Inhoud blog
  • Opnieuw online
  • Stekjes groeien binnen in huis
  • Vlierbessen thee
  • Rare weersomstandigheden vragen een beetje anders werk
  • Aloë Vera plant , ook een geschenk van de natuur
    Over mijzelf
    Ik ben Vera/
    Ik ben een vrouw en woon in Gingelom (Belgie) en mijn beroep is heel apart.
    Ik ben geboren op 17/03/1961 en ben nu dus 64 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Spiritueel, dieren,psychologie,schrijven,Schilderen,.
    Mijn idee over het leven: Geluk overkomt je, problemen zijn er om op te lossen.Rechts op foto,met zus.

    Doe je even snel mee met de Pol vraag?

    Rondvraag / Poll
    Heeft u al ooit vlierbessensiroop geprobeerd ?
    Ja
    Neen
    Ik wil het wel eens proeven, kan dat?
    Bekijk resultaat

    Gastenboek
  • BPTM
  • vliersiroop
  • Vlier
  • bewondering
  • proficiat

    zin in een tekstje achter te laten?

    Mijn linken
  • bloggen.be
  • Vera : 'leven met pijn'
  • Winkeltje op Kapaza
  • Vlierbessen'Google'
  • Mooie schilderkunst
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    be5ln
    www.bloggen.be/be5ln
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Streekproduct
    Vlierbessensiroop
    04-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opnieuw online
    Wegens gezondheidsproblemen ben ik een hele tijd niet op het internet geweest, ook niet op mijn Blog.
    Wie contact probeerde via mail, zend aub een nieuw mailtje indien u nog interesse heeft of een vraag wil stellen.

    Vriendelijke groeten
    V

    04-02-2010 om 22:35 geschreven door Vera  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Andere natuurproducten
    Tags:nieuws, terug online,weg geweest, mail info terug mogelijk
    04-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aloë Vera plant , ook een geschenk van de natuur
    Aloë Vera, kort verhaaltje uit eigen ervaring


    Je vindt het overal wel terug, de Aloë Vera plant zit overal tegenwoordig wel in.
    Toch wel in veel producten.

    Dat komt ten eerste door de wel degelijke verzachtende en gezenende eigenschappen die de plant in zich heeft, het vlees, sap ,werkt werkelijk genezend.

    In Spanje ooit zwom mijn vader recht in een vreselijke kwal , zo een grote dikke .... kwal. Brrrr, niet echt leuk.
    Een plaatselijke bewoner die het net zag gebeuren, kwam al aangehold met een blad van de daar ter plaatse groeiende Aloë Vera plant.

    Hij plette de plant letterlijk stuk in beide handen. Daardoor was er vruchtvlees en sap vrijgekomen.
    Dat smeerde hij op de aangetaste vuurrode huid bij mijn vader, legde er nog het opengestrekte platgedrukte blad zelf even bij op.

    Je zag de verlichting in mijn vaders ogen , als sterretjes aan de hemel schitteren.

    Deugd dat mijn vader had, van de verkoeling en de verzachtende eigenschappen van de plant.

    Goed dat er net iemand in de buurt was, die wist dat de Aloë vera plant mijn vader zijn vel letterlijk kon redden!

    Toen waren er de producten nog niet op de mark van de Aloë vera plant.
    Pas jaren later , werd het bekend  en verder gebruikt voor allerlei doeleinden, voor haar, huidproblemen, in shampoo, créme, wasmiddelen, zepen, gelaatsverzorging, lichaamhygiene, zo kan ik nog lang verder gaan.

    Jullie kennen het wel he?

    Doordat ik zelf meemaakte wat de plant daadwerkelijk kon doen voor  iemand.
    Ben ik mij natuurlijk direct gaan verdiepen in de producten die Aloë Vera verkoopt.

    Welke er daadwerkelijk goed zijn, helpen en resultaten geven bij langdurig gebruik.
    Ja natuurlijk heb ik het zelf ook uitgeprobeerd, anders zou ik er hier echt niet over praten.

    Het is met alles zo in het leven, als je het juiste product voor het juiste probleem gebruikt, dan werkt het pas!

    Zo ontdekte ik dat de simpele Shampoo van Aloë Vera, die voor normaal en vet haar heel goed is, ook wel voor droog haar kan gebruikt worden. Je moet alleen weten hoe.

