Wij zijn Sara, Inge en Sarah en zijn 3 vroedvrouwen in spe.
We vertrekken voor onze stage voor 2 maand naar Turku (finland) en hebben deze weblog aangemaakt zodat julle kunnen meegenieten van ons avontuur.

Schrijf gerust in ons gastenboek, het zal ons veel plezier doen!

Groetjes en dikke zoenen

Sara Sanders
Inge Dannau
Sarah Leduc


Foto
Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • Femke, Lisiane en Marloes in marokko
  • Joke en Rozelien in Gambia en Senegal
  • Site van Sarah Leduc
  • Site van Inge Dannau
  • Zoeken in blog

    Foto
    Vroedvrouwen in Turku

    23-04-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo België
    Hier Sara en Inge,

    Zoals jullie al weten zijn wij vrijdag gaan varen met en bootje het was echt super gezellig. Winkeltjes (Tax-Free) en lekker eten (super groot buffet). Meer moeten wij niet hebben eh. Uiteindelijk hebben wij 11uur kunnen genieten en relaxen op ons cruise-ship. Het was ook super goed weer voor hier. Een 10tal graden en veel zon, dus zijn wij op het dek maar wat gaan zonnen. Echt bruin zijn we er niet van geworden, maar ons humeur was goed opgekrikt. Want na 7 weken regen en sneeuw, kan je wel erg genieten van zonnestralen. We hebben veel fotos getrokken van de verschillende eilandjes die rond Finland liggen. Het gaf een heel idyllisch beeld en we hebben als zotten op het dek zitten rondhollen om de mooiste landschappen vast te leggen. Na al dat hollen en zonnen zijn we ons wel even gaan afkappen in de lounch bar. Met leuke live muziek op de achtergrond. We zijn dan een uur van de wereld geweest, lekker dutje gedaan dus . Wat ook heel leuk was is dat er tax-free Belgisch bier was. Dat konden we echt niet weerstaan en we hebben dan een kriek lambic en een witte van Hoegaarden gedronken.
    Wat spijtig is dat we niet wat meer tijd hadden om het eiland te bezoeken waar we onze overstap hadden. Het leek een gezellig dorpje. Volgende keer eh ;-).

    Voila, dit was onze picknick-cruise verhaal.

    Dikke zoenen

    23-04-2006 om 19:11 geschreven door sis  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    20-04-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heeey dierbare Belgen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hyvää iltaa everyone,
    Het werd weer is tijd voor een nieuw verhaaltje hè, enkel dat we niet zo veel te vertellen hebben, het was eerder een kalme week,werken werken werken....neeeee grapje, enkel ons Saartje is vandaag gaan werken, Inge en Saar hebben met hun voetjes in de lucht kunnen uitrusten of beter gezegd VERVELEN...we zijn begonnen met elkaars wenkbrauwen een stevige epileerbeurt te geven (echt girlie hè...) en dan uit pure verveling zijn we beginnen googlen( voor de leken onder ons: Googlen is een willekeurige naam van een knappe man intypen in google en een beetje gluren naar al die mooie foto's)hehe...We hebben ze allemaal gezien vandaag: Brad Pitt, Leonarodo Dicaprio, Ryan Philippe, Ryan Reynolds....en zo kunnen we nog uren voortgaan
    Morgen gaan Inge en Saartje op boottocht gedurende een ganse dag, ons Saar die bobbelt liever geen ganse dag op zee rond en gaat als een ijverige studente stevig doorwerken aan haar thesis...Inge en Saartje hebben al wilde fantasiën over knappe kapiteinen maar Saar spreekt da stevig tegen, das zijn toch allemaal grijze oude mannen....haha
    Enfin voor de rest gaat het leven hier nog steeds zijn gang,af en toe met een stevige portie heimwee!!!We beginnen ons thuislandje toch wel erg te missen hoor,en zeker het NEDERLANS of liever ons VLAAMS, want da fins zijn we zooooo beu gehoord!!
    Voor onze trouwe fans we landen in Zaventem op dinsdag 2 mei rond 15 uur, dus wees allen welkom!!! Maar geen gillende fans enzo hè....HAHA (dream on turku's angels...)
    We gaan jullie gaan laten, wij gaan e filmpje huren...
    Dikke dikke zoenen
    De turku's angels

    20-04-2006 om 19:01 geschreven door sis  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    17-04-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hier zijn we weer.

