53
    3.   Sint-Eloois-Winkel B     53
    5.   Aalbeke     50
    6.   Marke     46
    7.   Jong Vijve     46
    8.   Desselgem     46
    9.   Wielsbeke B     45
    10.  Kuurne     40
    11.  Stasegem     28
    12.  Wikings Kortrijk     24
    13.  Izegem-Ingelmunster B     23
    14.  Anzegem B    10
    15.  Jong Helkijn     6

    VIERDE PROVINCIALE D :
    1.   Brielen     64
    2.   Rekkem     50
    3.   Dadizele B     48
    4.   Kruiseke     47
    5.   Passendale     43
    6.   Langemark-Poelkapelle     32
    7.   Zillebeke     30
    8.   Poperinge B     29
    9.   Westouter     28
    10.  Reningelst     25
    11.  Hollebeke     21
    12.  Vlamertinge B     14
    13.  Wervik B     9
    14.  Menen United     0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    22-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS - SEIZOEN 2018-2019
    EINDSTANDEN LIMBURG 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Beringen     63
    2.   Herk-De-Stad     61
    3.   Koersel     58
    4.   Torpedo Hasselt     53
    5.   Park Houthalen     52
    6.   Melo Zonhoven     52
    7.   Zeppen-Brustem     50
    8.   FC Alken     49
    9.   Bree-Beek     43
    10.  Herkol     36
    11.  Achel VV     34
    12.  Zonhoven VV     33
    13.  Mechelen aan de Maas     26
    14.  Daring Huvo Jeuk     24
    15.  Vlijtingen     24
    16.  Hoepertingen     19

    EINDSTANDEN ANTWERPEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Witgoor Dessel     56
    2.   Kontich     54
    3.   Zoersel     53
    4.   Oppuurs     52
    5.   Heikant-Berlaar     49
    6.   Herentals     46
    7.   FC De Kempen     43
    7.   Berg en Dal     43
    9.   Branddonk     41
    10.  Lille     40
    11.  Mariekerke     39
    12.  Rochus Deurne     32
    13.  Sint-Job     31
    14.  Wuustwezel     31
    15.  Schriek     27
    16.  KVV Duffel     20

    EINDSTANDEN BRABANT - VVF 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Linden     65
    2.   Diest     60
    3.   Liedekerke     58
    4.   Bierbeek     56
    5.   Melsbroek     49
    6.   Tervuren-Duisburg     47
    7.   Grimbergen     42
    8.   Aarschot     40
    9.   Bertem-Leefdal     40
    10.  Borght-Humbeek     39
    11.  Huldenberg     37
    12.  Rhodienne-De-Hoek     36
    13.  Veltem     33
    13.  Herent     33
    15.  Hoeilaart     26
    16.  Sterrebeek     12

    EINDSTANDEN BRABANT ACFF 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Jodoigne     57
    2.   Kosova Schaerbeek     56
    3.   Etterbeek     55
    4.   Villers-La-Ville     52
    5.   BX Brussels     52
    6.   Crossing Schaerbeek     50
    7.   Ixelles     48
    8.   Waterloo     42
    9.   Saint-Jossé     42
    10.  Lasne-Ohian     40
    11.  Boitsfort     35
    11.  Stade Everois     35
    13.  Sporting Bruxelles     28
    14.  Genappe     23
    15.  Forestoise     21
    16.  Saint-Michel     20

    EINDSTANDEN HENEGOUWEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Saint-Ghislain Tertre Hautrage     64
    2.   Monceau     55
    3.   Gosselies     52
    4.   Peruwelz FC     51
    5.   Montignies     50
    6.   Soignies     48
    7.   Houdeng     47
    8.   Pont-a-Celles Buzet     43
    9.   Beloeil     39
    10.  Le Roeulx     37
    11.  Solréziènne     33
    12.  Antoinien     31
    13.  Patrurages     31
    14.  Anderlues     30
    15.  Estaimbourg     26
    16.  Neufvilles     22


    EINDSTANDEN NAMEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Spy     65
    2.   Loyers     63
    3.   Rochefortoise     55
    3.   Grand-Leez     55
    5.   Nismes     51
    6.   Biesme     40
    6.   Wépionnais     40
    8.   Rhisnois     39
    9.   ES de la Molignée     36
    9.  Beauraing     36
    9.  Profondeville     36
    12.  US de Peche     36
    13.  Ligny     35
    14.  Arquet     32
    15.  Flavion     29
    16.  Stade Gedinnois     28

