Inhoud blog
  • Red velvet orgasm
  • Dessert lovers unite
  • alsof ik nog niet onzeker genoeg was...
  • If life beats you with a stick, throw rocks...
  • kort berichtje
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Valenka's Little Secrets
    just a girl- with her little secrets
    23-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wussy deel 2
    1 down, 2 to go....

    23-01-2011 om 23:25 geschreven door Valenka  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wussy
    Ok, je moet van me weten dat ik verschrikkelijk open kan zijn over seks. Maar een paar sexy Jason fragmentjes bekijken? Nee, dat durf ik blijkbaar niet. Nee, ik meen het, ik heb een site gevonden met al zijn sexy (en dan bedoel ik rampetamp) momenten. Ja ja, die Chinatown scene uit Crank zit erbij. Good times. Maar anyway, waarom durf ik niet te kijken? Waarschijnlijk omdat ik bang ben dat ik tijdens een vervelende les economie of zo plots Jason hoor kreunen van genot in mijn hoofd. Alhoewel, dit zou de les douaneformaliteiten mss wel interessant maken...AAAAAAAARGH ik durf niet. Waarom niet? Ben ik bang dat ik dood ga gaan van al die sexyheid? Weet je wat? Ik ga het doen. Ik ga ze alle drie, achter elkaar bekijken. AAARGH!! Ik wil niet. Ik kan het niet. Waarom kan ik het niet? Fuckerdoodle. Of labradoodle, dat zijn mooie honden. Iemand Oh Oh Cherso gezien?

    Ok, ik probeer dus duidelijk van onderwerp te veranderen, maar ik zal het toch eens moeten doen. Weet je wat, ik doe het nu. Terwijl jullie erbij zijn.

    AAAAAAAAAAARGH ik ga klikken. Mijn zenuwstelsel houd het niet vol. AAAAAARGH ik durf eeeecht niet. Echt waar, ik ben de grootste seksuele sissy die er bestaat. Misschien moet ik beginnen met die die ik al gezien heb (Crank, Chinatown, I'M ALIVE!!!!, je weet wel)

    Ik kan het niet. Ik smelt weg als ik hem hoor zeggen "make love to me, Eve." En ja, dan durf ik al eens te denken dat hij zegt 'Make love to me, Valenka.' Maar ja, dan niet Valenka, maar mijn echte naam.

    Ik probeer het binnen een uurtje nog eens.

    23-01-2011 om 23:14 geschreven door Valenka  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    22-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Incidentally, this record is also available in the foyer...

    Sinds ik op het Bedrijf weg ben, is er vanalles aan de gang. En het maakt me godverdomme moe. Heb mijn eerste volledige dag in het ziekenhuis achter de rug (donderdag) en ik ben kapot. Niet zomaar kapot. Echt naar de KLOTEN!!! Zelfs herhaaldelijk luisteren naar Always Look on the bright side of life kan mij niet helpen. Of, een beetje toch.

    Papa heeft slaapapneu. Daarmee is hij zo in de war de laatste tijd. Verklaart echter niet waarom hij zo'n klootzak is. Ken jij ook zo iemand die op alles commentaar heeft? Op echt alles wat je zegt en doet?

    Hij is ook stikjaloers op mij. Omdat ik binnenkort de middelbare school verlaat met een diploma, iets wat hij nooit kon. Hij gunt mij niks.

    Gelukkig kan ik s'avonds ontspannen. Met een paar klasse series. Ben net klaar met Rome, seizoen 1. Echt, dat is de moeite waard. Als je houdt van geschiedenis (lees: hete venten en hete vrouwen) is het echt wel een goede serie. Ga vanavond beginnen aan seizoen 1 van The Wire.

    Shit, man, sinds ik weg ben van Het Bedrijf, weet ik niet goed meer wat ik moet schrijven. Ik kan niet over de patiƫnten schrijven (beroepsgeheim, weet je wel). Maar ik zal er wel iets op vinden.

    Trouwens, ben ik echt de enige die Lost stikbeu ben? En dan niet het programma zelf, maar dan wel die achterlijke trailers waar altijd in wordt gezegd dat het de grootste tv hype van de laatste tien jaar was? Ik ken ongeveer tien andere progamma's die die titel verdienen. Betere programma's.

    Aarrgh, iets voor de pijn in mij rug graag. Paardenmiddel of zo.

    22-01-2011 om 18:52 geschreven door Valenka  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs