Keepertraining: Vanaf woensdag 10 september op terrein 3(kleedkamer onder de tribune) 19u30-20u45. Keepertrainer Dries lievens - lievens_dries@hotmail.com
Wees telkens 15min voor aanvang van de training aanwezig in de kleedkamer!
IP u17 kfcizegem
27-11-2014
Kfcizegem - eernegem
Beste spelers,
selectie voor de wedstrijd tegen eernegem: het belang van deze wedstrijd wens ik verder niet meer te benadrukken. Ik wil dat alle aandacht naar het sportieve gaat. de keuze van de selectie is daarom ook zeer moeilijk. Graag zou ik iedereen selecteren maar ik kan er slechts 16 selecteren (er vallen dus 2 spelers af, die meespelen bij u19, tenzij er daar spelers genoeg zijn. De gewestelijke ploeg speelt dit weekend niet).
dre, Anton, gio, olivier, michiel, vincent, Edward, dwight, Vitas, Nicolas, lennart, Henri vm, Sybren, matthias, Jens, thibaut b
u19: Henri s en tibo (tenzij er spelers genoeg zijn, dan heb ik liever dat jullie bij ons aanwezig zijn)
verder wens ik nogmaals te benadrukken dat elke speler zijn aandeel heeft in de goede heenronde dat we hebben gespeeld. We hebben een stap vooruit gezet als ploeg en de meesten ook individueel. Na nieuwjaar zal de moeilijkheidsgraad omhoog gaan, zowel tijdens de wedstrijden als op training. We zitten nog bijlange niet aan ons plafond en ik wil dat iedereen de perfectie ambieert.
Iedereen houdt volgende data al zeker vrij: 27 december: teambuildingsdag 3 januari: indoor tornooi door izegem georganiseerd. Er zullen hiervoor enkele scheidsrechters nodig zijn voor u6 en u7.
regeling winterstop: evaluaties: 5 december en 12 december (vrijdag) de evaluaties worden gespreid op 2 dagen wegens een te grote kern voor op 1 avond iedereen aan bod te laten komen. Na de evaluatie wordt enkel getraind op vrijdagavond om 19u. Dit tot wanneer de nieuwe kalender bekend is na nieuwjaar.