    EINDSTANDEN LUIK 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Raeren-Eynatten     66
    2.   Wanze Bas-Oha     61
    3.   UCE de Liège     55
    4.   Fizoise     49
    5.   Ster Francorchamps     49
    6.   Stade Disonais     48
    7.   Grun-Weiss Amel     42
    8.   Aubel     41
    9.   Ougree     38
    10.  Weywertz     36
    11.  Sprimont B     35
    12.  Rechaintoise     34
    13.  FC De Trooz     31
    13.  Beaufays     31
    15.  Cointe-Liège     24
    16.  Braives     20

    EINDSTANDEN LUXEMBURG 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Habay-la-Neuve     66
    2.   Marloie     51
    3.   St-Hubert     46
    4.   Libramont     45
    5.   Ethe-Belmont     45
    6.   Rochois     42
    7.   Arlon     37
    8.   Gouvy     36
    9.   Chaumont     33
    10.  St-Louis-St-Leger     27
    11.  Freylangeoise     25
    12.  Sartoise     23
    13.  Champlonaise     21
    14.  Rossignol     11



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....

    ALLES OVER HET EUROVISIESONGFESTIVAL
              

    Dit zijn de Belgische deelnemers sinds 1956 en hun stand :

    1956 : Fud Leclerc - Le noyés de la seine en Mony Marc - Le plus beau jour de ma vie

    1957 : Bobbejaan Schoepen - Straatdeuntje   7/10

    1958 : Fud Leclerc - Ma petite chatte    5/10

    1959 : Bob Benny - Hou toch van mij    6/11

    1960 : Fud Leclerc - Mon amour pour toi    6/13

    1961 : Bob Benny - September gouden roos    15/16

    1962 : Fud Leclerc - Ton nom   13/16

    1963 : Jacques Raymond - Waarom    10/16

    1964 : Robert Cogoi - Près de ma riviere   10/16

    1965 : Lize Marke - Als het weer lente is    14/18

    1966 : Tonia - Un peu de poivre un peu de sel    4/18

    1967 : Louis Neefs - Ik heb zorgen   7 / 17

    1968 : Claude Lombard - Quand tu reviensdras   7/17

    1969 : Louis Neefs - Jennifer Jennings   7/16

    1970 : Jean Vallée - Viens l'oublier   8/12

    1971 : Jacques Raymond & Lili Castel - Goeiemorgen morgen   14/18

    1972 : Serge & Christine Ghisoland - A la folie ou pas du tout   17/18

    1973 : Nicole & Hugo - Baby baby    17/17

    1974 : Jacques Hustin - Fleur de liberté   9/18

    1975 : Ann Christy - Gelukkig zijn   15/19

    1976 : Pierre Rapsat - Judie et compagnie   8/18

    1977 : Dream Express - A million in one,two,three    7/18

    1978 : Jean Valée - L'amour ça fait chanter la vie   2/20

    1979 : Micha Marah - Hey nana    18/19

    1980 : Telex - Eurovision   17/19

    1981 : Emly Star - Samson   13/20

    1982 : Stella - Si tu aimes ma musique    4/18

    1983 : Pas de deux - Rendez-vous   18/20

    1984 : Jacques Zegers - Avantie la vie    5/19

    1985 : Linda Lepomme - Laat me nu gaan    19/19

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie    1/ 20

    1987 : Liliane St Pierre - Soldiers of love   11/22

    1988 : Joseph Reynaert - Laisser briller le soleil   18/22

    1989 : Ingeborg en Stef Bos - Door de wind   19/22

    1990 : Philippe Lafonteine - Macédomienne   12/22

    1991 : Clouseau - Geef het op   16/22

    1992 : Morgane - Nous,on veux des violons   20/23

    1993 : Barbara Dex - Iemand als jij   25/25

    1994 : Geen deelname

    1995 : Fréderic Estherlinck - La voix est libre   20/23

    1996 : Lisa Del Bo - Liefde is een kaartspel   16/23

    1997 : Geen deelname

    1998 : Mélanie Cohl - Dis oui   6/25

    1999 : Vanessa Chinitor - Like the wind   12/23

    2000 : Nathalie Sorce - Envie de vivre   24/24

    2001 : Geen deelname

    2002 : Sergio @ the ladies - Sister   13/23

    2003 : Urban Trad - Sanomi   2/26

    2004 : Xandee - 1 life   25/26

    2005 : Nuno Resende - Le grand soir ( niet verder dan de halve finale )

