Om tussen de examens en het trainen door de conditie eens te testen ging ik aan de slag in mijn gemeente Beveren. De 8km wedstrijd die een deel op straat en een deel op finse piste gelopen word. In ieder geval altijd een zware wedstrijd door de wind en regen. Concurrentie kwam er vandaag van Kristof Van Den Berghe (LAT) die de voorbije 2 edities heeft gewonnen. De wedstrijd werd van in begin hard gemaakt (door de wind en slijk) en op het lange rechte stuk na 2km ging ik mijn kans. Die versnelling was goed genoeg om de wedstrijd te winnnen.
Uitslag 8km Top 5:
1. Willems BjornJUN2/10/1991ZWAT0:27:16 2. Van Den Berghe KristofSEN4/03/1976LAT0:27:44 3. Brynaert DirkMAS6/11/1965KLP0:28:26 4. Van de Sande LucMAS15/05/1970BONH0:29:36 5. De Bleser RudyMAS26/03/1968VOLH0:30:34 www.volh.be
Na 10 maanden niet meer getraind te hebben ben ik sinds eind oktober terug intensief beginnen trainen. De eerste wedstrijd liet dus niet lang op zich wachten en ik trok de grens over naar Tilburg. Daar liep ik de voorbije jaren nog telkens met de top mee. Nu door lang stil gelegen te hebben was er geen druk. Als laatste vertrok ik en tegen het einde van de wedstrijd eindigde ik op een mooie 15de plaats. Na 3 weken intensief trainen eindigde ik tussen nederlandse en belgische toppers. Ploegmaat en belgisch kampioen Erwin Leysen behaalde hier een mooie 2de plaats achter nederlands kampioen Jesper.