eerst nog even een toeristische plekje bezocht in Norheimsund vooraleer te vertrekken naar Rosendal : de Steinsdalfossen. Volgens onze gids (de Vaarwijzer, Rene Vleut) een wandeling van een klein uurtje, moet kunnen ! Onderweg nog de nodige Belgische attracties gezien, helaas , ons patriottisch gevoel werd er niet door versterkt, Noorwegen is echter wel een land om trots op te zijn ... De steinsdalfossen is een grote waterval, maar zoals eerder gezegd, het is moeilijk ze op een foto weer te geven.
Wat wel goed weer te geven is op foto (want jullie hebben mogelijk wel bemerkt dat de "hoffotograaf" (ikke dus) weinig op de foto staat), zijn de 2 berggeitjes in wording, alleen de bokkepootjes hebben we nog niet:-P, ik vond het een mooi fotootje, dus bij deze !
Weer vriendelijke Noor ontmoet in Rosendal, hoe kan het ook anders, alvast toeristisch foldertje gekregen, ben benieuwd wat de dag vandaag zal brengen ! Dat lezen jullie wellicht morgen, het is hier gratis internet in de haven, nu kan ik eindelijk eens proberen te achterhalen of we al een regering hebben in Belgie :oops:
Reacties op bericht (2)
18-07-2011
genieten op afstand
Lieve allemaal. Wij genieten van de prachtige beelden en de leuke verhalen erbij. Wij hopen dat jullie nog mooie en zonnige weken zullen krijgen, het weer in nederland stelt niet veel voor. Regen wind en veel te koel. Met de kachel erbij en stevige neut lukt het wel. Wij wensen jullie nog heel veel plezier en genoegen. Wij wachten weer op de volgende beelden.
Onze hartelijke groeten en liefs uit Goes van Cor en Ineke Vermaire.
18-07-2011 om 15:35
geschreven door C.J Vermaire
17-07-2011
Hallo vakantiegangers
Hallo bemanning van de Watergeest en de Meri...
Wat een mooie foto's en wat een leuke ervaring zo'n vlucht in een piepklein vliegtuigje (weet niet of ik zo moedig zou zijn) En wat een mooie wandeling op een gletcher, echt super!