    Als kapster in mijn jongere jaren, heb ik veel ervaring opgedaan over haar, en welke soorten er zijn, welke problemen ermee kunnen zijn. En dat zijn er heel wat hoor! De ene heeft schilfers waar hij/zij niet vanaf geraakt, de andere heeft droge punten die steeds weer moeten afgeknipt worden ,en zo krijg je nooit het lang haar waar je van droomt.

    Dit kan ik ook ver uitbreiden.

    Wel de Aloë Vera shampoo is zuinig in gebruik, en mits je goed begeleid wordt in het gebruik ervan,
    kun je echt je haar dat stuk is, of niet stevig genoeg , slap en triest erbij hangt, terug nieuw leven inblazen!

    Zelf heb ik fijn haar, vervelend, want het is heel snel broos en dat zorgt voor snel kapotte , gespleten punten.
    Al de permanent en kleur heeft er ook niet veel goed aan gedaan.
    Dankzij het juist gebruiken van de Aloë vera shampoo, is na 6 maanden het splijten van mijn punten geheel verdwenen.
    Dat is wel lang, maar als je dan ook weet dat ik helemaal niet veel geld heb moeten uitgeven.
    De shampoo koop ik zelf aan, in zes maanden tijd, heb ik max 3 busjes aangekocht.
    Van andere shampoo kocht ik vroeger wel meerdere busjes per maand hoor, het was niet zo zuinig.

    Je verzorging na je shampoo is wel belangrijk, dat je daar ook de juiste voor gebruikt,bij normaal haar en vet haar raad ik ook deze van Aloë Vera aan. Bij erg droog haar, is meerdere keren wassen nodig de naverzorging van Aloë vera zelf, en iets extra wat je weer niet in de winkel kan krijgen, (weer een geheimpje van mezelf) . Geen product dat ik maak of zo of verkoop, neen een trucje dat iedereen thuis kan toepassen, met meestal de dingen die je in huis hebt staan.

    Ondertussen is er terug glans in mijn haren, slijten mijn punten niet meer, (joepie niet meer verplicht laten knippen) voelt het sterker aan, als je het vastneemt, ik kan er nu al eens aan trekken, zonder dat het afbreekt. Dat is na zes maanden wel een heel goed resultaat. 

    Wil je de schampoo of een ander product van Aloë Vera graag proberen, bestellen?
    Dan ben je ook daarvoor bij mij aan het goede adres, je kunt een mailtje zenden en vraag maar op hoor.

    Zo zijn er meerdere producten erg goed, zoals de handzeep, deze is eigenlijk zeep zonder zeep.
    Zacht en romig voor je handen, verschrikkelijk zuinig! Het is een duwerfles, en inhoud een 450ml.
    ZE is niet alleen goed voor je handen, neen,
    ideaal als je een gevoelig gelaat hebt, het irriteerd niet, en je voelt nadien het helemaal niet trekken zoals bij gewone zeep.
    Dan maar denken aan het fijne gevoelige baby .... dat ook zoveel keren moet gewassen worden.
    Verwen het met deze zeep en je baby zal heel erg tevreden zijn, u ook natuurlijk, want weer is het een heel zuinig product.

    Als iets goed is, en zuinig in gebruik, dan spaar je elke maand een heel boel eurotjes uit!

    Via deze link kom je op de officiele site van Aloë vera:
    http://distrib.foreverliving.com/retail/RetailEntryServlet?storeID=BEL&langID=nl

    Wens je liever gratis begeleiding, of tips krijgen zodat je zeker de juiste producten bestellen zal voor uw situatie?
    Dan geeft u in een mailtje even het product nummer door, en uw gegevens erbij, zodat ik u kan contacteren voor er iets besteld wordt.

    U kunt vrij op de site bestellen of u kunt bij mij bestellen, de keuze is geheel aan u.

    Zo bent u wel zekerder van uw gekozen product, want laat ons wel eerlijk zijn,
    het leven is erg duur geworden, aan producten waar je niets mee vooruit bent, daar heeft niemand wat aan.

    Het is veel leuker, dat je tevreden bent, zuinig iets kan blijven gebruiken, met goede resultaten van het product.

    Zo is het voor iedereen leuk en goed.


    Vera

    04-09-2009 om 19:47 geschreven door Vera  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Andere natuurproducten
    01-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bachbloesems / volop natuurlijk
    Bachbloesem remedies

    Bachbloesem remedie :

    Bestaat uit een diagnose, waarna een combinatie flesje wordt samengesteld.
    Volledig aangepast aan de behoefte op dat moment van uw lichaam en geest.

    De diagnose bedraagt een eenmalige prijs van 20 euro, per flesje betaald u 9 euro.

