Vandaag beginnen we aan het serieuze klimwerk. We vertrekken op een hoogte in Lapalisse van 295 m en klimmen via Le Mayet - de - Montagne naar 567 m, verder naar St. Priest - la - Prugne ( 776 m ).
We zien de eerste stations van de ski de fond en dit bij een temperatuur van 31 ° c.
Onze verblijfplaats, een levendig stadje met winkeltjes en terrasjes, ligt op 655 m.
Ons daggemiddelde daalt drastisch met al dat klimwerk, maar we zoe....ven naar beneden aan 30 tot 40 km per uur ( renners onder jullie niet lachen, hé ). We blijven wel voorzichtig en met beide wielen op de grond !
Een zware , maar prachtige dag.
Reacties op bericht (3)
20-08-2009
chapeau
Dag Jose en Lieve,
Sinds een week volg ik met entoesiasme jullie reilen en zeilen, of misschien beter fietsen en zweten in Frankrijk. Op zondag was mijn moe op bezoek en ze was naar eigen zeggen "vried kontent" dat ze de foto's en relaasjes heeft kunnen zien en lezen. Gelukkig lees ik dat het niet enkel afzien maar ook genieten is. Nog succes verder en tot nog es. Groetjes. Mit Juliette, Lut en Chris
20-08-2009, 12:05 geschreven door lut en chris
18-08-2009
herinnering aan La Chaise Dieu
Beste Compostela fietsers,
We hebben nog dikwijls teruggedacht aan onze toevallige en zeer aangename ontmoeting op een terrasje in La Chaise Dieu.
Intussen zijn we terug thuis van onze vakantie in de Auvergne en het internet brengt ons weer bij jullie.
We zien dat jullie na een rustdag in Le Puy weer verder doortrekken en hopen dat het niet te heet wordt om te fietsen, Onze hoed af voor jullie prestaties want fietsen met temperaturen tussen 30 en 40 graden gecombineerd met steeds zwaardere hellingen is niet te onderschatten.
Geniet nog van de mooie landschappen, van het enorme culturele en geestelijke erfgoed en van... misschien nog toevallige ontmoetingen.
We wensen jullie nog een mooie voortzetting van jullie pelgrimstocht!
Maj en Jan
18-08-2009, 12:27 geschreven door Maj Jacobs
15-08-2009
hondenoppassers
Beste
de hondjes doen het heel goed bij ons. Het is hier ook mooi weer, maar niet zo warm als op jullie trip, gelukkig voor de hondjes. Geniet nog van jullie avontuur en de mooie landschappen.
Fam. Franssens En een dikke poot van Dits en Felice