    2006 : Kate Ryan - Je t'adore ( niet verder dan de halve finale )

    2007 : The KMG's - The love power ( niet verder dan de halve finale )

    2008 : Ishtar - O julissi ( niet verder dan de halve finale )

    2009 : Copycat - Copycat ( niet verder dan halve finale )
              
    2010 : Tom Dice - Me and my guitar  5/39

    2011 : Witloof Bay - With love baby ( niet verder dan halve finale )

    2012 : Iris - Would you  ( niet verder dan halve finale )

    2013 : Roberto Bellarosa - Love kills   12/39

    2014 : Axel Hirsoux - Mother  ( niet verder dan halve finale )

    2015 :  Loic Nottet - Rhythm inside   4/40

    2016 : Laura Tesoro - What's the pressure    10/42

    2017 : Blanche - City lights   4/42

    2018 : Sennek - A matter of time  ( niet verder dan halve finale )

    2019 : Elias - Wake up  ( niet verder dan de halve finale )



    Dit zijn de winnaars :

    1956 : Lys Assia - Refarain ( Zwitserland )

    1957 : Corry Brokken - Net als toen ( Nederland )

    1958 : André Claveau - Dois mon amour ( Frankrijk )

    1959 : Teddy Scholten - Een beetje ( Nederland )

    1960 : Jacqueline Boyer - Tom tillibi ( Frankrijk )

    1961 : Jean-Claude Pascal - Nous les amoureux ( Luxemburg )

    1962 : Isabelle Aubret - Un premier amour ( Frankrijk )

    1963 : Grethe & Jergen Ingmann - Dansevise ( Denemarken )

    1964 : Gigliola Cinquetti - Non ho l'eta ( Italie )

    1965 : France Gall - Poupée de cire,poupée de son ( Luxemburg )

    1966 : Udo Jurgens - Merci chérie ( Oostenrijk )

    1967 : Sandie Shaw - Puppet on a string ( Engeland )

    1968 : Massiel - Lalala ( Spanje )

    1969 : Salome - Vivo Cantando ( Spanje ),Frida Boccara - Un jour un enfent ( Frankrijk ),Lenny Kuhr - De troubadour ( Nederland ) en Lulu - Boom bang-a-bang ( Engeland )

    1970 : Dana - All kinds of everything ( Ierland )

    1971 : Séverine - Un banc,un arbre,une rue ( Monaco )

    1972 : Vicky Léandros - Après toi ( Luxemburg )

    1973 : Anne-Marie David - Tu te reconnaitras ( Luxemburg )

    1974 : ABBA - Waterloo ( Zweden )

    1975 : Teach In - Ding a dong ( Nederland )

    1976 : Brotherhood of man - Save your kisses for me ( Engeland )

    1977 : Marie Myriam - L'oiseau et l'enfent ( Frankrijk )

    1978 : Izhar Cohen & Alphabeta - A-ba-ni-bi ( Israel )

    1979 : Milk & Honey - Hallelujah ( Israel )

    1980 : Johnny Logan - What's another year ( Ierland )

    1981 : Bucks Fizz - Making your mind up ( Engeland )

    1982 : Nicole - Ein bisschen frieden ( Duitsland )

    1983 : Corine Hermes - Si la vie est cadeau ( Luxemburg )

    1984 : Herrey's - Diggy-loo diggy-ley ( Zweden )

    1985 : Bobbysocks - La det swinge ( Noorwegen )

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie ( BELGIE )

    1987 : Johnny Logan - Hold me now ( Ierland )

    1988 : Celine Dion - Ne partez pas sans moi ( Zwitserland )

    1989 : Riva - Rock me baby ( Joegoeslavie )

    1990 : Toto Cutugno - Insieme : 1992 ( Italie )

    1991 : Carola - Fagnad av en stormvind ( Zweden )

    1992 : Linda Martin - Why me ? ( Ierland )

    1993 : Niamh Kavanagh - In your eyes ( Ierland )

