Wij zijn Sara, Inge en Sarah en zijn 3 vroedvrouwen in spe. We vertrekken voor onze stage voor 2 maand naar Turku (finland) en hebben deze weblog aangemaakt zodat julle kunnen meegenieten van ons avontuur.
Schrijf gerust in ons gastenboek, het zal ons veel plezier doen!
Dit wordt onze laatste berichtje op de site. we hopen dat iedereen genoten heeft van onze avonturen. Wij in ieder geval wel. We zullen deze ervaring nooit vergeten en bedanken dan ook iedereen die ons gesteund heeft.
we zijn weer op Belgische bodem. Onze vlucht is heel goed verlopen. Het ging allemaal heel snel. Een geluk, want we verlangden allemaal naar België. Om 6uur 's morgens zijn we opgestaan, Inge en ik in ieder geval. Sarah zijn we gaan mogen wakker maken :) Om 9uur hadden we onze bus op weg naar Helsinki om daar dan het vliegtuig richting België te nemen. We hebben alles goed gevonden in de luchthaven van Helsinki, de winkels ook :) Rond half 2 konden we op het vliegtuig stappen. Wat was het raar om terug nederlands te horen. Na een rustige vlucht zijn we iets na 15uur belgische tijd geland, dan was het enkel nog onze bagage zoeken en onze mama's knuffelen. Mijn zetel en mijn goed bed stond er nog, en de biefstuk friet stond ook al klaar. Mijn thuiskomst was geslaagd. En voor heel België: Be aware, I'm back ;)
Nog eens bedankt aan iedereen om zoveel onze blog te bezoeken en onze gastenboek aan te vullen.