Keepertraining: Vanaf woensdag 10 september op terrein 3(kleedkamer onder de tribune) 19u30-20u45. Keepertrainer Dries lievens - lievens_dries@hotmail.com
Wees telkens 15min voor aanvang van de training aanwezig in de kleedkamer!
heenwedstrijd halve finale jeugdcup, de terugwedstrijd volgt op woensdag 22/4
enkele belangrijke knopen moesten worden doorgehakt, en keuzes maken uit een goede selectie is niet eenvoudig. Ook sukkelen enkele spelers met blessures en kwaaltjes.
volgende selectie wordt verwacht: dre, Henri s, Michiel, Vincent, gio, Anton, dwight, Nicolas, vitas, Edward, jens, Matthias, thibault s, thibaut b
niet geselecteerd: lennart olivier thomas henri vm
allen worden verwacht om 18u15 in coxyde (pylyserlaan 34). Let op: we spelen op kunstgras, dus iedereen heeft aangepast schoeisel. Ik weet dat het voor sommigen niet evident is om er op tijd te zijn (vervoer van de werkende ouders), toch probeer hiervoor zeker een inspanning te doen. Een goede wedstrijdvoorbereiding is optimaal om goed te presteren en rustig toe te leven naar de wedstrijd. Probeer zeker vervoer te combineren zodat je met iemand mee kan gaan die op tijd kan vertrekken. Mee afvallers worden op deze midweekmatch en de verre verplaatsing niet specifiek verwacht, maar zijn zeker welkom om de anderen een hart onder de riem te steken. Hopelijk zetten we een eerste stap richting kwalificatie voor de finale. Zoals gezegd wordt de finale in Izegem gespeeld op 2 mei. Misschien wordt dit een uitgelezen kans op een mooie prijs na een nu al geslaagd seizoen (nog wel zonder kers op de taart).