    1994 : Harrington & McGettigan - Rock 'n roll kids ( Ierland )

    1995 : Secret Garden - Nocturne ( Noorwegen )

    1996 : Eimear Queen - The voice ( Ierland )

    1997 : Katrina and the waves - Love shine a light ( Engeland )

    1998 : Dana International - Diva ( Israel )

    1999 : Charlotte Nillson - Take me to your heaven ( Zweden )

    2000 : Olsen Brothers - Fly on the wings of love ( Denemarken )

    2001 : Tanel,Dave and 2XL - Everybody ( Estland )

    2002 : Marie N. - I wanna ( Letland )

    2003 : Sertab Erener - Everyway that I can ( Turkije )

    2004 : Ruslana - Wild dances (  Oekraine )

    2005 : Elena Paparizou - My number one ( Griekenland )                     

    2006 : Lordi - Hardrock hallelujah ( Finland )        

    2007 : Marija Serfovic  - Zonja  ( Servië )

    2008 : Dima Bilan - Believe  ( Rusland )
              
    2009 : Alexander Rybak - Fairytale ( Noorwegen )
               
    2010 : Lena - Satellite ( Duitsland )

    2011 : Ell & Nikki - Running scared ( Azerbeidzjan )

    2012 : Loreen - Euphoria ( Zweden )

    2013 : Emmelie de Forest - Only teardrops ( Denemarken )

    2014 : Conchita Wurst - Rise like a phoenix ( Oostenrijk )

    2015 : Mans Zelmerlow - Heroes ( Zweden )

    2016 : Jamala - 1944 ( Oekraïne )

    2017 : Salvador Sobral - Amar pelos dois ( Portugal )

    2018 : Netta Barzilai - Toy  ( Israël )

    2019 : Duncan Laurence - Arcade  ( Nederland )
                 
    Ierland is koploper met 7 overwinningen , Zweden 6, Frankrijk , Luxemburg en Engeland wonnen 5 keer.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:info
    20-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2019
    Eurovision 2019

    Het Eurovisiesongfestival, in 2019 gehouden in Israël, werd gewonnen door Nederland.
    Duncan Laurence won in Tel Aviv met het nummer Arcade. De vorige keer dat Nederland de 
    liedjeswedstrijd won was in 1975, met Ding A Dong van Teach In, precies 44 jaar geleden.
    Duncan Laurence (25) kreeg in de finale 492 punten. Zweden stond na de punten van de jury
    op de eerste plaats. De punten van het publiek bezorgden onze noorderburen de winst.
    Italië en Rusland eindigden op plaatsen twee en drie. Volgend jaar zal Nederland 
    het Eurovisiesongfestival organiseren.


    1.   Nederland : Duncan Laurence - Arcade     492 p.
    2.   Italië : Mahmood - Soldi   465 p.
    3.   Rusland : Sergey Lazarev - Scream     369 p.
    4.   Zwitserland : Luca Hänni - She got me     360 p.
    5.   Noorwegen : KEiino - Spirit in the sky     338 p.
    6.   Zweden : John Lundvik - Too late for love     332 p.
    7.   Azerbeidzjan : Chingiz - Truth     297 p.
    8.   Noord-Macedonië : Tamara Todevska - Proud     295 p.
    9.   Austrailië : Kate Miller-Heidke - Zero gravity     285 p.
    10.  IJsland : Hatari - Hatrio mun sigra     234 p.
    11.  Tsjechië : Lake Malawi - Friend of a friend     157 p.
    12.  Denemarken : Leonora - Love is forever     120 p.
    13.  Slovenië : Zala Kralj & Gasper Santi - Sebi     105 p.
    14.  Frankrijk : Bilal Hassani - Roi     105 p.
    15.  Cyprus : Tamta - Replay     101 p.
    16.  Malta : Michela Place - Chameleon     95 p.
    17.  Servië : Nevena Bozovic - Kruna     90 p.
    18.  Albanië : Jonida Maliqi - Kjheju Tokës     90 p.
    19.  Estland : Victor Crone - Storm     86 p.
    20.  San Marino : Serhat - Say Na Na Na     81 p.
    21.  Griekenland : Katerine Duska - Better love     71 p.
    22.  Spanje : Miki - La venda     60 p.
    23.  Israël : Kobi Marimi - Home     47 p.
    24.  Duitsland : Sisters - Sister     32 p.
    25.  Wit-Rusland : Zena - Like it     31 p.
    26.  Verenigd Koninkrijk : Michael Rice - Bigger than us     16 p.

