Vandaag belooft het een stralend warme dag te worden, fijn, na de regendag van gisteren vinden we het fijn om van de warmte te genieten. We plannen een autotocht van ruwweg 180 km (hier toch al gauw goed voor ruim 4 uur), richting Sognefjord. Veel tunnels, 1 overzet te nemen, ben benieuwd hoe dat werkt !
We plannen immers door te gaan naar 'Jostedalsbreen', een van de gletsjers die er nog zijn in Noorwegen. Het schijnt indrukwekkend te zijn!
De weg ernaartoe is, hoe kan het ook anders, heel erg mooi, met prachtige wolkensluiers en fantastische vergezichten. We kiezen uiteindelijk een camping vlak bij Sogndalsfjora in het plaatsje Kjornes. Supersjieke camping, met een heel mooi zicht op de fjord! HEt is wat duurder (300 kronen, ruwweg 30 euro, wifi incl. en douches zijn 10 kr extra per keer).
Campings kosten hier meestal rond de 25 euro, electriteit omzeggens altijd gratis, wifi ook, en voor de douches moet je meestal bijbetalen. Als ze maar proper en warm zijn, dan kan mij het niets schelen !
De rest van de dag genieten we van een flesje rosee, op de camping , in de zon bij toch wel 25°C, we weten niet wat ons overkomt !!



|