Herfstwandeling Stropersbos Stekene 5 november 2011
Dagtrip Antwerpen Augustus 2011
FORT Breendonk Deel 2 April 2011
FORT Breendonk Deel 1 April 2011
OUDENAARDE Centrum RVV LIEFMANS 19 december 2010
KERSTONTBIJT HLN 19 december 2010
DE PERSGROEP HLN 1 oktober 2010
DAGTRIP BRUSSEL juni 2010
Brouwerij KARMELIET 24 april 2010
WINTER- WANDELING 24 januari 2010
1e VerkennersBBQ September 2009
Diksmuide deel 1 ,JUNI 2009
Diksmuide deel 2 JUNI 2009
Diksmuide deel 3 JUNI 2009
Diksmuide deel 4 JUNI 2009
Diksmuide deel 5 JUNI 2009
Diksmuide deel 6 JUNI 2009
Bedrijfsbezoek DUVEL ,maart 2009
Kerstmarkt AKEN December 2008
ZAVENTEM achter de schermen November 2008
DEN TEUGEL-STEKENE HUIFKARTOCHTEN
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Beoordeel dit blog
Hoofdpunten blog marc1964
DE VERKENNERS
31-05-2009
trappistenfeesten
Ze zijn er weer komende maandag PINKSTERMAANDAG 1 juni.....de legendarische TRAPPISTENFEESTEN in DAKNAM (bij Lokeren) Alle info hieronder:
Lente in Daknam
KUNST- EN AMBACHTENMARKT
Maandag 01 juni 2009 ( TWEEDE SINKSEN) 10u 19u.
opening door de plaatselijke veldwachter om 11 uur, gevolgd door de aanstelling van de nieuwe Meiheer of Meidame, onder aanwezigheid van verschillende prominenten.
De koperblazers LAMBRAS brengen dan al sfeer op het dorpsplein.
Op en rond het tentendorp is er vanaf 12 uur onze grote BARBECUE. Ook hier wordt zeker gezorgd voor de nodige ambiance.
Voor de kinderen zijn er opnieuw onze rondtrekkende clowns CARLOOTJE en PASCAL VINCENT met ballonsculpturen.
Eveneens voor de kinderen een reuze springkasteel en kindergrime.
Vanaf 14 uur: JUAN TRUKYMAN afkomstig van Habana (Cuba), maakt muziek, jongleert en balanceert. Zijn slotact is voorzien om 17u30 op de barbecuewei.
Gans de dag genieten van Herleven van oude ambachten waaronder mandenvlechten, zeeldraaien, kantklossen, smeden.
Dit jaar komt een ambachtelijke glasblazer tonen aan het grote publiek hoe van zand, glas wordt vervaardigd.
Gans de dorpskern is herschapen tot één open kunstatelier.
Sfeer in de dorpskern wordt er gebracht door het dweilorkest GOE VALS EN UIT DE MOATE
Vanaf 15 uur zorgt Jack Jaxx voor een portie waaghalzende acrobatie. Zijn slotact is voorzien voor 18 uur op de barbecuewei.
Hongerlijders worden niet vergeten, hot-dogs, frietjes, bloedworst, boterhammen met trappistenkaas, Daknamse kop, ijsjes en de barbecue. Het staat allemaal op het menu.
Voor leute en plezier zorgt ook het reizend speeltheater KIP VAN TROYE van Tine Hofman met Mevrouwtje Mevrouw & Butler.
Met RUDYs MELODIE kan U extra genieten en rustig verpozen op de binnenkoer naast het oud gemeentehuis van Daknam.
Op vijf tappunten kun je een lekkere TRAPPIST van WESTMALLE bestellen, om samen met vrienden en vriendinnen te proeven van het beste van PATER TRAPPIST
Zorg dat je er bij bent, want als jij er bent SCHIJNT DE ZON.
Het lang weekend van PINKSTEREN staat voor de deur en zijn er uiteraard in onze regio tal van activiteiten.
*Scheldeboottochten tijdens feestweekend 29-31 mei TEMSE. Vrijdagavond wordt de tweede brug over de Schelde in Temse ingehuldigd. De verwachtingen zijn hoog gespannen want met de brug zou het jarenlange fileleed tot het verleden moeten behoren. Een vooruitzicht dat in Temsemet een uitgebreid feestweekend wordt gevierd. Zowel op de Wilfordkaai als op de Schelde. Scaldisnet, Scheldegids en Rivertours organiseren op zaterdag 30 en zondag 31 gegidste boottochten op de Schelde.Dankzij de sponsoring van de gemeenten Temse en Bornem, waterwegbeheerder WenZ, de Vlaamse overheid en een aantal bedrijven kost een ticketje amper 1 euro.Tijdens de 45 minuten durende rondvaart vertelt een gids o.a. over de nieuwe brug, het scheldetoerisme en nieuwefietspaden. Ook de twee films die over de oude én nieuwe brug werden gemaakt, worden vertoond. Er zijn rondvaarten om 12 uur, 13 uur, 14 uur, 15 uur en 16 uur. Op zondag 31 mei is er een extra rondvaart om 17 uur. Op zaterdagavond is er om 19 uur een diner-cruise met een gastronomisch aspergemenu. Inschrijven kan aan 65 euro bij Rivertours.
Alle nieuwtjes over de bouw van de nieuwe brug en oude vind u op de prachtige website van FRANKY POLFLIET die je HIER kan bekijken
*Zondag 31 mei is het feest geblazen! Dan gaat de negentiende editie van de Dag van het Park door in heel Vlaanderen. Meer dan honderd gemeenten zetten hun beste beentje voor om hun parken feestelijk in te kleden voor dit grootse gebeuren. Het Agentschap voor Natuur en Bos is de drijvende kracht achter dit evenement voor jong en oud. Maar een geslaagde campagne is alleen mogelijk door de talrijke deelname van steden en gemeenten. Zij brengen elk op hun manier het centrale thema tot leven in hun programma en lokale activiteiten. U vind alle info HIER