    De winnaar Nederland - 'Duncan Laurence met Arcade'

    14 landen, waaronder België, niet verder dan de halve finale
    België : Eliot - Wake up
    Polen : Tulia - Pali sie
    Hongarije : Joci Papai - Az ém apam
    Litouwen : Jurij Veklenko - Run with the lions
    Moldavië : Anna Odobescu - Stay
    Roemenië : Ester Peony - On a sunday
    Georgië : Oto Nemsadze - Keep on going
    Kroatië : Roko - The dream
    Portugal : Conan Osiris - Telemoveis
    Letland : Carousel - That night
    Armenië : Srbuk - Walking out
    Montenegro : D mol - Heaven
    Finland : Darude feat. Sebastian Rejman - Look away
    Oostenrijk : Paenda - Limits
    Ierland : Sarah McTernan - 22

    Oekraïne nam in 2019 niet deel aan het Eurovisiesongfestival vanwege een conflict
    tussen de zangeres die de voorronde van haar land won. De publieke omroep eiste
    dat zangeres Maruv stopt met optreden in Rusland, maar dat weigerde ze.
    Sinds de annexatie van de Krim ligt dat bij politici erg gevoelig.
    Oekraïne haakte uiteindelijk af omdat andere artiesten weigerden de plaats van Maruv in te nemen.

    Foto's : nieuwsblad.be en hln.be


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    13-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Anderlecht - RC Genk     1 - 1

    Standard - Club Brugge     2 - 0

    Antwerp - AA Gent    1 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Sint-Truiden     1 - 1

    Westerlo - Charleroi     0 - 2

    Eupen - Beerschot-Wilrijk     1 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Union Saint-Gilloise - KV Kortrijk    2 - 0

    Cercle Brugge - Moeskroen    0 - 3

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    0 - 5

      


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Zorg kost Nederlanders precies €100 miljard
  • Twee gewonden bij schietpartij in woning Capelle
  • Studente Myrna (24) onder douche geëlektrocuteerd in Vietnam
  • Moeder sloot zoon met ADHD op ’om rustig tv te kijken’
  • Ouder van een pestkop? Honderden dollars boete of celstraf
  • Harkema rouwt om dood Laura (20) op dorpsfeest
  • Negenhonderd dode varkens aangetroffen in Winterswijk
  • 34 vinkjes, verstopt in plastic haarrollers, ontdekt door douane VS
  • Neerschieten Amerikaanse drone opent poorten van de hel
  • Column: Powell verhoogt de rente niet meer

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Kan ik blijven doorwerken tijdens de AOW?
  • Georgië zet zich schrap voor eerste landelijke Pride: ‘Als het nodig is, kan ik hard wegrennen’
  • Advies: gelijke rechten voor álle werkenden – flex, zzp of vast contract
  • Berlijn bevriest huurprijzen voor vijf jaar om einde te maken aan ‘huurwaarzin’
  • Hoe het vak van de huisarts verandert: minder pillen en genezing, meer aandacht
  • Na het aftasten komt het afpellen: de Europese banencarrousel komt in beweging
  • Laat het geld rollen in Nederland, klinkt het op de 20ste verjaardag van de euro vanuit de Portugese heuvels
  • Randstad is rijker, maar het leven is mooier in Noord-Drenthe
  • Waarom is Phil Collins de meest uitbundig belachelijk gemaakte popster uit het vergrijzende popcircuit?
  • ‘Waarom niet de lonen verder verhogen?’

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws CNN
  • Easter Island threatened by bad tourist behavior
  • US adds Saudi Arabia and Cuba to worst human traffickers list
  • Frankie Dettori and Stradivarius win Gold Cup at Royal Ascot
  • A possible tornado tore into a Texas church as teens huddled inside
  • SCOTUS rules Maryland memorial cross can remain standing
  • Easter Island threatened by bad tourist behavior
  • Khashoggi's killing was 'gruesome' but new UN report is 'flawed,' says Saudi minister
  • Israel Folau looks for $2.1 million in legal battle with Rugby Australia
  • Brawl breaks out between parents at youth baseball game
  • Thousands set to celebrate summer solstice

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!