     

    We hebben een druk weekend achter de rug.

     

    Vrijdag waren we uitgenodigd om te gaan eten bij Julia. Dat is een Zwitserse die Inge op stage heeft leren kennen. Zij was op haar beurt ook al bij ons komen eten (wortelen met patatten en worst). Het was zeer lekker (pasta, kip, brocolli, champignons,…) maar zeer zwaar. We hebben er een ganse nacht last van gehad.

    We deelde ons tafel ook nog met 2 Chinese meisjes. Echt toffe grieten. We hebben ons daar kostelijk mee geamuseerd. Na het eten zijn er nog 2 Duitse meisjes bijgekomen en zijn we naar ’t stad getrokken. De eerste bar waar we binnen wouden, mochten we niet in. Age-limit 24!!!!!!! Die Finnen zijn toch echt ni normaal. Dus naar de volgende. Daar mochten we wel binnen, maar daar was de gemiddelde leeftijd ook 30/40jaar. En iedereen was daar stomdronken, echt verschrikkelijk. Er was ook een voos koppel dat elkaar daar bijna aan het uitkleden waren. We waren daar natuurlijk snel weg. Saartje die is dan naar huis gegaan met de Chinese meisjes en 1 Duitse. Saartje moest de volgende dag vroeg uit de veren om te gaan werken (het arm schaap) Julia wist nog een goedkope “club”. Inge en Saar (en dat andere Duise meisje) naar daar. We komen daar toe en dat is zo’n echt donker kot. En de goeie muziek die Julia beloofd had was ook ver te zoeken. Het waren daar live-optredens. Maar jongens, zo kunnen wij ook muziek maken hoor…. We zijn daar dan ook snel doorgegaan en besloten we nog een filmke gaan kijken op Saar haar kot. Maar omdat het Goede Vrijdag was!!! Waren er geen bussen meer. Dus mochten we nog een taxi gaan zoeken.

    Zaterdag moest Saartje vroeg uit de veren om te gaan werken en zijn Saar en Inge grote inkopen gaan doen omdat de winkels voor Pasen een gans weekend toe zijn. Alles gezellig en we vonden snel ons goesting om klaar te maken dit weekend. Maar wanneer we naar buiten wouden gaan begon Saar ineens te piepen. Iedereen natuurlijk naar ons aan het kijken. De security kwam dan ook af en ons Saar mocht mee. Hehe. Gans diene winkel door….Uiteindelijk bleek dat die kassierster (met veel te korte armen) de beveiliging van een product niet had verwijdert. Stomme geit!

    ’S Avonds zijn we met Andrea en Chris iets gaan drinken. Dat zijn 2 Belgische meisjes die Saartje op stage heeft leren kennen. Leuke meisjes, gezellige babbel. Maar omdat de bussen vandaag ook niet ’s nachts rijden moesten we spijtig genoeg vlug door. Volgend weekend gaan we met hun gaan stappen. We kijken er al naar uit.

    Zondag hebben we eindelijk eens iets gaan bezoeken. We zijn een wandeling gaan doen lang de rivier van Turku. Die wandeling zou ons leiden naar het kasteel van Turku. Tijdens de wandeling zijn we het Belgisch Consulaat tegengekomen. Wij als fiere Belgen natuurlijk meteen een fototje genomen (Zie Space Inge en Saar). Na ongeveer een uurtje wandelen en mooie panorama’s kwamen we aan aan het kasteel. Veel was er niet te zien eigenlijk. Klein kasteeltje. Na 10minuutjes rondkijken zijn we dan ook aan onze terugtocht begonnen. Helemaal uitgeteld kwamen we aan in ons appartement. Zoveel inspanning zijn we niet meer gewoon. We zijn dan ook alle drie vroeg in ons bedje gekropen.

     

    Voila dit was ons druk weekendje.

    Het aftellen hier is inmiddels begonnen.

    We missen jullie allemaal en hopen stiekem dat deze laatste weken snel gaan door zijn.

     

    Dikke zoenen van het iets warmere Turku (5°C)

     

    Inge, Saar en Saartje

    17-04-2006 om 13:55 geschreven door sis  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 03/04-09/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 26/09-02/10 2005

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs