Voor de bezoekers van deze weblog ....de recentste berichten komen steeds bovenaan te staan.
*Zondag 2 november 2008 organiseerden we met DE VERKENNERS onze 1e activiteit.,nl een bedrijfsbezoek achter de schermen van de LUCHTHAVEN VAN ZAVENTEM. Onze groep omvatte 24 personen ,omdat de bezoeken daar per 24 personen kunnen plaatsvinden per gids. Om 12.00u vertokken we op de markt in STEKENE met het kleine busje van REIZEN DE STRIJCKER uit Lokeren via opstapplaatsen SINAAI en ST NIKLAAS waren we dus op tijd op de luchthaven waar onze gids ons stond op te wachten. Het mag gezegd worden ,de man kende zijn job en vergezelde ons 3 u lang ,eerst met een wandeling op de luchthaven en op een aantal plaatsen waar je zonder instapkaart of vliegticket nooit geraakt,zoals TAX FREE SHOPS enz.... De FOTOS vind u door HIER te KLIKKEN
Welkom iedereen op de blog van onze vriendengroep de VERKENNERS,die jaarlijks een aantal evenementen zoals bedrijfsbezoeken,dagtrips enz..organiseert. Het idee is in 2008 ontstaan door een aantal kameraden die het wel zagen zitten om deze activiteiten te organiseren ,vermits je voor de meeste dingen toch best in groep bedrijven enz ..bezoekt want individueel is het altijd moeilijker Wie zijn nu "DE VERKENNERS"?
Marc,Alain,Karel,Eric,Roger en Patrick zijn de mensen die in de organisatie zitten. Tot op heden organiseerden we al 2 activiteiten en er zijn er 2 op komst. In de volgende posting leest U er alles van.