    U krijgt een lidkaartje: bij een volle kaart, ontvangt u het 11e flesje gratis.

    Een flesje is houdbaar voor 3 weken, indien het puur wordt gehouden.

    De bachbloesems zijn afkomstig van dhr Bach.
    Er bestaan meerdere soorten bachbloesems ondertussen, niet allen zijn de originele .
    Mijn voorkeur gaat uit naar de originele bloesems van Bach, ze hebben in de jaren hun weldadend effect al bewezen.

    Mensen , kinderen, dieren, iedereen kan er zonder gevaar gebruik van maken.

    Wenst u graag een diagnose stelling?

    Bezorg mij een vast telefoonnummer, + wanneer u bereikbaar bent, en u de tijd heeft om dit te bespreken.
    Dan wordt u gecontacteerd, dit is geheel vrijblijvend.
    Zonder verplichting tot aankoop.

    De uitslag van de diagnose wordt u nadien via mail toegezonden,
    met de aan te raden Bacbloesem Remedie.

    Pas als u zeker bent , dat u een kuur wenst te starten , wordt er verder afgesproken, betaald, en het combinatie flesje u toegezonden.
    Verder kan u steeds gratis begeleiding hierbij krijgen. Tijdens het gebruik van uw bachbloesem kuur.

    Bachbloesems veroorzaken geen allergie, ze zijn onschadelijk.

    Waardoor ze perfect met eventuele bestaande medicatie kunnen worden gebruikt.

    Bachbloesem Remedies, worden voor vele dingen aangewend.

    Persoonlijk werk ik enkel op het geestelijke en mentale, met de Bachbloesems, vermits ze daar heel goede resultaten halen.

    Een Bachbloesem Remedie is niet iets dat je neemt als een pil, zodat je na 10 minuten resultaat voelt.

    In de eerste weken voelt u zelden veranderingen, pas na langdurig gebruik, zult u verbeteringen merken en herstel is dan mogelijk van uw kwaal of kwalen. Start nooit met een Bachbloesem kuur voor 1 week, want dan kan u beter gewoon naar de apotheek gaan voor pilletjes die tijdelijk verlichting brengen, waarbij u directere resultaten krijgt.

    Bachbloesems die werken op gans het gestel.
    De klachten die bestaan meestal ook al veel langer.
    Er is dan ook tijd nodig, soms veel en soms minder, om de situatie terug te normaliseren.

    Bachbloesems werken echt, voor wie ze gebruikt zoals het hoort.

    Daarom is de extra begeleiding , eventuele aanpassingen na een periode, zo belangrijk voor de goede resultaten.
    Daarom is ook de begeleiding gratis.
    Want het gaat hier niet enkel om verkopen, het is wel degelijk de bedoeling dat u resultaten behaald en u zich beter gaat voelen.


    In uitzonderlijke gevallen, u volgens de diagnose , niets hebt aan een bachbloesem kuur, dan wordt dit ook eerlijk aan u gezegd.
    In dat geval wordt er zelfs geweigerd om een combinatie flesje samen te stellen. U wordt wel verder geholpen , goede raad gegeven over welke opties er voor u beter zijn, waarbij u dan wel resultaten mee behalen kan. U wordt dus niet in de steek gelaten. U wordt altijd geholpen.


         

    Bijlagen:
    informatie pagina.odt (21.1 KB)   

    01-09-2009 om 00:00 geschreven door Vera  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Andere natuurproducten
    Tags:Bachbloesemremedies,bach,bloesems, kuren, remedie,combinatieflesjes, homeopathie,natuurproducten, genezende planten,diagnose, geestelijke gezondheid,angsten, depressie, zenuwen,stresstoestande, dieet, stoppen met roken, gezonder gaan leven



    Contact - Bestellen

    E mail mij vrijblijvend




    Wat doe ik Vandaag?

    De besjes zijn er eindelijk allemaal af. De boom gesnoeid, en omdat het nog iets te warm weer is , ben ik met zomerstekken nog begonnen. Omdat we deze dan ook verder binnen houden in de winter. Zie blog verder over dit onderwerp.


    Categorieën
  • Andere natuurproducten (3)
  • Informatie Vlierbessen (7)
  • Recepten (4)
  • Vlierbessen siroop bestellen (1)

  • Startpagina !

    Archief per maand
  • 02-2010
  • 11-2009
  • 09-2009
  • 08-2009

    Blog als favoriet !

    Zoeken met Google



    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Dank u vriendelijk voor uw bezoek, tot de volgende keer!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs