Wouter heeft vandaag een klein tractortje meegebracht. Hij reed als kind zelf ook altijd met een tractor. Hij ziet onze kleine hier al rond rijden. Papa met de grote en zoontje of dochtertje met de kleine. Schattig!
Op 4 september 2013 ben ik beginnen met de medicatie. We hebben allebei nogmaals bloed moeten laten nemen. Ik moet beginnen met een neusspray en sinds zaterdag 7 september 2013 moest ik ook beginnen met de spuiten. Woensdag 11 september 2013 gebeurt er een eerste bloedname om de hormonen te controleren. Ben benieuwd.
Afgelopen vrijdag zijn wij op tweede onderzoek gegaan. Blijkt dat mijn vriend een spatader heeft waardoor de kwaliteit van het zaad ondermaats is. Wij hebben twee mogelijkheden gekregen. Of de spatader laten verwijderen en onze kinderwens 4 jaar uitstellen of IVF. Aangezien ik 31 ben hebben we toch maar besloten om voor IVF te gaan. Maandag bellen we voor een afspraak.
Wij hebben ons nieuws tegen een aantal mensen verteld. Helaas waren niet alle reacties even positief.
Afgelopen dinsdag mochten we op gesprek gaan in Leuven. We hebben nog een aantal testen gedaan en 14 juni 2013 worden we terug verwacht voor nog een onderzoek.
Vandaag werd mijn vriend plots heel negatief en zei dat hij er sterk aan twijfelde of hij gezien de omstandigheden dit nog wel allemaal wou. Mijn wereld stortte in. Ik begrijp dat het moeilijk voor hem is, dat is het voor mij ook.
Ik zie hem ongelooflijk graag maar een leven zonder kinderen ... lijkt me zo nutteloos....
Ik wist niet dat je iemand die er nooit geweest is zo hard kon missen
Mijn allerliefste In gedachte zie ik je steeds voor me, Met je handjes en je vingertjes, Met je voetjes en je teentjes, Jij, allerliefste Degene die mij mama maakt.
Steeds breekt mijn hart, Wanneer ik bedenk dat jij niet komt, Mijn lieve kleine schat. Mijn verlangen naar jou Zo onbeschrijflijk groot.
Nooit heb ik kunnen vermoeden, De lange weg die we moeten gaan Het leek zo vanzelfsprekend, Maar nu na zoveel tijd Raak ik soms de moed een beetje kwijt.
Overal om me heen, Het mooiste woord ter wereld, Maar misschien nooit door jou gezegd. Het allergrootste wonder, Mijn grootste wens:
Het voelde meteen goed, het was alsof we elkaar al jaren kende. We gingen al vrij snel samenwonen en bouwde ons eigen huisje. In augustus 2013 gaan we trouwen.
We willen allebei graag kinderen. Op vrijdag 19 april 2013 lieten we een aantal vruchtbaarheidstesten doen. Met mij was alles in orde kreeg ik te horen. Op dinsdag 23 april 2013 mocht naar de gynaecoloog voor de uitslag van het sperma onderzoek. De uitslag was een donderslag bij heldere hemel. Het sperma van mijn vriend is zodanig slecht dat het ons waarschijnlijk nooit zal lukken om op een natuurlijke manier zwanger te worden. Aangezien ik alleen naar de gynaecoloog ben gegaan moest ik dit verschrikkelijke nieuws 's avonds vertellen. Ik heb nog nooit zo iets pijnlijks ervaren. De persoon waar je zielsveel van houdt en waarvan je weet dat hij dolgraag kinderen wil, vertellen dat dit heel moeilijk of misschien onmogelijk zal zijn, is vreselijk.
We hebben besloten om het toch niet op te geven en hebben op 21 mei 2013 een afspraak in het UZ in Leuven op de afdeling Live. Hopelijk gaan ze ons daar kunnen verder helpen en zullen we nog ooit de kans krijgen om op een iets moeilijkere manier aan een kindje te geraken!